برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 از مجموع 17
    سپاس
    701
    از این کاربر 274 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

چرا بیگ بنگ؟

چرا بیگ بنگ رو انقدر بزرگ کردید؟ اخه مگه مسخره بازی در اوردن و بازی با کلمات کاری داره اینایی که بیگ بنگ رو خیلی سریال خوبی میدونند حتما هیچ کدوم از سریالهای
    Arrested Development --It's Always Sunny in Philadelphia --Seinfeld --Scrubs --The Inbetweeners--رو ندیدن از من میشنوین حتما اینا روببینین من هرچی فکر می کنم بیگ بنگ هیچی دربرابر اونا نداره فقط رو مسخره بازی و بچه بازی بازیگر اصلیش که انصافن هم خوب بازی می کنه که اگه به خاطر ایشون نبود هیچی نمیشد از لحاظ محتوا منظورمه به نظر من دوره مسخره بازی تو فیلمهای کمدی گذشته راستی اگه new girl vو ندیدین حتما ببینین تمام منتقد های امریکا توی نظر سنجی که کردن اخیرا بر خلاف بیگ بنگ رای دادند به لهجه مردم هند خندیدن و دنبال دخترا رفتن اون یهودیه اخه خنده داره؟من برا شلدون هم خیلی ناراحتم که با این استعدادش خودشو داره تو این سریال هدر میده البته فکر هم نکنم نقش دیگه رو بتونه خوب بازی کنه الان سینمای دنیا بر اساس متن قوی ونویسندگی میچرخه نممیدونم دقت کردید اکثر داستانا و کارای شخصیت ها تکراری شده بیش از حد هم تکراری شده

2. 6 کاربرِ زیر از ELHAM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6
    از این کاربر 27 بار در 7 پست سپاس گزاری شده
    به نظرم همون سادگی و معصومیت شلدون کافیه تا عاشق بیگ بنگ بشی ...
    من از وسط فصل چهار داداشم همینجوری نشست باهام دید یه دوقسمتش که رفت گفت همش رو بریز رو هارد برم ببینم ...
    من که اصلا حس مصنوعی و پوچ بودن حرکات و دیالوگ های کمدی این سریال را نداشتم و بالعکس خیلی هم خوب و سریع باهاش ارتباط برقرار کردم ...
    البته خود همه ی سلیقه ها هم مثل هم نیست

4. 7 کاربرِ زیر از piroooz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    244
    از این کاربر 45 بار در 11 پست سپاس گزاری شده
    چون بهترین سریال نیست مدرن فمیلی بهترینه

سپاس
    101
    از این کاربر 66 بار در 19 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : چرا بیگ بنگ؟

[SIZE="3"]من با تمام موافق های بیگ بنگ موافقم
    طنزش از همه لحاظ بی نقصه(البته از دید من)
    من اطمینان دارم هر کس زمان بذاره و با تفکر به قسمت های اول نگاه کنه(شخصیت ها رو بشناسه)
    عاشقش میشه
    و به قول اون دوستمون از تکرار کردن قسمت هاش(دوباره دیدن) هم خسته نمیشیم
    در کل من عاشقشم...امیدوارم تا زنده ام ادامه داشته باشه

قربون همه ی دوستان
    [/SIZE]

7. کاربر زیر از mehdi13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    39
    از این کاربر 112 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

با الهام موافقم...

گروه برنامه نویسی چیا
    سپاس
    4,104
    از این کاربر 6,221 بار در 1,407 پست سپاس گزاری شده

من با نظر دوستان عزیز موافقم. شما نمیتونی فیلمهایی با ژانر مختلف رو با هم مقایسه کنی. من خودم به شخصه تنها کمدی هستش که باهاش از ته دل میخندم. در ضمن هر سریالی که یه شخصیت اصلی داشت دیگه سریال به درد نمیخوره ؟ مثالی که زدن دکستر بود. یا خیلی از سریالای دیگه که بار اصلی فیلم بر عهده یه نفره ولی چیزی از ارزش سریال و بقیه بازیگران کم نمیکنه. شما اول سریال رو تا قسمت پخش شده ببین بعد بیا نظر بده که خیلی ها بهتر هستند و این سریال به درد نمیخوره
    گروه برنامه نویسی چیا

مجری طراحی، راه اندازی و پشتیبانی انواع وبسایت شخصی، تجاری و فروشگاهی

https://www.chiaa.ir

10. 2 کاربرِ زیر از Reza-G بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767
    از این کاربر 4,996 بار در 1,049 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط elham نمایش پست ها
    چرا بیگ بنگ رو انقدر بزرگ کردید؟ اخه مگه مسخره بازی در اوردن و بازی با کلمات کاری داره اینایی که بیگ بنگ رو خیلی سریال خوبی میدونند حتما هیچ کدوم از سریالهای
    arrested development --it's always sunny in philadelphia --seinfeld --scrubs --the inbetweeners--رو ندیدن از من میشنوین حتما اینا روببینین من هرچی فکر می کنم بیگ بنگ هیچی دربرابر اونا نداره فقط رو مسخره بازی و بچه بازی بازیگر اصلیش که انصافن هم خوب بازی می کنه که اگه به خاطر ایشون نبود هیچی نمیشد از لحاظ محتوا منظورمه به نظر من دوره مسخره بازی تو فیلمهای کمدی گذشته راستی اگه new girl vو ندیدین حتما ببینین تمام منتقد های امریکا توی نظر سنجی که کردن اخیرا بر خلاف بیگ بنگ رای دادند به لهجه مردم هند خندیدن و دنبال دخترا رفتن اون یهودیه اخه خنده داره؟من برا شلدون هم خیلی ناراحتم که با این استعدادش خودشو داره تو این سریال هدر میده البته فکر هم نکنم نقش دیگه رو بتونه خوب بازی کنه الان سینمای دنیا بر اساس متن قوی ونویسندگی میچرخه نممیدونم دقت کردید اکثر داستانا و کارای شخصیت ها تکراری شده بیش از حد هم تکراری شده
    دوست ِ عزیز
    اینکه شما تو سیتکام دنبال ِ محتوا می گردین عجیبه برام !
    اینجا قرار نیست متن شاهکار نوشته بشه . کمدی چیزیه که باعث خنده بشه و بیگ بنگ این کار رو میکنه
    پس میشه یه کمدی سیتکام !
    سینما با مجموعه تلویزیونی فرق داره . اگر یه مووی 120 دقیقه ای در مورد ِ داستان بیگ بنگ ساخته میشد اون موقع حرف ِ شما درست بود . اون موقع میشد گفت بیگ بنگ یه فیلم سینمایی تین ایجریه که صدها نمونه بهتر ازش قبلن تولید شده ولی اینجا بحث سریال و طنز موقعیته .
    ینی یه موقعیت باعث خنده بشه نه داستان فوق العاده و ... .
    حالا انصافا بیگ بنگ چندان خالی از محتوا هم نیست . موضوع خوبی داره . تیم نویسندگیش مطمئنا تیم پر قدرتی هستن که تونستن از مفهوم خشکی مثل فیزیک داستان طنز بنویسن .

و در آخر ؛ وقتی میگین که دوره مسخره بازی تو طنز گذشته دقیقا انتظارتون از طنز چیه ؟
    چه چیزی باعث خنده شما میشه ؟
    یا شاید تعریف ما با هم از طنز متفاوته !
    و یه چیزی یادم رفت !
    منتقدها
    منتقدها
    منتقدها
    یه عده که بی دلیل می کوبن !
    منتقد واقعی مردم هستن
    وقتی چیزی واقعا بد باشه سلیقه مردم اون رو رد میکنه .
    8.7 از کاربران imdb چیزیه که باعث میشه من برای حرف چند منتقد آمریکایی ارزشی قائل نشم .

عقاید ِ یک گرگ

12. 4 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    828
    از این کاربر 473 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

مسلمه که همه نباید از یه سریال خوششون بیاد ولی اینکه بگین همه منتقدا بیگ بنگ رو نقد منفی کردن دیگه خیلی دارین نظرتون رو تحمیل میکنین
    بیگ بنگ اتفاقا شوخی هایی که داره فهمیدنشون یه کم سخت تر و علمی تره مخصوصا برای کساییکه هم رشته با این شوخی ها باشه جذابیت بیشتری داره
    شخصیتها هم همشون یه نوع بامزگی دارن مسخره کردن لهجه دختربازی و خیلی موضوعات دیگه همیشه خنده دار بوده و خواهد بود
    ریتینگ سریال هم بالاست حتی عوض کردن زمان پخشش هم اثری نذاشته . هر سریال رو یه عده دوست دارن دلیل بر بهتر بودنش هم نیست
    درضمن نویسنده/تهیه کننده این سریال هم یکی از تهیه کننده های بزرگ طنز شبکه های تلویزیونیه و همراه چند تا نویسنده و دانشمند متن ها رو مینویسه و همشون از نظر علمی درست و جالب هستن

14. 6 کاربرِ زیر از pariya_gn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

برچسب برای این موضوع