برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

Threaded View

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

نامه ی سرگشوده ی مادر Brad Pitt برضد اوباما و همجنـسگـرایان

مادر برد پیت, "جین" نامه ای ضد اوباما و ضد همجنــسگرایی در حمایت از نماینده ی حذب جمهوری خواه آمریکا در انتخابات بعدی, "میت رامنی" (Mitt Romney) نوشته است.
    هر مسیحی ای که به "رامنی" رای ندهد, رایی برای "باراک حسین اوباما" صادر کرده است! مردی که سالیان سال در کلیسای "جرمی رایت" حضور داشته, و حتی یک جشن عمومی برای احترام به جشن روز جهانی عبادت هم برگزار نکرده است. و لیبرالی که از کشتن کودکان متولد نشده (سقط جنین) و ازدواج همجنســگرایان حمایت می کند.
    این نامه ی سرگشوده در واقع پاسخی بود به مقاله ای که پیش از این در روزنامه ی SpringField چاپ شده بود و از مسیحیان خواسته بود تا به خاطر "مورمن" بودن "رامنی" (فرقه ای دینی) به او رای ندهند.
    در قسمتی از نامه "جین پیت" می گوید : "من هم یک مسیحی هستم و اعتقادی به فرقه ی مورمن ندارم, ولی فکر می کنم هر مسیحی ای بایست کمی از وقت عبادت خود بزند و به مردی رای بدهد که خصوصیات اخلاقی والا و تجربه ی تجاری دارد و با سقط جنین مخالف است و با مسیحیان در مورد مساله ی همجنــسگرایی همدرد است. خواه این مرد یک "مورمن" باشد."
    هرچند برد پیت نظر قاطعی در مورد نامه ی مادرش بیان نکرده است, ولی او همواره از همجسـگرایان حمایت کرده است. او در سال 2009 به مجله ی "پارید" گفت : "وقتی یکنفر از من می پرسه چرا من و "انجی" ازدواج نمی کنیم, من بهش جواب می دم : شاید ما هم موقعی که این کار برای همـه قانونی شد ازدواج کردیم. هنوز سر حرفم هستم, هرچند به خاطر این حرفم خیلی بهم حمله شده.. به طور مثال نامه هایی با ابراز تنفر از سوی گروههای مذهبی. به نظر من همه بایستی حقوق برابری داشته باشند."

ترجمه از TvWorld.ir
    ذکر این مطلب در دیگر رسانه ها بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد.
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

2. 18 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :