برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
    سپاس
    9,205
    از این کاربر 14,536 بار در 1,905 پست سپاس گزاری شده

احمق و احمق تر پس از 18 سال به قسمت دوم رسید

کار فیلمبرداری قسمت دوم فیلم "احمق و احمق تر" بزودی آغاز خواهد شد.

فیلم "احمق و احمق تر " که جیم کری در آن نقش فردی با نام لوید کریسمس را بازی کرده است اولین بار در سال ۱۹۹۴ ساخته شد و اینک بعد از گذشت ۱۸ سال ، سازندگان این فیلم تصمیم گرفته اند این پروژه را ادامه دهند و از جیم کری ۵۰ ساله نیز درخواست کرده اند دوباره در نقش شخصیت اصلی این کمدی جذاب نقش آفرینی کند.

شان اندرس ، فیلمنامه نویس و کارگردان فیلم دوم "احمق و احمق تر" حضور جیم کری و همکار سابق او ، جف دانیلز در این پروژه جدید را تایید کرد و گفت ، کار فیلمبرداری این پروژه بزودی آغاز می شود .

شان می گوید:" تا آنجایی که من اطلاع دارم ، آنها قرار است بزودی با جیم کری قرارداد ببندند و با او همکاری کنند . همه ما امیدواریم که کار تولید این فیلم از پاییز امسال آغاز شود. فیلم " احمق و احمق تر"همیشه یکی از فیلمهای مورد علاقه من بوده و هست، به همین دلیل من واقعا" همه تلاش خودم را خواهم کرد تا فیلم خوبی بسازم."

-----------

منبع: آفتاب

2. 20 کاربرِ زیر از rezarbn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : احمق و احمق تر پس از 18 سال به قسمت دوم رسید

من همیشه بازی جیم کری در این فیلم رو جزو بهترین بازیش می‌دونم یعنی رتبه اش در میان
    تمام فیلم هایی که تا به حال بازی کرده توی این فیلم یکه یکه ...
    به خصوص سکانس جاده و پلیس و ...

4. 4 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    17
    از این کاربر 73 بار در 18 پست سپاس گزاری شده

.

این خبر مربوط به سال پیشه

خبر جدید :
    جداییِ جیم کری از " Dumb & Dumber 2 "

بعد از یک دهه شایعه و اخبار ضد و نقیض ، پاییزِ پارسال بود که خبر ساخت فیلمِ Dumb & Dumber 2 پخش شد . سپس ، توسط کاگردان های این فیلم ، خبر رسید که بازیگران اصلیِ فیلمِ قبلی ، یعنی جیم کری و جف دنیلز در این فیلم حضور خواهند داشت ! اما متاسفانه امروز خبر رسید که جیم کری از این پروژه جدا شده ...

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

بر اساس منابعی ، بین جیم کری و استودیوی برادران وارنر ، اختلاف بوجود اومده و از آنجایی که معمولا ، پول ، ریشه بدی هاست ، مشکل به ظاهر از دستمزدِ کمِ استودیو بوده که باعث ناراحتی جیم کری شده و او از این پروژه ، کنار کشیده !

بعد از پروژه‌ی افتضاح Dumb & Dumber : When Harry Met Lloyd ،
    که در مورد وقایع قبل از فیلم اول و چگونگی آشنایی هری و لوید بود ، خروج جیم کری از این فیلم ، قطعا باعث نا امیدی طرفداران خواهد شد و احتمالا پرونده‌‌ی Dumb & Dumber 2 به تاریخ خواهد پیوست .

البته نمیتوان حرکتِ استودیو رو یک حرکت غیر منطقی دانست .. خیلی وقت بود که از فیلم Dumb & Dumber 2 ، خبری نبود . جیم کری و جف دنیلز هم دیگر ستاره هایی نیستند که قبلا بودند . به هر حال این فیلم ، میتونه معجزه ای باشه برای کری و دنیلز . به نظرِ من برادران وارنر باید روی این حرکت یک تجدید نظر داشته باشند و جیم کری رو برگردونند . به هرحال ، Dumb & Dumber یکی از بهترین کمدی های تاریخ هستش !

6. 7 کاربرِ زیر از r3 shatel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    396
    از این کاربر 905 بار در 190 پست سپاس گزاری شده

به نظر من این پروژ] احتمال شکست خوردنش توی گیشه خیلی زیاد هست مطمئنا بعد از این همه سال نمیتونند توقعات رو برآورده کنند و یه فیلم به یاد ماندنی مثل نسخه اولش بسازند

8. کاربر زیر از HaaMeeD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    9,205
    از این کاربر 14,536 بار در 1,905 پست سپاس گزاری شده

جیم کری پروژه "احمق و احمق تر۲ " را ترک کرد !

جیم کری که قرار بود در فیلم دوم " احمق و احمق تر" هنرنمایی کند ، از این پروژه انصراف داد . "احمق و احمق تر ۲ " در واقع ادامه فیلم اول پروژه موفق و پر فروش "احمق و احمق تر " است که در سال ۱۹۹۴ اکران شد و جیم کری همراه هنرپیشه همکارش جف دانیلز در آن نقش آفرینی کردند.

در ماه آوریل سال جاری ، رسانه های خبری اعلام کردند که بابی و پیتر فارلی ، کارگردانان فیلم اول " احمق و احمق تر" برای ساخت قسمت دوم این فیلم دست به کار شده اند و ستاره های این پروژه موفق هم از این موضوع هیجانزده هستند و در آن همکاری خواهند کرد . بنا بر این اخبار و گزارشات قرار بود فیلمبرداری این پروژه پاییز امسال با حضور جیم کری آغاز شود.

اما ظاهرا" جیم احساس کرده است که عوامل این فیلم به اندازه کافی برای انجام این پروژه شور و اشتیاق ندارند و

نماینده جیم گفت :"من فکر می کردم ، پروژه "احمق و احمق تر ۲" همانطورکه از اسمش هم مشخص است یک پروژه بسیار شاد و پر از شور و نشاط خواهد بود . "

منبع : افتاب

10. 13 کاربرِ زیر از rezarbn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :