برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 23
    سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده

سرانجام قابل پیش بینی قانون های sopa و pipa

دلم نیومد برای این خبر تاپیک جدا نزنم

حدود یک ساعت پیش ، صفحه ی فیس بوک Facebook Washington DC از طریق منابع خودش مطلع شد که کنگره به خطرات تصویبِ قوانین SOPA و PIPA اعتراف کرده و به طور ضمنی اعلام شده که از تصویب این طرح امتناع می کند .

این پیجِ متعلّق به فیس بوک از تمام رهبران کنگره که تصمیم به توقّف این طرح کرده اند و همچین از همه ی یوزرهای فیس بوک و اعضای کنگره و خانواده های آنان که نظرات و مخالفت خودشون رو با اجرای این طرح آسیب زا اعلام کردن تقدیر و تشکر کرده ...

در ادامه Facebook Washington DC از تمامی قانون گزاران نیز به خاطر جلوگیری از تصویب و شنیدن صدای آنها در مضرات اجتماعی ِ این طرح حمایت کرده و آمادگی فیس بوک را برای همکاری همه جانبه با آنان در زمینه دزدی های ادبی و هنری و قانون کپی رایت به نوعی که ناقض آزادی بیان , جلوگیری از رشد اقتصادی و نوآوری های اینترنتی نباشد ،اعلام کرده است .

پ.ن : حالا فهمیدین تو ایران چرا اینترنت این قدر محدوده چون اگه آزاد بود الآن هیچ قانونی تو ایران تصویب نمی شد!

2. 12 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    479
    از این کاربر 242 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : سرانجام قابل پیش بینی قانون های sopa و pipa

با این که هر آن امکان داره به یه شکل دیگه و اسم دیگه ظاهر بشه! هنوز کاملاحذف نشده و تا اطلاع ثانوی از دستور کار کنگره خارج شده! پیروزیه بزرگیه

4. 3 کاربرِ زیر از Prince Caspian بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628

نقل قول نوشته اصلی توسط Prince Caspian نمایش پست ها
    با این که هر آن امکان داره به یه شکل دیگه و اسم دیگه ظاهر بشه! هنوز کاملاحذف نشده و تا اطلاع ثانوی از دستور کار کنگره خارج شده! پیروزیه بزرگیه
    آره واقعا پیروزیه شیرینیه!
    حالا خدا کنه از دور خارج شده دیگه برنگرده . اگه برگشت هم دوباره با بروبچ فیس بوک و گوگل و فایرفاکس و ویکی حالشون رو میگیریم!
    من خودم شخصا فکر میکنم که این طوری با این غلظت طرح قابل اجرا نباشه . شاید یه روزی تعدیل شده این طرح رو اجرا کنن اونم باز شاید...

6. 2 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    479

از اینا بدتر اینه که بعد از اینکه مگاآپلود را بستن فایلسرو امروز سرویس پرداخت پولش را به کل بدون هیچ هشدار قبلی حذف کرده و آپلودرها سرگردان و عصبانی اند . امکانش هست سایت های دیگه هم دست به این اقدام بزنن

8. 3 کاربرِ زیر از Prince Caspian بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628

از اینا بدتر اینه که بعد از اینکه مگاآپلود را بستن فایلسرو امروز سرویس پرداخت پولش را به کل بدون هیچ هشدار قبلی حذف کرده و آپلودرها سرگردان و عصبانی اند . امکانش هست سایت های دیگه هم دست به این اقدام بزنن
    فایل سرو که پدر ملت رو به خاطر حساسیت مسخره آی پی در آورده همین مونده بود دست به این کارها هم بزنه . کاسپین جون جزئیاتش رو نمیدونی . معلوم نیس چرا این کار رو کرده . منظورت اینه که دیگه یه نفر بخواد پریمیوم شه فعلا مقدور نیس براش؟

یا منظورت همون پرداخت پول به کاربر های پریمویم هست؟

10. 3 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    479

منظور همون پرداخت پول به آپلودرهاست برای هر ۱۰۰۰ دانلود ! مثل اینکه گرخیده ! هاستینگ فایلسرو تو امریکا هستش و بعد مسئله امروز فعلا کرکره را کشیدن پایین! طبق یه خبر دیگه ای هم که داشتم Uploaded.to دیگه کاربر آمریکایی نمیگیره.

12. 3 کاربرِ زیر از Prince Caspian بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    39
    از این کاربر 112 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

ممنون با اجازه جایی استفاده کردم.

14. 2 کاربرِ زیر از light_house بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628

منظور همون پرداخت پول به آپلودرهاست برای هر ۱۰۰۰ دانلود ! مثل اینکه گرخیده ! هاستینگ فایلسرو تو امریکا هستش و بعد مسئله امروز فعلا کرکره را کشیدن پایین! طبق یه خبر دیگه ای هم که داشتم Uploaded.to دیگه کاربر آمریکایی نمیگیره.
    آخه کاسپین جون اصلا دیگه بعد این ماجرای مسخره آی پی و اون محدودیت مزخرف دیگه کسی سراغش نمیره . من خودم یه بار بلا نسبت خر شدم اکانت فایل سرو گرفتم . اون موقع که من نمیدونستم این طوریه .. دلم خوش بود ماندگاریه فایل رو فایل سرو بیشتره ما (من و حامد بدبخت!) هم از این گرفتیم . بعدش یه سرکاری خوردیم ناجور . هی ایمیل زدیم و پرس و جو که نه هیچ فایده نداشت . با مدیر رپیدپارس ساعت 5 صبح نزدیک بود کار به فحش کاری برسه که چرا بدون اینکه شما تذکر بدید که کل عالم همچین مشکلی با این سایت دارن به ما فروختیم . گذشت هر چی بود!

من الآن upload.to رو هم چک کردم ، این سایت اصلا با آی پی آمریکا باز نمیشه میگه غیرقابل دسترس در کشور شما
    ماجرایی ها .. من نظر کلّیم اینه که در نهایت آپلودسنتر ها رو مجبور میکنن سیستمی که الآن فایل سونیک داره استفاده میکنه رو استفاده کنن ولی با رفع نواقصی . الآن فایل سونیک این طور که داره کار میکنه به نظر میاد کلا به اسم فایل حساسه . یعنی انگار یه پایگاه داده از کلمات حساس داره که به محضی که آپلودر فایلی رو چک کنه معطّل نمیکنه و در جا پاک میکنه .. این آینده ی آپلود سنتر هاست به نظرم . البته یه عیب هم داره که اگه فایل پسورد دار باشه اون رو نمیشناسه و قدرت جستجو در فایل های پسورد گذاری شده رو نداره . این مشگل رو حل کنن دیگه به نظرم نباید بهونه ای برای صاحبان اثر بمونه . حالا تو و بقیه بچه ها هم اگه آینده ی برای این ماجرا تصوّر میکنین بگید حتما .
    راستی این فایل فکتوری چه قوی شده . اگه لیچری بتونه بگیره فایل رو واقعا عالی لیچ میکنه

16. 4 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everyday is a holyday!
    سپاس
    3,538
    از این کاربر 7,311 بار در 1,129 پست سپاس گزاری شده

اه پس چرا حالا ملت آثار هنری منو منتشر میکنن حقوقم ضایع میشه
    Can’t even remember to forget you

18. 3 کاربرِ زیر از slimshady بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

He passed peacefully surrounded by LOVE
    سپاس
    6,408
    از این کاربر 3,939 بار در 922 پست سپاس گزاری شده

مشکلی نیست، فایل سونیک حداقل دو-سه روز لینک ها رو نگه میداره، ما اگر زود بجنبیمف میتونیم برداریم واسه ی خودمون...
    ولی برای بقیه ی آپلودسنترها، نظرم اینه که مثل یه دوقطبی میشه، بعضی ها مثل فایل سونیک میشن، بعضی ها هم مثل UploadStation که لینک ها رو تا n روز نگه میداره... در ضمن، احتمال میدم که سرورهای جدیدی در جاهای غیرقابل پیش بینی بوجود بیاد... مثلا هنگ کنگ و ...

20. 2 کاربرِ زیر از Soroosh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع