برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 54
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,484
    از این کاربر 90,512 بار در 4,559 پست سپاس گزاری شده

بحث و تبادل نظر در مورد بازی‌های ویدیویی

با توجه به محبوبیت روز افزون بازی های کامپیوتری و ویدئویی میان کاربران فضای مجازی و پیشنهاد تنی چند از دوستان این تاپیک جهت بحث و تبادل نظر پیرامون این گروه از سرگرمی ها ایجاد شد. لطفا جهت حفظ نظم تاپیک موارد زیر را در هنگام بحث و ارسال پست رعایت بفرمایید.
    »» لطفا نام بازی مدنظر را ذکر کرده و ضمن توضیح ,نظرشخصی خود را درباره بازی مورد نظر بیان کنید.
    »» لطفاهر گونه بحث راجع به این موضوع و موارد مشابه راصرفا در همین تاپیک مطرح نموده و از ایجاد تاپیک های متفرقه و موازی خودداری بفرمایید.
    »» این تاپیک صرفا جهت بحث و تبادل نظر بین اعضاست لطفا از قرار دادن مطالب تبلیغاتی, کپی/پیستی خود داری بفرمایید و در صورت قرار دادن خبری به صورت ترجمه لینک منبع آن را درج بفرمایید
    »»لطفا از درخواست و قراردادن لینک دانلودو نصب,نسخه کرک,تبادل اکانت و موارد مشابه و تمام موضوعاتی که موجب نقض قوانین فضای اینترنت و انجمن می باشد خودداری بفرمایید.
    »»در صورت نیاز به مشاوره برای انتخاب بازی نیز می توانید از همین تاپیک استفاده بفرمایید.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد بازی‌های ویدیویی

یه زمان خیلی تو نخ بازی بودم، یه وبلاگم زده بودم، مطلب سایتای دیگه رو کپی میکردم!
    هنوزم وبلاگم هست ولی رمز ایناشو گم کردم،یعنی تا کی میمونه؟ اسمشم گذاشته بودم Rezanewgames
    تو اوج درگیری های سال هشتاد و هشت من اخبار بازی هارو میذاشتم، خوشحال بودم، برا خودم

!Life's a rollercoater but still unfair

3. 15 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

معجزه به دون آرزو اتفاق نمی افته
    سپاس
    1,414
    از این کاربر 2,518 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

بازی استراتژیک خیلی خوب جدید در حد ژنرال (Command & Conquer: Generals) کسی میشناسه معرفی کنه،

خودم که هر چی میگردم چیزی انگار نیست؟؟
    مگر من ! من میشوم بی ت و

5. 14 کاربرِ زیر از Daisy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,365
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Daisy نمایش پست ها
    بازی استراتژیک خیلی خوب جدید در حد ژنرال (Command & Conquer: Generals) کسی میشناسه معرفی کنه،

اول این رو بگم من خیلی از نسخه سوم این بازی (Command & Conquer 3: Tiberium Wars) خاطره دارم و به نظرم نسخه سوم در زمان خودش گرافیک بالایی داشت و خیلی از منظر جنبه‌های سه‌بعدی پیشرفت داشته بود و جابه‌جا کردن تصویر صفحه نمایش هم روان‌تر شده بود. نسخه Generals رو هم بازی کردم و اینم عالی بود و معروف‌ترین نسخه این سری بازی هست.
    ببین از بین بازی‌های قدیمی، شبیه این بازی میتونم Rise of Nations 2006 رو بهت پیشنهاد بدم که این هم گرافیک بالایی داره و در جریان بازی کاملأ پیشرفت تمدن رو میتونی حس کنی (به نظر من جزو برترین بازی‌های استراتژی تاریخ بازی‌های ویدیویی هست).
    یکسری بازی‌ها هم خیلی معروفن مثل Warcraft III که البته زیاد شبیه سری Command & Conquer نیست. در واقع من سری استارکرافت/StarCraft رو خیلی شبیه‌تر به سری Command & Conquer میدونم. از بازی‌های معروف قدیمی سبک real-time strategy میتونم به سری رایز آو نیشن، سری ایج آو ایمپایر، سری وارکرافت، سری استرانگ‌هولد (قلعه) و ... اشاره کنم.

اما در بین بازی‌های جدید مورد چندان خفنی در سبک real-time strategy دیده نمیشه. هرچند اگر با سبک real-time tactics حال میکنی یک مورد عالی که خیلی قدیمی به حساب نمیاد به نام Shadow Tactics: Blades of the Shogun وجود داره که ارزش بازی کردن رو داره. برترین بازی real-time tactics تاریخ هم به نظرم سری Commandos (به خصوص نسخه دومی) هست. توی این سبک باید منتظر بازی Desperados III هم باشیم که فکر میکنم با توجه به اینکه قراره نسخه سوم بیشتر پایبند به نسخه اول خودش (Wanted Dead or Alive که خیلی خوب بود) باشه حتمأ ارزش تجربه کردن رو داشته باشه.

معرفی بازی Desperados: Wanted Dead or Alive از زبان خودم:
    مشاهده محتوا اسپویلر
    از جذاب‌ترین، قدرندانسته‌ترین و بهترین بازی‌های استراتژی تاکتیکی همزمان (RTT) و سبک استراتژی مخفی‌کاری می‌توان به سری "Desperados" خصوصأ نسخه Wanted Dead or Alive اشاره کرد (به نسخه دوم بازی حالت سه‌بعدی نیز اضافه شد اما بازی ضعیف‌تری نسبت به نسخه اول بود). این عنوان در زمان خود نوآوری‌های زیادی داشت و در کنار سری بازی "کماندوز" پایه‌گذار اصلی سبک "استراتژی تاکتیکی هم‌زمان" در زمان خودش بود (اولین نبود اما تأثیرگذارترین بود). این بازی عناصر مخفی‌کاری و تیراندازی را به بهترین شکل ممکن در بازی پیاده‌سازی کرده بود. از جمله اینکه داستان بازی کاملأ شبیه داستان یک فیلم سینمایی بود و به همان اندازه برای گیمر جذاب بود. نوآوری دیگر اینکه سبک RTT امکانات بسیار خاص و برتری‌های زیادی نسبت به بازی‌های استراتژی معمول داشت و این سری بازی در کنار سری بازی Commandos از پیشگامان سبک استراتژی تاکتیکی و مخفی‌کاری بود. قبل از هر چیز باید به این نکته اشاره کنم که بنده هم نسخه زبان انگلیسی و هم نسخه دوبله فارسی بازی Desperados: Wanted Dead or Alive را بازی کردم و باید بگویم که نسخه دوبله فارسی شاهکار است! صداپیشه‌های بسیار خوبی برای نسخه دوبله فارسی انتخاب شده بودند و به دلیل سبک داستان‌محور بازی لذت دوچندانی به گیمر منتقل می‌شد. داستان بازی بر پایه سبک وسترن (غرب وحشی) روایت می‌شود و شامل شخصیت‌های با ویژگی‌های مختلف است. اما نوآوری بسیار بزرگی که این بازی داشت قابلیت سوئیچ بین چند شخصیت مختلف بود و این بازی شامل 6 شخصیت جذاب (جان کوپر، سَم، دکتر، کِیت، سانچز، یامی) با ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلف بود. این 6 شخصیت دارای امکانات و سلاح‌های متفاوتی هستند که کار کردن با هر یک از آنها استراتژی متفاوتی را می‌طلبد. دیالوگ‌های بازی شاهکار هستند. نیمی از لذت بازی در شنیدن دیالوگ‌های بامزه و جذاب بازی است و بسیاری از راهبردهای بازی توسط دیالوگ‌ها به گیمر فهمانده می‌شود. صداگذاری بازی شاهکار است چه نسخه انگلیسی چه نسخه دوبله فارسی و یقینأ بهترین دوبله فارسی تاریخ بازی‌های ویدیویی را در این بازی شاهد هستیم! توجه کنید که داستان این بازی سبک وسترن-ماجراجویی-معمایی دارد و باید به خوبی از هوش خود استفاده نمایید و گاهی ممکن است ساعت‌ها درگیر تفکر روی بازی باشید! شخصیت اصلی داستان یک هفت تیرکش ماهر است که در مسیر سفر خود با اشخاص دیگری روبرو می‌شود که آنها نیز هر کدام در زمینه خاصی تبحر خاصی دارند و آنها را به گروه خود ملحق می‌کند تا به صورت تیمی به مقابله با دزدان و خلافکاران بیگانه بپردازند. گیم‌پلی این بازی بسیار جذاب است، گیمر اختیار دارد به درون هر خانه‌ای که اراده می‌کند وارد شود و طراحی درون خانه‌ها نیز به خوبی صورت گرفته است. در بازی‌های استراتژی تاکتیکی هم‌زمان نکته مهم ایجاد هماهنگی مناسب بین کاراکترهای مختلفی‌ست که کنترل آنها در اختیار گیمر قرار داده می‌شود و باید در لحظه مناسب بین آنها سوئیچ کنید و با امکاناتی که آن کاراکتر خاص دارد (مثلأ تبحر در تیراندازی، استفاده از یک اسلحه خاص و میزان بالای بُرد تفنگ و ...، تبحر در بمب‌گذاری، تبحر در درمان و پزشکی، تبحر در گول زدن دشمنان! مثلأ خانم کِیت تبحر خاصی در فریب دشمنان دارد که از گفتنش شرم دارم! و ... یکسری از مهارت‌ها را هم تمام کاراکترها دارند مثل مهارت اسب‌سواری)، تاکتیک خاصی را پیاده کنید.​

معرفی سری بازی Commandos از زبان خودم:
    مشاهده محتوا اسپویلر

بدون شک کامل‌ترین و غنی‌ترین بازی سبک "استراتژی تاکتیکی/مخفی‌کاری هم‌زمان" در تاریخ بازی‌های ویدیویی سری "Commandos" است. این بازی به شدت نوستالژیک هست و اگر اشک در چشمانم جاری شود بدانید تقصیر شماست! البته بی‌دلیل هم نیست که این بازی برای من شدیدأ خاطره‌انگیز هست چون من تمام نسخه‌های این بازی را تجربه کردم و خوب می‌دانم چه شاهکاری‌ست! در سری کماندوز کنترل چند شخصیت مختلف بر عهده گیمر قرار داده می‌شود و هر کدام از این شخصیت‌ها قابلیت‌ها، مهارت‌ها و ویژگی‌های متفاوتی دارند که گیمر باید در زمان مناسب بین این کاراکترها سوئیچ کند. این شخصیت‌ها شامل تک‌تیرانداز (در استفاده از اسنایپر برای زدن دیده‌بان‌ها تبحر دارد و آمپول درمان‌گری هم به همراه خودش دارد)، جاسوس (رییس گروه که می‌تواند دشمنان را بدون سر و صدا بکشد، لباس آنها را بپوشد و به داخل سیستم امنیتی دشمن نفوذ کند) ، غواص (در قایق‌رانی تبحر دارد و همچنین قسمت‌هایی که باید زیر آب بدون جلب توجه شنا کنید به کمک او نیاز دارید)، راننده (انواع وسایل نقلیه از جمله تانک را می‌راند، مسلسل‌چی هم هست)، کلاه‌سبز (یک کماندو تکاور که توانایی کار با انواع اسلحه‌ها و توانایی منهدم کردن ادوات دشمن از جمله تانک را دارد. همچنین قادر به جابجایی اجساد، برداشتن و هل دادن اجسام سنگین نیز هست) و تخریب‌چی (توانایی خنثی کردن مین، قیچی کردن سیم‌های خاردار و ... را داراست) بودند و در بعضی از نسخه‌ها شاهد شخصیت‌های دزد و اغواگر نیز بودیم. به عبارت دیگر عناصر یک جنگ مدرن و واقعی درون این بازی دیده می‌شوند. وقتی هر یک از کماندوها را انتخاب می‌کنید، در کوله‌پشتی‌ هر کدام از آنها قابلیت‌های خاص آنها را می‌توانید مشاهده کنید. مثلا برای شخصیت "گرین برت" یا همون کاراکتر کلاه‌سبز، آیکون‌های موجود در کوله‌پشتی شامل خنجر، مُشت، دستگاه تولید صدا (برای جلب توجه دشمن به سمت منطقه مورد نظر و فریب دادن او. البته به شیوه‌های دیگری هم می‌توان سربازهای دشمن را فریب داد مثلأ با انداختن بسته سیگار در محدوده دید سرباز دشمن و جذب شدن نگاه سرباز دشمن به طرف آن) و ... هست ولی مثلا کوله‌پشتی راننده شامل آیکون‌هایی مثل باتوم، مسلسل و ... هست. این امکاناتی که نام بردم در تمام نسخه‌های ابتدایی بازی هم وجود داشتند! نسخه‌های بعدی قابلیت‌های عجیب و غریب زیادی نیز داشتند (مثلأ فیل‌سواری!) و جزئیات این سری بازی به طرز شگفت‌انگیزی نامتناهی است. اگر موقعیت شما در بازی لو برود آژیر خطر (آلارم خطر) به صدا در می‌آید و سریعأ چند سرباز دشمن به سمت شما حمله‌ور می‌شوند و به سمت شما شلیک خواهند کرد.
    قابلیت تخریب‌پذیری محیط در کل این سری بازی در سطح بسیار خوبی قرار دارد مثلأ با شلیک به سمت بشکه‌های شامل مواد منفجره، شاهد منفجر شدن و آتش گرفتن آنها خواهید بود. در مجموع طراحی‌های کاراکترها در سطح قابل قبولی قرار دارد و همچنین رنگ‌آمیزی و طراحی صحنه نیز در سطح خوبی قرار دارد. این سری بازی موسیقی خوبی دارد اما صداگذاری شخصیت‌ها برخلاف رقیب او یعنی سری بازی دسپرادوس (که صداگذاری شاهکاری داشت) در این بازی تقریبأ افتضاح صورت گرفته است! نکته قابل تحسین سری بازی کماندوز این بود که راه‌های مختلفی برای به اتمام رساندن هر مرحله وجود داشت به عنوان مثال گیمر می‌توانست توسط هر نوع اسلحه‌ای (بمب، آر پی جی، تفنگ و ...) یک فرد مهم از نیروی دشمن را بکشد یا یک جسم خاص (مثل تانک) را منفجر کند و مرحله را به اتمام برساند. قابلیت هوش مصنوعی هم در سری بازی کماندوز دیده می‌شود. مثلأ اگر پشت سر یک فرد از نیروی دشمن باشید او متوجه حضور شما نخواهد شد اما اگر در جلوی او ظاهر شوید بالافاصله عکس‌العمل نشان خواهد داد و به سمت شما شلیک خواهد کرد. اگر واژه خلاقیت تعریفی داشته باشد، این سری بازی تعریف حقیقی خلاقیت است. اگر از من بپرسند خلاقیت این سری بازی در چیست؟ بدون تعلل می‌گویم جزئیات بسیار زیاد و قابلیت‌های بسیار زیاد گیم‌پلی این سری بازی. چیزی که سازندگان این بازی داشتند و سازندگان بازی‌های دیگر نداشتند به نظرم "عشق به بازی‌سازی" بود و نه عشق به پول و کسب درآمد از بازی. به همین دلیل است که کل این سری شاهکار است و قابلیت‌های بی‌انتهایی در این سری بازی دیده می‌شود! هیچ انتهایی برای گیم‌پلی بازی نمی‌توانم تصور کنم. اگر یک روز تمام هم در مورد امکانات و جهان بازی حرف بزنیم به طور قطع و یقین حق مطلب ادا نمی‌شود. آخرین نسخه از این بازی از سبک استراتژیک فاصله گرفت و به صورت سه بعدی ساخته شد اما همچنان سبک تاکتیکی خود را حفظ کرده بود و بازی نسبتأ خوب و لذت‌بخشی از آب درآمد اما بهترین و کم‌نقص‌ترین نسخه این سری بازی Commandos 2: Men of Courage بود که امکانات و قابلیت‌های بسیار زیادی داشت و یک قدم رو به جلو بود. هرچند بازی "دسپرادوس: زنده یا مرده" از نظر داستان به سری "کماندوز" برتری داشت (کماندوز تقریبأ هیچ داستانی داشت!) ولی در تمام جنبه‌های دیگر در زیر سایه "کماندوز" قرار گرفت. به عبارت دیگر بازی "کماندوز" علاوه بر داشتن تمام قابلیت‌های بازی "دسپرادوس"، برتری‌های بیشمار دیگری نیز بر این بازی داشت و پیشرفت چشمگیری در سبک استراتژی تاکتیکی به وجود آورد.​
    Can't find yourself. Lost in your lies

7. 18 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

Age of Empires یه نسخه جدید اخیرا اومد، اسم کاملش اینه Age of Empires II: Definitive Edition ، ریمستره لابد.
    استراتژیک هم خود من فقط Age of Mythology رو بازی کردم که یه جورایی یه اسپین آف از سری Age of Empyires بود که تو فاز اساطیری و خدایان یونان و اسکاندیناوی اینا بوده ولی خیلی بیشتر از سری اصلی خوشم میومد ازش و ساعت ها بازی کردمش
    به جز اون هم Starcraft دو رو بازی کردم که داستان خوبی داشت و البته معروفه دیگه از وقتی اومده دیگه بازی استراتژیک رو دستش فکر کنم ساخته نشد. یه مدت سعی می کردم آنلاین بازی کنم، ولی خیلی سخت بود، پروسه ی حرفه ای شدن هم توش طولانیه، بعد چند ماه دیگه بیخیالش شدم ولی یکی از بهترین بازی هاییه که بازی کردم و فکر کنم بهترین استراتژی ریل تایمی که پیدا میشه

!Life's a rollercoater but still unfair

9. 15 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    153
    از این کاربر 1,775 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

بازی های کامپیوتری هرچقدر هم از لحاظ گرافیکی و طبیعی بودن پیشرفت کنن، هیچوقت اون حس قدیم رو ندارن! بازی هایی مثل igi و وارکرافت و کانتر زیرو و winning eleven 3 و دوران ps2 واقعن بی نظیر بودن! دلیلش هم احتمالا اینه که الان تنوع و تعداد بازی ها به شدت بالا رفته و یه جورایی واسمون عادی شده! دوران cod4 آنلاین چندین سال پیش، از بهترین خاطراتم هست! هنوز سرور های ایرانی هست که پر هم هستن ولی حس قدیم رو نداره! بازی dota بهترین بازی هست که به عمرم کردم و یادگیریش هیچوقت انتهایی نداره!

11. 11 کاربرِ زیر از codec_pack بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    674
    از این کاربر 2,123 بار در 177 پست سپاس گزاری شده

چند سالیه درست و حسابی و به صورت حرفه ای بازی کامپیوتری نکردم و از حال و هوای بازی‌های الانم دورم، البته سیستم هم دیگه نمی‌کشه جدا از وقت و حوصله ای که دیگه نیست،با این قطعات گرون هم دیگه انگیزه ای برای سیستم جدید نیست در حد همین فیلم و سریال جواب بده کفایت میکنه، بگذریم....اون موقع بازی‌های محبوبم مکس پین ١ و ٢ بود، بازگشت به قلعه ولفنشتاین، مافیا، igi، کانتر و جنرال ٢ و اون نسخه های اولیه کال آف و نید فور اسپید.... یاد اون روزا و اون بازیا به خیر چقد حال میداد،چقدر حس خوبی میداد.

13. 16 کاربرِ زیر از H a M i D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    769
    از این کاربر 3,578 بار در 377 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط H a M i D نمایش پست ها
    چند سالیه درست و حسابی و به صورت حرفه ای بازی کامپیوتری نکردم و از حال و هوای بازی‌های الانم دورم، البته سیستم هم دیگه نمی‌کشه جدا از وقت و حوصله ای که دیگه نیست،با این قطعات گرون هم دیگه انگیزه ای برای سیستم جدید نیست در حد همین فیلم و سریال جواب بده کفایت میکنه، بگذریم....اون موقع بازی‌های محبوبم مکس پین ١ و ٢ بود، بازگشت به قلعه ولفنشتاین، مافیا، igi، کانتر و جنرال ٢ و اون نسخه های اولیه کال آف و نید فور اسپید.... یاد اون روزا و اون بازیا به خیر چقد حال میداد،چقدر حس خوبی میداد.
    دقیقن شرایط من هم همینه... سیستم که دیگه از سال 93 به این بر گوشه خونه افتاده داره خاک میخوره.. نهایت 2-3 ماهی یبار روشن بشه اونم برای پرداخت قسط وام و اینجور کارا وقتی که من خونه نباشم.... لپ تاپ هم بعد از 5-6 سال کار مداوم و یه تعمیر اساسی دیگه بیشتر از یه فیلم و نرم افزار های سبک ( نهایت سنگین فتوشاپ و اتوکد) زورش به بازی های امروزی نمیرسه... بماند که کلن روال بازی ها امروزه عوض شده.. هزینه خرید خود بازی های یه طرف، پرداخت های درون برنامه ای و نیاز به اینترنت برای آپدیت های چند ده گیگ از طرف دیگه باعث شده که مخاطبشون دستکم توی ایران محدود بشه.. گذشت اون دوره و زمونه که یه بازی رو میخریدی 2-3 تومن عملن و فقط پول دی وی دی خامش رو میدادی... یاد IGI ها، PESها، Assassins Creed , mass effect, need for speed most wantedو غیره هم بخیر.
    یادمه که توی pes2011 قسمت مستر لیگ رو تا سال 2120 رفته بودم.... 5-6 باز کل بازیکن ها بازنشست شده بودن و باز از 17-18 سالگی برگشته بودن... از یجایی به بعد دیگه فقط بازی های حساس رو خودم بازی میکردم.

از طرف دیگه چندین ساله که حوصله بازی های کامپیوتری رو ندارم... بخاطر همون مسائلی که گفتم تا یکی دوسال پیش هر وقت با دوستان و اقوام جمع میشدیم دور همی یه PES میزدیم اما از 2سال پیش همونم دیگه جذابیتشو برام از دست داد... البته دلیل اصلیش هم اینه که توی این مدت روی موبایل بازی pes club manager رو بازی میکنم.. البته تمرکزش همونطور که از اسمش پیداست بیشتر روی کار های مدیریتی، تاکتیک چیدن هست ( همه کار توی بازی میشه کرد بجز اینکه خودت پاس بدی و شوت بزنی) و عملن نقش سرمربی تیم رو داری... پیشنهاد میکنم اگه کسی علاقه داره نصب و بازی کنه... اگه راهنمایی هم خواست پیام بده.

حتی اوایل این قرنطینه یه چند روز حس نوستالژیم گل کرد و یاد دورانی که سگا داشتم افتادم بازی هایی مثل SOnic shadow dancer sunset riders و حتی tiny toon افتاده بودم.. توی یوتیب گشتم و longplay هشون رو دیدم و کلی خاطراتم زنده شد.. اتفاقی نسخه تبدیل شده tiny toon رو پیدا کردم و با کلی ذوق وشوق یکم بازیش کردم اما با وجود تازگی و گرافیک خوبش بعد از گذشت نزدیک به 30 سال از عرضه شدن، بعد از چند دقیقه خسته شدم......
    نمیدونم چرا ولی دیگه کشش لازم رو نداره.... همین فیلم وسریال و البته اون بازی pescm عطش من رو برطرف میکنه. بیشتر از اینا نه وقتش هست نه حوصلش.

ناگفته نماند که دقیقن شب عید پارسال همین حس نوستالژیک رو باز داشتم... یه بازی داشتم بنام star wars: jedi knight jedi outcast2 که تحت cd بود.. اونو پیدا کردم و یبار تا آخرش رفتم .. قبلن تمومش نکرده بودم و یجور ماموریت نیمه تمام داشتم که انجام شد... الانم هنوز پاکش نکردم و فک کنم اگه این کرونه ادامه داشته باشه شاید باز بازیش کنم... بازی به شدت خوب و جذابی هست.. پیشنهاد میکنم امتحانش کنین.. یه داستان خوب و البته طولانی رو داره که برای حدود 20 ساعت سرگرمتون میکنه.

15. 14 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

حتمن نیاز نیست سیستم قدرتمندی داشته باشین، میتونین بازی های سبک رو انجام بدین که فوق العاده لذت بخش و سرگرم کننده هستن. یه سری از بازی های عالی از این دست که خیلی دوسشون دارم رو معرفی میکنم امیدوارم بازی کنید و لذت ببرید.

Undertale (و بعد از اون Deltarune)
    مشاهده محتوا اسپویلر

داستان و شخصیت پردازی زیبایی داره و گیم پلی مبارزات خیلی جذابه، بسته به نحوه بازی پلیر میتونید به دشمناتون آسیب برسونید یا بدون کشتن حتا یک نفر بازی رو تموم کنید(که البته سخت تره).
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    Katana Zero
    مشاهده محتوا اسپویلر

وقتی این بازی اکشن-پلتفورمر رو یکی از دوستام بهم معرفی کرد و سبکش رو دیدم انتظار هرچیزی رو داشتم جز یه داستان پیچیده و تاریک و فوق العاده همراه با توئیست های جذاب! بدجور سوپرایز شدم وقتی با وجود گیم پلی و مبارزات چالشی و بسیار جذابش بیشتر بخاطر داستان و دیالوگ ها بازی رو ادامه میدادم. علاوه بر این ها موسیقی خیلی خوبی هم داره. DLC این بازی بزودی منتشر میشه که ادامه داستان بازیه.
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    Baba Is You
    مشاهده محتوا اسپویلر

بازی فکری بسیار خلاقانه ایه. تو این بازی شما با استفاده از یه سری بلوک تو هر مرحله قوانین خودتون رو بسازید و براساس اون تو مرحله برنده بشید. اوایل آسونه تا کم کم قواعد بازی رو بهتون یاد بده و عناصر بیشتری به بازی اضافه بشن و بعد بسیار چالشی میشه. من که تو +14 ساعت کمتر از نصف بازی رو رفتم اونم نصف اولش و اینقدر سخته که واسه کامل کردنش باید حداقل 4برابر بازی کنم :دی بعضی مراحل اینقد قشنگ ساخته شدن که بعد یه ساعت فکر کردن میرم فقط برای سازنده دست میزنم. خلاصه از دست ندید(شاید خوب توضیح ندادم، ولی شما بگیرید، 60مگ بیشتر نیس، نیم ساعت بازی کنید. پیدا کردن راه حل مراحل خیلی لذت بخشه).
    Celeste
    مشاهده محتوا اسپویلر

گل سرسبد هرچی بازی مستقل سلست ـه. هرچی از این بازی تعریف کنم بازم خیلی کمه. از شخصیت پردازی ها(بخصوص شخصیت اصلی) بگم، از موسیقی، از طراحی مراحل خارق العاده و محشرش، از... خلاصه بگم این بازی یه شاهکاره تو این صنعت. اگه هنوز تجربه ـش نکردید خوش به حالتون...

لطفن اینجور بازی ها رو زود قضاوت نکنید و تجربه شون کنید... از قدیم گفتن don't judge a book by its cover

17. 19 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,620 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

دو تا از بهترین عناوین استراتژیکی که بازی کردم

Company of Heroes
    World in Conflict

نیاز به سیستم چندان قدرتمندی هم ندارن

19. 17 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین