برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: آیا این سریال رو دوست دارید؟

رأی دهندگان
93. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

64 68.82%
  • خیر

29 31.18%
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 39
    It Sucks
    سپاس
    1,757
    از این کاربر 2,106 بار در 394 پست سپاس گزاری شده

new7 Wire | اولین سریال(سابق) در IMDB

من این سریالو چند قسمت شو دیدم و خیلی بد بود.من از خیلی از دوستام پرسیدم وی اونهاهم این رو دوست نداشتن.میخوام بدونم که آیا این سریال واقعا اینقدر قشنگه که در برابر این همه سریال خوب اول شده.
    لطفا هم به نظر سنجی جواب بدین و هم دلیل این رو بگین که این سریال رو دوست دارین یا ندارین

2. 20 کاربرِ زیر از Ehsan_keen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,639
    از این کاربر 4,314 بار در 479 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : دلیل اینکه wire اولین سریال در IMDB هست

شما حتما بدون زیرنویس سریال رو نگاه کردی وگرنه اینطور نیست درضمن هر عشق فیلم وسریالی سایت imdb رو یکی از مراجعش واسه کیفیت یه فیلم و یا سریال در نظر میگیره من این سریال رو بخاطر نبود زیرنویس تا اول فصل چهار دیدم وبنظرم یکی از معدود سریالهایی که امریکای واقعی رو نشون میده و بخصوص تصویر نقش تک تک افراد جامعه در هر پست و مقامی که هستند بر زندگی یکدیگر رو به خوبی نشون داده شما سریالی می بینید که رابطه ها رو با کمترین اغراق نشون میده کثافت کاری های سیاسیون و تاثیرشون بر زندگی ما و همچنین انسانهایی با شخصیت کاملا واقعی و قابل باور و بدون قهرمان. اگه از من بپرسن که نقش اول سریال کیه میگم همه شخصیت ها و هیچکدوم اونها. هر کس در زندگی خودش نقش اول رو بازی میکنه توی شهری که همه به هم وصل هستند ولی خبر ندارند و فقط بگم من موندم که چرا اساتید محترم ترجمه این سریال بسیار زیبا رو نیمه تمام گذاشتن و سریالهای بروز ولی در محتوا پوچ رو ترجمه میکنن.

4. 19 کاربرِ زیر از justUnited بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدا ما را نگاه میکند
    سپاس
    167
    از این کاربر 293 بار در 55 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_keen نمایش پست ها
    اگه اونطور که میگی باشه یعنی بادیدن چند قسمت نمیشه نظر داد پس باید همه سریال هارو تا آخر ببینیم بعد بیام بگیم بد بود.روش من اینه که چند قسمت اول مثلا 5 یا 6 قسمتشو میبینم و اگه خوشم اومد ادامه میدم به دانلود ولی اگه خوشم نیومد دیگه ادامه نمیدم.

دوست من سلام
    برای روشی که انتخاب کردی و این جوری سریال می بینی احترام زیادی قاعل هستم
    شاید باورت نشود من وقتی سریال لاست را شروع کردم به دانلودش و دیدنش همین کارتورا کردم
    فقط ازش 3 قسمت دانلود کردم ودیدم (ولی چون اون موقع سرعت خیلی خوبی وحجم بالای مفتی در دانلود داشتم سریع همش را دانلود کردم)
    وبعد از دیدن فقط 3 قسمت احساس شما را داشتم
    اصلا خوشم نیومد و آشفته شدم که چرا همه اش را دانلود کردم
    باز هم شاید باورت نشه گذاشتمش کنار و دیگه نگاهش نکردم ورفتم سر یه پروژه دیگه
    بعد از یک سال که به آرشیوم نگاه میکردم یادش افتادم
    به خودم گفتم همه رفتتن این سریال کوفتی رو دیدن تو هنوز ندیدی
    باز گفتم شاید بیخودی تعریفش رو میکنن
    هی با خودم کلنجار رفتم
    بعد یه دفعه یه فکری به نظرم رسید
    به خودم گفتتم بشینم با kmplayer ببینم ولی باسرعت 140 درصد یعنی با این روش می شد
    یه سریال 45 دقیقه ای را ریتمش را تند کرد و در 30 دقیقه دید( البته باید تند خوانی نصرت هم رفته باشی)
    یه مدت اینجوری دیدم تا اینکه به وسط های فصل دوم رسیدم
    احساس میکردم دارم عاشقش میشم وداره یواش یواش خوشم میاد
    خلاصه سرت را درد نمی یارم اینجوری شد که ما از یه سریالی که بدمون می امد خوشمون اومد
    یه چیز دیگه هم که باید بگم اینه که برای دومین بار شروع کردم ببینمش ولی با این تفاوت که دارم با دوبله فارسی می بینم
    هر چند خیلی سانسور شده ولی قشنگ دوبله شده

فقط خواستم بگم که از روش من یه امتحانی بکن شاید تو هم در بعضی سریال ها نتیجه من را گرفتی
    بگذار سرنوشت هر راهي که ميخواهد برود ، ما راهمان جداست
    اين باران تا مي تواند ببارد ، ما چترمان خداست.

6. 8 کاربرِ زیر از SolTon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

احسان عزیز الان من امتیاز Wire رو چک نکرده بودم !! الان متوجه شدم که این سریال تو IMDB اول نیست . فقط چون Band of Brothers مینی سریال محسوب می شه توی رتبه بندی نیومده ..

در نتیجه بالاترین امتیاز رو تو تاریخ تلویزیون "جوخه ی برادران" داره
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

8. 12 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    37
    از این کاربر 202 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

شاید یکی از دلایلی که شما از از این سریال خوشتون نیومده ضد پلات یا داستان بودنشه
    وگرنه بنظر من حد نهایت درام تو تمام کارهای هنری (سینما -تلویزیون-ادبیات) همین wire هست
    همینطور شخصیت پردازی سریال هم واقعا تو بالاترین حد ممکنه
    ارجاع میدم به صحنه شطرنج بازی کردن توی فصل اول

پ.ن:یه نکته خیلی خیلی مهمه دیگه که یادم رفت اینه که درام سریال از نوع ماقبل لاستیه (lost)
    این که میگم ماقبل لاست از نظر زمانی نمیگم
    بیشتر فرمش مدنظرمه
    شاید خیلی ها که به اون نوع سریالها خو گرفتن نتونن با وایر ارتباط برقرار کنن
    مهمترین سریالهای پسالاستی (درام پرتنش و هیجان که یک لحظه اجازه نفس کشیدن بهت نمیده) 24 - پریزون بریک - واکینگ دد - بریکینگ بد و ...
    ماقبل لاستی (تنش و هیجان به جا نه همه جا - شخصیت پردازی عمیق تر) سوپرانوز و وایر و ...

10. 16 کاربرِ زیر از bleu2u4u بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 10 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_keen نمایش پست ها
    نه نمگم 67000 کمه ولی میگم که حقش نیست اول باشه.
    اگه اونطور که میگی باشه یعنی بادیدن چند قسمت نمیشه نظر داد پس باید همه سریال هارو تا آخر ببینیم بعد بیام بگیم بد بود.روش من اینه که چند قسمت اول مثلا 5 یا 6 قسمتشو میبینم و اگه خوشم اومد ادامه میدم به دانلود ولی اگه خوشم نیومد دیگه ادامه نمیدم.
    سلام و وقت بخیر خدمت دوست عزیز وگلم
    اقای احسان خان دوست گلم
    من نمی گم سریال وایر خوبه یا بده یا .....
    یا رتبش چنده و حقش هست یانه
    اما 1 پیشنهاد خیلی خوب از 1 دوست خوش قلب برات دارم : ببین اول که ما همه انسانیم و 2 ایرونی هستیم
    و همه همو دوست داریم
    ببین دوست خوبم : کاری به وایر ندارم اما با دیدن چند قسمت نمی تونی هیچ سریالی رو قضاوت کنی
    مثلا : شما اگه بری و فصل 1 supernatural رو ببینی احتمالا خیلی خوشت نمی یاد و ضعیفه ، وای اما اگه به فصل 3 و 4 و 5 و.... برسی می بینی که یکی از خدایان هستش
    واقعا به نظر من خدای سریالهای دنیا هستش
    واسه همین نمیشه از روی چند قسمت اول قضاوت کرد
    حتی از روی 1 فصل یا 2 فصل هم نیاید قضاوت کنی ، نظر دادن تا قضاوت کردن فرق داره و متفاوته
    شما اگه می خوای ببینی سریال دکستر خوبه یا بده باتید کل سریالو ببینی بعد نظرتو بگی و واسه خودت قضاوت کنی
    به خدا من تازه دارم شروع به دانلود کردن وایر کردم
    اما واسه اینکه دوس دارم شما درک بهتری از همه سریال ها داشته باشی و واقعا از ته قلبم خودت رو دوست دارم ، چون شما انسانی و من هم وهر 2 ایرونی هستیم ، پس دوس دارم تجربه خودم رو با شما به اشترک بزارم
    پس تو رو خدا دفعه بد اگه 5 قسمت از 1 سریال رو دیدی و خوشت نیومد فقط این دفعه رو واسه خاطر دوستیمون سریال رو تا اخرش ببین بعد اگه دیدی من اشتباه گفتم شما راه خودتو برو و به همه هم توصیه کن که تا 5 قسمت رو ببینن تا اخرش رو می فهمن که جذاب و قشنگ هستش یانه
    معذرت که سرتون رو درد اوردم
    ببخشید من رو فقط دوس دارم با دوستام اطلاعات رد و بدل کنم
    تا بعد
    see u soon

12. 7 کاربرِ زیر از davod_blue_eye بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    84
    از این کاربر 271 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

حالا که بحثشه منم یادمه تا ایپزود 7 و 8 فصل اول همین نظر رو داشتم خیلی به نظرم کند و خسته کننده پیش میرفت ولی ادامه اش دادم الان که آخرای فصل 3 هستم به نظرم کاملا این ریت مناسبشه یک فصلشو حتما باید ببینید تا بفهمید چقدر عالیه بازیها و داستان و کارگردانی و همه چیز، زیرنویس فصل یک و دوئش کمی لنگ میزنه ولی بازهم درنهایت قشنگیش میچربه.

14. 7 کاربرِ زیر از keita بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    373
    از این کاربر 281 بار در 65 پست سپاس گزاری شده

ببین دلیل اینکه یکی از کند ترین سریال هایی که دیدم بهترین سریال هم هست، دقت فوق العاده تو داستان گویی، شخصیت پردازی و بازی هاست، خیلی جاها هم با یه نوول مقایسه کردن سریال رو
    بر خلاف تمام سریال های دیگه هیچ جا مجبور نشدم چشمم رو به یه گاف داستان ببندم چون واقعا نداشت. داستان کامل بود بدون هیچ آب بستنی یا سهل انگاری. و چه کاراکتر هایی... عمر تا آخر عمر تو ذهنت می مونه مثل مکنالتی و بقیه
    ولی این حق رو بهت میدم که با سه چهار قسمت اول خسته شده باشی، وایر شبیه کوه نوردی بیشتر میمونه تا تلویزیون؛ طولانی و زمان بر و شاید کمی خسته کننده
    ولی وقتی به آخر رسید هیچ ویو دیگه ای قابل مقایسه نیست

16. 13 کاربرِ زیر از lemoni بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    35
    از این کاربر 344 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط top نمایش پست ها
    با درود فراوان
    میخوام بگم که تنها سلیقه است که مایه اینگونه گفتمان شده ، بی شک سلیقه ما با نگرش به پیش آمدهای روزمره با سلیقه برای نمونه مردم آمریکا ناهمگون هست( به فرنود برتری این سریال در پایگاه imdb ). خواهش میکنم در پاسخ دادن به همدیگر فرهیخته تر باشیم و همچنین در صورت بررسی نمودن سریال کارشناسانه تر پاسخ دهیم . پیروز باشید
    مرسی از TOP بابت این نظر خوبش!البته که رتبه ی خوب تو imdb تضمین برتری سریال نیست و همچنین با چند قسمت ابتدایی سریال نمیشه که گفت سریال خوبه یا بده!
    من از خیلی از فیلم هایی که جوایز اسکار گرفتن رو دوست نداشتم و اتفاقا سریالی هم بوده که یک یا دو قسمت دیدم بعد ولش کردم بعد 6 7 ماه فهمیدم چه سریال جذابیه بعد رفتم دیدم!
    تو این جور کل کل ها سعی کنیم به علایق طرف مقابل احترام بذاریم و دلایل خوب و منطقی برای متقاعد کردن طرف مقابل بیاریم !متشکرم

18. 7 کاربرِ زیر از kiasheen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Unreachable Wish
    سپاس
    1,666
    از این کاربر 5,487 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

منم با ديدن چند قسمت اولي اين سريال بي خيالش شدم و گذاشتم كنار. پس بايد از زير خاك درشون بيارم و ببينمش حتما با اين همه تفاسيري كه دوستان كردن

20. 5 کاربرِ زیر از Hesam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 7 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

با سلام خدمت دوستان
    بنده هم 14 قسمت سریال وایر رو دیدم و واقعا ازش لذت بردم . دلیلش اینه که سریال بر اساس واقعیت جامعه آمریکا ساخته شده.
    هر کسی میخواد بفهمه آمریکا چه جامعه ای داره این سریال رو ببینه .

22. 7 کاربرِ زیر از homaye_rahmat بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین