برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 60
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

Big Bang Theory | عکس و تیزر و اخبار کلی | فصل 6

توی این تاپیک میتونید اخبار، اطلاعات و عکس ها و تیزرهای فصل جدید این سریال محبوب رو پیگیری کنید .

مشارکت کاربران در این تاپیک هم آزاد هست.

2. 15 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

یا علی
    سپاس
    251
    از این کاربر 44 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : خبر، عکس و تیزر از فصل 5 بیگ بنگ تئوری Big Bang Theory

جالب بود...

4. کاربر زیر از mohsen30man بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886

پاسخ : Big Bang Theory | خبر، عکس و تیزر از فصل 5

.
    .

طبق اخبارِ واصله قراره پدر برنادت هم توی سریال حضور داشته باشه ...

قرار هست که نقش پدر برنادت رو بعنوان بازیگر مهمان کیسی ساندر بازی کنه .
    و توی این قسمت میبینیم که تاریخِ جدیدِ پرتاب سفینه ی هاوارد با تاریخ عروسیش تداخل پیدا میکنه و همین روزِ عروسیشون رو تحت تاثیر قرار میده .

اگر خاطرتون باشه توی یه قسمت برنادت از اخلاقِ پدرش برای هاوارد تعریف میکرد و در مورد پدرش گفت که پلیس بوده. و وقت صحبت باهاش اگه داد و بیداد کرد میتونه خیالت راحت باشه. اما اگه آروم بود و کاری باهات نداشت باید سریعتر از پیشش فرار کنی. بهتر هم هست که بصورت زیگ زاگ بدوی .

طبق تعاریف برنادت (و البته چهره ی آقای بازیگر) باید منتظر اتفاقات جالبی بین هاوارد و آقای روستنکوسکی باشیم .

این قسمت قرار هست در تاریخِ سوم می(۱۵ اردیبهشت) پخش بشه .

6. 7 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : بحث پیرامونِ فصل پنجمِ Big Bang Theory

چند تا عکس و یک ویدیوی کوتاه از آخرین قسمت این فصل منتشر شده که گویا حول قضیه ی عروسی برنادت و هاوارد و لانچ شدن سفینه ی فضایی هستش :

این آقایی هم که در سمت راست تصاویر می بینین , Mike Massimino یکی از فضانوردان مشهور ناسا هست که قراره در این اپیزود حضور داشته باشه .

پروموی کوتاه این قسمت رو می تونین از لینک زیر دانلود کنین :

God is a Concept, By Which We Measure our Pain

8. 9 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

[The Big Bang Theory] پیش نمایش قسمت پایانی از فصل پنجم

تهیه کننده ی اجرایی سریال BigBangTheory استیو مولارو, تنها کسی نبود که مجبور شد توی صحنه ی آخر قسمت پایانی فصل پنجم از دستمال کاغذی استفاده کنه.
    ملیسا راچ (بازیگر نقش برنادت) به خبرنگار TvGuide گفت, من هم داشتم گریه می کردم, خیلی دلم به حال مسوول گریم سوخت, چون مجبور شد گریم چشمم رو دوباره درست کنه.
    چه چیزی می تونه باعث این اشکها بشه ؟! آیا بالاخره هاوارد و برنادت ازدواج می کنن ؟! یا هاوارد رو پرتاب می کنن به سمت فضا ؟
    راچ اضافه کرد: تنها چیزی که در مورد این صحنه می شه گفت اینه که بسیار احساسیه! من همیشه صحنه هایی که کل بازیگرا دور هم جمع بودن رو دوست داشتم و قطعا سکانس آخر یکی از همون صحنه هاست. و سکانس بسیار زیبا نوشته شده, به نظرم نویسنده خیلی زیبا به بلاتکلیفی هاوارد پایان دادن..
    همون طور که در قسمت قبل دیدیم, ناسا پرتاب سفینه ای که قراره هاوارد باهاش به ایستگاه فضایی بره رو جلو انداخت, و از طرف دیگه برنادت بهش پیشنهاد داد که عروسیشون رو عقب بندازن.. ولی در اپیزود پیش رو برنادت نظرش رو عوض می کنه و دوستان همه سعی می کنن که هرچه زودتر این عروسی رو برگزار کنن.
    راچ ادامه داد: به نظرم این اپیزود عشقی که شخصیت ها نسبت به هم دارن رو نشون می ده, شخصیت ها همیشه این احساساتشون نسبت به همدیگه رو نشون دادن. اپیزود پایانی این فصل بیش از پیش این قضیه رو نشون می ده که اونا نه فقط دوست , بلکه یک خانواده ان.

Sneak Peek این قسمت رو می تونین از لینک زیر دانلود کنین :
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

10. 19 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886

عکس های جالبی از پشت صحنه ی فصلِ پنجمِ Big Bang Theory

عکس های جالبی مربوط به فصل پنجم بیگ بنگ تئوری منتشر شده که در پایین مشاهده میکنید :

12. 13 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886

پاسخ : Big Bang Theory | عکس و تیزر و اخبار کلی مربوط به فصل 5

یه فتو شاتِ زیبا از کیلی کوکو برای مجله ی CBS Watch :

14. 11 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886

پاسخ : Big Bang Theory | عکس و تیزر و اخبار کلی مربوط به فصل 6

دیگه داریم به فصل پاییز و پخش فصل ششم نزدیک میشیم و طبق معمول الان بازار اسپویل ها گرمه !

اینبار یه مصاحبه متفاوت با استیو مولارو تهیه کننده سریال رو بخونید که 10 تا اسپویل بزرگ رو با همون لحن طنز سریال برای ما توضیح داده.
    آخر فصل قبل دیدیم که لحظه ی پرتاب موشک و رفتن هاوارد به فضا موقعیت بسیار احساسی رو بین گروه نابغه ی دیوانه ی ما ایجاد کرد تا جایی که حتی شلدون هم دست امی رو گرفت! در حالی که برنادت منتظر تازه دامادش میمونه،پنی به مرحله جدیدی از رابطه با لئونارد میرسه و امی هم لحظه به لحظه به آرزوی قلبیش یعنی نزدیکی با شلدون بیشتر نزدیک میشه!
    مصاحبه اختصاصی هالیوود ریپورتر با مولارو 10 تا از اتفاقاتی که باید تو این فصل شاهدش باشیم رو بهمون نشون میده:
    شروع فصل جدید زیاد از زمان پرتاب موشک دور نیست. در حالیکه هاوارد هنوز تو ایستگاه فضایی به سر میبره برنادت سعی میکنه با موقعیت جدیدش کنار بیاد و خیلی دوست داره که وضعیت فعلی هاوارد رو عوض کنه و وابستگی بچگانه او رو به مادر وحشتناکش کم کنه و اتاقشو از اون حالت اتاق بچه های 10، 12 ساله در بیاره! هاوارد زود برنمیگرده! اون بالا (ایستگاه فضایی) برای چند اپیزود خواهد موند و متفاوت ترین تجربه سفرشو به دور از صدای ناهنجار مادرش تجربه خواهد کرد! البته اون صدای وحشتناک مادرشو از تلفن خواهد شنید! شما تصور کنید مادرش رو ایفون جلوی بقیه فضانوردا بهش میگه:هاااااوواااااررد!یادت نره فروت لوپس هایی که برات گذاشتمو بخوری!!!
    صحبت از خانم والوویتز شد پس بذارین روشنتون کنم،این فصل هم قرار نیست مادر هاواردو ببینید! همون قسمت اخر سیزن قبل که یه توده صورتی رو بعنوان مادر هاوارد رو پشت بوم خانه لئونارد اینا نشونتون دادیم براتون فعلا کافیه!

بعد با خنده بلند استیو اضافه کرد:بهتر نیست در تصوراتتون مادرشو فرض کنید؟ هیچ برنامه ای نداریم برای اینکه مادر هاوی رو جلوی دوربین بیاریم و فکر میکنم اینجوری بهتر باشه اما نگران نباشید این فصل خیلی بیشتر از قبل ازش خواهید شنید.البته باید بهتون امیدواری بدم که این فصل هم شاهد برنادت خواهید بود که صدای مادر هاواردو در میاره!
    امی برنامه بلند مدتی برای شلدون داره!ا یه کارایی میخواد بکنه تا شلدون از این حالت ضد رابطه در بیاره به نظر من که این یه برنامه بلند مدت 5 ساله است!امی میدونه داره چیکار میکنه و به نظر من این سرعت برای جفتشون خیلی منطقیه !دیگه نمیخوایم دیدن یه صحنه مثل او تیکه که شلدون دست امی رو گرفت و اشک همه ما رو دراورد یهو باعث شوکه شدن بشه
    [در لحظه پرتاب موشک که همه از ترس دست همدیگه رو گرفتن احساسی ترین لحظه سریال تا بحال بوده طبق گفته چاک لوری موقع نوشتن اون صحنه،موقع تمرین کردن،موقع اجرای اصلی ،موقع تدوین و موقع پخشش از تلویزیون همه عوامل از جمله بازیگرها گریه کردن، همونطور که بیننده ها و خود من گریه ام گرفت!]
    بعد مولارو با احساسات زیاد ادامه میده :این داستان عیب ترین داستان دوست پسر /دوست دختری تاریخ تلویزیون خواهد بود!

پدر برنادت بعضی مواقع برمیگرده!احتمالا موقع برگشتن هاوارد شاهد حضورش خواهیم بود که میخواد ببینه واقعا هاوارد یه مرد واقعی شده یا نه!
    بعد خطاب به نویسنده ها میگه: اگه قرار باشه هاوارد و برنادت برن و تو یه خونه مستقل زندگی کنن باید بیشتر شاهد حضور پدر برنادت و مادر هاوارد باشیم چون به نظرم هنوز بچه هستن! این موضوع میتونه خیلی جالب و خنده دار باشه.
    لئونارد و پنی فصل رو به عنوان یه زوج شروع خواهند کرد! پنی به این فکر خواهد کرد که واقعا باید با لئونارد ازدواج کند یا نه؟ جدا از اینکه لئونارد موفع بدی از اون خواستگاری کرد و علاقه زیادی که مدتهاست به پنی نشون میده بالاخره عاقبت کار چی میشه؟ پنی عاشق لئونارده و نمیخواد از دستش بده و لئونارد هم همینطور. هردوشون مشکلات رفتاری دارن و عجیب غریبن از طرفی پنی نمیخواد دوباره دل لئوناردو بشکنه! فصل ششم خیلی چیزا برای این دو نفر نگه داشته.
    پنی باز هم سردرگم میشه! علاوه بر تلاش پنی برای درک درستش از رابطه با لئونارد و جلو بردن رابطه شون باز هم پنی ممکنه اشتباهاتی بکنه! پنی خیلی به دو تا دوستش امی و برنادت وابسته خواهد بود از طرفی ممکنه باز هم گول بخوره و وارد رابطه غلطی بشه(بعد با حالتی موزی مولارو گفت:من دارم به ویل ویتن فکر میکنم!!!) هرچیزی ممکنه در این فصل اتفاق بیفته بعد هشدار میده هنوز چیزی معلوم نیست! علاوه بر زندگی خصوصی پنی میخوایم یه کم به زندگیش سر و سامان بدیم! منظورم اینه که 5 ساله پنی از نبراسکا به کالیفرنیا اومده تا رویای بازیگر شدنش رو به حقیقت تبدیل کنه اما الان گارسون یه رستورانه و تنها نقشی که گیرش اومده تا حالا تبلیغ پماد بوده که اصلا چیز مهمی محسوب نمیشه! ما خیلی داریم به این قضیه فکر میکنیم و ممکنه بالاخره پنی به آرزوش برسه یا یه کار بهتر از بازیگری حتی گیرش بیاد در هرصورت هرکدوم رو بخوایم مهم اینه که زندگی پنی گسترش خواهد یافت!
    تنها و دل شکسته ترین شخصیت داستان ما ،راج بعد از ازدواج بهترین دوستش تنهاتر و دل شکسته تر هم خواهد شد. غم بزرگی داره و ماجرای عاشقیش حتی با سیری آیفونش بزرگ تر هم خواهد شد! راج باز هم وارد رابطه جدی ای نمیشه و مشکلش (لال شدن جلوی زنها) هم حل نخواهد شد! بعد از حضور افتخاری لئونارد نیموی و استفن هاوکینگ در فصل قبل ما فکرهای بزرگی در سر داریم و میخوایم این روند رو ادامه بدیم.
    یکی از بزرگترین گزینه های ما برای این فصل ویلیام شاتنر(بازیگر نقش کاپیتان جیمز کرک در سری فیلمهای استارترک) هست!

ترجمه از SinisterAll
    منبع : TvShow

و عکس هایی از اولین قسمتِ فصل ششم منتشر شده که هاوارد رو در حالت بی وزنی نشون میده. همچنین نشون میده راج ازینکه بخاطرِ نبودِ هاوارد توی غذاخوری دانشگاه میتونه پاش رو دراز کنه خوشحاله. ببینید :

16. 19 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

ممنون محسن
    عجب فصلی بشه این فصل! من که بی صبرانه منتظرم

من عاشق دوستیِ این دوتام

تنها و دل شکسته ترین شخصیت داستان ما ،راج بعد از ازدواج بهترین دوستش تنهاتر و دل شکسته تر هم خواهد شد.
    غم بزرگی داره و ماجرای عاشقیش حتی با سیری آیفونش بزرگ تر هم خواهد شد! راج باز هم وارد رابطه جدی ای نمیشه و مشکلش (لال شدن جلوی زنها) هم حل نخواهد شد!
    یعنی یه دونس

18. 12 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده
    پروموی منتشر شده از فصل ششم

The Big Bang Theory Season 6 Premiere Promo

20. 9 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

عالی بود , یعنی خیلی منتظرم برای این فصل!

اون صحنه که شلدون گفت من به تو نیاز دارم , بعد گفت رانندمی خیلی باحال بود!
    My name is Giovanni Giorgio, but everybody calls me Giorgio...

22. 5 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع