برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    سپاس
    14
    از این کاربر 34 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

new4 کلینیک خصوصی: پایانی خوش برای ادیسون

بعد از اتمام فصل پنجم سریال کلینیک خصوصی (Private Prctice)، کیت والش بازیگر نش اول این سریال اعلام کرد که فصل ششم آخرین فصل او می‌باشد و او بعد از 13 قسمت سریال را ترک خواهد کرد ولی آیا این پایان سریال است؟ هنوز چیزی معلوم نیست ولی تهیه کننده‌ی سریال، شوندا رایمز جمله تاریخی «The show must go on» را گفته است.

در آخرین مصاحبه‌ای که با شوندا رایمز انجام شده او اعلام کرده: «من به دست اندرکاران شبکه گفتم که این آخر کار نیست و سریال باید ادامه پیدا کند ولی همه چیز بستگی به تماشاچیان دارد. امیدواریم که بتونیم سریال را ادامه بدیم.» او ادامه می‌دهد: «من شخصا به آن‌ها گفته‌ام که این 13 قسمت به این معنی نیست که کار سریال به پایان رسیده و فکر نکنند که این آخر راه است. ما با گروه بسیار خوبی روبرو هستیم و نمی خواهیم آن‌ها را از دست بدیم.»

وقتی که نظر خود کیت والش را در اینباره پرسیدند او در جواب چنین گفت: «شکی در آن نیست. سریال بسیار قوی شده است. از کارگردان‌ها گرفته تا نویسنده‌ها و بازیگران و شخصیت‌های آن. به شخصه ترجیح می‌دهم که در غیبت من هم سریال ادامه پیدا کند.»

ولی صحبت از اینست که اگر سریال تمام شود زوج دوست داشتنی این سریال را از هم جدا نکنند. یعنی کوپر و شارلوت. صحبت از این است که اگر سریال تمام شود این دو شخصیت وارد یک سریال جدیدی بنام Hey Cooper با همین اسم‌ها شوند. باید منتظر ماند و دید چه می‌شود.

منبع: تیک وید

2. 11 کاربرِ زیر از Naviiid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : کلینیک خصوصی: پایانی خوش برای ادیسون

یه جورایی فصل اول برای آشنایی بیننده ها با بازیگر ها بود
    از فصل دوم سریال شروع کرد به قوی شدن و در اواسط این فصل سریال داستانش بسیار قوی میشه
    و از اواخر فصل دو تا فصل 5 داستان به اوج خودش میرسه و تبدیل به یک درامِ بسیار قوی میشه
    نویسندگی این سریال فوق العادس و همچنین بازیگراش . کاملا برای نقش ها مناسب انتخاب شدن

کیت والش هم یکی از بازیگرهای بسیار خوب این مجموعه هست ولی اینطوری نیست که بدون حضور اون این سریال زیبا نباشه
    چون همونطور که گفتم همه ی بازیگر ها بسیار قوی و توانمند و محبوب هستن

4. 10 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : کلینیک خصوصی: پایانی خوش برای ادیسون

سریال خوبی است و کاش از فصل 4 به بعد نیز ترجمه میشد و با زیر نویس فارسی میشد دید.