برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 7 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 68
    There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

[Mad Men] بحث و گفتگو پیرامون سریال

در این تاپیک پیرامون سریال بحث و گفتگو میکنیم.

برای دانلود سریال به این تاپیک مراجعه کنید.

سپاس
    863
    از این کاربر 642 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Mad Men] بحث و گفتگو پیرامون سریال

من موندم برای این همه سریال معمولی در فاصله کوتاهی زیرنویس داده میشه، اونوقت سریال به این قشنگی با امتیاز 8.7 مونده رو هوا !!!!

3. 14 کاربرِ زیر از arhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

چهارماه بیکارم... آرزو داشتم این سریال روتماشا کنم..هفته ی قبل فصل 1 رو دانلود کردیم.. دریک کلام فوق العاده بود.. بهمراه این سریال The Sopranos‌روهم شروع کردم..به پای اون نمیرسه ولی فوق العاده زیبا و خوش ساخته..!!

فقط چقدر حیف که اینقدر دیر دارم این سریالو تماشامیکنم..این Christina Hendricks یکی از تاثیر گذارترین بازیگرای مونث تلویزیونه که من دیدم ..درتوصیف هیکله میزانش زبانم قاصره...بدون دیالوگ گفتن تاثیرش رو میزاره..!! بازیگر نقش اولش Jon Hamm عالی بازی میکنه..توهرقسمت شاید یکی دو دقیقه دستش سیگار نباشه..کیفیت بازیگریش با Matthew Mc Conaughey برابری میکنه..!!در کل تیم بازیگریه فوق العاده ای داره و همگی عالی بازی میکنن..داستان سریال تااینجا معمولی بوده ولی یک کشش خیلی عالی برای نگه داشتن من ایجاد کرده و قصد دارم تواین چهارماه بیکاریم این سریالو کامل تماشا کنم.!!

حتما تماشا کنید سریالو..!!

امکان نداره تیتراژش رو بزنم جلو..!! آهنگش روانی میکنه آدمو..همون 30ثانیه انگار وسط سمفونی بتهوون نشتسی.

سپاس
    91
    از این کاربر 927 بار در 118 پست سپاس گزاری شده

درتوصیف هیکله میزانش زبانم قاصره
    فک کنم باید از علم پزشکی ممنون باشید بابت این قضیه !

جان هام هم که بله ! امسال دیگه امی مال جان هامه ! قبلنم حقش بود منتهی کرانستون داشت نون برکینگ بدو می خورد ! نمی ذاشت !

6. 13 کاربرِ زیر از il Conformista بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

دیگه ببینید من چقدر موقع دیدن سریال خودم رو کنترل میکنم..!! این بازیگرو خدا نصیبه گرگه بیابون نکنه بااین هیکلش اومدم بگم زیرنویس فارسیه این سریال یکی از مزخرفترین ترجمه های تاریخه

مشاهده محتوا اسپویلر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab-1363 نمایش پست ها
    دوسش داری .آی دلم واست سوخت.ایشالا خدا قسمتت کنه
    میخام چیکار؟ ماله خودت

8. 16 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    دیگه ببینید من چقدر موقع دیدن سریال خودم رو کنترل میکنم..!! این بازیگرو خدا اسیره گرگه بیابون نکنه بااین هیکلش اومدم بگم زیرنویس فارسیه این سریال یکی از مزخرفترین ترجمه های تاریخه

مشاهده محتوا اسپویلر

دوسش داری .آی دلم واست سوخت.ایشالا خدا قسمتت کنه

10. 5 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    91
    از این کاربر 927 بار در 118 پست سپاس گزاری شده

اومدم بگم زیرنویس فارسیه این سریال یکی از مزخرفترین ترجمه های تاریخه
    بله ، زیرنویسش اصلا خوب نیست ، یادمه بعضی مواقع فکر می کردم نکنه مترجم کلا یه سریال دیگرو ترجمه کرده من اشتباهی دانلود کردم

12. 10 کاربرِ زیر از il Conformista بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

درست همون وقتی که از سریال ناامید شدم (s02e08) ؛ نویسنده و کارگردان یک شوک اساسی به سریال دادن...چقدر Jon Hamm عالی بازی میکنه...فصل دوم هیجانش از فصل 1 کمتره..اون علاقه ای که به بعضی از بازیگرای فصل 1 داشتم درفصل 2 تبدیل به نفرت شده.. فک کنم بخاطر بازیه خوبه بازیگراس که آدم دوس داره طرف رو بخاطره غرورش از پشته مونیتور تیکه تیکه کنه..!! واقعن از سطح انتظاراتم پایین تر عمل کرد.. هر چندقسمت یه بار درمورد تبلیغ یک برند و مارک صحبت میشه و حال آدم بهم میخوره و از طرفی آدم دوس نداره نگاه نکنه سریالو...

من باز ادامه میدم تا ببینم Mat Weiner چی داره برام...!!

14. 11 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

درست همون وقتی که از سریال ناامید شدم (s02e08) ؛ نویسنده و کارگردان یک شوک اساسی به سریال دادن...چقدر Jon Hamm عالی بازی میکنه...فصل دوم هیجانش از فصل 1 کمتره..اون علاقه ای که به بعضی از بازیگرای فصل 1 داشتم درفصل 2 تبدیل به نفرت شده.. فک کنم بخاطر بازیه خوبه بازیگراس که آدم دوس داره طرف رو بخاطره غرورش از پشته مونیتور تیکه تیکه کنه..!! واقعن از سطح انتظاراتم پایین تر عمل کرد.. هر چندقسمت یه بار درمورد تبلیغ یک برند و مارک صحبت میشه و حال آدم بهم میخوره و از طرفی آدم دوس نداره نگاه نکنه سریالو...

فصل 3 عالیه پشیمون نمیشی

16. 7 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

فصل دوم رو دیدم....هرچی بیشتر جلو میرم پی میبرم که سریال ، معمولیه و اونقدری که بزرگش کردن، وسعت نداره..تا انتهای فصل دوم که اینطور بوده.. یه کم زیادی آمریکاییه.. بیچاره مترجم سریال ...نباید بهش خرده میگرفتم..اونم مثل ما با اصطلاحات و مارک ها و برندهای تبلیغاتی آمریکایی آشنایی نداشته و ترجمه ش این مدلی (بد) دراومده..!!

شوک اساسی که حرفشو میزدم در حد نیم ساعت دووم آورد و کاملن مشخص بود برای باز بودن دستهاشون واسه نوشتن فصل سوم این کار رو انجام دادن...حرکت خوبی نبود..!! این سریال نکات قوتش بازیگرای بسیار خوب + موسیقی متن عالیشه و مهم ترین ایرادش اینه که روی یک خط صاف حرکت میکنه..>> فلان جنس رو برامون تبلیغ کن..!!
    تقریبن 90 درصد مواقعی که تو شرکت تبلیغاتیشون (استرلینگ کوپر) درمورد کارشون حرف میزنن، سریال رو متوجه نمیشم و تمرکزم رو روی اون 10 درصدی گذاشتم که به زندگیه شخصیه Don Draper و اطرافیانش میپردازن..!! امیدوارم جای این دو عدد در ادامه تغییر کنه و یه کم از بحث تبلیغات و این سیر تکراری بکشن بیرون و بزارن سریال نفسی تازه کنه..!!

کمی بیشتر با پیشینه ی دان دریپر آشنا شدیم..فلش بک هایی که بسیار جزئی پرداختن بهش به نوعی کم بودن و مفید بودن..!!ازون سریالهاییه که تحمل 2 قسمتش در 1 روز در حالت عادی واقعن صبر و حوصله میطلبه و بدیش اینه که در پایان روز وقتی به چیزی که دیدید فکر میکنید میفهمید که اگر این اپیزود رو نگاه نمیکردم هم اتفاقی نمیوفتاد..!!
    فصل سومش رو ایشالله ساله بعد تابستون...!! کارگردان هم مثل من بی میل نشون داده در ساخت و پرداخت به سریالش....!! با چیزی که ازش شنیده بودم بسیار تفاوت داشت ..

حالا 5 فصل دیگه ش رو ندیدم ...احتمال میدم در ادامه حداقل کمی به هیجانش اضافه بشه....!! این احتمال دادن ها موقع دیدن این مدل سریالها پدره آدم رو درمیاره....درمورده سوپرانوس بعد از هرفصل مطمئن بودم که با یک فصل قویتره دیگه میان ولی واسه این مدل Mad Men که من دیدم همه چیز رنگ و بوی احتمال میده...!!

نمره ی فصل دوم : 7 از10

18. 13 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    223
    از این کاربر 1,122 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

سلام

من از تم این سریال ها خیلی خوشم میاد.
    ندیدم این رو ولی به نظرم شباهت زیادی با سریال suits داره درسته؟؟منظورم داستان نیستش منظورم کارکتر ها هستند.
    من خودم عاشق سریال سوتس هستم و تک تک کارکتر ها رو دوست دارم.از این کت شلوار پوشایی که یه خونه بزرگ دارن و یه کار درست حسابی و کلا منظورم یه چیزی شبیه سوتس هستش.
    حالا اولین سوالم اینه که حدثم درسته؟؟ مد من هم مثل سوتس هست از این نظر؟؟
    و دومین سوالم اینه که: به جز همین کارکتر ها و محیط سوتس، سوتس به شدت هیجانی و قشنگ هستش و من از سریال بدون هیجان خوشم نمیاد زیاد.با توجه به گفته ی بچه های تاپیک واقعا این سریال اینقدر بدون هیجانه؟؟یعنی هیچی نداره؟؟ چطوریه قضیش؟؟ یعنی هر قسمت یه داستانه یا داستان کلی داره؟؟

ممنون
    http://8pic.ir/images/ops5g462fq1y9mgr7b8n.jpg
    میخوای بدونی چرا 24 خیلی عالیه؟؟از 10 تا شخصیت اصلی تو عکس بالا ببین هر کدوم چه بلایی سرشون اومده اون وقت میفهمی سریال عالی یعنی چی.

20. 3 کاربرِ زیر از SMahmoud بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 7 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع