برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
    سپاس
    6,715
    از این کاربر 2,546 بار در 383 پست سپاس گزاری شده

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم (دوستان زیاد وقت شما رو نمیگیرم.......)

دسته گل هایی که با سرطان دست و پنجه نرم میکنند نیازمند حمایت من و شما هستند ...

به شکرانه اینکه سالم هستیم و به رسم معرفت باید کاری کرد ...

به حکم انسان بودن و نه ترحم ...

با درود خدمت همه دوستان گل

ماه رمضان امسال داره شروع میشه خیلی از دوستان تو این ماه سعی میکنن تو این ماه بوسیله انجام دادن کارهای مختلف از جمله روزه گرفتن- خواندن نمازهای مستحب- خواندن قران مجید و.......... سعی به تزکیه نفس خودشون کنن

شما كه دلهايتان در ضيافت الهي بي تاب لحظات عاشقي است. شما كه تشنه ربناي افطاريد و خواب را به لطف دعاي سحر پريشان مي كنيد. اكنون كه ماه خداست ، سفره اي بگسترانيد كه شيريني آن، شيريني لبخند كودكان محك باشد.

شاید بعضی از دوستان هم (حالا به هر دلیلی مثل خود بنده حقیر) این کارها رو انجام نمیدن

شاید 1نقطه مشترک قوی بین همه ما وجود داره اونم کمک کردن به دیگرانه دیگرانی که واقعا به کمک دوستان احتیاج دارن

امروزه با وجود پدیده متکدی گری در سطح شهر تشخیص نیازمند واقعی از کسانی که قصد سود جویی دارن واقعا سخته
    اما موسسات خیریه ای هستن که نیازمندان واقعی رو شناسایی میکنه و با کمک مردم شروع به یاری اونها میکنه
    یکی از موسسات موسسه محکه:

مؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان با نام اختصاری “ محک ” از سال 1370 و با شماره ثبت 6567 در قـالب یک سـازمان غیر انتفاعی- غیر دولتی با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 14 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کزده است. در طـول دو دهه فعـالیت، محک بـا بهره‌گیری از کمک های انسان دوستانه مردم نیکوکار و همراهی مدیران نیک اندیش و تلاش پیگیر نیروهای داوطلب و موظف خود به موفقیت های چشمگیری در حوزه های امور خیریه، درمان و تحقیقات دست یافته ا و به یکی از قطب های درمان در خاورمیانه تبدیل شده است.

محک تا کنون بیش از 16200 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، انجام پروژه های تحقیقاتی – کاربردی با همکاری معتبرترین موسسات تحقیقات داخلی و خارجی همچون مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه تهران(انستیتو کانسر) و انستیتو گووستاوروسی کشور فرانسه، نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین المللی است.

خدمات حمایتی با سه مجموعه مددکاری، روانشناسی و مراکز اقامتی، یکی از مهم ترین و اصلی ترین واحدهایی است که مستقیماً به کودکان مبتلا به سرطان و خانواده آنان خدمت می کند. زمانی که کودکی دچار بیماری سرطان می شود تمام ارکان خانواده تحت تأثیر قرار می گیرد و بنابراین همه افراد خانواده نیازمند حمایت همه جانبه مادی، معنوی، رفاهی و اجتماعی هستند. بخش خدمات حمایتی با همکاری تیم درمانی، این حمایت همه جانبه را انجام می دهد. این بخش بیشترین تماس را با بیماران و خانواده هایشان دارد و هماهنگ کننده فعالیت بخش های مددکاری، روانشناسی و اقامتگاه است.
    هدف بخش خدمات حمایتی گسترش چتر حمایت محک است تا خانواده ها بتوانند بدون نگرانی، تنها به درمان کودکان خود فکر کنند و کودکان بتوانند شادمانه تر فرآیند درمان را طی نموده و آرزوهای آنها از بودن یا نبودن، به چگونه زیستن در آینده تغییر کند.

دوستان شاید در حال حاظر از اوضاع احوال مالی خوبی برخور دار نباشیم اما باور کنید حتی با مبلغ خیلی کم هم میشه یاری کرد

اگه حتی بصورت مالی هم که امکانشو ندارید مهم نیست این موسسات رو تبلیغ کنید شاید بعضی از دوستانمون واقعا نمیدونن چجوری و کجا میتونن کماکشون رو اهداء کنن

من چگونه می توانم به محک کمک کنم؟

برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت زیر مراجعه فرمایید:
    :: محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان ::

بیایید هرچند اندک اما هممون سهمی تو این امر خیر داشته باشیم

در پایان میخواستم از مدریت انجمن (nojan عزیز) و تیم مدریت انجمن (mohsen- ashkan-amir..........) تشکر کنم که محیطی رو ایجاد کردن که بتونیم ای موضوعات رو مطرح کنیم
    از بقیه دوستان هم تشکر میکنم که وقت گذاشتن و به این موضوع توجه کردن
    با ارزوی سلامتی وبهروزی
    کوچیک همه دوستان
    hamed
    ciao

2. 18 کاربرِ زیر از 123u بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,375 بار در 1,651 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم (دوستان زیاد وقت شما رو نمیگیرم.......)

من خودم چندین بار کمک مالی کردم ولی به دنبال اجرایی کردن برنامه ای بودیم که به خاطر بی توجی خود محک و یک سری مسائل دیگه اجرایی نشد
    اگه دوست دارید این چند خط توضیح رو در زیر بخونید

برنامه ای برای کمک به محک

4. 9 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :