برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 17
    سپاس
    701
    از این کاربر 274 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

چرا بیگ بنگ؟

چرا بیگ بنگ رو انقدر بزرگ کردید؟ اخه مگه مسخره بازی در اوردن و بازی با کلمات کاری داره اینایی که بیگ بنگ رو خیلی سریال خوبی میدونند حتما هیچ کدوم از سریالهای
    Arrested Development --It's Always Sunny in Philadelphia --Seinfeld --Scrubs --The Inbetweeners--رو ندیدن از من میشنوین حتما اینا روببینین من هرچی فکر می کنم بیگ بنگ هیچی دربرابر اونا نداره فقط رو مسخره بازی و بچه بازی بازیگر اصلیش که انصافن هم خوب بازی می کنه که اگه به خاطر ایشون نبود هیچی نمیشد از لحاظ محتوا منظورمه به نظر من دوره مسخره بازی تو فیلمهای کمدی گذشته راستی اگه new girl vو ندیدین حتما ببینین تمام منتقد های امریکا توی نظر سنجی که کردن اخیرا بر خلاف بیگ بنگ رای دادند به لهجه مردم هند خندیدن و دنبال دخترا رفتن اون یهودیه اخه خنده داره؟من برا شلدون هم خیلی ناراحتم که با این استعدادش خودشو داره تو این سریال هدر میده البته فکر هم نکنم نقش دیگه رو بتونه خوب بازی کنه الان سینمای دنیا بر اساس متن قوی ونویسندگی میچرخه نممیدونم دقت کردید اکثر داستانا و کارای شخصیت ها تکراری شده بیش از حد هم تکراری شده

2. 6 کاربرِ زیر از ELHAM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط ELHAM نمایش پست ها
    چرا بیگ بنگ رو انقدر بزرگ کردید؟ اخه مگه مسخره بازی در اوردن و بازی با کلمات کاری داره اینایی که بیگ بنگ رو خیلی سریال خوبی میدونند حتما هیچ کدوم از سریالهای
    Arrested Development --It's Always Sunny in Philadelphia --Seinfeld --Scrubs --The Inbetweeners--رو ندیدن از من میشنوین حتما اینا روببینین من هرچی فکر می کنم بیگ بنگ هیچی دربرابر اونا نداره فقط رو مسخره بازی و بچه بازی بازیگر اصلیش که انصافن هم خوب بازی می کنه که اگه به خاطر ایشون نبود هیچی نمیشد از لحاظ محتوا منظورمه به نظر من دوره مسخره بازی تو فیلمهای کمدی گذشته راستی اگه new girl vو ندیدین حتما ببینین تمام منتقد های امریکا توی نظر سنجی که کردن اخیرا بر خلاف بیگ بنگ رای دادند به لهجه مردم هند خندیدن و دنبال دخترا رفتن اون یهودیه اخه خنده داره؟من برا شلدون هم خیلی ناراحتم که با این استعدادش خودشو داره تو این سریال هدر میده البته فکر هم نکنم نقش دیگه رو بتونه خوب بازی کنه الان سینمای دنیا بر اساس متن قوی ونویسندگی میچرخه نممیدونم دقت کردید اکثر داستانا و کارای شخصیت ها تکراری شده بیش از حد هم تکراری شده
    ندیدم کسی Big Bang رو بزرگ کنه !! ولی خب خیلیا دوست دارن این مجموعه رو . بعدش هم سبک کمدی Big Bang Theory با سریالهایی که شما نام بردید متفاوته ! اتفاقا اصل این نوع کمدی که Sitcom بهش می گن , بازی با کلمات و به قول شما مسخره بازی هست . در کل فقط می تونم بگم که مقایسه ی سبک های مخنلف اصلا درست نیست . در محبوب بودن سریال بین مردم که شکّی نیست . امتیاز 8.7 با 38000 تا رای .
    در ضمن ممنون می شم چند نمونه از نقدها رو لینک کنین اینجا.
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

4. 9 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    141
    از این کاربر 71 بار در 19 پست سپاس گزاری شده
    منم با نوژن عزیز موافقم. اصلا سیتکام چه ربطی مثلا به اسکرابس داره ؟
    مثل اینکه بگی فیلم ارباب حلقه ها را چرا اینقدر بزرگ میکنید وقتی کازابلانکا هست. هر کدوم یه سبک به خصوص خودشون دارن.
    و انصافا هم بیگ بنگ توی سبک سیتکام خیلی خوب عمل کرده. که اگر اینطور نبود این همه جایزه و نامزدی درو نمیکرد توی جشنواره های مختلف و حتی توی این کامیک کان آخری هم کنفرانسش یکی از شلوغ ترین ها نبود.

در کل مقایسه ، مقایسه غلطیه

6. 8 کاربرِ زیر از Carrow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    701
    از این کاربر 274 بار در 49 پست سپاس گزاری شده
    من میگم وقتی کمدی های کار شده هست چرا ؟ اخه چرا کسی یادی از سریالهای کمدی نمی کنه اون امتیاز و نامزدی هم که میگید فقط به خاطر بازی شلدون هستش اگه اینو بگیرن از سریال به نظر شما اصلا خودنون دیگه نگاش می کنید؟به نظر من یک مجموعه کمدی نباید رو یک رکن بگرده برای مثال خانواده مدرن یا اصلا نامزدهای امی رو ببینین فقط بیگ بنگ توشون سبکش با بقیه فرق داره دنیا دیگه داره به سمتی میره که سریالی که روش کار شده مطرح میشه و جایزه میبره بیگ بنگم که نامزد کردن فقط و فقط به خاطر بازی شلدونه به گفته خودشون به نظرشما بیگ بنگ شانسی داره دربرابر رقیبای غولش؟

8. 4 کاربرِ زیر از ELHAM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده
    دوست عزیز ورودتون به سایت رو تبریک میگم.
    خدمتتون عرض کنم که این حرف شما میتونه دعوای زیادی راه بندازه.غیر از این جواب من احتمالا باید منتظر جواب های زیادی باشین.
    اون سریال هایی که نام برده بودین بله همشون از بهترین سریال های طنزیه که تا حالا ساخته شده.ولی خوب با احترام تمام اجازه بدین بنده حرفتون رو تا حدی قبول نکنم.شما روی نظرات منتقدین تاکید دارین.الآن امسال این سریال برای جایزه امی که معمولا جایزه بسیار سختیه نامزد شدن.بازیگر های این سریال همیشه جزء بازیگر های درجه یک بودن.بله حالا میشه گفت بعضی جاها داستان ضعیف و تکراری میشه.ولی اون اداهایی که شما فرمودین توجه کنید که اجرای هرکدوم از اونها در جاهای مختلف و موقعیت های مختلف خودش تازگی هر کدوم از اداهای به قول شما تکراری رو حفظ میکنه و هنوز به شدت خنده داره.تو بیگ بنگ هر چی جلوتر میریم شخصیت پردازی ها به نظر من خیلی بهتر و کامل تر میشن.داستان یه جاهایی لنگ میزنه ولی بازم فیلم و کاراکتر ها زنده ان با قدرت، و فیلم ادامه داره.تکه های خنده داره فیلم و موقعیت های به شدت تکی که در این سریال وجود داره رو جای دیگه پیدا نمی کنید.
    من خودم با یکی از دوستام هم سر سریال دکستر تقریبا همچین بحثی داشتم.بحثمون هم خیلی بالا میگرفت.اون چیزی توی دکستر نمیدید که قابل دفاع باشه ،اما من صدها چیز با ارزش و نه تنها قابل دفاع بلکه تک ، نسبت به تمام سریال ها میدیدم.
    آخر بهش گفتم سلیقه ها متفاوته.در این مورد هم فکر کنم عنصر سلیقه ی شما بی تاثیر نباشه.
    ان شاالله موفق باشید

10. 4 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده
    پس سریالی مثل دکستر که احتمالا میدونید چه جایگاهی داره با برداشتن مثلا خود دکستر دیگه چیزی ازش نمیمونه چون شخصیت اصلی نیست.ولی اینطوری نیست.هیچ وقت تک شخصیت بودن دلیل ضعف نیست.
    بعد هم نسبت دادن جایزه های این سریال یا نامزدی اون به صرفا بازی شلدون به نظرم بی انصافی باشه.بالا توضیح دادم.

12. 2 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده
    دوست عزیز شما حتما یک فصل یا دوفصل از این سریالو دیدید که از نظر من کار اشتباهیه این سریال اگه نبود که ما کارمون زار بود هفته ای یک بارم نمی خنددیدیم این سریال بی نظیره به نظر من البته من برا نظر شما خیلی احترام قائلم به نکات خوبی اشاره میکردید ولی در کل بیایم نگاه کنیم با هم و لذت ببریم از سریالها ممکنه ان انتقادا باعث شه کسی ناراحت بشه یا نظرش راجب سریال عوض بشه همین هفته ای یک بار خنده هم ازش گرفته بشه شما خودتونو جای یکی از شخصیت ها بذارین می بینین که چقدر سریال خوش ساخت و عالیه حتما خواهشن اینکارو کنید نه برا این سریال کلی میگم

14. 8 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    709
    از این کاربر 306 بار در 72 پست سپاس گزاری شده
    واقعا هم چرا بیگ بنگ؟
    چرا بیگ بنگ نبینیم من برای اونایی که بیگ بنگ رو ندیدن یا باهاش مخالفن خیلی متاسفمکه نمی تونن از زیبایی های دنیای سینما استفاده ببرن
    در یک کلام فقط بیگ بنگ و عشق است

16. 5 کاربرِ زیر از MAJID بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

We Shall Live Forever
    سپاس
    3,735
    از این کاربر 5,536 بار در 632 پست سپاس گزاری شده
    اصلا بیگ بنگ رو باید از بقیه سریال های کمدی جدا کنی چون بیگ بنگ یه حس و حال دیگه ای داره . شما هم اگه توجه کنی توی آمار بینندگان 13 میلیون بیننده داره به خاطر همین بزرگ شده و اینکه خیلی ها رو طرف خودش جلب میکنه . من خودم یه رفیق برنامه نویس دارم که اصلا سریال نگاه نمیکرد بهش دادم . فصل یک رو که دید دیگه عاشقش شد. به نظر من میتونه دل خیلی ها رو بدست بیاره ولی شخصیت ها و طرز تفکر ها فرق میکنه دیگه

18. 6 کاربرِ زیر از javad48 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

چه غریب ماندی ای دل...
    سپاس
    844
    از این کاربر 1,178 بار در 177 پست سپاس گزاری شده
    توی یه انجمنی بحث سره همین بود...که بیگ بنگ یا آشنایی با ننه؟
    بیگ بنگ داستان نداره،روی شخصیتهاش مانور نمیده....
    گفتم شما از یه سریال کمدی چه انتظاری دارین؟
    بیگ بنگ تنها سریالیه که واقعا از ته دل خندیدم و تکرار کردن قسمتهاش همیشه برام تازگی داشته و هیچوقت به تایم نگاه نکردم که کی سریال تموم میشه.
    این دلیل من مبنی بر علاقه خاصیه که به بیگ بنگ دارم

20. 6 کاربرِ زیر از hossein 2 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع