برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این اپیزود ؟

رأی دهندگان
34. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

1 2.94%
  • 7

2 5.88%
  • 8

6 17.65%
  • 9

11 32.35%
  • 10

14 41.18%
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 از مجموع 16
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

Breaking Bad | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, قسمت ششم

Season 5, Episode 6, Buy Out
    فصل پنجم, قسمت ششم, صاحب شدن

خلاصه ی داستان : درحالی که مخاطرات کار به سراغ جسی اومدن, والت, جسی و مایک برای آینده ی کارشون تلاش میکنن...

God is a Concept, By Which We Measure our Pain

2. 14 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Rain down, from a great height
    سپاس
    9,546
    از این کاربر 11,379 بار در 1,381 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Breaking Bad | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, قسمت ششم

9 دادم.
    سر این قسمت چقدر خندیدم من
    خیلی قشنگ بود. این جسی واقعا قشنگ بازی میکنه. خیلی زیبا بود. یه عکس بذارم از جایی که کلی سرش خندیدم با اون قیافه جسی

can't figure out why everyone's so excited about life. haven't found anything to live for.
    guess i'm losing hope.

4. 9 کاربرِ زیر از Barkeep بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تغيير در زاويه ديد
    سپاس
    3,976
    از این کاربر 2,913 بار در 560 پست سپاس گزاری شده

خوب با صحنه ای که مایک اون فحش قشنگ رو نوشت وگذاشت زیر سطل آشغال تا پلیس ها رو سر کار بذاره خیلی حال کردم
    اینا فکر نمی کنن که آخه خود مایک هم یه روز پلیس بوده . خنگول ها یواشکی مثلا داشتن دیدش میزدن
    فقط یه نکته ای چرا کلمه ای که رو کاغذ نوشته بود رو شبکه شطرنجی کرده بود ؟. کلمه هه که کاملا معلوم بود چیه.
    وقتی این جسی عذاب وجدان میگره کلا فیلم یه جورایی میره تو حالت خلصه . بابا یکی نیست بهش بگه داری بزرگترین تولید کننده میشی دیگه دست از این خول و چل بازی ها بردار.
    فقط بی وجدان به تمام معنا در سریال والتره . همه جوره خودش رو باز سازی میکنه و به سمت با وجدانی نمی ره.
    دیالوگی که والتر به جسی گفت که دیگه خودکفا شدیم وباید فقط به خودمون فکر کنیم ودیگه نباید به کسی جواب پس بدیم واقعا مثال بارز بازسازی ذهنه .
    یه جورایی مثل این روانپزشک ها این جملات رو بیان میکنه و باعث تسکین خودش میشه و می خواد جسی رو هم آروم کنه که مثلا برای پسر موتوریه کار دیگری نمی شد کرد.
    آخرشم که با سوت زدن رفت سر کار باز هم داشت فکرش رو آزاد میکرد و می خواست تمرکز کنه ولی جسی رو با این حرف ها نمی تونه آروم کنه.
    یه دفعه وسط فیلم جالب شد مایک و جسی با هم شدن و خواستن از کار کنار بکشن
    والتر هم که همیشه مرغش یه پا داره وقتی رو دنده لج بازی بیوفته دیگه با همون دنده می خواد تا تهش بره
    و میرسیم به قشنگ ترین دیالوگ این فصل تا اینجای کار:
    واتر: جسي ، تو ازم پرسيدي که اين کاري که داریم میکنیم تجارت پوله ِ يا تجارت "شيشه" ؟
    واتر: هيچکدوم . اين کاري که مي کنیم فرمانروايي کردنـه
    جسی : نمي دونم . آقاي وايت ، فکر میکنی امپراتوري توليد شيشه واقعا يه چيزي براي افتخار کردنه ؟
    وای چه ضد حالی زد اسکایلر به والتر سر میز شام.جلو جسی درباره خیانتش ورابطه با تد حرف زد و گفت به جسی گفتی این موضوع را.
    کلی سر این ضد حال خندیدم .جسی هم خوش رو زد به کوچه علی چپ مثلا چیزی نشنیده وهی قیافه اش را متعجب نشون می داد.
    آخرشم جالب بود مایک دست والتر رو بست و رفت متالین ها رو بفروشه. والتر هم یه دفعه مثل جسی نابقه شد .
    خیلی قشنگ با برق دستش رو باز کرد.بعدشم نمیدونم چه نقشه ای کشید که جسی باهاش شد و به مایک با خونسردی گفت هممون برد میکنیم .
    واقعا قسمت قشنگی بود من که 10 دادم
    جالبیش برای من از یه جهت دیگه هم بود که دوباره وقت کردم و نشستم چند قسمت رو با هم دیدم و کلا شب جمعه خوبی رو با این سریال گذروندم.

6. 5 کاربرِ زیر از Mehrd@d بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

این قسمت حسابی بهم چسبید
    بسیار زیبا بود
    از جسی خیلی خوشم اومده. منظورم Aaron Paul هست . بازیگر نقش جسی . فوق العاده توانمنده این بازیگر
    بچه هایی که توییتر دارن فولوش کنن و از توییت هاش لذت ببرن. شخصیتش مثل همین شخصیتِ توی فیلمش جالبه
    طرز صحبت کردنش هم همینطوریه
    اینم از صفحه ی Aaron Paul در توییتر
    اونجایی که سر میز شام بودن عالی بود. از خنده مرده بودم از دست این جسی

-----

چقدر نازه این بچه

----

عجب صحنه ای بود پسر
    خیلی دل و جرات پیدا کرده این والت جدیدا ها
    خوشم میاد. آخر سر هم که تونست اون مواد رو قایم کنه
    باید منتظر بود و دید که چه پیشنهادی برای مایک داره

من با اطمینان کامل به این قسمت 10 میدم
    ایفای نقش ها فوق العاده زیبا بود توی این قسمت

8. 6 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It Sucks
    سپاس
    1,757
    از این کاربر 2,106 بار در 394 پست سپاس گزاری شده

بالاخره این تونستم این سه قسمت پایانی نیمه اول فصل پنجم رو دانلود کنم.
    خیلی قشنگ بود این قسمت.
    حالا دیگه به جای والت ،جسی داره دلسوزی میکنه واسه مردن بچه
    خیلی وقت بود که دیگه فکر میکردم که والت داره خنگ میشه ولی با اینجا حال کردم.چه فکری به سرش زد

اینجا هم جسی داشت از کانون گرم خانواده لذت میبرد

حالا همه ی این رو بگذریم این قسمت های فیلم یه طرف و کل قسمت یه طرف واقعا از این قسمت که جسی داشت غذا میخورد حال کردم از خیلی خنده دار بود واسم

کلا من به این قسمت 9 دادام خیلی قشنگ بود.

10. 9 کاربرِ زیر از Ehsan_keen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,413 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

این قسمت خیلی خوب بود
    یکی از نکات بسیار مثبت این سریال بازیهای یک دست بازیگرهای اون هست
    بازیگر ضعیف میشه گفت نداره ، واقعا عالی بازی میکنن
    جالبه ، والتر اول به خاطر خانوداش وارد این کار شد ، الان هم به خاطر خانوادش ( البته از نظر احساسی عکس حالت اوله ، یعنی تو حالت اول به خاطر عشقی که به اونا داشت و میخواست زندگی آرومی داشته باشن زد تو کار خلاف ، الان به خاطر این که یه جورایی از طرف خانوادش ( مشخصا همسرش ) طرد شده میخواد تو این کار بمونه )
    میشه گفت یه جورایی شده کپی برابر اصل فرینگ ( با اقتداری که فعلا کمرنگ و احتمالا قسمت های بعدی خودش رو بیشتر نشون میده ) حتی قتل یه بچه ی بی گناه هم اذیت نکرد این آدم رو
    حسی الان تبدیل شده به یه کاراکتر کاملا مثبت که در عین حماقتش حرفهای درستی میزنه ، فصل دوم بود فک کنم که دوست دختر جسی میمیره و جسی میره کلاسهای بازپروری و دورهمی ، بعد اینکه از اون کلاسها اومد بیرون ، اون چیزی که سریال نشون داد من انتظار این رو داشتم که جسی از یه آدم دست و پا چلفتی به کسی تبدیل بشه که دیگه هیچی واسش مهم نیست ( منظورم بی تفاوتی نسبت به مرگ نیست ممکنه یه وجهش این باشه ) ولی بعد چند قسمت دوباره شد همون جسی خل و چل ، تو این فصل هم که خل و چل بازیهاش به اوج خودش رسیده ، اما انتظاری که داشتم که جسی به یه شخص خشن و بی رحم تبدیل شه دقیقا رو والت داره میفته ( هر چند با توجه به این محبوبیت خفنی که ازش میبینم بین بر و بچز معلومه آخرش به خیر و خوش میگذره )
    برم قسمت بعدی ببینم این والتر چی تو کلشه
    پ ن : جالبه ف*ا*ک رو سانسور میکنن ولی کلی دیالوگ وصحنه های بدتر از این دیدیم تو سریال( قسمت یک که والتر رو از کارواش میندازن بیرون) ( یا همین صحنه های تا حدودی کم جنسیش ) ، واقعا تعادل روحی روانی ندارن ، یعنی مشکل اینا فقط با نوشتنه ؟ اگه کسی همون کلمه رو تو یه دیالوگ به کار ببره هیچ اشکالی نداره؟

12. 9 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,117
    از این کاربر 16,167 بار در 1,153 پست سپاس گزاری شده

تا این قسمت ، از فصل 5 زیاد خوشم نیومده بود.با توجه به تعریف دوستان انتظاراتم بیشتر بود. واقعیت اینه که من از آخرای فصل سه و فصل چهار و اون روند آروم و واقعی سریال بیشتر خوشم میومد تا این روند بی مهابا و پر بال و پر فصل 5 ، ولی این اپیزود ورق رو به نفع فصل 5 برگردوند خیلی اپیزود خوبی بود و احساس کردم دوباره بریکینگ بد برگشته سرجای خودش و مطمئنم تو اپیزودای بعدی میترکونه.
    10/10

14. 11 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12