برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 12
    سپاس
    9,205
    از این کاربر 14,536 بار در 1,905 پست سپاس گزاری شده

لیدی گاگا به جمع بازیگران Machete Kills می پیوندد

گویا تیم بازیگری فیلم Machete Kills رابرت رودریگوئز ( Robert Rodriguez) که کاملا دستچین شده است،هنوز برای او راضی کننده نبوده ،زیرا او ستاره ی پاپ،لیدی گاگا (Lady Gaga) را نیز به تیم خود اضافه کرده است.

به گزارش بیت ریوی یوئرز،این فیلم که دنباله ای برای فیلم موفق Grindhouse throwback Machete ،با بازی دنی ترجو (Danny Trejo)خواهد بود،تا همین جا از حضور بازیگرانی همچون مل گیبسون،جسیکا آلبا و چارلی شین-که نقش رئیس جمهور آمریکا را بازی خواهد کرد-،بهره می برد.
    کارگردان فیلم در پست توئیتر خود گفته که لیدی گاگا که تا بحال در یک فیلم سینمایی نقش آفرینی نکرده است،با بدست آوردن این نقش گزینه های مطرح زیادی را کنار زده است.
    او همچنین پوستری را از لیدی گاگا در نقش یک هزارچهره گذاشته است که تفنگی را که از آن دود بلند می شود در دست گرفته و خود را در پوست گرگی پوشانده است.هیچ جزئیات دیگری از نقش او فاش نشده است.

او همچنین ترسی از درگیری ندارد،مخصوصا با حضور مل گیبسون که حضورش در هر فیلمی با وجود زندگی شخصی پر سر و صدایی که دارد،ممکن است باعث افت فروش فیلم شود،همچنین شین هم نشان داده که شخصیت چندان پایداری ندارد.

رودریگوئز معمولا فیلمش را با شخصیت های قوی زن پر می کند،فیلم Machete Kills هم از این قائده مستثنا نیست،سوفیا ورگارا از سریال محبوب Modern Family ،میشل رودریگوئز،جسیکا آلبا و ونسا هاجنز همه در این فیلم شرکت دارند.گفتنی الکسا وگا هم قرار است در فیلم و در شخصیت Killjoy بازی کند.

فیلم ،داستان مَچِت (Machete ) ،یک پلیس سابق فدرال است که به دولت آمریکا کمک می کند که یک قاچاقچی اسلحه را از بکارگیری یک اسلحه ی مرگبار ،بازدارد.
    فیلم مَچِت می کشد (Machete Kills) ،همچنان مراحل فیلمبرداری را می گذراند و سال 2013 اکران خواهد شد.رودریگوئز پس از این فیلم می خواهد دنباله ای برای فیلم شهر گناه (Sin City) بسازد.
    منبع :ریوی یوئرز

2. 14 کاربرِ زیر از rezarbn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : لیدی گاگا به جمع بازیگران Machete Kills می پیوندد!

این رودریگرز هم کلا کم داره، فیلماش تو مایه های تارانتینوس، ثل اون خل وضعه.
    این Machete هم فیلم بی خودیه، شماره یکش که اشغال بود، از دنی تروجو هم با اون قیافش خوشم نمیاد.
    حالا این گاگا هم اضافه کرده، ببین دیگه چه چرتی میشه این.
    ولی سین سیتی رو دوست دارم، متفاوت بود.

4. 3 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    این رودریگرز هم کلا کم داره، فیلماش تو مایه های تارانتینوس، ثل اون خل وضعه.
    ببخشید ولی میشه بگی از چی همچین نتیجه ای گرفتی از تارانتینو؟کاری به رودریگز ندارم ولی تارانتینو جزء معدود کارگردانای 20 سال پیشه که صاحب سبکه.اینکه شما از سبکش خوشت نمیاد دلیل میشه بهش بگی خل وضع؟:-؟

Israel Hands
    سپاس
    26,418

نقل قول نوشته اصلی توسط prongz نمایش پست ها
    ببخشید ولی میشه بگی از چی همچین نتیجه ای گرفتی از تارانتینو؟کاری به رودریگز ندارم ولی تارانتینو جزء معدود کارگردانای 20 سال پیشه که صاحب سبکه.اینکه شما از سبکش خوشت نمیاد دلیل میشه بهش بگی خل وضع؟:-؟
    چرا داغ میکنی پرانگز جان؟
    من کجا گفتم تاانتینو بده؟ اتفاقا فیلم هاش هم دوست دارم منظور از این که خل وضعه، حال و هوای خاصی هست که تو فیلماش جاری.
    نمیدونم منظورم رو گرفتی یا نه؟ مثلا همین فیلم جدیدش که وسترن اسپاگتیه، اگه ندونی کارگردان کیه و بشینی تریلر رو ببینی و
    با کارهای تارانتینو اشنا باشی، سر حدس میزنی که کارگردان تارانتینوس، خوب توضیح دادم؟

7. 5 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You made my shitlist!
    سپاس
    2,167
    از این کاربر 5,455 بار در 903 پست سپاس گزاری شده

كلا اين دوتا بهم كه ميرسن كم دارن به مقدار قابل توجهي! دت پروفو پلانت ترورو يادتونه كه! ديد جالبي دارن به سينما ولي خوب كلا حجم چرنديات خيلي بالاس تو كاراشون. منهاي پالپ، سگدوني و تا حدودي سين سيتي(اونم فقط بخاطر تكنيك) كلا حرف خاصي ندارن
    ِ
    A man scaped

9. 9 کاربرِ زیر از Bill The Butcher بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688

چرا داغ میکنی پرانگز جان؟
    من کجا گفتم تاانتینو بده؟ اتفاقا فیلم هاش هم دوست دارم منظور از این که خل وضعه، حال و هوای خاصی هست که تو فیلماش جاری.
    نمیدونم منظورم رو گرفتی یا نه؟ مثلا همین فیلم جدیدش که وسترن اسپاگتیه، اگه ندونی کارگردان کیه و بشینی تریلر رو ببینی
    با کارهای تارانتینو اشنا باشی، سر حدس میزنی که کارگردان تارانتینوس، خوب توضیح دادم؟
    داغ نکردم اشکان جانبعضی وقتا ادم حوصله استفاده از شکلکو نداره به خاطر همین نوع حس و حالش منتقل نمیشه.ولی بازم در مورد خل وضعیش باهات مخالفم.متوجه منظورت شدم کاملا.اما این فقط یه سبک کاریه یه شناسنامه اس.دلیل نمیشه چون فیلمش بی قید و بنده اینو از خل وضعیش بدونیم.چیزی که ما ازش می بینیم این حسو میده در حالی که خیلی حساب شده تر از این حرفا فیلم می سازه.یه نکته ی دیگه فکر کنم وسترن اسپاگتی برای فیلم هاییه که وسترن غیر امریکایین.این فیلم ژانرش وسترنه اگه اشتباه نکنم.و اینکه اسم من مجتباست

اضافه شده در : 9 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط Bill The Butcher نمایش پست ها
    كلا اين دوتا بهم كه ميرسن كم دارن به مقدار قابل توجهي! دت پروفو پلانت ترورو يادتونه كه! ديد جالبي دارن به سينما ولي خوب كلا حجم چرنديات خيلي بالاس تو كاراشون. منهاي پالپ، سگدوني و تا حدودي سين سيتي(اونم فقط بخاطر تكنيك) كلا حرف خاصي ندارن
    یه بار تو تاپیک اخرین فیلمی که دیدیم یه تحلیل ازت خوندم درباره درخت زندگی (اینم بگم تحلیلاتو خیلی دوست دارم و اصلا به خاطر اون پستت رفتم فیلمو دیدم)اونجا گفته بودی اگه به نظرتون سینما یعنی تارانتینو دنبال این فیلم نرید.این جمله چون خیلی جالب بود برام یادم مونده بود.یه جورایی این ذهنیتو داشتم از شما که از کارای تارانتینو خوشت نمیاد.اما دوباره یه نقل قول دیگه ازت یاداوری می کنم که گفتی سینما داره نابود میشه چون قبل از اینکه یه سرگرمی باشه یه هنر بوده.میشه به من بگی هنر بدون خلاقیت،بدون ایجاد تفاوت توی دیدگاه چه معنی ای میده؟شما دو فیلم از تارانتینو گفتی که من کنار اینها حرامزاده های لعنتی رو هم قرار میدم.مگه کلا تارانتینو چند تا فیلم بلند ساخته که بخوای بگی به غیر از اینا بقیه کاراش خوب نیست؟کسی نمی تونه بگه موسیقی سنتی زیبا نیست اما چون موسیقی سنتی خوب بوده هیچ وقت نباید به فکر تغییر باشیم؟

11. 7 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

منم اشکان ام اره فیلم اش وسترن و اسپاگتی هم به فیلم های وسترن غیر امریکایی میگن، my bad

نقل قول نوشته اصلی توسط prongz نمایش پست ها
    سینما داره نابود میشه چون قبل از اینکه یه سرگرمی باشه یه هنر بوده.میشه به من بگی هنر بدون خلاقیت،بدون ایجاد تفاوت توی دیدگاه چه معنی ای میده؟
    ببخشید دخالت میکنما، ولی مصطفی گفته سیتما داره نابود میشه چون تبدیل شده به صنعت سینما، شده سرگرمی، حالا سرگرمی میتونه شامل خلاقیت
    باشه اما خلاقیت الزاما نباید سرگرم کننده باشه. پس حرفش تناقص نداره

13. 6 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

درباره تارانتینو و رودریگز بخوام صحبت کنم ، اگه بازی این تارنتینو هم ببینین خیلی کمک میکنه ، اگه فیلم Four Rooms دیده باشین این فیلم هم مثل گریند هاوس از چند بخش تشکیل شده ، که 2 تا از بخشاشو تارانتینو و رودریگز کارگردانی میکنن ونکته مهم بازی زیبا و چشم نواز تارانتینو در همون بخشیه که کارگردانی میکنه ( اشکان همون قضیه استیو مککوئین و فندک و قطع کردن دست رو داره) . جای دیگه ای که تقریبا بازیگر اصلیه ، فیلم From Dusk Till Dawn ( که کارگردان فیلم رودریگزه و نویسنده فیلم خود تارانتینو ) هست ، تو این فیلم در کنار جورج کلونی نقش یه قاتل سادیسمی رو بازی میکنه ، شروع فیلم زیبا ادامه زیباتر ولی متاسفانه انتهای فیلم یهو تغییر روند میده و کلا فیلم رو نابود میکنن و به حق به این جمله میرسی "كلا حجم چرنديات خيلي بالاس" که این جمله بیشتر تو فیلم ها رودریگز نمود پیدا میکنه و به مقدار کمتر تو فیلم ها تارانتینو . ولی کلا اگه با سبک تارانتینو آشنا باشین به جای چرندیات میتونیم بگیم دیدگاه جدید و خلاقیت . باز برای درک بیشتر کارای تارانتینو فیلم قاتلین بلفطره رو توصیه میکنم که نویسنده اثر تارانتینو هست و کارگردان الیور استون . درباره رودریگز هم بگم با ال ماریاچی و دسپرادو معروف شد و تنها کار قوی و با ارزشش همون شهر گناه است که اینم باز تازانتینو یه دستی توس داشته و گرنه اسپای کید و Faculty و همین ماچته اصلا فیلم قوی ای نیستن .

15. 8 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love all trust a few do wrong to none
    سپاس
    6,310
    از این کاربر 15,826 بار در 897 پست سپاس گزاری شده

به نظرم که گاگا بازیگر خوبی از اب در میاد بعضی ویدیو کلیپ هاش هم تا نصفه فقط بازیگری میکنه ... توی Mtv اوارد هم قبل از اجرای آهنگ You And I هم یه نمه سخنرانی کرد که شبیه تائاتر اینا بود ... اونم قشنگ بود
    گرچه نفهمیدم چی می گفت به هر حال بنده معتقدم که می درخشه

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya نمایش پست ها
    درباره تارانتینو و رودریگز بخوام صحبت کنم ، اگه بازی این تارنتینو هم ببینین خیلی کمک میکنه ، اگه فیلم Four Rooms دیده باشین این فیلم هم مثل گریند هاوس از چند بخش تشکیل شده ، که 2 تا از بخشاشو تارانتینو و رودریگز کارگردانی میکنن ونکته مهم بازی زیبا و چشم نواز تارانتینو در همون بخشیه که کارگردانی میکنه ( اشکان همون قضیه استیو مککوئین و فندک و قطع کردن دست رو داره) . جای دیگه ای که تقریبا بازیگر اصلیه ، فیلم From Dusk Till Dawn ( که کارگردان فیلم رودریگزه و نویسنده فیلم خود تارانتینو ) هست ، تو این فیلم در کنار جورج کلونی نقش یه قاتل سادیسمی رو بازی میکنه ، شروع فیلم زیبا ادامه زیباتر ولی متاسفانه انتهای فیلم یهو تغییر روند میده و کلا فیلم رو نابود میکنن و به حق به این جمله میرسی "كلا حجم چرنديات خيلي بالاس" که این جمله بیشتر تو فیلم ها رودریگز نمود پیدا میکنه و به مقدار کمتر تو فیلم ها تارانتینو . ولی کلا اگه با سبک تارانتینو آشنا باشین به جای چرندیات میتونیم بگیم دیدگاه جدید و خلاقیت . باز برای درک بیشتر کارای تارانتینو فیلم قاتلین بلفطره رو توصیه میکنم که نویسنده اثر تارانتینو هست و کارگردان الیور استون . درباره رودریگز هم بگم با ال ماریاچی و دسپرادو معروف شد و تنها کار قوی و با ارزشش همون شهر گناه است که اینم باز تازانتینو یه دستی توس داشته و گرنه اسپای کید و Faculty و همین ماچته اصلا فیلم قوی ای نیستن .
    دقیقا...رودریگز واقعا نمیدونه دنباله چیه.کاراش یه تقلیده کوره.اما تارانتینو میدونه داره چیکار می کنه.

اضافه شده در : 7 minutes

منم اشکان ام اره فیلم اش وسترن و اسپاگتی هم به فیلم های وسترن غیر امریکایی میگن، my bad

ببخشید دخالت میکنما، ولی مصطفی گفته سیتما داره نابود میشه چون تبدیل شده به صنعت سینما، شده سرگرمی، حالا سرگرمی میتونه شامل خلاقیت
    باشه اما خلاقیت الزاما نباید سرگرم کننده باشه. پس حرفش تناقص نداره
    سرگرمی می تونه شامل خلاقیت باشه.اما هنر الزاما باید شامل خلاقیت باشه چون غیر از این محکوم به نابودیه.از اولش دنبال تناقص نبودم.خواستم بگم اگه داریم سینما رو از دید هنر می بینیمش لازمه که به تفاوت هایی که دیگران توش ایجاد می کنن احترام قائل شیم.دیدگاه جدید همیشه برای ادم ممکنه نامانوس باشه اما چون درکش سخته(به خاطر خاص بودنش)نمیشه بهش گفت چرند.نمی دونم منظورمو رسوندم یا نه

18. 5 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین