برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 از مجموع 12
    مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767
    از این کاربر 4,996 بار در 1,049 پست سپاس گزاری شده

آیا سیزن هشتم پایان ِ کار ِ How i met your mother خواهد بود ؟

به نظر می‌آید سریال How i met Your mother با سیزن هشتم که 24 سپتامبر به عرضه خواهد شد به کار خود پایان دهد.
    در تور ِ خبری تابستانه انجمن منتقدان تلویزیونی, Nina Tassler مدیر شبکه CBS به شایعات پیرامون این سریال اشاره کرد و گفت شبکه در مورد ادامه این سریال در حال گفتگوست و به ادامه کار آن بسیار خوشبین هستند.
    پیش‌تر نیز Carter Bays و Craig Thomas تهیه‌کنندگان این مجموعه گفته بودند که برای ِ پایان ِ این سیتکام طرح‌ریزی کرده‌اند و قرار است هویت ِ همسر ِ تد فاش شود.
    جاش ( Josh Radnor ) بازیگر نقش تد موزبی در گفتگویی با هالیوود ریپورتر فصل هشتم یا نهم را پایان این سریال دانست. وی همچنین به این موضوع اشاره کرد که مسائل زیادی در این سریال هست که باید حل شود. مانند عاقبت کار رابین و بارنی و بچه‌دار شدن مارشال و لی‌لی . جاش همچنین افزود که بینندگان در سیزن ِ پیش رو Ashley Williams بازیگر نقش ویکتوریا ( دختر شیرینی‌فروش!) را بیشتر خواهند دید.

منبع: Tvseriesfinale
    اختصاصی TvWorld.ir

عقاید ِ یک گرگ

2. 19 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آیا سیزن هشتم پایان ِ کار ِ How i met your mother خواهد بود ؟

این سریال خیلی وقته که دوره و زمونش تموم شده , شاید بشه گفت از فصل 6 این سقوط شروع شد , قبلش هم سریال توی سراشیبی بود , ولی تو این سیزن رسما شروع کرد به سقوط آزاد.

سیزن آخر که رسما هیچی نداشت ( به غیر اون قسمت Trilogy Star Wars که من خیلی باهاش حال کردم )

سریال فراموش کرده که چرا معروف شده, واقعا چرا؟

به نظر من تنها فرق سریال با بقیه ی سیتکام ها در شروعش بازی با Timeline بود که واقعا چند فصله خبری نیست ازش

درسته که این سریال هرچقدر پخش شه بیننده داره , ولی من خودم دوست دارم همین سیزن تمومش کنن بره ( هر چند چشم آب نمیخوره, یعنی فعلا فکر کنم 7-8 قسمتی مهمون دخترک شیرینی فروش هستیم! تا این بیاد و از تد جدا شه و تد از شک جدایی بیاد بیرون دو فصل طول میکشه! آشنایی با زنش بماند! ) تا انقدر ذهنیتمون نسبت به این سریال خراب نشه ( مثل Lost نشه حداقل! )

با اجازه
    My name is Giovanni Giorgio, but everybody calls me Giorgio...

4. 7 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

On A Dark Desert HighWay ...
    سپاس
    189
    از این کاربر 500 بار در 78 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آیا سیزن هشتم پایان ِ کار ِ How i met your mother خواهد بود ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Soul River نمایش پست ها
    این سریال خیلی وقته که دوره و زمونش تموم شده , شاید بشه گفت از فصل 6 این سقوط شروع شد , قبلش هم سریال توی سراشیبی بود , ولی تو این سیزن رسما شروع کرد به سقوط آزاد.

سیزن آخر که رسما هیچی نداشت ( به غیر اون قسمت Trilogy Star Wars که من خیلی باهاش حال کردم )

سریال فراموش کرده که چرا معروف شده, واقعا چرا؟

به نظر من تنها فرق سریال با بقیه ی سیتکام ها در شروعش بازی با Timeline بود که واقعا چند فصله خبری نیست ازش

درسته که این سریال هرچقدر پخش شه بیننده داره , ولی من خودم دوست دارم همین سیزن تمومش کنن بره ( هر چند چشم آب نمیخوره, یعنی فعلا فکر کنم 7-8 قسمتی مهمون دخترک شیرینی فروش هستیم! تا این بیاد و از تد جدا شه و تد از شک جدایی بیاد بیرون دو فصل طول میکشه! آشنایی با زنش بماند! ) تا انقدر ذهنیتمون نسبت به این سریال خراب نشه ( مثل Lost نشه حداقل! )

با اجازه
    منم موافقم . هرچی زودتر تموم بشه سریال بهتره . واقعا پسرفت بدی کرده و بهتره دیگه خرابتر نشه .

پ . ن . اینجاهاست که آدم درک میکنه فرندز یعنی چی ! 10 سیزن پخشش کردن یکی از یکی شاهکار تر ! 10 فصل و 1 دونه بیننده از دست نداد . . .

6. 5 کاربرِ زیر از Severus Snape بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12