برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این قسمت چی هست؟

رأی دهندگان
57. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • امتیاز 1

0 0%
  • امتیاز 2

0 0%
  • امتیاز 3

0 0%
  • امتیاز 4

0 0%
  • امتیاز 5

0 0%
  • امتیاز 6

0 0%
  • امتیاز 7

0 0%
  • امتیاز 8

4 7.02%
  • امتیاز 9

12 21.05%
  • امتیاز 10

41 71.93%
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 از مجموع 17
    ignorance is bliss
    سپاس
    5,631
    از این کاربر 12,519 بار در 1,855 پست سپاس گزاری شده

Breaking Bad | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, قسمت هشتم (قسمت پایانی بخش اول از فصل پنجم)

Season 5, Episode 8
    Gliding Over All

فصل پنجم, قسمت هشتم, روی همه سر خوردن

خلاصه ی داستان : تاد در ابتدا وارد میشه و ماشین مایک رو میاره تا یه فکری به حال جسد بکنند...

یک توضیح در مورد نام این اپیزود:

اسم این اپیزود، بخشی از شعری از کتاب برگهای سبزه اثر والت وایتمن، همون کتابی که گیل به والتر هدیه داد هست. این متن کامل این شعره:

“GLIDING o’er all, through all,
    Through Nature, Time, and Space,
    As a ship on the waters advancing,
    The voyage of the soul–not life alone,
    Death, many deaths I’ll sing.”

2. 16 کاربرِ زیر از Patriot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It Sucks
    سپاس
    1,757
    از این کاربر 2,106 بار در 394 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Breaking Bad | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, قسمت هشتم (قسمت پایانی بخش اول از فصل

بعد از مدت ها اراده کردم و اینقسمت رودیدم.عجب سریالیه این سریال.
    فکر نمیکردم جسی و والت این همه از هم دور بیفیتن.حالا اگه جسی بفهمه که مایک رو جسی کشته چی بشه.
    حالا موندیم تو کفش تا یک سال دیگه.آخه اینا هم آزار دارن ها من اگه بود میخواستم همین حالا بفهمم.

بیشتر عکس هارو مهراد گذاشته .

ولی راستی راستی مایک رو ذوب کردن رفت.حداقل دفنش میکردن بیچاره رو.جاش تو این قسمت خالی بود

وقتی مجله هارو برداشت فکر کردم مجله ی پ*و**ر*ن**و هستش.ولی یکی به این بگه آدم میفهمه میفهمه ولی نه تو دستشویی که.

من میخواستم 9 بدم ولی با صحنه اخرش وادارم کرد که 10بدم.

4. 8 کاربرِ زیر از Ehsan_keen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3
    از این کاربر 22 بار در 4 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Breaking Bad | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, قسمت هشتم (قسمت پایانی بخش اول از فصل

این تنها سریالیه که میتونه منو تا صبح بیدار نگهداره بی صبرانه منتظر ادامش میمونم و از این سایت که با محبتش اونو در اختیار ما قرار داده ممنونم خسته نباشید

6. 9 کاربرِ زیر از amirroya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

به گزارش خبرگزاریها پوستر فصل جدید ارائه شد،شعار تبلیغاتی این پوستر ساده اما جذاب چنین است: «همه چیزهای بد باید به پایان برسند.»

نیمه دوم فصل پنجم و آخر سریال «بریکینگ بد» (Breaking Bad، اصطلاحی که می‌شود آن را «خلاف شدن» ترجمه کرد و در شرایطی به کار می‌رود که فردی زندگی قانون‌مدار قبلی خود را رها کند و وارد کار خلاف شود) از 11 اوت روی آنتن شبکه ای‌ام‌سی می‌رود.

هرچند پوستر درباره هشت قسمت باقیمانده چیز واضحی نمی‌گوید اما وینس گلیگان، طراح سریال اخیرا اعتراف کرد هنگامی که قسمت آخر سریال را می‌نوشته گریه کرده است. «به همکارانم نگفتم ما واقعا موقع نوشتن آخرین کلمات فیلمنامه آخرین قسمت گریه کردم. از آن به بعد هم دیگر گریه نکردم.»

او افزود پایان این سریال نتیجه هزاران ساعت تلاش نویسندگان در اتاق فکرشان بوده است. «با خودمان گفتیم پایان‌های ممکن سریال کدام است؟ کدام یک ما را راضی می‌کند؟»

گلیگان همچنین اشاره کرده است ممکن است مشغول نوشتن سریالی دیگر بشود که برگرفته از زندگی یکی از شخصیت‌های «بریکینگ بد» است.

او گفته احتمال دارد شخصیت وکیل سال گودمن با بازی باب اودنکریک را به محوریت یک سریال دیگر بدل کند.«پیتر گولد، همکار نویسنده‌ام خیلی وقت پیش در فصل دوم شخصیت سال را طراحی کرد و بارها با هم درمورد اینکه سال شخصیت اصلی یک سریال شود صحبت کرده‌ایم.»

«بریکینگ بد» داستان والتر وایت (با بازی برایان کرنستن) نابغه شیمی است که از بد روزگار معلم مدرسه شده است. او تصمیم می‌گیرد برای درآوردن خرج زندگی خانواده‌اش خالص‌ترین شیشه مخدر دنیا را تولید کند.

این سریال نامزد چهار جایزه گلدن گلوب شده است.

باید امشب بروم و چمدانی را که به اندازه تنهایی من هست بردارم

8. 12 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Im Arch Mad .. .
    سپاس
    68
    از این کاربر 638 بار در 179 پست سپاس گزاری شده

بله این قسمت رو دیدم . نظر خاصی دربارش ندارم . سریال فوق العاده قوی هست . اما سراغ بقیه اش نمی رم فعلا . چه معنی داره سریال های خوب رو ببینی ؟

10. 5 کاربرِ زیر از night بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,412 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

این اپیزود هم خیلی خوب بود
    اون دو دقیقه و کشتن 9 نفر ، دقیقا یاد فیلم گادفادر و سریال سوپرانوس افتادم با اون موزیکی که گذاشته بودن ( عجب یزیدی شده این والتر )
    اما این آخرش دیگه تخیلی شد ، یهو هنک رفت دستشویی یهویی هم یه کتاب برداشت که به والت هدیه داده بودن ، حالا این به کنار من برگشتم فصل 4 رو زیر و رو کردم تو اولین قسمتی که والت میبینه اون گیل رو ، و یه شعر واسش میخونه ، بعدش نشون میده یکی از همون کتاب دست والتر هست ، جایی هست که اشاره مستقیم کنه که به والت این کتاب رو هدیه میده؟( یا من ندیدم اگه یکی از دوستان محبت کنه این یه دونه سوالم رو مثل بقیه بی جواب نذاره یه دنیا ممنون میشم تازه یه ورقی هم میزنه سریال رو )
    پ ن : خوب تا یه حدی مشکل میکروفون هم واسم حل شد که اومد والتر اون رو از دفتر هنک برداشت تو قسمت های قبلی

12. 6 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    524
    از این کاربر 1,834 بار در 191 پست سپاس گزاری شده

بعد از این قسمت حتما این کلیپ ( Joking Bad ) رو ببینید .. خیلی خنده دار و بامزه س.. فکر کنم تو تاپیک کلیپ ها باشه اگه پیدا نکردید از یوتیوب ببینید.

14. 3 کاربرِ زیر از 3ven13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,117
    از این کاربر 16,167 بار در 1,153 پست سپاس گزاری شده

10 دقیقه تنش،سرعت ، کشت و کشتار ، سی دقیقه آرامش و در آخر یک ثانیه مرموز شدن ، این "بریکینگ بد" خودش هم شخصیته والترو پیدا کرده،دلم به حال کسایی که یکسال صبر پیشه کردند میسوزه ، حالا دیگه ناراحت نیستم که چرا سریالو با پخش ندیدم .

16. 5 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12