برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
    I'm Awesome, You're Not
    سپاس
    10
    از این کاربر 267 بار در 36 پست سپاس گزاری شده

Be Here Now | مستندِ زندگیِ اندی وایتفیلد، اسپارتاکوسِ زمانِ ما ساخته میشود

در سپتامبر ۲۰۱۱ خبری منتشر شده که بینندگان سریال اسپارتاکوس رو شوکه کرد .
    "اندی وایتفیلد بازیگر نقش اسپارتاکوس در فصل اول این سریال در سن ۳۹ سالگی و در دومین مبارزه ی خود با سرطان شکست خورد و از دنیا رفت."

اما خبری دیگر از ساخت مستندی در مورد مبارزه ی اندی با سرطان حکایت داشت. و حالا ...
    درخواست جمع کردن کمک های مالی و اطلاعات، برای ساختِ مستند مبارزه ی اندی وایتفیلد با سرطان در کمتر از یک ماه به نتیجه ی خوبی رسیده و طبق گزارش ها تهیه کنندگان و اعضای مجموعه به بودجه ی مورد نظر برای ساخت این مستند دست پیدا کردند.
    خانم لیلیبِت فاستر، کارگردانِ این مجموعه که سابقه ی نامزدی اسکار رو هم در کارنامه دارد، بعد از جمع آوری مبلغ ۲۰۰ هزار دلار گفت که حالا آماده به کار است و این مستند رو " Be Here Now " نامگذاری کرده .
    "ما هدفی تعیین کردیم که به ما در به پایان رسوندن فیلم کمک میکند (پولِ کافی) . به کمک اون ما فیلمی رو خواهیم داشت که تمامی مردمی که تمایل داشته باشند میتوانند انرا تماشا کنند. باید پشتیبانی مردم را ببینید. تعداد ایمیل ها و پیغام ها باور نکردنی است."
    عوامل مجموعه با استفاده از این بودجه ی بدست آمده به سوی تکمیل فیلم قدم برخواهند داشت و ما تنها با یک مستند کوچک مانند مستندهای شبکه های تلویزیونی یا مستندهایی که از نمای نزدیک و ترجمه به زبان های مختلف استفاده میکنند، نخواهیم بود. کارگردان مستند امیدوار است که کمک های مالی همچنان ادامه داشته باشد تا آنها بتوانند به هدف جهانی خود برسند و دِین خود را به کسانی که وجود چنین پروژه ای را ممکن ساخته اند ادا کنند. فاستر در این مورد گفت:
    "این مردم (کمک کنندگان) قادر خواهند بود که فیلم و تمام متعلقاتش را در اولین فرصت دریافت نمایند و ما از این بسیار خوشحال هستیم."
    آنها همچنین به دنبال کسب جایگاه در فستیوال های مربوط به فیلم و مستند ها بوده و به دنبال توزیع هر چه گسترده تر این مستند هستند. سم مِیدِو، تهیه کننده ی این مستند و مدیر برنامه ی پیشینِ وایتفیلد گفته کمک ها و علاقه و پشتیبانی مردم کمک میکند مرزهایی که قبلا برای این پروژه تعریف شده بود را بشکنیم:
    "پخش مستند در چندین شبکه ی تلویزیونی؛ تعداد زیادی از مردم می گفتند که این مستند چگونه می تواند مردم را جذب کند و همان چیزی باشد که آنها می خواهند ببیننند. ما خیلی درباره ی کنترل کردن سرنوشت خودمان - و مستند - هیجان زده بودیم. همه چیز را که به کنار بگذاریم، این زندگی نامه ی یک انسان است. اندی وایتفیلد پیش از همه چیز، یک پدر و یک همسر بود، و تحمل این همه درد و رنج، من تابحال کسی شجاع تر از او ندیده ام."
    فاستر اضافه میکند :
    " اندی خیلی ها را تحت تأثیر قرار داد. من فکر می کنم که نقش یک پیام رسان را دارم."
    --------------------------------------
    R.I.P - Andy Whitfield
    1974- 2011

نظر شما مورد این مستندی که قرار هست تهیه بشه چیه ؟

2. 13 کاربرِ زیر از T H R i LL e R بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Be Here Now | مستندِ زندگیِ اندی وایتفیلد، اسپارتاکوسِ زمانِ ما ساخته میشود

ببین تو نقش اسپارتاکوس عالی بود، خیلی هم خاطره انگیز بود و روح اش هم شاد ولی اینقدری که تهیه کننده تعریف کرده بزرگ نیست، هس؟

یه سریال بازی کرد رفت دیگه، فقط اینکه جوون مرگ شده ناراحت کننده اس

4. 5 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ignorance is bliss
    سپاس
    5,631
    از این کاربر 12,519 بار در 1,855 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Be Here Now | مستندِ زندگیِ اندی وایتفیلد، اسپارتاکوسِ زمانِ ما ساخته میشود

منم با اشکان موافقم.

اینقدر هم بزرگ نبود دیگه.

ارزش سریال هم خیلی بالا نیست!

ممنون از خبر امیر جان.

6. 5 کاربرِ زیر از Patriot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    396
    از این کاربر 905 بار در 190 پست سپاس گزاری شده

ممنون از خبر
    من ترجیح میدم یه مستند از هیت لچر ناکام ببینم تا اندی وایتفیلد

8. 4 کاربرِ زیر از HaaMeeD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

جدا از مقایسه ی اندی با هیث لجر که بنظرم چندان بجا نیست، من خیلی دوست دارم این مستند به نتیجه برسه و ببینمش .
    حداقل برای من یکی که مرگ اندی واقعا غیرمنتظره و شوکه کننده بود . در حالیکه فکر میکردم داره بهبود پیدا میکنه، یه روز اومدم تو سایت و به تاپیکی برخوردم که از مرگش خبر میداد .

یه ویدئویی مرتبط با این مستند هم پخش شده که لینکش رو پایین میزارم براتون . ویدئو شامل صحبتای خود اندی، همسرش و عوامل هست بهمراه تصاویری از اندی در حین درمان و ... . پیشنهاد میکنم ببینید و نظرتون رو بگید :

720p - 98MB - DOWNLOAD
    480p - 42MB - DOWNLOAD

10. 6 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

واقعا بازیگر دوست داشتنی ای بود, جدا از این که اسپارتاکوس سریال درجه یکی نیست ولی بازیش هم انصافا خوب بود .. این که آخرسر به اون شکل از پا درومد هم بیشتر دل آدم رو می سوزونه.
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

12. 7 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

.
    اما...
    دیروز (یازدهم سپتامبر) اولین سالگردِ درگذشتِ اندی وایتفیلد بود .
    روحش شاد ....
    پ.ن: همچنین، دیروز چندمین سالگرد عملیات تروریستیِ یازدهم سپتامبر هم بود. جا داره بهمین مناسبت آمریکا به یه کشورِ دیگه حمله کنه :دی

14. 11 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :