برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این اپیزود ؟

رأی دهندگان
16. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

2 12.50%
  • 6

1 6.25%
  • 7

7 43.75%
  • 8

3 18.75%
  • 9

2 12.50%
  • 10

1 6.25%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 16
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

Go On | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود دوم

Season 1, Episode 2 | He Got Game, She Got Cats
    فصل اول, قسمت دوم | اون بازی رو داره, اون یکی گربه داره

خلاصه داستان اين قسمت : رایان که از فلسفه ی "صحبت نکن, عمل کن" لارن خسته شده, سونیا رو تشویق می کنه که دوست پسرش رو بپیچونه.. وقتی عواقب این کار دامن گیر می شه, رایان متوجه می شه که لارن از اون چیزی که فکر می کرده باهوش تره!!

God is a Concept, By Which We Measure our Pain

2. 8 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تغيير در زاويه ديد
    سپاس
    3,976
    از این کاربر 2,913 بار در 560 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Go On | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود دوم

سلام
    می خوام یکم تند و تیز بنویسم امیدوارم طرفدارهای دو آتیشه متیو پری ناراحت نشن
    پارسال تو یکی از سایت ها داشتم نظرات بچه ها رو میخوندم درباره فرندز ((دقیقا یادم نیست کدوم سایت بود)) ولی یادمه که حرف قشنگی نوشته بود
    اون موقع نفهمیدم منظورش چیه ولی الان کاملا می فهمم
    نوشته بود... تمام بازیگرهای فرندز بعد از پایان این سریال یه جورایی نفرین شدن و دیگه هیچ وقت تو اوج نبودن و از این حرف ها
    الان که فکر می کنم می بینم که اون عزیز داشت راست می گفت... واقعا نه قسمت اول جذاب بود نه این قسمت
    یعنی هیچی برای گفتن نداشت...چه خود متیو و چه داستان و چه بازیگرهای دیگه و حتی کارگردان
    حالا یه چیز دیگه می خوام بگم ... دیگه واقعا امیدوارم کسی آمپر نچسبونه
    همگی فیلم و سریال هایی رو که معمولا نقش اولش یک زن باشه اونم معروف رو دیدید
    که چطوری در این جور فیلم ها کارگردان همه مانور خود رو روی این بازیگر زن میزاره تا فیلم تماشا چی پیدا کنه
    درصورتی که اصلا فیلم حرفی برای گفتن نداره و در این جور فیلم کارگردان داره از چهره بازیگر زن استفاده میکنه

دقیقا اینجا کارگردان هم همین کار رو با متیو داره انجام میده
    داره از شهرت و اعتبار متیو استفاده میکنه تا سریالش بگیره
    ولی یک چیزی رو در نظر نگرفته و اون اینکه مثلا بازیگری مثل پاریس هیلتون که در هیچ فیلم درست و حسابی تا حالا بازی نکرده و فقط اون فیلم خصوصی اش باعث
    شهرتش شد رو با متیو مقایسه میکنم... اگر این خانمی که نام بردم در هر فیلم بی خودی که بازی کنه باز هم طرفدار داره و فیلم مخاطب پیدا میکنه
    ولی متیو با اون سابقه درخشان آخه چی داره که بتونه این سریال رو نجات بده... نه جذابیت اون خانم رو داره و نه خیلی چیزهای دیگه
    وقتی متیو پری بیاد چنین سریالی رو بازی میکنه که من مطمئنم 100 درصد بعد از پایان فصل کنسل میشه
    یعنی واقعا باید فاتحه بازی گری رو خوند که چنین شخصیتی اومده خودش رو خوار و خفیف کرده و در یک سریال درجه 4 هم پایین تر بازی کرده
    حداقل اگر یک زن معروف چنین کاری رو میکرد می گفتیم بلاخره یه جایی ممکنه فیلم مخاطب مخصوص به خودش رو پیدا کنه
    ولی در اینجا اصلا و ابدا امکان نداره
    اصلا کاری به این چیز ها ندارم
    آمار imdb و سایت های مشابه داره داد میزنه که بعد از 2 قسمت مخاطب کمی داشته و از امتیاز 7 هم پایین تر خواهد آمد
    به هر حال امیدوارم کسی بهش بر نخوره حرف آخرم هم بگم وبرم
    من یکی که هیچ امیدی به این سریال ندارم
    100 درصد کنسل میشه.... مطمئنم.....
    هاهاهاهاها
    امیدوارم کسی نره آمار در بیاره که مثلا متیو 80 قسمت قرار داد بسته ها ... هاهاهاها
    یا حق

سپاس
    5,967
    از این کاربر 798 بار در 111 پست سپاس گزاری شده

قسمت اولش واقعاً بد نبود ولی از این قسمت دومش معلوم شد که سریال داستان کلیِ خاصی نداره و کل داستان همون چند جمله ای بود که متیو توی قسمت قبل تعریف کرد و تموم شد. از اینجا به بعد دیگه فقط داستان های فرعی هستن که سریال رو جلو می برن و داستانِ کلیِ خاصی هم نیست که بخواد با کمک این داستان های فرعی پیشرفت کنه!

Im Arch Mad .. .
    سپاس
    68
    از این کاربر 638 بار در 179 پست سپاس گزاری شده

دیشب داشتم فکر می کردم چرا قسمت دوم نمیاد الان تاپیک رو دیدم خوشحال شدم برم ببینم . کاشکی به قدرت پایلوت باشه

سپاس
    33
    از این کاربر 501 بار در 73 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad----- نمایش پست ها
    ...
    شاید جای این بحث اینجا نبود چون از بحث اپیزودیک داره خارج میشه ولی خوب چون اینجا مطرح شد من جواب خودمو اینجا میگم.

من همیشه به کارهایی که علاقه دارم ، سعی می کنم نظرات مخالف اون رو بخونم.اما خوب نظر یکی از کسایی که با این سریال موافق بود رو هم خوندم و به نظرم جالب اومد.در حال حاضر در دوره ای زندگی میکنیم که اکثر سریال های کمدی و مخصوصا سیتکام ها از دو نوع شوخی برای خندوندن مردم استفاده می کنند.یا شوخی های جنسی یا طعنه و کنایه و در تعریفی ساده تر تیکه انداختن.حالا این وسط سریالی پیدا شده که از هیچ کدوم استفاده نمیکنه و یا حداقل سعی میکنه خیلی خیلی کم استفاده کنه.باید قبول کرد این سریال داره سعی میکنه یه کار متفاوت ارائه بده.Creatorـه این سریال سعی کرده یه سیتکام متفاوت ارائه بده.با هم صادق باشیم شاید اگر کسه دیگه ای جز متیو پری در این سریال بود انقدر دیده نمی شد.پس نمیشه ازش ایراد گرفت که چرا از متیو پری استفاده کرده.اتفاقا از نظر کارگردانی به نظر من خوش ساخت هم هست و من اپیسود دوم رو دیروز سه بار دیدم و اصلا هم خسته نشدم ( دلیل اینکه سه بار دیدم قشتگیش نبود به یک دلیل دیگه سه بار دیدم ).وقتی من از دیدنش خسته نشدم به نظر من کار خوب کارگردان و سازنده های سریال هست که این سریال رو خوش ساخت ، درست کردن.این بحث کارگردان.

در مورد خود متیو پری بعد از سریال Mr. Sunshine که در نهایت به موفقیت نرسید با یک سیتکام دیگه به تلویزیون برگشته.دیگه اون چندلرـه فرندز نیست که همش نشسته یک جا و با دست انداختن دوستاش باعث خنده ی ما میشه.بازم تاکیدم روی همون متفاوت بودن کار هست.رایان کینگ کسی هست که بعد از مرگ همسرش دچار افسردگی شده و خودش نمیخواد اینو قبول کنه و داره دست به هرکاری میزنه تا با شغل و کارهای روزانه ی خودش مشکلاتش رو فراموش کنه.به نظر من متیو پری داره این نقش رو خوب بازی میکنه.

و در نهایت این که در مورد هیچ سریالی اونم سیتکام با دو قسمت نمیشه قضاوت کرد.تا اینجا به نظر من و تا جایی که در فروم های دیگه تقریبا دربارش خوندم دو قسمت این سریال خوب بوده و قطعا باید برای ماندن در تلویزیون باید بهتر بشه.شکی در این نیست اما این که شما با دو قسمت سریال رو کنسل کردید خیلی بی انصافی هست.در آخر هم بهتون پیشنهاد می کنم نشینید این سریال رو با کارهای دیگه و متیو پری رو با نقش های دیگش مقایسه کنید.سعی کنید کاری که متفاوت هست رو متفاوت ببینید.

7. 7 کاربرِ زیر از Amin-K بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Im Arch Mad .. .
    سپاس
    68
    از این کاربر 638 بار در 179 پست سپاس گزاری شده

توی نظرسنجی شرکت نمی کنم چون توی چند پارت دیدم . به زیبایی قسمت اول نبود ولی به این سریال امید دارم .

9. کاربر زیر از night بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

درسته اپیزود خوبی نبود، اما به قول بچه ها همه سریال ها اپیزود بد دارن، مثلا اول 2 مرد و نصفی.
    همه اش رو شونه ای چارلی بود، مطمئنا اون موقع هم میگفتن که به خاطر چارلی این سریال رو ساختن، مثل الان که درباره ی متیو پری میگن.
    اول 2 مرد و نصفی هم واقعا مسخره بود، اما رفته رفته تونست خودش رو جا کنه. اینم همین طوره، اپیزوود اول خوب بود، دوم بد، الان هم
    همه ی دوستان امدن سریال رو تخریب کردن، بذارید یه فصل پخش بشه، بعد بیاید کنسلش کنید.
    من 7 میدم، اپیزود ضعیفی بود، اما بهش امید دارم. تیکه های خوبی هم داشت، مثلا اونجایی که کره ای مثل سیاه پوست ها حرف میزد

11. 4 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تغيير در زاويه ديد
    سپاس
    3,976

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    درسته اپیزود خوبی نبود،
    الان هم همه ی دوستان امدن سریال رو تخریب کردن، بذارید یه فصل پخش بشه، بعد بیاید کنسلش کنید.
    من 7 میدم، اپیزود ضعیفی بود، اما بهش امید دارم.
    سلام اشكان جان
    شما من رو حدود 2 ماهه كه ميشناسي
    و احتمالا بحث هاي من رو خوندي... وميدوني كه من رو هيچ كس و هيچ سريالي تعصب كاذب ندارم
    من وقتي بوي بد بودن سريال يه مشامم بخوره مطمئن باش بدون هيچ درنگي و حتي بدون هيچ تعصبي مي نويسم كه اين قسمت بد بود ... ونبايد بهش نمره خوب داد
    مثلا در Hell on Wheels وقتي من در قسمت سوم نمره پايين دادم يقين داشتم كه نمره اون قسمت پايين بود
    وبعدش ديدي كه در قسمت 4 و 5 نمره 10 بهش دادم چون بدون تعصب نگاه ميكنم و چيزي كه خوب باشه مطمئن باش ميگم خوبه ولي چيزي كه بد باشه ازش اصلا نمي گذرم
    و مي نويسم بده و سعي ميكنم توضيح بيشتري براش بنويسم
    پس مطمئن باش قصدم تخريب نيست
    و مطمئن باش هفته هاي بعد هم نگاه ميكنم ... اگر خوب شده باشه .. حتما ازش تعريف ميكنم
    شما اگه تمام پست هاي من رو بخوني ميبيني كه كمتر 5 درصد اتفاق افتاده كه من شديدا از چيزي بدم بياد
    پس بازم بگم مطمئن باش قصدم تخريب نيست....
    ((يك منتقد خوب بايد حتما بد و خوب رو ببينه و درست تشخيص بده و درست به موقع وارد عمل بشه)) ... ((بدون تعصب و علاقه به شخصي يا سريالي))

13. کاربر زیر از Mehrd@d بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

بله اقا مهرداد، دیگه کم کم همدیگه رو شناختیم
    حرفت کاملا درسته، قسمت بده باید نمره پایین بدی، اما شما میگی سریال رو کنسل کنند، به درد نمیخوره و ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad----- نمایش پست ها
    من یکی که هیچ امیدی به این سریال ندارم
    100 درصد کنسل میشه.... مطمئنم.....
    من میگم که بیشتر از دو اپیزود لازمه تا یه کمدی رو کنسل کرد، همین

15. کاربر زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

تغيير در زاويه ديد
    سپاس
    3,976

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    بله اقا مهرداد، دیگه کم کم همدیگه رو شناختیم
    حرفت کاملا درسته، قسمت بده باید نمره پایین بدی، اما شما میگی سریال رو کنسل کنند، به درد نمیخوره و ...
    من میگم که بیشتر از دو اپیزود لازمه تا یه کمدی رو کنسل کرد، همین
    بله دقيقا اين يك بحث ديگه است كه بايد بيش از 2 اپيزود صبر كرد
    ولي اگه دقت كرده باشي اون موقع كه من نوشتم اين سريال بده
    امتياز قسمت دوم در imdb حدود 7.5 بود
    حالا برو ببين چند شده... و پايين تر از اين هم خواهد آمد ((((براي قسمت دوم رو ميگم ها نه كل قسمت ها كه 7.7 هست)))
    ولي حرفت رو قبول دارم كه با 2 اپيزود نبايد گفت كه كنسل ميشه
    ولي يك چيز ديگه رو هم از خودم قبول دارم كه
    بعد از ديدن اين همه سريال كنسل شده و نشده ميتونم تشخيص بدم كه آخر اين سريال به كجا ميكشه
    هر چند كه بازم ميگم همش رو ميبينم
    و اميد وارم حرف شما درست باشه
    و اشتباه تشخيص داده باشم

17. کاربر زیر از Mehrd@d بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین