برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 از مجموع 16
    سپاس
    9,205
    از این کاربر 14,536 بار در 1,905 پست سپاس گزاری شده

سریال های شبکه NBC Persia

علاوه بر اعلام لیست سریال های این شبکه که از تاریخ 16 تیر ماه (شنبه) در این تلویزیون پخش خواهند شد، موارد دیگری را اضافه می کنم.

ابتدا این که پخش رسمی شبکه از ساعت 9 شب به وقت تهران (16:30 به وقت گرینویچ) تاریخ 14 تیر ماه 1391 آغاز خواهد شد و احتمالا چند روز یا چند ساعتی زودتر این شبکه روی ایر خواهد رفت.

در ضمن تمام سعی مسئولین این شبکه برای بالا بودن کیفیت برنامه ها ستودنی است. باید گفت با یک تیم احتمالا حرفه ای در بین شبکه های فارسی زبان مواجه هستیم.

همان طور که قبلا هم گفته شد برنامه این شبکه تلویزیونی قرار بود بر روی دو فرکانس به صورت آزمایشی بر روی ماهواره هاتبرد (فرکانس های 11662 و 11642) پخش شوند که هر دو فرکانس های غیر قابل قبولی بودند. تمامی سعی مسئولین و مدیر این شبکه بر آن است که تمامی شرایط را با نظر سنجی از مردم تصمیم بگیرند و بر عکس شبکه های دیگر از تصمیم های خودسرانه دوری کنند. این مساله بارها و بارها با درج نظرسنجی های شبکه اجتماعی این تلویزیون مشخص شده است.

حال نیز تصمیم فعلی بنا بر نظرات مردم این بوده که بر روی قوی ترین فرکانس بدون نویز یوتل ست فرکانس 11221 پخش برنامه ها شروع شود تا اینکه احتمالا فرکانس دیگری با کیفیتی بسیار بالاتر بر روی ماهواره ای دیگر عنوان شود.

در ضمن این وعده نیز داده می شود که ساعت 9 شب روز 14 تیر 1391 به دلایلی بینندگان این تلویزیون سورپرایز خواهند شد!

این شبکه تلویزیونی سریال ها و فیلم های سینمایی و برنامه های سرگرم کننده فراوانی را در نظر دارد که به طور حرفه ای پخش آنها را شروع خواهد نمود. با کسب اجازه ای که از مسئولین شبکه گرفته شده، برخی از این سریال ها را اعلام می کنیم: (ساعت پخش برنامه ها نیز به زودی اعلام خواهد شد)

منبع :خبرگزاری امروز

Im Arch Mad .. .
    سپاس
    68
    از این کاربر 638 بار در 179 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : سریال های شبکه NBC Persia

یعنی بی خودی به دلمون صابون زدیم ؟؟

سپاس
    9,205

نقل قول نوشته اصلی توسط night نمایش پست ها
    یعنی بی خودی به دلمون صابون زدیم ؟؟
    دقیقا

حالا من یه سرچی می کنم ببینم سر کاری بود یانه

اضافه شده در : 6 minutes

خبرگزاری امروز: دوستان عزیز، این طور که مشخص است هیچ گونه تماسی از مسئولین شبکه NBC دریافت نمی شود و تمامی قضیه سر کاری بوده است. خدا خیر ندهد این چنین افراد بی کاری را! امیدوارم خجالتی که این افراد با جمع کردن 9000 لایک کسب کرده اند، دیگر در بین تلویزیون های فارسی دیده نشود.
    دوستان عزیز پیشنهاد می کنم همین الان در پیج NBC Persia اعتراض نوشته و آن را آنلایک نمایید.

در ضمن تمامی این قضیه از طرف من بود که در این خبرگزاری اعلام کردم و در صورتی که دوستان تمایل داشته باشند دیگر در این خبرگزاری فعالیت نخواهم نمود. با این که من فقط اخبار را نقل می کردم. همین اشتباه به اندازه کافی برایم کافی بود تا دیگر چنین اقداماتی نکنم. از ته قلبم پوزش می خواهم. با تشکر

4. 9 کاربرِ زیر از rezarbn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,205

اینو الان تو ی پیج فیس بوک شبکه دیدم

بنابر اطلاعیه که قبلا اعلام کرده بودیم که از 15 تیرماه بر روی ایر خواهیم رفت ، متاسفانه به دلیل مشکلات فنی که از سوی شرکت ارایه دهنده خدمات بروز گردیده شده است اولا از طرف مدیریت از کلیه شما حمایت کنندگان عزیز عذار خواهی می شود واین قول را به شما عزیزان می دهیم که ظرف 7 روز این مشکل برطرف گردیده می شود
    باتشکر
    مدیریت nbc persia

) کلا قضیه شبکه های GEM را یکبار توضیح بدهم
    شبکه های GEM ME و GEM TV طبق روال قبلی بر روی هاتبرد به صورت SD و قابل دریافت در همه رسیور ها دریافت خواهد شد. اما شبکه های جدید جم که عبارتند از: GEM Sport, GEM Music, GEM Series 1, GEM Series 2, GEM Movie, GEM Joniur و... فقط به صورت HD بر روی ماهواره یاه ست پخش خواهند شد و طبق خبرهای رسیده از همکارانم در امروزنا، همان GEM Sport برای المپیک با زبان فارسی بسیار سروصدا و انقلاب خواهد نمود!
    2) درباره قطع شدن شبکه GEM Movie هم باید بگم به احتمال زیاد (نه حتمی) دیگر وصل نخواهد شد تا پروژه HD شدن این شبکه انجام شود
    3) عده زیادی درباره این که چرا شبکه GEM Movie طرفداران زیادی کسب نکرده بوده پرسیدند که باید عرض کنم دلیل آن محدودیت های بیش از اندازه ای است که ماهواره هاتبرد به دلیل پخش در گستره ای وسیع داشته و به این شبکه ها اجازه پخش آزاد همه چیز را نمی دهد. با روی ایر رفتن این شبکه روی ماهواره یاهست همه این مشکلات حل خواهد شد
    4) چرا شبکه های جدید جم روی هاتبرد یا ماهواره دیگری پخش نخواد شد!؟ دوستان عزیز بارها و بارها گفتیم برای همچین پروژه عظیمی به هیچ عنوان در همچین ماهواره هایی فضا وجود نداشته است. حتی خیلی از شبکه ها مثل طپش تشنه حتی 2-3 مگابیت فضای خالی روی این گونه ماهواره ها هستند چه برسه به اینکه این پکیج نیاز به حداقل 30 مگابیت فضا دارد!!! درباره دوستانی که در رابطه با HD بودن شبکه ها گفته بودند، خداییش دیگه این گیرهای دائی جان ناپلئونی رو بیخیال بشیم. بابا دنیا تغییر کرده ما داریم درجا می زنیم و هنوز درباره شبکه های 3 مگابیتی صحبت می کنیم!!!! بابا دیگه بسمونه
    فقط به خاطر این که یک ماهواره ملی نداریم همش باید روی ماهواره های جهانی شبکه های خودمون رو به زبان فارسی با بدترین کیفیت ممکن روی ایر ببریم؟! خداییش 80 هزار تومن 2 سال پیش که یک رسیور معمولی بود و الان 150 هزار تومن که یک رسیور اچ دی هست، با توجه به گذر زمان فرقی با هم دارن؟ چرا ما همش دوست داریم در جا بزنیم؟!
    به هر حال این کار جم قابل تقدیره و گذر زمان نشان خواهد داد که چه قدر می تونه باعث کم شدن شبکه های بی برنامه فارسی و زیاد تر شدن شبکه های حرفه ای باشه!
    5) در ارتباطه با شبکه NBC یکی از دوستان نزدیک و عزیز، که قابل اعتماد هم هست (چرا که بار ها به من اثبات کرده) درباره این شبکه گفتند حقیقت دارد و مشکلات فنی باعث بد قولی این شبکه شده. و متاسفانه بعد از مشکل شبکه 7TV، مسئولین این شبکه بسیار از اوضاع پیش آمده ناراحت هستند. اما باز هم این خبرها را من شخصا تایید نمی کنم و فقط انعکاس می دهم (به قول ایرانی جماعت انشاالله که راست هست!) و گذر زمان همه چیز را مشخص خواهد ساخت. چرا که فردی که تا کنون باشون در رابطه با این شبکه در ارتباط بودم پاسخ گو نیستند.
    دوستان عزیز، اگر این شبکه دروغ باشد روی هاتبرد نمی توانست به این آسانی ها روی ایر بیاید، در ضمن تا جایی که من با آن ها در ارتباط بودم نمی توانم بگویم حتما دروغ است.
    6) مساله مهم تر این است که بار ها درباره شبکه طپش از من بدبخت (:دی) سوال کرده بودید. من هم مانند همگی شما از ته دل منتظر بازگشت این شبکه به خاورمیانه و کشورم هستم و این رو می تونم به جدیت بگم که من هم چیزی از شما دوستان بیشتر نمی دونم و نمی تونم تایید کنم. دوستانی که میان می گن راسته قراره بیاد یاه ست یا راسته قراره بیاد یوتل ست، متاسفانه هیچ خبری قابل تایید نیست. خودتان که بساط را می بینید. اما باز هم روی این جمله خودم تاکید می کنم، "هر شبکه تلویزیونی دوست دارد که در اولویت در کشور خودش که زبان مادری خودش را دارد پخش شود و مطمئنا مسئولین این تلویزیون ها هم در تلاش برای این کار خواهند بود" مساله پیش اومده در عید نوروز هم شاید واقعا دست خود این افراد هم نبود. از طرفی با کم لطفی کهکشان مواجه شدند و کلا همه چیز دست به دست هم داد.
    اما یک مساله هنوز قابل تامل است، خودمان را گول نزنیم، با وجود این همه شبکه فارسی و غیر فارسی متنوع در ایران و خاورمیانه، خصوصا من و تو و رقیب جدید تلویزیون های فارسی یعنی GEM، هنوز هم همگی آن فضای صمیمی شبکه هایی مانند طپش را در انتظارند و مطمئنا هیچ تلویزیونی نمی تواند جای آن را پر کند.
    به هر جال باز هم می گویم، زمان همه چیز را مشخص خواهد نمود

گفتم اینم بگم بد نیس
    منبع اهورا سایت خبر گزاریه امروز

6. 8 کاربرِ زیر از rezarbn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    264
    از این کاربر 17 بار در 5 پست سپاس گزاری شده

من بیچاره Utelsat رو باز کرده بودم دوباره با دنگ فنگ وصل کردم ( آخه رو دیش 90 من دو تا LNB دو سوزنه باعث میشه یا فرکانس هاتبرد بیاد پایین یا فرکانس Utelsat )
    شانس آوردم دیش 120 نخریدم ( اونم تو این اوضاع بازار زاهدان که گیر هم نمی یاد )

خدا ما را نگاه میکند
    سپاس
    167
    از این کاربر 293 بار در 55 پست سپاس گزاری شده

ما نفهمیدیم بلاخره این شبکه افتتاح میشه یا نه
    اگه بیاد خیلی خوبه
    مخصوصا اگه دوبله ی خوبی داشته باشه
    هر چند منم گاهی ترجیح میدم دوبله نباشه
    ولی به هر حال اگه دوبله باشه من خودم پایه ضبط کردنش وگذاشتن تو وب هستم
    بگذار سرنوشت هر راهي که ميخواهد برود ، ما راهمان جداست
    اين باران تا مي تواند ببارد ، ما چترمان خداست.

SH..T
    سپاس
    37
    از این کاربر 231 بار در 50 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط SolTon نمایش پست ها
    ما نفهمیدیم بلاخره این شبکه افتتاح میشه یا نه
    اگه بیاد خیلی خوبه
    مخصوصا اگه دوبله ی خوبی داشته باشه
    هر چند منم گاهی ترجیح میدم دوبله نباشه
    ولی به هر حال اگه دوبله باشه من خودم پایه ضبط کردنش وگذاشتن تو وب هستم
    یعنی شما هنوز هم متوجه نشدی سر کاری؟!!!!

10. کاربر زیر از mr.reza بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12