برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 30
    There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

[New Girl] معرفی + بحث و تبادل نظر

خالق اثر: Elizabeth Meriwether

بازیگران:
    Zooey Deschanel, Jake M. Johnson, Max Greenfield

تاریخ شروع سریال: September 20 2011

توضیح اینکه یک قسمت از این سریال بیرون اومده که اپیزود صفر است به مدت 20 دقیقه که زیرنویسش هم اومده من که دیشب دیدم خیلی حال کردم واقا سریال خیلی خوبیه توصیه می کنم که دوستانی که ژانر کمدی نگاه می کنن حتما این سریالو ببینن

خلاصه داستان : سریال در باره دختری به نام جسیکا دی که نقش او را زویی دچانل بازی میکنه. دختر بسیار خوبی است که بعد از ۲۰ سالگی و قطع رابطه با دوست پسرش میخواد به جای جدید نقل مکان کنه.در همون جا با چند پسر آشنا میشه که در نهایت دوست جسیکا خواهند شد و جریان داستان را تشکیل میدهد. اولین نفر شخصی به نام نیک که یک داخل بارکار کی کنه.دومین نفر اشمیت که یک حرفه ای مد روز و کسی به نام مربی که مربی تمرین دهنده تیمهای سابق ورزشی میباشد. همچنین دختری به نام کیس که سر دسته این گروه میباشد و همگی این افراد به جسیکا کمک میکنند تا خودش را جمع و جور کنه و به او طریقه درست زندگی کردن را یاد میدند اما انگار یکی بایدبه خود اونا یاد بده

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [New Girl] معرفی + بحث و تبادل نظر

من که این سریال رو دوست دارم با طنزش حال میکنم طنزش تصویری هست تا کلامی ولی تو بچهای انجمن هوادار کم داره و زیرنویسشم دیر میاد ریتینگ تماشاچیش از بروکلین9/9 بیشتر است و امیدوارم برای فصل بعدی هم تمدید شود

3. 19 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    623
    از این کاربر 273 بار در 46 پست سپاس گزاری شده

سریال برای فصل چهارم تمدید شد.

برای من که باعث خوشحالی شد .

5. 10 کاربرِ زیر از Possessed بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    307
    از این کاربر 536 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

از مدتها پیش دیدن New Girl رو شروع کردم اما خیلی آروم پیش میرفتم. مثلا هر چند هفته شاید یه اپیزود میدیدم. اما الآن که داریم به 17 سپتامبر و استارت جدید این سریال نزدیک میشیم هرشب دارم قسمتاشُ دنبال میکنیم تا بتونم هر سه فصلُ تموم کنم.

New Girl از اون دست سریالایی هست که رفته رفته پخته تر میشن. اوایل کارش زیاد قرص و محکم نبود اما به تدریج بهتر شد. مخصوصا دیوونه بازیای جس و وسواس های اشمیت رو خیلی دوس دارم ، نیک هم به نظرم کاراکتر خوب و جا افتاده ای هست. اما احساس میکنم کاراکتر وینستونی که اصلا تو قسمت اول هم نبود ، یه جورایی روی هواست و انگار هیچ هدف خاصی برای اینکه این شخصیت رو به یه سرانجامی برسونن ندارن. حداقل در فصل اول که من دارم میبینم اینجوریه. این یه مورد رو نادیده بگیریم در کل سریال خوبی هست.

7. 23 کاربرِ زیر از Great20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    351
    از این کاربر 671 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

سریال خیلی خوبیه ولی اگه امکانش هست یکم وینستونش رو بیشتر کنید .
    حتی بعضی اوقات طرز حرف زدنش هم باحاله .
    شوخی خرکی هاش که خداست .

اون قسمتی که رفته بود رستوران جا بگیره من داشتم زمین رو گاز می گرفتم .

9. 12 کاربرِ زیر از haqern بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

می‌خواستم یه سریال کمدی و ترجیه‌‍‍ـَن دخترونه شروع کنم اما بین این سریال و glee دو دِل شدم. از هر کدوم 2 قسمت گرفتم و نشستم دیدم ... glee رو ادامه ندادم اما این سریالُ با رَوند خیلی کُندی ادامه دادم ( یه قسمت در هفته ) تا یه فصل تموم شُد. فصل دوم رو خود به خود زودتر میدیدم، همین‌طور فصل سوم رو که الان نیمه‌اش هستم.
    سریال چهار پنج تا شخصیت اصلی داره که همشون یه جورایی با نمک هستن، یعنی طوری نیست که از یکیشون متنفر بشی. یه کمدیِ رنگارنگُ شاد که بیشتر شوخی‌هاش و خندوندن‌هاش بخاطر شوخی‌های فیزیکیه نه کلامی. بعنوان یه کمدی، سریالی نیست که یه سَره بخندونه ولی وقتی یه فصل از سریال رو ببینید و با شخصیتِ شگفت‌انگیزِ "اشمیت" آشنا بشید، حتما ادامه می‌دید و لذت میبرید. اینم بگم که مثلِ من گول نخورید، چون اصلا تِم دخترونه نداره !!

11. 22 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

زوئی دشانل اولین قسمت فصل ششم را کارگردانی می کند

Zooey Deschanel که نقش شخصیت جس را در سریال بازی می کند در اولین قسمت فصل ششم کارگردانی را تجریه خواهد کرد . نام این قسمت House Hunt است و سه ماه بعد از وقایع قسمت اخر فصل پنجم اتفاق می افتد .

در این فصل جس که دوباره احساسات رومانتیکش نسبت به نیک برگشته سعی می کند حواس خودش را با سرگرمی های دیگر پر کند . همینطور تایید شده که کاراکتر ریگان که مگان فاکس نقشش را بازی می کرد در فصل ششم هم در سریال حضور خواهد داشت .

New Girl بیستم سپتامبر به شبکه ی فاکس بر می گردد .

منبع : +

13. 23 کاربرِ زیر از Katy Perry بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,132
    از این کاربر 20,212 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

15. 20 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

بعد از اینکه 2 Broke Girls کنسل شد خیلی ترسیدم واقعا! چون نیوگرل هر سال تقریبا چند روز بعد از اتمام فصلش خبر تمدیدش میومد اما امسال یه کم بیشتر طول کشید ...
    برای فصل هفتم و آخر تمدید شد و گویا این فصل کوتاه‌تر و کمتر از 22 اپیزود خواهد بود. هم خوشحال شدم هم ناراحت ... واقعا تمام شخصیت‌هاش بعد از 6 فصل به پختگیِ کامل رسیدند ... خداحافظی باهاشون سخته!

17. 16 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

جزئیاتی از قضایای فصل پایانی منتشر شده.

بنابه‌دلایل مختلف، از بارداربودن زوئی و متولد شدن بچه‌ی دومـش، تا وقت نداشتن اکثر بازیگران اصلی که تا پاییز نمی‌تونستن برگردن سر این سریال، فاکس تصمیم به کنسلی این سریال در پایان 6 فصل گرفت. ولی خالق سریال Liz Meriwether یه تماس دقیقه‌ی نودی با مدیران اجرایی فاکس گرفت و ایده‌ی خط داستانی فصل هفتم رو بهشون داد، و سرانجام اونا هم قبول کردن که دستور ساخت یک فصل پایانی 8 قسمتی رو بدن. فصل هفتم با یک پرش زمانی آغاز میشه؛ 3 سال از اتفاقات پایان فصل 6 گذشته؛ جایی‌که جس و نیک، دوباره رابطه‌ی عاشقانه‌شون رو برانگیخته می‌کنن، سی‌سی و اشمیت در انتظار تولد بچه‌شون هستن، و وینستن با پدرش ارتباط برقرار می‌کنه. همچنین احتمالش زیاده که رویداد مهمی در انتظار تک‌تک شخصیت‌های اصلی در طول فصل هفتم، خصوصاً در قسمت پایانی سریال، باشه.

19. 14 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    764
    از این کاربر 3,554 بار در 374 پست سپاس گزاری شده

توی روال سریال دیدن من حتمن حتمن وجود یک کمدی مفرح در خلال دیدن بقیه سریال و فیلم ها لازمه. منظورم فارغ از کمدی های سیاه یا سریال های شخصی که اخیرن اکثرن کمدین ها میسازن ( امثال کار های لویی سی کی یا master of none) یه سریال با مدت زمان کوتاه شوخی های دم دستی یا کلامی که در لحظه حالتو خوب کنه. همزمان با نگاه کردنش اگه لازم شد بتونی چت هم بکنی با گوشیت. خلاصه کشش ندم امثال سیتکام ها با اینکه رو به انقراض هستن بهترین گزینه هستن.
    در ادامه جستجو برای کمدی این مدلی به new girl رسیدم و با اینکه شروعش یک مقدار برای من نچسب بود. خود کاراکتر جس شخصیتی که داره در ابتدا غیرقابل باور بود. ولی به مرور زمان شخصیت ها بهتر و دلنشین تر میشن.
    تنوع موقعیت هایی که نویسنده ها بوجود میارن به شدت زیاده ولی به نسبت خیلی از کمدی های دیگه بهره وری کامل ازشون نمیکنه.
    ولی میشه گفت که بعد از چفت و جور شدن چرخ دنده های سریال بعد از یکی دو فصل تا انتها کیفیت سریال در طی 7 فصل حفظ میشه.
    من که راضی بودم و باید بگردم دنبال یه کمدی مفرح جایگزین که معیار های بالا رو داشته باشه.

21. 12 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123