برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
50. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • امتیاز 1

4 8.00%
  • امتیاز 2

1 2.00%
  • امتیاز 3

0 0%
  • امتیاز 4

1 2.00%
  • امتیاز 5

3 6.00%
  • امتیاز 6

3 6.00%
  • امتیاز 7

2 4.00%
  • امتیاز 8

19 38.00%
  • امتیاز 9

11 22.00%
  • امتیاز 10

6 12.00%
صفحه 7 از 7 اولیناولین ... 567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 67 از مجموع 67
    سپاس
    9,205
    از این کاربر 14,536 بار در 1,905 پست سپاس گزاری شده

Revolution | بحث و گفتگو پیرامون فصل اول

Season1
    فصل اول

در این تاپیک پیرامون فصل اول این سریال میتونید گفتگو کنید.

2. 16 کاربرِ زیر از rezarbn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Revolution | بحث و گفتگو پیرامون فصل اول

من 18 قسمت اولو دیدم و کاملا راضی ام//منو که جذب کرده//امتیاز پایین سایت معتبر IMDb به این سریال ب خاطر نورپردازی// ویرایش محیط/// از این حرفاس ولی داستان و جذابیت این سریال از نظر من واقعا فوق العادس//بااینکه یه داستان دراماتیک داره ولی کسی که نبینه واقعا یه 45 ئرصدی از جوونیش برفناس

4. 3 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    78
    از این کاربر 170 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

Revolution | نقد و بررسی فصل اول

اول از همه چیز بگم اگه هنوز این سریالو ندیدی، درنگ نکن.سریع برو دانلودش کن و ببین...

سراسر زندگی ما وابسته به برق و الکتریسیته است. اگر روزی برق را از دست بدهیم چه اتفاقی می افتد؟
    Revolution حکایت روزی است که زمین بر اثر سانحه ای به طور ناگهانی از نعمت برق محروم میگردد و همه جا در تاریکی فرو میرود. هواپیما ها سقوط میکنند، بیمارستان ها تعطیل میشوند و از همه بدتر ارتباطات به کلی غیر ممکن میشوند. حال بزرگترین مشکل این است که بدون تکنولوژی مدرن چگونه میتوان دلیل این حادثه را پیدا کرد …

این سریال از شبکه nbc آمریکا پخش میشه وکارگردان این سریال Eric Kripke خالق سریال فوق العاده زیبا و پرطرفدار Supernatural است . باید اشاره کنیم در کنار Eric Kripke افراد بسیار مشهور دیگری نیز در این سریال فعالیت دارند که میتوان به J.J. Abrams کارگردان سریالهای Lost و Fringe اشاره کرد .

شروع این سریال دقیقا از شب خاموشیه.بنجامین متیسون که در طول فصل متوجه می شیم که یکی از دانشمندان اصلی پروژه ای بوده که باعث خاموشی شده با عجله به خونه برمیگرده و به همسرش ریچل میگه خاموشی داره اتفاق می افته و هر چقدر که می تونه آب جم کنه.
    همسر بن هم از دانشمندان اصلی اون پروژه بوده.
    و خاموشی اتفاق میفته.تمام وسایلی که با الکتریسیته(برق) کار میکردن از کار میفتن.حتی باتری ها هم از کار افتادن.

بعد از خاموشی سریال مستقیما به 15 سال بعد میره.زمانی که مرداما دارن از گشنگی می میرن،دارویی برای مریضی ها وجود نداره،دوباره انسان ها برای جنگیدن به تیر وکمان و شمشیر روی آورده اند و هیچ وسیله نقیله ای کار نمی کند،دولت ها کاملا سقوط کردنن وگروهی به اسم مجاهدین زمام کارهارو در دست گرفتنند.

از شخصیت های اصلی دیگه ای که در این سریال هستنند چارلی (دختر بن و ریچل) ، دنی (پسر بن و ریچل)، مایلز متیسون(یکی از رهبران اصلی گروه مجاهدین که این گروه رو ترک کرده و برادر بن)
    بث مونرو (رهبر گروه مجاهدین) و ارون(یک مهندس کامپیوتر خبره).

بعد 15 سال شروع داستان اینجوری که بن به همراه خوانوادش در یک روستا زندگی می کنن و ناگهان مجاهدین به اونجا حمله می کنن و می خوان بن رو با خودشون ببرن، اما با مقامت دنی روبرو می شن و دنی روی اونها اسلحه می کشه و باعث میشه پدرش کشته بشه و اونها هم به جای بن دنی رو با خودشون می برن.
    پدر چارلی بهش میگه که برو دنبال برادرم و اونو پیدا کن و با هم به دنبال دنی برید و اونو آزاد کنید و داستان اصلی از همینجا شروع میشه...

در پایان قسمت هم گردنبد کوچیکی رو نشون میده که میشه به کمک اون دستگاه های برقی اطرافشو روشن کرد.

توی این راه اتفاق های بسیار حیجان انگیز و جالبی برای چارلی و مایلز متیسون اتفاق میفته که قسمت های متعدد این سریال رو تشکیل میدن.
    آخر فصل این سریال هم به طور خیلی هیجان انگیزی به پایان میرسه که ریچل به کمک چارلی،ارون و مایلز برق رو برای همگان بر می گردونه و آخر این فصل در دفتر رئیس حمهور آمریکا تموم میشه که بهش میگن وقتشه که دوباره به روی کار بیاد...

تک تک قسمت های این سریال از هیجان خوبی برخورداره و در سریال از فلاش بک های خوب و به موقع ای استفاده شده که به موضوع همون قسمت سریال مربوطه.
    تقریبا زندگی تمام شخصیت های داستان رو هم قبل از خاموشی به خوبی بیان میکنه و ما با زندگی اونها در حال حاضر و گذشتشون به خوبی مطلع می شیم.
    در حال حاضر این سریال برای فصل دوم کلید خورده ولی هیچ خبری از بازیگران جدید یا روند داستان وجود نداره.

امیدوارم این سریال پرطرفتار توی فصل دوم خودش هم موفق باشه...

6. 2 کاربرِ زیر از sajj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    15
    از این کاربر 10 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان من معمولا وقتی سریالی رو شروع می کنم سعی میکنم تا آخرش ببینم ولی این سریالو تا قسمت 12 دیدم و دیگه نتونستم تحملش کنم و دیگه اینقدر بازی بازیگرا مزخرفه بخصوص بازیگز نقش اول واقعا بازیه مزخرفی داره.
    راستی اینها فقط نظرات شخصیه منه

8. 3 کاربرِ زیر از hd75 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    178
    از این کاربر 259 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

به نظر من شروع این سریال خوب بود ولی هر چی جلو تر رفت ، ضعیف شد . اگه 20 قسمت فصل اول رو به سه قسمت 5 ، 15 و 5 تقسیم کنیم ، من با اولین 5 قسمت اول حال کردم ولی تو 15 قسمت وسط ، ضدحال خوردم ! تو 5 قسمت آخر ، یکم اوضاع بهتر شد و یه جورایی فصل اول رو تونستن به نحو قابل قبولی جمع کنن .
    در کل ، سریال بدی نیست ولی در مقابل ساخته های قبلی Kripke و Abrams حرفی برای گفتن نداره

Man goes to doctor. Says he's depressed. Says life seems harsh and cruel
    Doctor says : Treatment is simple. Great clown Pagliacci is in town tonight. Go and see him. That should pick you up
    Man bursts into tears . Says : But, doctor... I am Pagliacci

10. 2 کاربرِ زیر از baggins بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    78
    از این کاربر 170 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط baggins نمایش پست ها
    به نظر من شروع این سریال خوب بود ولی هر چی جلو تر رفت ، ضعیف شد . اگه 20 قسمت فصل اول رو به سه قسمت 5 ، 15 و 5 تقسیم کنیم ، من با اولین 5 قسمت اول حال کردم ولی تو 15 قسمت وسط ، ضدحال خوردم ! تو 5 قسمت آخر ، یکم اوضاع بهتر شد و یه جورایی فصل اول رو تونستن به نحو قابل قبولی جمع کنن .
    در کل ، سریال بدی نیست ولی در مقابل ساخته های قبلی Kripke و Abrams حرفی برای گفتن نداره
    منم با نظرت موافقم.تو قسمتای آخر خوب تونستن سریالو جمع کنن. حالا باید منتظر فصل دوم باشیم و ببینیم عکس العمل مردم در مقابل برگشتن دوباره ی برق چجوریه....

اضافه شده در : 1

نقل قول نوشته اصلی توسط hd75 نمایش پست ها
    سلام دوستان من معمولا وقتی سریالی رو شروع می کنم سعی میکنم تا آخرش ببینم ولی این سریالو تا قسمت 12 دیدم و دیگه نتونستم تحملش کنم و دیگه اینقدر بازی بازیگرا مزخرفه بخصوص بازیگز نقش اول واقعا بازیه مزخرفی داره.
    راستی اینها فقط نظرات شخصیه منه
    پیشنهاد میکنم سریالو ببین حتما تا آخر...انتهای خوبی داره...

12. کاربر زیر از sajj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    599
    از این کاربر 372 بار در 56 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط baggins نمایش پست ها
    5+15+5 = 25

سپاس
    154
    از این کاربر 784 بار در 150 پست سپاس گزاری شده

چند قسمت آخر و با هم دیدم
    من وقتی تا وسط سیزن اومده بودیم بدم نیومده بود ازش
    ولی الان چند تا مشکل دارم باهاش به نظرم کریپکی زیاد از سوچرنچرال توش کوت میاره که گاهی اوقات آزار دهنده میشه بخصوص که بس و مایلز ، سم و دین نیستن و اصلا این دیالوگا نمی خوره بهشون
    مسئله بعدی به نظر من جزییات داغون این سریاله این سریال بیگ پروداکشنه پس باید به خیلی نکات ریز هم توجه بشه
    فکر کنین که برقا برای مدت زیادی نیست پس هیچ کارخونه ای هم وجود نداره هیچ شامپو یا سشواری هم وجود نداره ) بعد خیلی خنده داره که هنرپیشه های زن فیلم انگار از بیوتی سالن درومدن در هیچ حالتی حس نمی کنی اینا در حال جنگن
    گریم خیلی ضایع بیلی برکه (مایلز) با اون موهای اکستنشن
    یا حتی لباسای همیشه تمیزشون
    تو این زمینه مثلا لاست خیلی بهتر بود انگار واقعا از زندگی روزمره افتاده بودن بیرون
    به نظرم سریالی نیست که خیلی دووم داشته باشه
    چون سمپاتی و خیلی برنمی انگیزه!!!
    در صورتیکه می تونست خیلی باحال تر باشه
    کریپکی هم مثه سوپرنچرال برای قسمت آخر آهنگ جداگانه گذاشته بود ولی چه آهنگی
    هر فرمولی که برای هر سریالی جواب نمیده

سریال هم برای سیزن جدید نقل مکان کرده به آستین تگزاس (محل تصویربرداری)

15. 2 کاربرِ زیر از amiana بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 7 از 7 اولیناولین ... 567