برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 14

موضوع: چرا ترسناک؟

It Sucks
    سپاس
    1,757
    از این کاربر 2,106 بار در 394 پست سپاس گزاری شده

Exclamation چرا ترسناک؟

این تایپیک رو باز کردم بدونم چرا فیلم ترسناک میبینیم؟(البته من خودم نمیبینم)
    من خیلی آدما رو میدونم که از فیلم ترسناک خوششان نمیاید و یا اصلا میترسند.(البته من خودم هم جزو این آدم ها هستم)
    من با تمام احترامی که به کسانی که این نوع سبک رو دوست دارم میپرسم اخه چرا؟من بعضی هارو میشناسم که فیلم ترسناک نگاه میکنند و بخاطر این ماه ها نمیتونن از خونه هاشون در بیان.
    من شخصا میخوام نظر کسانی که فیلم و سریال ترسناک نگاه میکنند رو بفهمم.
    کلا این موضوع من رو و بعضی افراد دیگر که در همین انجمن هستند را درگیر کرده.مثلا دو سریال زیبای the walking dead و supernatrual با اینکه میدونم قشنگ هستن از ترسم نگاه نمیکنم
    البته بعضی سریال ها هستند که با این که ترسناک هستند بازم نگاه میکنم مثل ومپایر دایریز(البته زیادی هم ترسناک نیست)
    من میخوام نظرتون رو در باره ی سریال ها وفیلم های ترسناک بدین و پیشنهادتون رو برای افرادی مثل من بدین.
    اصلا به نظرتون کلا بی خیال فیلم ترسناک شم یا یه جوری میشه حل کرد.
    ضمنا اگه کسی میخواد اطلاع پیدا کنه که یه سریال در چه حد ترسناکه میتونه اینجا بپرسه.

2. 10 کاربرِ زیر از Ehsan_keen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : چرا ترسناک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_keen نمایش پست ها
    این تایپیک رو باز کردم بدونم چرا فیلم ترسناک میبینیم؟(البته من خودم نمیبینم)
    من خیلی آدما رو میدونم که از فیلم ترسناک خوششان نمیاید و یا اصلا میترسند.(البته من خودم هم جزو این آدم ها هستم)
    من با تمام احترامی که به کسانی که این نوع سبک رو دوست دارم میپرسم اخه چرا؟من بعضی هارو میشناسم که فیلم ترسناک نگاه میکنند و بخاطر این ماه ها نمیتونن از خونه هاشون در بیان.
    من شخصا میخوام نظر کسانی که فیلم و سریال ترسناک نگاه میکنند رو بفهمم.
    احسان جان ترس هم مثل خیلی از احساسات دیگه ی انسانه و به نظرم گاهی اوقات بد نیست که ارضا بشه. ماها به خاطر زندگی شهری خیلی کم با این مساله روبرو می شیم . خب این جور فیلم ها هم راهی هستن که هم هیجان و هم ترس رو تجربه کنین . من خودم با این که تو این موارد کمی ترسو تشریف دارم , ولی گه گداری از ترسیدن بدم نمی یاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_keen نمایش پست ها
    کلا این موضوع من رو و بعضی افراد دیگر که در همین انجمن هستند را درگیر کرده.مثلا دو سریال زیبای the walking dead و supernatrual با اینکه میدونم قشنگ هستن از ترسم نگاه نمیکنم
    البته بعضی سریال ها هستند که با این که ترسناک هستند بازم نگاه میکنم مثل ومپایر دایریز(البته زیادی هم ترسناک نیست)
    آقا Supernatural و Walking Dead از نظر ترسناک بودن نمره ی 0 می گیرن . حالا سوپرنچرال تو فصل 1 و یکی دوقسمتی تو فصل های بعد حس ترس خیلی خیلی کمی رو القا کرد . ولی 99% سریال معمایی و درامه . به هیچ وجه حساب ترسناک روش باز نکن و با خیال راحت ببینش .
    WalkingDead هم همینطور ... اصلا ترسناک نیست و نباید با کابوسی مثل resident evil مقایسش کرد
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

4. 7 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

البته بعضی سریال ها هستند که با این که ترسناک هستند بازم نگاه میکنم مثل ومپایر دایریز
    اول بگم این سریال هایی که نام بردی همونطور که نوژن گفت اصلا ترسناک نیست ومپایر هم که کاتونه بیچاره کجاش یکم ترسناکه

بعدشم بعضی فیلم های ترسناک واقعا زیبا هستن و اگه نبینیشون نمیشه البته من خودم با ترسناک خیلی حال نمیکنم چون بیشترشون قصاوت میاره به نظرم مثل سری فیلم های اره که فقط یک و دو رو دیدم و بقیه رو نگاه نکردم ولی دلت میاد مثلا فیلم Final Destination رو نبینی یک هیجانی بهت میده که نگو اگه هم کسی بمیره انی میمیره نه مثل اره که باید زجر کشیدن یک نفر رو ببینی تا بمیره کلا هم ببین هم نبین یعنی هر چند وقت یکبار ببینی بد نیست
    مثلا پسر دایی ما چند سال پیش داشت بازی رزیدنت اویل رو بازی میکرد
    که بنده خدا سنگ کوپ کرده بود از ترس
    یه مدت بیمارستان بود
    این پسر دایتم دیگه خیلی زندگی رو جدی گرفته مهرداد اینو منم بازی کردم ترس داره یکم نه دیگه اینقدر که بیمارستان بری
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

6. 6 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It Sucks
    سپاس
    1,757

البته بعضی سریال ها که ترسناک نیستن و کسی میترسه فکر میکنم هی تلقین میکنه که این فیلم ترسناکه و باید بترسم.
    مثلا من فیلم Woman In Black رو دیدم با چند تا دوستام هم لحظه ی دیدن ترسیدیم و هی مثلا پارکینگ ما شبا تاریکه هی فکر میکنم که کسی میخواد منو از پشت بگیره.آیا کسی بعد از دیدن این فیلم همچین حسی داشته.حتی دوستای من هم که زیاد از فیلم ترسناک نمیترسن هم میگن ما هم بعد از دیدن فیلم همچین احساس هایی داشتیم.
    درباره ی اره هم بگم که اصلا ترسناک نیست و فقط چندش آوره.
    اصلا به نظر تون چکار میشه کرد که بعد از دیدن این فیلم ها نترسی و راحت به زندگیت برسی؟

8. 3 کاربرِ زیر از Ehsan_keen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It Sucks
    سپاس
    1,757

من چند قسمت واکینق دد و سوپرنچرال رو نگاه کردم راست میگفتین اصلا ترسناک نبود و خیلی خوشم اومد .
    ممنون که بهم جرعت دادین ولی ازتون سوال دارم که آیا آمریکن هارور استوری فکر میکنم دیگه واقعا ترسناک باشه نه؟

10. 2 کاربرِ زیر از Ehsan_keen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

بله احسان جان، سوپرنچرال فقط چندتا اپیزود فصل اول مثل بلادی مری ترسناکه، یا واکینگ دد که اصلا ترسناک نیست
    فقط به خاطر حضور زامبی ها اسم ترسناک بهش خورده. اما قضیه داستان ترسناک امریکایی جداست.
    سریال تمام المنت های یک فیلم ترسناک رو داره، و خیلی هم ترسناکه. بی خیالش شو

12. 5 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Im Arch Mad .. .
    سپاس
    68
    از این کاربر 638 بار در 179 پست سپاس گزاری شده

من که اصلا از فیلم ترسناک خوشم نمیاد چون معمولا کیفیت فیلم نامه ضعیفی دارن مثل slasher ها . بهترین فیلم ترسناکی هم که دیدم shining کوبریک بود که یه جورایی باهاش زندگی کردم .
    سوپرنچرال و واکینگ دد که ترسناک نیستن می تونی راحت ببینی دوست خوب من .

14. 3 کاربرِ زیر از night بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wake me up
    سپاس
    268
    از این کاربر 698 بار در 114 پست سپاس گزاری شده

من شخصا تا 14 یا 15 سالگی اصلا طرف فیلم و بازی ترسناک نمی رفتم. حتی یادمه یه بار تلوزیونو روشن کردم که برای اولین بار ارباب حلقه ها رو ببینم که تا قیافه یه ارک رو دیدم سریع خاموشش کردم!
    یه بار هم خونه داییم اینا فیلم کلبه وحشت رو دیدم که باور کنید به معنای واقعی ترسیدم! ولی الان 180 درجه تغییر کردم و دیگه مشکلی با این قضیه ندارم. البته من طرفدار فیلم ترسناک هایی هستم که تو مایه های فیلم The Others باشه( دوستان اگه میشناسن راهنماییی کنن)
    در ضمن اخیرا فیلم The forth kind رو دیدم که خدایی خیلی ترسناک بود.

16. 3 کاربرِ زیر از Amir2009t بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

دوستان به این تاپیک سر بزنید، سعی کردیم 15 فیلم برتر این ژانر رو جمع کنیم، هر فیلم از یه زیر ژانر.
    فیلم های ترسناک شاهکاری درش هست.
    http://www.tvworld.info/thread26528-2.html#post67909

18. 9 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Heal The World
    سپاس
    1,447
    از این کاربر 907 بار در 144 پست سپاس گزاری شده

سوپرنچرال و واکینگ دد که اصلا جک اند و خنده دار دو تا قسمتشو که ببینی ترست میریزه
    ومپایر دایری رو اصلا نگو که ناراحت میشم خدایی انگار برا دخترای 13 ساله فیلم ساختن ! فصل اولش خوب بود اما شورش دیگه دراومد
    من رزیدنت اویل را هم فقط قسمت یکش کمی ترسیدم چون اولین فیلم زامبی ای بود که دیدم برام تازه بود
    امریکن هرور هم که گول اسمش را خوردیم اما اصلا ترسناک نبود به نظر من باید اسمشو میذاشتن امریکن میستری البته پیشنهاد میکنم یه بار فیلمشو ببینی ارزش یه بار دیدن را داره . مخصوصا فصل دومش اصلا به نظر من اول فصل دو را ببین

عاقا من ترسناک ترین تجربه زندگیم که تبدیل به کابوس شد این بود که توی ده سالگی رزیدنت اویل بازی میکردم ! و شبا خواب میدیم که نمسیس اومده گلومو گرفته و از خودش اون صداها رو درمیاره

20. 7 کاربرِ زیر از nasim777 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین