برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

Hybrid View

Civility Cost Nothing
    سپاس
    7,447
    از این کاربر 1,689 بار در 202 پست سپاس گزاری شده

پنج سوپر استار سینمای جهان که موفق شدند اعتیاد را شکست دهند

آنجلینا جولی، رابرت داونی جونیر و رابین ویلیامز از جمله بازیگران معروف هالیوود هستند
    که موفق شده‌اند اعتیاد را شکست دهند.

رابرت داونی جونیر / خیلی تکان‌دهنده است که بدانید رابرت داونی جونیر بازیگر «آیرون من» و «شرلوک هلمز» تنها شش ساله بود که برای اولین بار ماری جوانا مصرف کرد. او در خانه‌ای بزرگ شد که مواد مخدر به راحتی در دسترس بود. وقتی او به 22 سالگی رسید به شدت با اعتیاد درگیر بود. او به کوکائین، هروئین و موادمخدر دیگر اعتیاد داشت و در فاصله 1996 تا 2001 چند بار بازداشت شد. داونی جونیر سال 2002 مصرف موادمخدر را کنار گذاشت و از آن زمان تاکنون زندگی حرفه‌ای‌اش نیز شکوفا شده است. او برای دو فیلم «چاپلین» و «تندر استوایی» نامزد جایزه اسکار شده است.
    --------------------------------------------------------------------------------
    درو باریمور / بازیگری که قرار بود ستاره بدون رقیب سینما در دهه 1990 باشد خیلی زود به دام اعتیاد افتاد. او که در هفت سالگی در «ئی-تی» استیون اسپیلبرگ بازی کرده بود در 9 سالگی سیگار می‌کشید، در 11 سالگی نوشیدنی الکلی مصرف می‌کرد. در 12 سالگی ماری جوانا و در 12 سالگی کوکائین را تجربه کرد. باریمور در 13 سالگی به مرکز بازپروری فرستاده شد و حتی در 14 سالگی اقدام به خودکشی کرد. او وقتی نوجوانی را رد کرد، به زنی متفاوت بدل شد. «50 قرار اول» و «فرشتگان چارلی» از جمله فیلم‌های این بازیگر کم‌کار هستند. او برای بازی در «باغ‌های خاکستری» برنده جایزه گلدن گلوب شده است.
    --------------------------------------------------------------------------------
    چارلی شین / ستاره محبوب دنیای تلویزیون حضوری به‌یادماندنی در سریال «دو مرد و نصفه» داشت، اما اعتیاد و مشکلات اخلاقی هرگز به او اجازه نداد، حضوری باثبات در سینما داشته باشد. او فرزند مارتین شین بازیگر معروف «اینک آخرالزمان» است. شین از 11 سالگی به مصرف موادمخدر و نوشیدنی‌های الکلی پرداخت. او در سال 1998 چنان در مصرف کوکائین پیش رفت که پدرش شخصا او را به دادگاه معرفی کرد و شین را به مرکز بازپروری فرستادند. او حالا پردرآمدرترین بازیگر تلویزیون است و مدت‌هاست مصرف موادمخدر را کنار گذاشته است.
    آنجلینا جولی / بازیگر معروف این روزهای هالیوود و همسر براد پیت سال 1998 در مصاحبه‌ای اعتراف کرد تقریبا تمام انواع مواد مخدر را امتحان کرده است، او معتاد به کوکائین، هروئین، اکستازی، LSD و دیگر موادمخدر بوده است. جولی خیلی سال پیش و پس از گذراندن دوران جوانی موادمخدر را کنار گذاشت و این روزها در کنار بازیگری به فعالیت‌های بشردوستانه هم می‌پردازد. او برای بازی در «دختر ازهم‌گسیخته» برنده جایزه اسکار شده است.
    رابین ویلیامز / بازیگری که فیلم‌های خانوادگی‌اش مثل «خانم دابت فایر» مشهور هستند زمانی معتاد به کوکائین بود. ویلیامز حتی زمانی که در سینما به شهرت رسیده بود باز هم به مصرف موادمخدر ادامه داد تا اینکه دوست و همکارش جان بلوشی بر اثر مصرف مواد درگذشت. ویلیامز به مرکز بازپروری رفت و اعتیاد را ترک کرد. او برای بازی در «ویل هانتینگ خوب» برنده جایزه اسکار شده است. «انجمن شاعران مرده» و «جومانجی» از فیلم‌های معروف این بازیگر هستند.

-------------------------------------------------------------------------------- منبع خبر : نقد فارسی

2. 16 کاربرِ زیر از V@hiD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تغيير در زاويه ديد
    سپاس
    3,976
    از این کاربر 2,913 بار در 560 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : پنج سوپر استار سینمای جهان که موفق شدند اعتیاد را شکست دهند + عکس

خوب می خوام به بررسی دونه دونه این ارازل بپردازم

رابرت داونی جونیر :
    این اسگول و خوشتیپ مکویین روزگار فکر میکنه که تو 6 سالگی واقعا ماری جوانا مصرف کرده.
    زکی
    نمی دونه که این والتر بیشاب بوده که تو اون سن اومده بهش lsd فروخته وگرنه که این بشر اصلا عرضه «آیرون من» و «شرلوک هلمز» شدن داشت
    خدایی اصلا با اون لهجه مسخره اش چه طوری به اینجا رسیده رو من تو کف اش موندم

درو باریمور:
    اینم از اون خالی بند های تیره که مثل لیندسی لوهان میمونه که عمری ترک کرده باشه
    به جز فیلم های «50 قرار اول» و «فرشتگان چارلی» که نام بردی توی فیلم دوپلکس یه چیزی فراتر از حد تصور بود

چارلی شین :
    یعنی متنفرم ازش به تمام معنا
    عجوبه ای تو خالی بندی و دروغ گویی
    شانس آوردیم پدرش شخصا او را به دادگاه معرفی کرده بود و گرنه از اینی که هست خالی بند تر می شد
    بعد از گذشت یک ماه از اینکه گفته بود ((مرده ها رو می بینم )) من یکی که هنوز رو فروم نیومدم
    آخه یکی نیست بهش بگه مرتیکه الدنگ چرا .............................. میگی

آنجلینا جولی :
    خواهر آنجلینا محبوب قلب ها
    چون دوسش دارم فقط اینو بگم که از اینکه واقعا اعتراف کرده که والتر بیشاب پدر سوخته به سراغش اومده و بهش LSD خورونده ناراحت شدم
    خدا از این والتر بیشاب نگذره که به هیشکی رحم نداره

رابین ویلیامز :
    این یکی هم اینقدر تو فیلم های چرت وپرت بازی کرده به این وضعیت رسیده . من که باور ندارم هیچ کدومشون اصلا ترک کرده باشن
    وتنها فیلم خوب این بشر هم «جومانجی» بود که اون فیلم مال فکر کنم 17 سال پیش بود (1995) و جالبیش اینجاست که اون فیلم فقط سکوی پرش
    Kirsten Dunst (زن مرد عنکبوتی) بود نه رابین ویلیامز

4. 6 کاربرِ زیر از Mehrd@d بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

وتنها فیلم خوب این بشر هم «جومانجی» بود که اون فیلم مال فکر کنم 17 سال پیش بود
    شما بشین awakenings و insomnia و good will hunting رو ببین نظرت عوض میشه

6. 6 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Im Arch Mad .. .
    سپاس
    68
    از این کاربر 638 بار در 179 پست سپاس گزاری شده

مگه میشه چارلی شین مواد رو بذاره کنار ؟ یه چی می گی

8. 4 کاربرِ زیر از night بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :