برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 7 از 33 اولیناولین ... 567891732 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 از مجموع 326
    سپاس
    6,715
    از این کاربر 2,553 بار در 383 پست سپاس گزاری شده

اخبار دنیای فناوری+بحث و گفتگو

در این تاپیک اخبار دنیای فناوری قرار می گیرد.

2. 8 کاربرِ زیر از 123u بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

He passed peacefully surrounded by LOVE
    سپاس
    6,408
    از این کاربر 3,939 بار در 922 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ۸۶ درصد مردم ایران حتی سالی یک‌بار هم به اینترنت وصل نمی‌شوند

این همش آمار غلطه...
    بقول یکی، مامور میاد به خونت یه نگاه میندازه، میگه خوب اینا اینترنت دارن... یه خونه ی قدیمی رو می بینن، خوب این اینترنت نداره! ولی اصل موضوع اینه که الان تقریبا هیچ خانواده ای نیست که یکی از اعضای خانواده اش با اینترنت کار نکنند. شما سراغ دارید؟ به جز افراد مسن که نمیدونن کامپیوتر چیه؟
    یعنی این جمعیت که بیش از 2 میلیون هستن و ADSL دارن، اینترنتشون دکوریه؟؟؟ مگه میشه.

این ضعف ماموران آمارگیر بی حوصله اس... از ما که نپرسیدن میرید سر اینترنت یا نه...

4. 4 کاربرِ زیر از Soroosh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    345
    از این کاربر 1,452 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط PS_CZ نمایش پست ها
    این همش آمار غلطه...
    بقول یکی، مامور میاد به خونت یه نگاه میندازه، میگه خوب اینا اینترنت دارن... یه خونه ی قدیمی رو می بینن، خوب این اینترنت نداره! ولی اصل موضوع اینه که الان تقریبا هیچ خانواده ای نیست که یکی از اعضای خانواده اش با اینترنت کار نکنند. شما سراغ دارید؟ به جز افراد مسن که نمیدونن کامپیوتر چیه؟
    یعنی این جمعیت که بیش از 2 میلیون هستن و ADSL دارن، اینترنتشون دکوریه؟؟؟ مگه میشه.

این ضعف ماموران آمارگیر بی حوصله اس... از ما که نپرسیدن میرید سر اینترنت یا نه...
    فکر کنم منظورشون کسایی که از adsl استفاده می کنن بوده..چون مامور آمار که اومد پرسید adsl دارید؟...........البته منم گفتم اگه داشته باشمم به شما نمیگم ...adsl چه ربطی به سرشماری نفوس و مسکن داره

6. 3 کاربرِ زیر از Capricorn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,773
    از این کاربر 2,372 بار در 375 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Capricorn نمایش پست ها
    فکر کنم منظورشون کسایی که از adsl استفاده می کنن بوده..چون مامور آمار که اومد پرسید adsl دارید؟...........البته منم گفتم اگه داشته باشمم به شما نمیگم ...adsl چه ربطی به سرشماری نفوس و مسکن داره
    پرسیدن دیگه!گفتن چند نفر تو خانوادتون از اینترنت استفاده میکنن؟؟ همونجا بود که اهل بیت مارو فروختن ایناها این 24ساعت اینترنته! بعد هم منظور ADSLنبود فقط اینترنت

8. 3 کاربرِ زیر از ali361 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    605
    از این کاربر 1,735 بار در 350 پست سپاس گزاری شده

به نظر من دروغه امکان نداره اینجوری باشه !!!

10. 3 کاربرِ زیر از Moon Light بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Moon Light نمایش پست ها
    به نظر من دروغه امکان نداره اینجوری باشه !!!
    از چه نظر مهتاب خانوم ؟!؟ یعنی می گین آمار بدتر از این حرفاست ؟ (در اینصورت موافق باهاتون)

ولی اگر عکس این قضیه منظورتونه که باید بگم خودمون رو در نظر نگیریم ... دهات و شهرهای کوچیک ( که بیشتر جمعیت کشورمون رو تشکیل میدن) هم وجود داره که واقعا دسترسی به هیچ چیز ندارن ... به نظر من که این آمار طبیعیه.
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

12. 4 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    39
    از این کاربر 112 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط aQa GorGe نمایش پست ها
    کاش میشد باز کرد موضوع رو و گفت اون بیسواد ها دنبال چی هستن
    من خودم تو کافی نت دیدم کسایی رو که پاور رو نمیدونن چیه ولی بهم گفتن از اون سایتایی میخایم ... که بماند
    این همش بخاطر ضعف در آموزش هست...
    شما چند خانواده رو میشناسید که به بچه هاشون در مورد استفاده صحیح و کاربردی از اینترنت آموزش بدهند؟
    ولی درعوض تا دلتون بخواد خانواده هایی هستند که بچه ها رو از اینترنت می ترسانند با روش های مختلف...
    بچه دبستانی رو باهاش مواجه میشی وقتی میگی اینترنت میگه سایتهای بد نری هاااا...
    یعنی اولین چیزی که از اینترنت بهش یاد دادن اینه که یه چیزای بدی داره که تو نباید بری تو نباید...
    بجای اینکه اولین چیزی که یاد میگیره خوبیهاش باشه... خوب چه انتظاری از این بچه هست.
    مقاومت خانواده ها در برابر تکنولوژی و پدیده های جدید باعث میشه نسل جدید برای یادگیری از اونها بی بهره باشند. اما خانواده ها تا کی میتونن بچه هاشون رو دور نگه دارند بالاخره اونها روزی بزرگ میشن و باید از اینها استفاده کنند اونوقت اونجاست که بخاطر کمبود آموزش، دست به استفاده نادرست و غلط میزنن.

14. 3 کاربرِ زیر از light_house بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

He passed peacefully surrounded by LOVE
    سپاس
    6,408
    از این کاربر 3,939 بار در 922 پست سپاس گزاری شده

نوژن جان... میدونی "۸۶ درصد مردم ایران حتی سالی یک‌بار هم به اینترنت وصل نمی‌شوند" چقدر بی حساب و کتابه؟
    شما مردم شهرهای بزرگ رو فقط در نظر بگیری، این آمار رو نقض میکنن... مگه چند درصد مردم ایران روستایی و کوچ نشینن؟

16. کاربر زیر از Soroosh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

مديريت اينجا بايد قدر مارو بيشتر بدونه!

18. کاربر زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

گروه برنامه نویسی چیا
    سپاس
    4,104
    از این کاربر 6,221 بار در 1,407 پست سپاس گزاری شده

والا من با نوژن موافقم. من نمیگم 100% این آمار درسته ولی واقعا باور کنید خیلی از مردم هستند که حتی کوچکترین اطلاعی از اینترنت ندارند. یعنی شاید یه نفر تو خونه استفاده کنه ولی با احتساب این که یه خونواده 5 نفر باشه به طور میانگین و حداقل یه نفر استفاده کنه از اینترنت ، اون وقت تازه میشه 20% استفاده کننده ! تازه با این فرض که تمامی خانواده در تمامی مناطق ایران به این چیزا دسترسی داشته باشند. ما الان خیلی مناطق رو داریم که هنوز آب آشامیدنی ندارند بعد شما میگی اینترنت دارند ؟؟؟

در خصوص مقاومت خانواده ها هم باید یه نکته بگم : خانواده ها اگه مقاومت می کنند به این علته که زمان اونا اینترنت وجود نداشته. پدر من چی میدونه اینترنت چیه ؟ خب معلومه میاد جبهه گیری کنه و بگه اینترنت چیز خوبی نیست. علت اصلی همه اینا هم اینه که تعداد پدر و مادرهایی که از نسل قدیم باشن و تحصیلات عالی داشته باشند کم بوده. وگرنه استاد خود من ، چون خودش با اینترنت در ارتباطه ، پسرش رو از 5 سالگی باهاش آشنا کرده و الانم بهش اجازه میده استفاده کنه.
    گروه برنامه نویسی چیا

مجری طراحی، راه اندازی و پشتیبانی انواع وبسایت شخصی، تجاری و فروشگاهی

https://www.chiaa.ir

20. کاربر زیر از Reza-G بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    39
    از این کاربر 112 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sheldon نمایش پست ها
    والا من با نوژن موافقم. من نمیگم 100% این آمار درسته ولی واقعا باور کنید خیلی از مردم هستند که حتی کوچکترین اطلاعی از اینترنت ندارند. یعنی شاید یه نفر تو خونه استفاده کنه ولی با احتساب این که یه خونواده 5 نفر باشه به طور میانگین و حداقل یه نفر استفاده کنه از اینترنت ، اون وقت تازه میشه 20% استفاده کننده ! تازه با این فرض که تمامی خانواده در تمامی مناطق ایران به این چیزا دسترسی داشته باشند. ما الان خیلی مناطق رو داریم که هنوز آب آشامیدنی ندارند بعد شما میگی اینترنت دارند ؟؟؟

در خصوص مقاومت خانواده ها هم باید یه نکته بگم : خانواده ها اگه مقاومت می کنند به این علته که زمان اونا اینترنت وجود نداشته. پدر من چی میدونه اینترنت چیه ؟ خب معلومه میاد جبهه گیری کنه و بگه اینترنت چیز خوبی نیست. علت اصلی همه اینا هم اینه که تعداد پدر و مادرهایی که از نسل قدیم باشن و تحصیلات عالی داشته باشند کم بوده. وگرنه استاد خود من ، چون خودش با اینترنت در ارتباطه ، پسرش رو از 5 سالگی باهاش آشنا کرده و الانم بهش اجازه میده استفاده کنه.
    بله دقیقا درسته...
    باید این سیر فکری درست بشه... وقتی نسل ما هم بزرگتر بشه و صاحب فرزند باز هم مطمئنا چیزی وجود داره که جدید باشه اما نسل ما باید آموخته باشه از پدیده های جدید استقبال کنه و خودش با کسب اطلاعات و آموختن فوایدش به نسل بعدی کمک کنه نه اینکه جلوی اونها رو یگیره چون مطمئنا نسل بعد راه خودش رو برای استفاده از پدیده های جدید پیدا خواهد کرد پس چه بهتر این راه، توسط آموزش والدین باشه.

22. 2 کاربرِ زیر از light_house بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 7 از 33 اولیناولین ... 567891732 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع