برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر میگیرید ؟

رأی دهندگان
58. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • امتیاز 1

0 0%
  • امتیاز 2

0 0%
  • امتیاز 3

0 0%
  • امتیاز 4

0 0%
  • امتیاز 5

1 1.72%
  • امتیاز 6

0 0%
  • امتیاز 7

0 0%
  • امتیاز 8

1 1.72%
  • امتیاز 9

8 13.79%
  • امتیاز 10

48 82.76%
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 35
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Sherlock | بحث اپیزودیک | فصل دوم , قسمت سوم (پایان فصل دوم)

تاریخ پخش: 8 ژانویه 2012 (19 دی ماه)

خلاصه ی داستانِ این قسمت : شرلوک هلمز به دنبال بزرگترین جنایتکاری که تاریخ تابحال به خود دیده می افته. جیمز موریارتی به سراغ جواهرات سلطنتی میره و.... شرلوک و موریارتی با هم روبرو میشن .

|

2. 14 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Sherlock | بحث اپیزودیک | فصل دوم , قسمت سوم (پایان فصل دوم)

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh3eN نمایش پست ها
    بــــــــله . بازی مارتین فریمن هم تو نقش جان عالی بود ....
    فوق العاده روون و تاثیرگذار بازی کرد .
    تو سکانسای آخر هم یه صحنه ی عالی داشت جان که یادم رفت تو پست بالا بیارمش . اونم جایی بود که سر قبر شرلوگ این دیالوگ رو گفت :

"فقط یه معجزه ی دیگه شرلوک . بخاطر من نمرده باش "

چند وقت دیگه هم که ایشون رو توی پروژه ی عظیمِ هابیتِ پیتر جکسون و با این گریم میبینیم :

اون صحنه اخر تو قبرستون عالی بود. سریال همه چی تمومیه

336 روز و 10 ساعت مونده تا اکران هابیت بد جور منتظرم تا این شاهکار رو ببینم

4. 10 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    55
    از این کاربر 303 بار در 70 پست سپاس گزاری شده

مارتین فریمن خوبه ولی من اندرو اسکات رو ترجیح می‌دم، حاضرم واتسون کشته بشه به یه نحوی ولی موریارتی نمرده باشه
    بعد من تو اون صحنه‌ی آخر اصلا یادم نبود باید الان ناراحت شم، بیشتر حواسم به سقوط بود و چون می‌دونستم قراره زنده بمونه از همون موقع شروع کردم به فکر کردن، بعد آخر زیرنویسه نوشته بود غمگین بود نه... تازه برگشتم به جان دقت کردم.
    تو این صحنه‌هایی هم که گفتید اون فیلمِ موریارتی و داستان شوالیه خیلی خوب بود. صحنه‌ی مالی و حرفهاش راجع به پدرش و شرلوک هم خیلی خوب بود، اون تیکه رو خیلی دوست داشتم. حالا واقعا شرلوک غمگین به نظر می‌رسید؟

توی بورد ای‌ام‌دی‌بی هم دیشب اینو خوندم، خیلی دیگه دقت کرده

Moffat گفته سیزن سه تا قبل از سال نوی میلادی میاد، یعنی تا آخر سال هم هابیت داریم هم شرلوک
    خب مثل اینکه گاردین اشتباه نقل کرده و سیزن سه همون 2013 میاد
    ]کیتی هم که جنِ آی‌تی کراود بود. حالا که سیزن پنجی در کار نیست، امیدوارم اون قسمت ویژه‌ای که قول دادن هم همون موقع‌ها پخش شه.

6. 9 کاربرِ زیر از insomniac بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    375
    از این کاربر 448 بار در 89 پست سپاس گزاری شده

راستش اینکه تو پشت بوم موریارتی خودش رو بکشه بیشتر منو شوکه کرد تا اینکه شرلوک بپره پایین ... ( از سکانس مولی و.... میشد فهمید که شرلوک یه چیزایی به ذهنش رسیده ! )

در کل باید بگم فصل خوبی بود ولی 3 قسمت خیلی کمه ! ...

8. 7 کاربرِ زیر از haniii بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2
    از این کاربر 22 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

سلام

از اونجایی که این سریال اقتباسی از داستانهای کنان دویله و آبشار رایشن باخ هم در داستان اصلی مکانیه که شرلوک باعث مرگ موریارتی میشه اما برای بدام انداختن کلنل سباستین موران و دار و دسته موریارتی خودش رو به مردن میزنه، موریارتی باید مرده باشه.

بنظر من چند احتمال مطرحه :
    1 - با توجه به حالت سقوط شرلوک و انتخاب مکان ملاقات امکان بستن ریسمان به دور شرلوک برای پایین اومدن مطرحه.البته نوعی که دیده نشه دی: . بعدش میره داخل کامیون حمل زباله (جای راننده)
    2 - شرلوک خودشو از بالا پرت میکنه توی کامیون حمل زباله.
    3 - شرلوک بعد از سقوط کنترل شده از روی بام نقش مرده رو ایفا میکنه تا واتسن رو متقاعد کنه.

قبل از این جریان با مولی هماهنگ میکنه که تیم پزشکی حتما اونجا حاضر باشن و صحنه رو جمع و جور کنن(حتی قبل از رسیدن پلیس)

با توجه به فرضیه شماره1 و 2 حالا چرا واتسن دقیقا میبینه هلمز روی زمین افتاده و مرده؟ کلیدش دست آقای دوچرخه سواره که بنظر من مقداری از اون داروی توهم زا که در داستان باسکرویل دیدیم به واتسن تزریق میکنه و میدونیم که کسی که با اون دارو مسموم میشه هرچیزی که تو فکرش باشه رو میبینه. اگر اون جسد هر کسی هم باشه واتسن اونو شرلوک میبینه.

این وسط مایکرافت هم کاملا در جریان امور قرار داره و تونسته مرگ شرلوک رو واقعی جلوه بده. حتما میدونید که نمیشه یک نفر رو جای کس دیگری دفن کرد یا هویتش رو جعل کرد مگر اینکه پارتی کلفت داشته باشی. دی:

اگر فرضیه 3 درست باشه دوچرخه سوار با زدن به واتسن برای اجرای نقشه کمی وقت میخره.

حالا شرلوک برای دستگیر کردن دار و دسته موریارتی در خفا به کارش ادامه میده و در قسمت بعدی که به احتمال زیاد اسمش The Adventure of Empty House هستش ورودی نمایش گونه خواهد داشت.

10. 11 کاربرِ زیر از Pegasus بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    55
    از این کاربر 303 بار در 70 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Pegasus نمایش پست ها
    سلام

از اونجایی که این سریال اقتباسی از داستانهای کنان دویله و آبشار رایشن باخ هم در داستان اصلی مکانیه که شرلوک باعث مرگ موریارتی میشه اما برای بدام انداختن کلنل سباستین موران و دار و دسته موریارتی خودش رو به مردن میزنه، موریارتی باید مرده باشه.

بنظر من چند احتمال مطرحه :
    1 - با توجه به حالت سقوط شرلوک و انتخاب مکان ملاقات امکان بستن ریسمان به دور شرلوک برای پایین اومدن مطرحه.البته نوعی که دیده نشه دی: . بعدش میره داخل کامیون حمل زباله (جای راننده)
    2 - شرلوک خودشو از بالا پرت میکنه توی کامیون حمل زباله.
    3 - شرلوک بعد از سقوط کنترل شده از روی بام نقش مرده رو ایفا میکنه تا واتسن رو متقاعد کنه.

قبل از این جریان با مولی هماهنگ میکنه که تیم پزشکی حتما اونجا حاضر باشن و صحنه رو جمع و جور کنن(حتی قبل از رسیدن پلیس)

با توجه به فرضیه شماره1 و 2 حالا چرا واتسن دقیقا میبینه هلمز روی زمین افتاده و مرده؟ کلیدش دست آقای دوچرخه سواره که بنظر من مقداری از اون داروی توهم زا که در داستان باسکرویل دیدیم به واتسن تزریق میکنه و میدونیم که کسی که با اون دارو مسموم میشه هرچیزی که تو فکرش باشه رو میبینه. اگر اون جسد هر کسی هم باشه واتسن اونو شرلوک میبینه.

این وسط مایکرافت هم کاملا در جریان امور قرار داره و تونسته مرگ شرلوک رو واقعی جلوه بده. حتما میدونید که نمیشه یک نفر رو جای کس دیگری دفن کرد یا هویتش رو جعل کرد مگر اینکه پارتی کلفت داشته باشی. دی:

اگر فرضیه 3 درست باشه دوچرخه سوار با زدن به واتسن برای اجرای نقشه کمی وقت میخره.

حالا شرلوک برای دستگیر کردن دار و دسته موریارتی در خفا به کارش ادامه میده و در قسمت بعدی که به احتمال زیاد اسمش The Adventure of Empty House هستش ورودی نمایش گونه خواهد داشت.

اینها نظریه‌‌هاییه که تقریبا همه به‌اش فکر کردن و همون اول کار مطرح شد و تو سایت‌ها خیلی بحث شده. مافت و گاتیس اون موقع گفتند تا حالا هیچ کس نتونسته به راه‌حل اشاره کنه. به نظر من این دیگه نمی‌تونه جواب باشه، خیلی ساده و دم‌دستیه و از این دو تا آدم که خیلی سعی دارند خودشون رو باهوش نشون بدن بعیده البته دخالت مایکرافت و اینکه از اول می‌دونسته قراره چی بشه محتمله ولی فکر نمی‌کنم دیگه به آسونیِ پریدن تو اون ماشین باشه، ارتفاع ساختمون و فاصله‌ی ماشین با کناره‌ی دیوار خیلی زیادتر از توان پرش آدم‌هاست حتی شرلوک. ولی موران درسته، فکر کنم آدم بده‌ی قسمت‌های بد باشه.

12. 7 کاربرِ زیر از insomniac بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2
    از این کاربر 22 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط insomniac نمایش پست ها
    اینها نظریه‌‌هاییه که تقریبا همه به‌اش فکر کردن و همون اول کار مطرح شد و تو سایت‌ها خیلی بحث شده. مافت و گاتیس اون موقع گفتند تا حالا هیچ کس نتونسته به راه‌حل اشاره کنه. به نظر من این دیگه نمی‌تونه جواب باشه، خیلی ساده و دم‌دستیه و از این دو تا آدم که خیلی سعی دارند خودشون رو باهوش نشون بدن بعیده البته دخالت مایکرافت و اینکه از اول می‌دونسته قراره چی بشه محتمله ولی فکر نمی‌کنم دیگه به آسونیِ پریدن تو اون ماشین باشه، ارتفاع ساختمون و فاصله‌ی ماشین با کناره‌ی دیوار خیلی زیادتر از توان پرش آدم‌هاست حتی شرلوک. ولی موران درسته، فکر کنم آدم بده‌ی قسمت‌های بد باشه.
    دوست من فراموش نکن که در داستانهای شرلوک هلمز همیشه همه چیز خیلی پیچیده نیست. حتی اونقدر سادست که بعضی اوقات که هلمز برای مخاطب توضیح میده چه طور مثلا فهمیده که مخاطبش تو کشتی کار میکرده و یه مدتی تو چین بوده و فراماسونه اون فرد از سادگی استدلالهای هلمز خندش گرفته. خود هلمز هم همیشه به واتسن میگه که برام جالبه وقتی توضیح میدم همه میگن چه ساده بود. چرا به فکر خودمون نرسید؟(مثل داستان انجمن موسرخ ها).
    در بالا من 3 تا نظر دادم که بنظر خودم مورد اولی با توجه به زاویه سقوط و تعیین قرار ملاقات از جانب شرلوک از همه محتمل تره. ضمنا اینکه مایکرافت از قضیه اطلاع پیدا میکنه رو صد درصد مطمئنم.چوق قدرت اینو داره که روی همه چی سرپوش بذاره(به قول شرلوک : اون خود دولت بریتانیاست)

14. 8 کاربرِ زیر از Pegasus بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8
    از این کاربر 4 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : دانلود فصل دوم مینی سریال Sherlock (آپدیت هفتگی)

نقل قول نوشته اصلی توسط belle نمایش پست ها
    (تاپیکی رو که بشه توش راجع به این فیلم نوشت پیدا نکردم! پس همین جا میگم:

همین؟! تموم شد؟! یا فصل سومی هم هست؟!
    این امکان نداره آخر شرلوک باشه! حتما ادامش رو میسازن دیگه! مگه نه؟! ادامش رو همون طوری میسازن که طرفدارای همیشگی شرلوک هلمز پیش خودشون تصور کردن! با زنده موندن شرلوک به صورت خیلی عجیب و معجزه آسا! مگه نه؟!!! حتما که نباید مثل خود داستانای سر کانن دویل تمام بشه! اون از شرلوک خسته شده بود که این کارو باش کرد! ولی هنوز کسی از این شرلوک جدید خسته نشده که! (و نخواهد شد! پس چه اشکالی داره اگه زنده مونده باشه و برگرده؟! منظورم اینه که اون کسی رو که آخرش نشون داد خود شرلوک بود دیگه! روحش که نبود!!!!!)
    سلام!!
    بله فصل 3 هم سال 2013 بیرون میاد

16. 2 کاربرِ زیر از sidana بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    154
    از این کاربر 784 بار در 150 پست سپاس گزاری شده

اضافه شده در : 1

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    اون صحنه اخر تو قبرستون عالی بود. سریال همه چی تمومیه

336 روز و 10 ساعت مونده تا اکران هابیت بد جور منتظرم تا این شاهکار رو ببینم
    یعنی من الانم که اینو خوندم اشک تو چشمام جمع شد
    بینهایت تاثیر گذار و گریه دار بود مارتی فریمن عالیهههههههه

18. 4 کاربرِ زیر از amiana بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    36
    از این کاربر 97 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

چند وقت دیگه هم که ایشون رو توی پروژه ی عظیمِ هابیتِ پیتر جکسون و با این گریم میبینیم :
    والبتـه صـدای بندیکت رو .
    قـراره بندیکت تـوی هابیت صـدای سارون رو در بیـاره .

20. 4 کاربرِ زیر از Dark Shine بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 5 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

من با نظر همه موافقم فقط شرلوک نمرده باشه

22. 5 کاربرِ زیر از lily rose بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع