برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 از مجموع 14
    سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده

new7 لحظه به لحظه با Emmy 2011 (اختصاصی انجمن)

دوستان اگه خبر داشته باشن فردا مراسم Emmy 2011 در لس آنجلس برگزار می شه.
    ان شالله اگه مشکل خاصی پیش نیاد مراسم رو به صورت لحظه به لحظه پوشش میدیم.

در تاپیک زیر میتونید با نامزد های امسال مراسم آشنا بشید.

کد:
    http://www.tvworld.info/thread209.html
    مراسم امی طبق زمان بندی زیر شروع به کار میکند.

آغاز فرش قرمز مراسم : ساعت 2.30 دقیقه بامداد دوشنبه
    آغاز مراسم اصلی : ساعت 4.30 دقیقه بامداد روز دوشنبه

2. 4 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط elham نمایش پست ها
    به نظر منم کلی باشه رو تایید حرف دوستمون بهتر من خیلی سال تو انجمن هام برا خودتون میگم که فردا براتون بد نشه الان شاید متوجه نشین چون اینترنتیه دقت هم کرده باشین فقط 3 یا 5 نفر تو انچمن هستن فردا هم که همه از جوایز خبر دارن چرا الکی خودتونو اذیت می کنین؟تازه عکس ها هم همه فیلتر باز اگه عکسا فیلتر نبود خوب بود این که نوشته فلانی اومد فلانی اومد نمی دونم این نظر من بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط batlaghi
    ما هم برا خودمونه اگر دقت کنین توتاپیک زده اختصاصی انجمن اصلا هم برامون مهم نیست دیگران چی میگن اقا امین خیلی داره زحمت می کشه خیلی هم دستش درد نکنه کار خیلی قشنگیه اگرم جای دیگه ندیدین اینجا دارین می بینین این انجمن همینه چیزایی توش می بینین که جاهای دیگه نیست خاصه فردا اوازه tvworld روکه دیدید از این حرفا پشیمون میشید

اقا امین ایول داری همین طور برو جلو عالیه
    دوست عزیز majid هم قبل از این در همین مورد پست دادن . که با اطلاعشون و برای حفظ نظم تاپیک حذف کردم پستشون رو .
    به نظر من هم کار خوبیه . بعد از اتمام مراسم هم اگر امین تونست که خودش و اگر نتونست من تمام ِ پست ها رو توی 4 الی 5 تاپیک جمع می کنم و بقیه ی پست ها رو حذف می کنم تا به صورت یه گزارش منظم در بیاد.
    باز هم برای حفظ نظم تاپیک پست elham و حامد عزیز حذف می شه
    امین جان خسنه هم نباشی .
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

4. کاربر زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    2,628
    وقت سریال های درام یعنی کی جایزه رو میبره.جون من Game Of thrones ببره عالی میشه.البته برای نویسندگی

اعلام کن مردیم!!

نه مثل اینکه نشد. Jason Katims جایزه بهترین نویسندگی سریال های درام رو برای Friday Night Lights برد.

خانم Margo Martindale جایزه بهترین بازیگر مکمل زن سریال های درام برای سریال Justified رو به خونه برد.

بچه های سریال Entourage تو پشت صحنه آماده ان که بیان یکی از جایزه ها رو اعلام کنن.

جایزه بهترین کارگردانی برای سریال های درام به استاد بی بدیل سینما Martin Scorsese برای سریال Boardwalk Empire رسید.مبارکش باشه!

آقای Peter Dinklage جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل سریال های درام رو برنده شد تبریک به ایشون و بالا خره game of thrones یه چیز برد.

خانم Julianna Margulies برنده جایزه بهترین بازیگر زن سریال های درام شد.به ایشون هم تبریک عرض می نماییم!

آقایان Charlies Angels and Drew Barrymore اومدن بالای سن تا بهترین بازیگر مرد سریال های درام رو معرفی کنن.یا خدا ! مایکل سی هال ببره.

حضرات جایزه رو دادن به Kyle Chanlder.مبارکش باشه ولی حق مایکل میگیرتتون!

عکسی بعد از دریافت جایزه توسط شلدون خودمون!

گروه emmytones هم بیکاره هی میاد بالا !

جایزه بهترین نویسندگی برای سریال های مینی یا فیلم های تلویزیونی رسید به Julian Fellowes برای مینی سریال Downton Abbey

و جایزه بهترین بازیگر زن نقش مکمل برای سریال های مینی یا فیلم های تلویزیونی رسید به Maggie Smith

آقای Barry Pepper برنده جایزه بهترین بازیگر مرد سریال های مینی یا فیلم های تلویزیونی شد.

آقای Brian Percival هم برنده بهترین کارگردانی برای سریال های مینی یا فیلم های تلویزیونی ، برای مینی سریال Downton Abbey شدند.

جایزه بهترین بازیگران مرد مکمل برای سریال های مینی یا فیلم های تلویزونی به GuyPearce رسید.

جایزه بهترین بازیگر زن سریال های مینی یا فیلم های تلویزیونی هم به Kate Winslet بازیگر معروف رسید.از خوشحالی نمیدونه چی کار کنه!

جایزه بهترین سریال مینی یا فیلم های تلویزونی به سریال انگلیسی DowntonAbbey رسید.این سریال حقشه من ندیدم ولی میگن خیلی عالیه همچنین بیشترین فروش رو هم داشته

به جاهای حساس رسیدیم.
    William HMacy و Maria Bello بهترین سریال درام رو معرفی خواهند کرد.

یکی پیدا شه منو بکشه!
    باز جایزه رو به Mad Man دادن.Game of Thrones با اون وضعیت باید سرش بی کلاه بمونه.عجب!

خانم Gwyneth Paltrow معروف بهترین سریال کمدی رو معرفی خواهد کرد.من بمیرم دیگه حدس نمیزنم!!

جایزه رو دادن به مدرن فمیلی .اگه سر مدرن فمیلی شورش نشد!
    در هر صورت مبارکش باشه.سریال خیلی خوبیه من که خیلی ازش خوشم میاد

6. 2 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    و اینگونه بود که مراسم امسال نیز به پایان رسید.بعضی جاهاش نامردی بود.در حد خیلی زیاد ولی خوب چی کار میشه کرد فعلا زور کسی به امی نمیرسه!
    یه جمع بندی میمونه یا بچه های سایت میزنن یا ظهر از یکی از سایت ها میگیرم میذارم اینجا
    یه چند تا عکس هم تونستم اضافه میکنم.
    برم بخوابم.
    موفق باشید.

8. 5 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده
    امین جان دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی.یادته گفته بودم که mad men و modern family برنده مییشن گوش ندادی

10. 3 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

برچسب برای این موضوع