برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 از مجموع 29
    Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

Skyfall | معرفی، بحث، تریلر و پوستر ( EXTRAS BluRay اضافه شد )

جیمز باند دوباره پس از 4 سال با بازی دانیل کریگ برمیگرده تو این فیلم بازیگرای معروف دیگه ای مثل خاویر باردم ( بازیگر فیلم دریا درون و جایی برای پیرمرد ها نیست) آلبرت فینی (بازیگر فیلم ارین بروکوویچ و ماهی بزرگ ) و رالف فاینس ( بازیگر فیلم فهرست شیندلر و بیمار انگلیسی) هم حضور دارن . بوجه فیلم تقریبا برابر بودجه دو قسمت قبلی و در حدود 200 میلیون دلاره . کارگردان این قسمت سم مندس هست که بخاطر فیلم زیبا آمریکایی تو سال 1999 جایزه اسکار بهترین کارگردانی رو برد این کارگردان بیشتر بخاطر فیلم های درامی که میسازه مثل "جاده ای رو به تباهی" و "جارهد" معروفه و میشه گفت تجربه فیلم اکشن اینجوری رو نداره و یه خورده باعث نگرانی طرفدارا شده ولی خودش درجواب گفته :" سینما اکشن یه دنیا تازه ای که من اونو پذیرفتم ، این فیلم پر از صحنه ها اکشن و هیجانی است."
    داستان فیلم هم از این قراره که ام ( با بازی جودی دنچ که تو دوتا قسمت قبلی هم حضور داشت ) وفاداری جیمز باند رو به خودش مورد آزمایش قرار میده ولی همزمان MI6 مورد حمله تروریستی قرار میگیره و جیمزباند باید این حمله رو به هر طریق ممکن رفع کنه.
    فیلم قراره 9 نوامبر در آمریکا به نمایش دربیاد یعنی 50 سال بعد از پخش اولین جیمزباند به نام "Dr. No" با بازی شان کانری.

Skyfall

Movie Site
    IMDB

کارگردان:
    Sam Mendes

بازیگران:
    Daniel Craig
    Ralph Fiennes
    Javier Bardem
    Judi Dench
    Albert Finney

تاریخ اکران:
    9 نوامبر 2012

2. 21 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    863
    از این کاربر 642 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Skyfall | معرفی، بحث، تریلر و پوستر ( نسخه 720p اضافه شد )

یه داستان تکراری قابل پیش بینی و خسته کننده،بدون صحنه های ناب جیمزباندی .البته اینگونه فیلمها رو بهتره در سالن سینما با کیفیت تصویری بالا وصدای دالبی دید وقضاوت کرد.

4. 5 کاربرِ زیر از arhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    528
    از این کاربر 2,536 بار در 341 پست سپاس گزاری شده

کوجیما زمانی که متال گیر 2 رو میساخت علارقم محبوبیت شدیدی که شخصیت "اسنیک" داشت و این حقیقت که اکثر بازیکن ها دوست دارند در کالبد این شخصیت داستان بازی رو دنبال کنند، دست به یک حرکت عجیب غریبی زد و اسنیک رو در همون ابتدای بازی ناکار کرد و مسئولیت پیشبرد بازی رو به "رایدن" سپرد، هر چند این حرکت باعث شد از این نسخه کمتر استقبال بشه و یا شاید در لحظه توی ذوق مخاطب بزنه، اما این حرکت شگرف موجب شد تا نسخه های بعدی با استقبال عجیب غریبی روبرو بشن و به معنی واقعی کلمه از بازی کردن با کارکترهایی مثل بیگ باس یا اسنیک بازیکن ها لذت ببرند، خلاقیت به شدت ناب و تحسین شده ای که باعث میشه اگر کسی ازم بخواد یک سری بازی فوق العاده بهش معرفی کنم دستم رو بزارم روی متال گیر. و در ضمن یکی از دلایلی که باعث شد این سری ماندگاری پیدا کنه.

حالا این درد و دل دوستانه برای چی بود؟! برای اینکه بگم سینما ی هالیوود چقدر حقیر شده که وقتی در ابتدای فیلم سقوط آسمان به ظاهر جیمز باند رو از دست میدیم، حتی یک لحظه هم این اجازه رو به خودم ندادم که فکر کنم، ممکنه با یک پدیده نو در این صنعت مواجه شده باشم و جالب اینکه کارگردان هم اینقدر این موضوع رو به شوخی گرفته که بعد از اون صدمات جدی تنها توضیحی که به ما از برگشت جیمز باند داده میشه، صحنه ی معاشقه ی اون با یک دختره.
    فیلم میتونست یک شخصیت منفی خوب داشته باشه، ویژگی های مناسبی داشت، یک جز از سیستم که حالا با تمام اطلاعات و شناختی که داره بر علیه سیستم قیام کرده، با انگیزه های کافی اما متاسفانه این شخصیت یک عیب مهم داشت،اینکه مسیر رو به سمت هدف باز میکرد، همه موانع رو پشت سر میگذاشت و کسی جلو دارش نبود، اما درست موقعی که به هدف میرسید از کار می افتاد، پر حرفی های بیهوده میکرد و برای قهرمان داستان وقت میخرید، پر حرفی های که منطقی نبودند و فقط در راستای نا کام گذاشتن ضد قهرمان به کار میرفتند.
    داستان به شدت کلیشه ای بود، شاید اگر 10 سال پیش این فیلم ساخته میشد جذاب میبود، اما الان که پر شده از این بنجلها، دیگه بازار این فیلم بی رنگ و بو شده، به هر حال وقتی فیلمی رو دنبال میکنی که انتظار هیچ اتفاق غیر قابل پیش بینی ای توش نداری نمیتونی ازش لذت ببری.
    فیلم یک بنجل محض و یک مزخرف به تمام معنا بود حرفی توش نیست، اما حداقل میشه چند تا نکته مثبت هم بر عکس کارایی که اخیرا دیدم ازش نوشت.
    1.بازی خوب خاویر باردام و شخصیتی که شاید اگر تهیه کننده ها جلوی دست و بالشو نگرفته بودند خیلی بهتر از اب در میومد.
    2.سام مندس به عنوان کارگردان یه چند تا نمای درست حسابی گرفته بود و یه چند تا ایده جالب هم توی فیلمش جا داده بود، از اونجایی که خواست حال و هوای فیلم رو به سمت جیمز باندهای کلاسیک بکشونه چند تا صحنه لذت بخش نشونمون داد و خوب مرگ "ام" رو هم میشه پای همین شیر بی یال و کوپالی نوشت که از اخرین قطره های جنمش برای جا دادن این صحنه توی فیلم استفاده کرده.

*اصلا فیلمی نیست که توصیه کنم کسی ببینه

6. 11 کاربرِ زیر از kingmiladkh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kingmiladkh نمایش پست ها
    کوجیما زمانی که متال گیر 2 رو میساخت علارقم محبوبیت شدیدی که شخصیت "اسنیک" داشت و این حقیقت که اکثر بازیکن ها دوست دارند در کالبد این شخصیت داستان بازی رو دنبال کنند، دست به یک حرکت عجیب غریبی زد و اسنیک رو در همون ابتدای بازی ناکار کرد و مسئولیت پیشبرد بازی رو به "رایدن" سپرد، هر چند این حرکت باعث شد از این نسخه کمتر استقبال بشه و یا شاید در لحظه توی ذوق مخاطب بزنه، اما این حرکت شگرف موجب شد تا نسخه های بعدی با استقبال عجیب غریبی روبرو بشن و به معنی واقعی کلمه از بازی کردن با کارکترهایی مثل بیگ باس یا اسنیک بازیکن ها لذت ببرند، خلاقیت به شدت ناب و تحسین شده ای که باعث میشه اگر کسی ازم بخواد یک سری بازی فوق العاده بهش معرفی کنم دستم رو بزارم روی متال گیر. و در ضمن یکی از دلایلی که باعث شد این سری ماندگاری پیدا کنه.
    فاینال فانتزی vii رو دنبال کردی؟اونم از لحاظ داستانی شاهکاریه برای خودش
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

8. 5 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    545
    از این کاربر 508 بار در 101 پست سپاس گزاری شده

هنوز بهترین سری این فیلم کازینو رویال هست..داستان با پیچ و خم عالی..جیمز باند کتک میزد کتک میخورد..اما این سری نشون داد مردم فقط مزخرف امتیاز میدن..اون از آرگو اینم از سقوط آسمان...اميد بستم silver linings playbook و لینکن و بینوایان..
    شاید تنها نکته ای که حال کردم نوستالژی اهنگ معروف سری باند بود..اونجا که ماشینشو عوض میکنه..

10. 6 کاربرِ زیر از saeedbahari بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

Skyfall ( 2012) EXTRAS BluRay 720p 450MB Ganool

کد:
    Stars : Daniel Craig, Javier Bardem and Naomie Harris
    Quality: BluRay 720p
    Encoder: SHQ@Ganool
    Source: EXTRAS 720p BluRay x264-DAA
    Size: 450MB

12. 11 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

فیلم عالی نبود، اما خب اینجوری شما کوبیدش هم بد نبود، فیلم خوب و راضی کننده ای بود. من 8 میدم

نقل قول نوشته اصلی توسط kingmiladkh نمایش پست ها
    حالا این درد و دل دوستانه برای چی بود؟! برای اینکه بگم سینما ی هالیوود چقدر حقیر شده که وقتی در ابتدای فیلم سقوط آسمان به ظاهر جیمز باند رو از دست میدیم، حتی یک لحظه هم این اجازه رو به خودم ندادم که فکر کنم، ممکنه با یک پدیده نو در این صنعت مواجه شده باشم و جالب اینکه کارگردان هم اینقدر این موضوع رو به شوخی گرفته که بعد از اون صدمات جدی تنها توضیحی که به ما از برگشت جیمز باند داده میشه، صحنه ی معاشقه ی اون با یک دختره.
    میلاد واقعا انظار نداشتی که قهرمان فیلم رو همون اول ماجرا بکشه؟ دیگه نمیشد جیمز باند که میشد یه فیلم اکشن دیگه. وقتی داری جیمز باند نگاه میکنه اصلا همچین فکری هم نکن که 10 دقیقه ی اول جیمز باند بمیره. جیمز باند کاراکتریه که 50 ساله وارد سینما شده، نمیان همین جوری بکشنش که.

جالا خود فیلم، به نظر من بعد از بتمن نولان همه شروع کردن داستان های ابرقهرمانانه و قهرمان های فیلم های اکشن رو صدمه ناپذیر و مثل بقیه انسان ها نشون بدن. این هم در راستای همین حرکته، یکی از داغون ترین و شکسته ترین جیمز باند ها رو دیدیم، جیمز باندی که همه بهش پشت کردن و فقط به خاطر کشورش برمیگرده به خدمت. دنیل کریگ هم بعد از دو فیلم قبلی که توشون خوب ظاهر شده بود این دفعه هم سنگ تموم گذاشت و به نظر من یکی از بهترین جیمزباندهاست.
    کارگردانی و فیلم برداری فیلم هم حرف نداشت، هیچ کس اون اول فکر نمیکرد که سم مندز که زیبای امریکایی رو ساخته بود بیاد یه فیلم اکشن خوش ساخت بسازه اما به نظر من کاملا موفق شد بود و در خلق موقعیت های اکشن به خوبی عمل کرده بود. یه چیزی که خیلی به مندز کمک کرد فیلم برداری درست فیلم بود. مثل سری فیلم های بورن خبری از دوربین روی دست نبود که باعث سر درد ادم میشه، قشنگ دوربین رو کاشته یه گوشه و میذاره ببیننده از تمام جزئیات با وقت کافی لذت ببره.
    موسیقی فیلم هم درجه یک بود، من یکی که خیلی حال کردم باهاش. ترانه ی ابتدایی داستان هم زیبا بود.
    خبر خوش اینجاست که نقش ام رو تو فیلم بعدی رالف فاینس کبیر بازی میکنه

14. 6 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,356
    از این کاربر 4,346 بار در 618 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya نمایش پست ها
    Skyfall ( 2012) EXTRAS BluRay 720p 450MB Ganool

کد:
    Stars : Daniel Craig, Javier Bardem and Naomie Harris
    Quality: BluRay 720p
    Encoder: SHQ@Ganool
    Source: EXTRAS 720p BluRay x264-DAA
    Size: 450MB

کد:
    Skyfall-EXTRAS.mkv - 450.1 MB
    حاچی من فکر کردم extras blueray 720p یکی از کیفیتای فیلماس، منم فکر کردم این دیگه ته کیفیت فیلم اسکای فاله و دانلودش کردم، حالا نگو این پشت صحنه و غیره و دلک این فیلمه
    خیت شدیم رفت
    خود 720 فیلم اصلی کو پس؟
    Change will not come if we wait for some other person or some other time.
    We are the ones we've been waiting for. We are the change that we seek.
    Barack Obama

16. کاربر زیر از 9353980174 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

I'm surrounded by idiots
    سپاس
    683
    از این کاربر 3,233 بار در 324 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Skyfall | معرفی، بحث، تریلر و پوستر ( EXTRAS BluRay اضافه شد )

فیلم خوب شروعش شد بازیای خوبی داشت ولی بد تموم شد یعنی برای فیلم هایی سری جیمز باند کشته شد یا شکست بدمن فیلم خیلی خفن تر و اکشن تر باید باشه وقتی فیلم تموم شد باور نکردم که تموم شده وبد من فیلم مرده...فیلم ضعیف بود به ضعیفی قبلی..فعلا تو این سری جیمز باند کازینورویال بیشتر دوست داشتم...فیلمبرداری خیلی زیبایی داشت ولی سناریو وحوادث خوب به هم چفت نشدن وفیلم خوب تموم نشد

18. 3 کاربرِ زیر از Fanom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Rain down, from a great height
    سپاس
    9,546
    از این کاربر 11,379 بار در 1,381 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Skyfall | معرفی، بحث، تریلر و پوستر ( EXTRAS BluRay اضافه شد )

آقا فیلم که بد نبود چقد منفی بین! این همه انتظارات بالا رو از کجا میارید بگید ماهم بریم پیدا کنیم خوب!

فیلمش به نظرم خوب بود.. دیگه داستان جیمز باند و اون اِم هم چقد میخواد ادامه پیدا کنه ؟ بالاخره باید یه جایی به قول خانم Adele که میگه: For this is the end ... وI’ve drowned and dreamt this moment ! من که خودم دوست ندارم این مجموعه یه موقعی، god forbid، تموم ِ تموم بشه! اما خوب ادامه دادن بی جهت به نظرم فقط وجهه‏شو خراب میکنه.
    (دنیل کریگ هم پیر چه خوشتیپ میشه)
    "ام" هم دیگه زیادی داشت افسانه میشد؛ بسشه دیگه دوره‏ش تموم بشه بهتره.

برای سوق‏دادن شخصیت منفی هم انگاری تیریپ زده بودن به دارک نایت!

من خودم از 10 به این فیلم 8 میدم...
    can't figure out why everyone's so excited about life. haven't found anything to live for.
    guess i'm losing hope.

20. 4 کاربرِ زیر از Barkeep بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123