برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 16 از 16 اولیناولین ... 6141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 از مجموع 160
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

[Sons of Anarchy] دلایلی که نباید این سریال را از دست بدهید | بحث و معرفی

حتما می دونین که شبکه های کابلی سریال های تلویزیونی فوق العاده ای تولید می کنن! ولی شاید ندونین که توی این شبکه های کابلی سریالها بزرگ دیگری هم هستن که برخلاف "مردان دیوانه" و "برکینگ بد" به خوبی شناخته نشدن. درام یک ساعته ی شبکه ی FX با نام "فرزندان قانون گریز" (Sons of Anarchy و یا به اختصار SOA) یکی از همین سریالهاست.
    "فرزندان قانون گریز" درباره ی یک کلاب موتور سواری در شمال کالیفرنیا به اسم "کلاب موتور سواری فرزندان قانون گریز / ردوود اوریجینال" (به اختصار SAMCRO) هستش که می شه گفت در شهر کوچک "چارمینگ" حکومت میکنن. SAMCRO همچنین شهر چارمینگ رو از مواد مخدر خالی نگه می دارن, که همین باعث می شه گاهی اوقات با باندهای مواد مخدّر هم دربیافتن.

این شو در اصل توجهش روی آدم بدهای داستانه. آدم بدهایی که اصول اخلاقی پیچیده ای دارن که باعث می شه دوست داشتنی به نظر برسن. این کلاب که توسط "کِلِی مارو" فرماندهی می شه از شهر چارمینگ در برابر خطرات خارجی محافظت می کنه. اکثر اعضای این کلاب در روز شغلی برای خودشون دارن و شب هاشون رو با دزدیدن اسلحه و فروختنش به باندهای قاچاق توی ساحل شرقی می گذرونن. معاون این کلاب "جکس" نام داره. شخصیت نسبتا حساسی که ناگهان دفتر خاطراتی از پدر مرحومش رو پیدا می کنه و متوجه می شه که هدف اصلی فعالیتهای کلاب چیزی نیست که گروه شورشی فعلی انجام میدن. این قضیه از یک سو و رابطه ی مادرش و "کلی" سوی دیگه باعث کشمکش بین این دو می شه.

توی این سریال کُلّی لباس چرم, موسیقی راک کلاسیک, مردای هیکلی و خشونت می بینین و در عین حال شخصیت های چند بعدی و داستان های جذاب و پرالتهاب شما رو جذب می کنن. اگر توضیحات بالا شما رو علاقه مند به دیدن این سریال نکرد , می تونین دلایل زیر رو برای تماشای این سریال دنبال کنین :

1. طرفداران شکسپیر حواسشون باشه!! :

"فرزندان قانون گریز" نمونه ی امروزی و بی کلاسِ "هملت" ــه. با حضور "چارلی هونام" در نقش اصلی, که این جا شخصیت "جکس" (Jax) رو بازی می کنه. جکس, معاون رییس این کلاب ِ موتور سواریه و پدر مرحومش یکی از موسسان اصلی این کلاب بوده. ناپدریش "کِلِی مارو" (با بازی رون پرلمن) هم که یکی از موسسان اصلی بوده الان در سِمَت رییس کلابه و با مادر جکس "جما" (با بازی کتی سیگل) هم ازدواج کرده.
    این روزها سریالهای زیادی رو پیدا نمی کنین که بر اساس کار ویلیام شکسپیر باشن و اگر هم باشن حق داستان رو اونطور که باید ادا نمی کنن. "فرزندان قانون گریز" به گونه ای نوین داستان "هملت" رو بازسازی می کنه. همونطور که می دونین در داستان هملت , شاهزاده هملت دست به انتقام از ناپدری خودش "شاه کلادیوس" که پدرش رو کشته و با مادرش ازدواج کرده می زنه. "فرزندان قانون گریز" هم, چنین تم داستانی با پیچ و خم های بسیار زیبا داره.
    جکس دفترخاطراتی از پدرش رو پیدا می کنه که این خاطرات ترغیبش می کنن که کلاب رو مجبور کنه که اعمال جنایتکارانشون رو کنار بزارن و به راه درست برن. و صدالبته "کلی مارو" مخالفت می کنه و کشمکش اصلی از همینجا آغاز می شه .

2. صحبت از "کتی سیگل شد..." :

کتی سیگل در نقش "جما" می درخشه.. این از اون نقشهاییه که هر بازیگر یکبار تو عمرش بازی می کنه. جما تو زندگیش خیلی چیزها دیده.. به طور مثال نه با یکی , بلکه با دوتا از اعضای SAMCRO ازدواج کرده.. جما زنیه که خیلی مراقب بچشه و به خانوادش و دیگر زن هایی که شوهراشون عضو SAMCRO هستن حکومت می کنه, و در عین حال مثل یک شیرِ خشمگین میمونه ! شخصیت جما چند بعدیه و به خاطر زندگی ای که انتخاب کرده بار عاطفی سنگینی رو به دوش می کشه. نیازی به گفتن نیست که Sagal حقشه که تا پایان این سریال یه جایزه ی Emmy ببره. (برنده ی جایزه ی گلدن گلوب سال 2008 برای بازی در نقش جما)

3. حضور "هنری رولینز" :

در فصل دوم شاهد حضور خواننده ی راک شرّ و کله خر آمریکایی "هنری رولینز" در نقش یک آدم نژاد پرست و سرباز جنگی بسیار ترسناک هستیم . اگر با "رولینز" آشنایی داشته باشین توی این سریال عاشقش می شین !

4. نویسندگی فوق العاده :

کشمکشی که بین جکس و کلی می بینیم بسیار جذاب و پیچیدست. خاطرات پدر "جکس" که در خلال داستان روایت می شن, روش فکری ای که پشت SAMCRO وجود داره رو توضیح می ده. SAMCRO مثل Sopranos و Deadwood و Carnivale مراسم و اصول اخلاقی خاص خودش رو داره که باعث می شه جامعه ی ساکن در "چارمینگ" ازشون پیروی کنن و در عین حال بترسن !
    "فرزندان قانون گریز" همواره به خاطر بازیگران خوبش درخشیده! بازیگران این سریال به خوبی در کنار یکدیگر تونستن رابطه ی کلاسیکی که در داستان "هملت" بود رو در قالبی امروزی زنده کنن و برای ما واقعی جلوه بدن.

5. بازیگرهای مکمّل فوق العاده :

در این سریال شاهد حضور بازیگران خوبی مانند "دِرِی دِ ماتو" از "سوپرانوس" , "دیتون کالی" از "ددوود" , "مگی سیف" از "مد من" , و همینطور "تایتس ولیور" از "ددوود و لاست" هستیم.

6. تعریف دوباره ای از خانواده :

"فرزندان قانون گریز" جزو معدود سریالهاییه که شخصیتهای داستانش به خاطر مشکلات خانوادگی که در داخل خانواده با هم دارن رنج می کشن . به طور مثال این موضوع در فصل چهارم با دیدن کشمکش بین "جما" , پسرش "جکس" و شوهرش "کلی" برجسته می شه. جما و جکس هر دو در پی زنده نگه داشتن خاطره ی پدر "جکس" هستن و برنامه های "کلی" برای آینده ی کلاب این وسط مشکل ساز می شه.
    از طرف دیگه جکس بایستی به مشکلاتی که با دوست دخترش تارا, دو پسرش و دوست دختر قبلیش (مادر پسر بزرگش) داره هم رسیدگی کنه.

7. شباهت های این سریال به "سوپرانوس" :

خیلی از منتقدان "فرزندان قانون گریز" رو "سوپرانوس بر روی موتور سیکلت" دونستن. در حالی که ممکنه 100% این قضاوت درست نباشه, ولی باز هم جالبه که بدونیم سریالی داره پخش می شه که مثل "سوپرانوس" شخصیت اصلی داستانش از لحاظ روحی مبهم و تاریکه. این سریال هم مانند سوپرانوس پره از اوباشی و بی قانونی , ولی این بار در یک قالب جدید و لذت بخش !

8.
    زنانی قدرتمند و باهوش :

دخالتهای مادر جکس از یک طرف و دوست دخترش تارا از طرف دیگه باعث می شه جکس در این بین گیر کنه . هر کدوم از این زن ها قصد ِ محافظت از مرد خودشون رو دارن و هرکدوم هم طرز فکر و رفتار خاص خودشون رو.

9. از بین رفتن مرز بین خیر و شر :

قدرت, فساد, جنایت. این سه کلمه در داستان گروهی مانند "فرزندان قانون گریز" بسیار به کار میاد. ولی آدم بدهای داستان فقط اینها نیستن . کلانتر ؟ شورای شهر ؟ به نقطه ای از داستان می رسید که واقعا نمی تونید مرز بین خوب و بد رو تشخیص بدین.

جمع آوری, ترجمه و تأليف مطالب از NOjAN
    تمام حقوق این مطلب برای TvWorld.ir محفوظ می باشد
    و کپی برداری از آن تنها با ذکر لینک مستقیم به منبع مجاز می باشد.

می تونین این سریال رو با کیفیت بسیار عالی و حجم مناسب از این تاپیک دریافت کنین.
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

2. 194 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,123u,4lirez4,86471181,A w e s o m e,AdibTE,afshin vatan,ahmady45,Aless,Alex Vause,Ali Davarpanah,ali33,ali361,Ali9MJ23,alikx,AlirezAlirezA,ali_74,Amin03,amingeneral,aminkh2008,amin_orang,AmiR RezA,Amir.Ho3ein,amir1937,amir9000amir,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_maxpayne,anzalichi,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,arshia001,arso,artist.city,Ashkan_crash,ashley_1986,audrey,Ⱬ◌◌₥-₵◌ⱱᶒⱤ,Barney Stinson,Batlaghi,beckham,BIG FELLAH,Boatles-Oar,BOSS,Chandler Bing,coco,colonel_panic,D O R D I,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,Demon Killer,DivaN,dll,ehsan7,eli99,emadtvw,erfan1st,erfani,errornima,FarboƉ,fireboy8,gafaneh,Gallow,Goudarz,HaaMeeD,hadi2006mi,Hamed Hidden,hamedhell,HAMID13,HamooN,Headache,HMNN,hossein 2,hossein19,hosseinf722,hosseinss76,Hossein_124,hotshotbabol,idin,ifarzam,Irag,ivan,Izavel,Jack Bauer,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,justice,karim_load,King Aria,kingnessi,KOOROSH,lastshepherd,Léon,leon kennedy,Litoo,llvll4hdi,Lou Bloom,m a h d i,M.Amir,m3154m,mad-mazi,Mahdi Razor,majidzendaniyan,Mani Vampire,Marlon Brando,marya,Me1sam,Mehrd@d,Meti,mhk,Mikado,Milad eMJey,Miss Harley,Moh3eN,Mohammad Javid,mohammad-om,mohsenshinobi,mr67,mrm1375,Mr_Ashkan,nevermind,night,nilou6,nima3333,nimas1,Nimono,nokhbeh,Notion,Patriot,pedram136,Pegah,peyman_eun,pmn,pooya,poriya_f,Possessed,Prince Caspian,privacy,raha_91,Raylan Givens,reza051,Reza82N,rezarbn,REZAXIO,Reza_11,reza_seazar,S I S,S.A.B.E.R,S@eeD-Mj,S@eeƉ,saeed_iri,sajad44,samansh,SAM_NEVADA,SaRaL,shahrokhxp,Shayea,sinaDVD,Sina_Saw,sir bob paisley,sky-boy,Slender man,smh2011,soheyl64,Star of GT,The Buzzards,TheDarkness,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TwistedFate,گل گلدون,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,Vic Mackey,voldemort,WALKING DE4D,white_beard,wlh,x-elements,yalabia,yasdvb2,yaser63,[ OmiD G & S ],_BEHZAD_,آریا

I`M BACK
    سپاس
    4,347
    از این کاربر 8,222 بار در 653 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Sons of Anarchy] دلایلی که نباید این سریال را از دست بدهید | بحث و معرفی

۴ یا نزدیک ۵ سال پیش بود که این سریال رو شروع کردم و آهسته آهسته تا فصل ۵ دیدم و خیلی سریال رو دوست داشتم
    اما توی فصل ۵ یک اتفاقی افتاد که دوستانی که سریال رو دیدن میدونن دارم چی رو میگم ! بعد از اون اتفاق تا یکی دو سال این سریال رو گذاشتم کنار و دیگه نمیتونستم ببینمش
    بالاخره یکی دو هفته پیش استارت زدم که ۲ فصل آخر رو ببینم و دیشب سریال رو تموم کردم
    سریال دوست داشتنی و زیبایی بود و خاطرات زیادی برای من درست کرد ، با اینکه ۴ یا ۵ سال زمان برد تا تمومش کنم اما تمام لحظات زیبا و جذاب این سریال رو از یادم نرفته بود .کمتر سریالی این همه زمان برده تا تموم کنم

درام فوق العاده و شخصیت پردازی کمتر دیده شده ای داشت این سریال.شاید بیشتر از ۲۰ یا ۳۰ نفر در طول این سریال به بیننده کاملا معرفی و شخصیت پردازی شد
    و بر خلاف خیلی از سریال های بزرگ و نسبتا بزرگ ، پایان بندی زیبا و دراماتیکی هم داشت که کمتر کسی پیدا میشه که از پایان سانز راضی نباشه
    مرسی از بچه های تی وی ورلد برای ترجمه ی فوق العاده ی این سریال زیبا
    کار بسیار بزرگی بود معرفی و ترجمه ی این سریال

4. 16 کاربرِ زیر از ashley_1986 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Sons of Anarchy] دلایلی که نباید این سریال را از دست بدهید | بحث و معرفی

نقل قول نوشته اصلی توسط ashley_1986 نمایش پست ها
    ۴ یا نزدیک ۵ سال پیش بود که این سریال رو شروع کردم و آهسته آهسته تا فصل ۵ دیدم و خیلی سریال رو دوست داشتم
    اما توی فصل ۵ یک اتفاقی افتاد که دوستانی که سریال رو دیدن میدونن دارم چی رو میگم ! بعد از اون اتفاق تا یکی دو سال این سریال رو گذاشتم کنار و دیگه نمیتونستم ببینمش
    بالاخره یکی دو هفته پیش استارت زدم که ۲ فصل آخر رو ببینم و دیشب سریال رو تموم کردم
    سریال دوست داشتنی و زیبایی بود و خاطرات زیادی برای من درست کرد ، با اینکه ۴ یا ۵ سال زمان برد تا تمومش کنم اما تمام لحظات زیبا و جذاب این سریال رو از یادم نرفته بود .کمتر سریالی این همه زمان برده تا تموم کنم

درام فوق العاده و شخصیت پردازی کمتر دیده شده ای داشت این سریال.شاید بیشتر از ۲۰ یا ۳۰ نفر در طول این سریال به بیننده کاملا معرفی و شخصیت پردازی شد
    و بر خلاف خیلی از سریال های بزرگ و نسبتا بزرگ ، پایان بندی زیبا و دراماتیکی هم داشت که کمتر کسی پیدا میشه که از پایان سانز راضی نباشه
    مرسی از بچه های تی وی ورلد برای ترجمه ی فوق العاده ی این سریال زیبا
    کار بسیار بزرگی بود معرفی و ترجمه ی این سریال
    تقریبا داستانی مشابه داشتیم، من سانز رو از زمانی که فصل دومش در حال پخش بود دنبال میکردم و میدیدم، اما انتهای فصل 6 و وقتی گفتن فصل 7 قراره فصل پایانی باشه دیگه نتونستم سریال رو ببینم!، تا اینکه دو سال پیش دوباره از اول نشستم سریال رو با کیفیت بلو ری دیدم و تا اخرش رفتم، اومد جای سوپرانوس رو تو رتبه دوم بهترین سریالای عمرم گرفت

خیلی دل تنگ سانز میشم بعضی وقت ها، مایانز ام سی خوبه ولی اونقدرا خوب نیست...
    Farewell

6. 10 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

عبدالله عمر بکاست اما عذر نخواست
    سپاس
    484
    از این کاربر 1,498 بار در 149 پست سپاس گزاری شده

همین Peaky Blinders که ملت براش غش و ضعف میرن (و انصافا هم سریال قوی ای هست) یک تقلید خوب از SOA هست.
    اگه فرصت شد یه روز یه پست مفصل در موردش میرم که چطور مو به مو تمام ماجراهای SOA رو Peaky Blinders اجرا میکنه
    فقط با لهجه بریتیش غلیظ و شیفت زمانی به دوران قدیم : ))

8. 12 کاربرِ زیر از عبدالله بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سینا هستم
    سپاس
    48
    از این کاربر 925 بار در 85 پست سپاس گزاری شده

اگر علاقه دارید به صفحه توییتر ساتر برید https://twitter.com/sutterink .

این چند روزه داره به سوالات طرفداران جواب میده.

اینکه اون زن بی خانمان کی بود، چرا زوبل تو فصل دوم جون سالم به در بُرد یا اینکه آیا جکس هیچ وقت از نقشه مرگ پدرش توسط جما مطلع شد

و پروژه های گذشته و آینده که قراره کار کنه

10. 11 کاربرِ زیر از Heisen-berg بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    764
    از این کاربر 3,554 بار در 374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله نمایش پست ها
    همین Peaky Blinders که ملت براش غش و ضعف میرن (و انصافا هم سریال قوی ای هست) یک تقلید خوب از SOA هست.
    اگه فرصت شد یه روز یه پست مفصل در موردش میرم که چطور مو به مو تمام ماجراهای SOA رو Peaky Blinders اجرا میکنه
    فقط با لهجه بریتیش غلیظ و شیفت زمانی به دوران قدیم : ))
    احسنت... فک کردم فقط منم که این حسو دارم....
    شاید بعد از game of thrones در کنار mone heist اورریتد ترین سریال بین ایرانیا همین peaky blinders باشه.... توی هر جمعی که من میرم و میگم اهل فیلم و سریال هستم و زیاد میبینم اولین چیزی که طرف در مقابل اینکه میگم کلی سریال دیدم میگه : پیکی بلایندرز دیدی؟؟؟؟ وقتی میگفتم نه!!! یه لبخند تمسخر بهم میزنن که این همه ادعا داری ولی ندیدیش؟!!!! تقریبن همه دوستان سیگاریم وقتی سیگار میشکن محاله که از تام شلبی نگن!!!
    هفته پیش فصل اول رو دیدم.... اولین و آخرین چیزی که فهمیدم همین تشابه شدیدن زیادش به soa بود... جرقش هم توی ذهنم از جایی زده شده که یکی از اقوام peaky blinders رو دیده بود و طبق معمول براش کف و خون قاطی کرده بود و همون ماجرای همیشگی... دنبال سریال میگشت و بهش sons of anarchy رو معرفی کردم... خودمم فصل اول peaky blinders رو دیدم...
    سانز رو اگه یکم جمع و جورش کنی.... لهجه بریتیش بهش اضاف کنی... شیفت زمانی به عقب و یکم تمرکز بیشتر روی تیپ سازی کاراکتر ها و توی یک کلام یه ایده رو از فضای سریال سازی آمریکا به بریتانیا ببری میشه پیکی بلیندرز....
    توی بریتانیا تعداد قسمتا کمتر... پرش های زمانی بیشتر.. پروداکشن تاحدودی قوی تر ( یصورت کلی از لحاظ فنی قوی ترن اما قوی های آمریکایی قوی تره)... کارکاتر ها کمتر و جمع و جور تر و مهم تر از همه اضاف شده لهجه بریتانیایی که خودش میتونه یه کاراکتر رو چندین پله جذاب تر کنه..

12. 12 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

عبدالله عمر بکاست اما عذر نخواست
    سپاس
    484
    از این کاربر 1,498 بار در 149 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط smh2011 نمایش پست ها
    شاید بعد از game of thrones در کنار mone heist اورریتد ترین سریال بین ایرانیا همین peaky blinders باشه.... توی هر جمعی که من میرم و میگم اهل فیلم و سریال هستم و زیاد میبینم اولین چیزی که طرف در مقابل اینکه میگم کلی سریال دیدم میگه : پیکی بلایندرز دیدی؟؟؟؟ وقتی میگفتم نه!!! یه لبخند تمسخر بهم میزنن که این همه ادعا داری ولی ندیدیش؟!!!! تقریبن همه دوستان سیگاریم وقتی سیگار میشکن محاله که از تام شلبی نگن!!!
    هفته پیش فصل اول رو دیدم.... اولین و آخرین چیزی که فهمیدم همین تشابه شدیدن زیادش به soa بود... جرقش هم توی ذهنم از جایی زده شده که یکی از اقوام peaky blinders رو دیده بود و طبق معمول براش کف و خون قاطی کرده بود و همون ماجرای همیشگی... دنبال سریال میگشت و بهش sons of anarchy رو معرفی کردم... خودمم فصل اول peaky blinders رو دیدم...
    سانز رو اگه یکم جمع و جورش کنی.... لهجه بریتیش بهش اضاف کنی... شیفت زمانی به عقب و یکم تمرکز بیشتر روی تیپ سازی کاراکتر ها و توی یک کلام یه ایده رو از فضای سریال سازی آمریکا به بریتانیا ببری میشه پیکی بلیندرز....
    توی بریتانیا تعداد قسمتا کمتر... پرش های زمانی بیشتر.. پروداکشن تاحدودی قوی تر ( یصورت کلی از لحاظ فنی قوی ترن اما قوی های آمریکایی قوی تره)... کارکاتر ها کمتر و جمع و جور تر و مهم تر از همه اضاف شده لهجه بریتانیایی که خودش میتونه یه کاراکتر رو چندین پله جذاب تر کنه..
    Peaky Blinders & Sons of Anarchy | شباهت‌های واقعی یا توهمات یک عبدالله!

14. 7 کاربرِ زیر از عبدالله بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,976
    از این کاربر 3,112 بار در 322 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط smh2011 نمایش پست ها
    اره بابا خیلی هایپه این pb

16. 6 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,846
    از این کاربر 1,985 بار در 142 پست سپاس گزاری شده

موزیک Make It Rain از Ed Sheeran که در اپیزود یکی مانده به آخر SOA پخش شد، یکی از ماندگارترین‌ها در ذهن طرفداران سانز شده، مدتی پیش به این کلیپ از سکانس‌های ماندگار سانز بر روی این موزیک در یوتیوب برخوردم... (خطر اسپویل)

18. 16 کاربرِ زیر از ARCTIC بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

jax teller

خب یکی از دلایلی که نفر رو ترغیب میکنه تا سریال رو ببینه شخصیت پردازی فوق العادشه که تو سطح خیلی بالاییه.یعنی قشنگ شخصیت پردازی حتی تو کاراکترهای فرعی هم حس میشه و خیلی به جزییات زندگیشون و رفتار و نقطه قوت و ضعفشون پرداخته میشه.....
    2.فکر کنم اولین سریالی که مربوط به باشگاه موتور سواران باشه رو میتونید ببینید و منحصر بفرده یعنی سریالی تا حالا تو این موضوع ساخته نشده.و اون صدای موتور های هارلیشون دیوونه کنندس.
    3.شخصیت جکس تلر از نظر من یکی از بینظیر ترین کاراکترهای دنیای سریال محسوب میشه.زندگی پر پیچ و خم و پر از ماجراجوییش.هر چند بازیش توسط منتقدین دیده نشد و تو فصل جوایز نامزد نشد ولی بازیش فصل به فصل پیشرفت کرد.
    4.روابط شخصیت ها با همدیگه فوق العادس.یعنی قشنگ یه گروه ده یازده نفری که با هم جوری مچن که انگار واقعا اعضای یک خانوادن و کمتر سریالی میتونه چنین گروه بی نقصی رو به معرض نمایش بذاره.مرام و رفاقت و معرفت تو این گروه و کاراکترهاش دیوونه کنندس.
    5.اکشن سریال که یکی دیگه از نقطه قوت های سریاله.تفنگ بازیهای بی نقص و انفجارهای پر سروصدا تو این سریال حرف اولو میزنه

و در آخر اینکه مقایسه این سریال با PEAKY گناه کبیره حساب میشه.پیکی رو مدیون کیلیان مورفی میدونم و البته تام هاردی که تا حدودی تو بعضی اپیزودها بود.و من به تازگی مقاله ای در مورد این گروه خوندم که در واقعیت پیکی بلایندرز گروهی بوده که وجود داشته ولی این چیزی که تو سریال میبینیم نبوده در واقع بزرگترین جرمشون دوچرخه دزدی بوده!!! چیزی که ما تو این سریال میببینیم یه شهر رو بهم میریزن و همه ازشون میترسن.در کل پیکی از اوریتد ترین سریال هایی که تا حالا درموردش صحبت شده یعنی تا حدی که به طرف میگی چرا میبینی این سریالو میگه:چون تامی خیلی خوب سیگار میکشه
    90 درصد دلیل ها همین بوده.پیکی سریال خوبیه ولی به شخصه اون حدی که ازش تعریف میکنن نیست.سریال هر فصل ی شخصیت منفی رو معرفی میکنه بعد اینها با هم تصمیم میگیرن که سرکوبش کنن و از بین ببرنش.من خودم به شخصه چیز خاصی از این سریال ندیدم و انگار با ندیدنش چیزی از دست نمیدی.حتی اگه به عمق سریال هم بری میبینی اکت کیلیان مورفی آنچنان هم چشمگیر و درخشان هم نیست.

امیدوارم به طرفداران سریال PEAKY BLINDERS بی احترامی نشده باشه و تا سریال هست زندگی باید کرد

20. 5 کاربرِ زیر از jax teller بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

jax teller

حاجی عجب کلیپ نابی مارو برد باز تو اون حال وهوای دیوونه کننده سریال

22. 3 کاربرِ زیر از jax teller بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 16 از 16 اولیناولین ... 6141516