برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

Hybrid View

یه روز خوب میاد ...
    سپاس
    3,600
    از این کاربر 2,653 بار در 605 پست سپاس گزاری شده

new1 بحث پیرامون فصل سوم مسابقه ی The Voice

سلام . مسابقه ی The Voice یا The Voice of America یکی دیگه از مسابقات استعدادیابی در زمینه ی خوانندگیه . تفاوت این مسابقه با برنامه های مشابه اینه که قضاوت داورا به هیچ وجه بر اساس ظاهر شرکت کننده ها نیست و تنها چیزی که معیار قرار داده شده صدای اونهاست . به این طریق که داورا ابتدا پشت به شرکت کننده نشستن و در صورت تمایل برای مربیگری و همراهی اون شرکت کننده دکمه ای که روی صندلیشون هست رو فشار می دن تا صندلی بچرخه و شرکت کننده رو ببینن . اگر بیش از یک داور برگرده شرکت کننده این حق رو داره که خودش مربیش رو انتخاب کنه .

اگر این مسابقه رو دنبال می کنین خوشحال می شم نظراتتون رو توی این تاپیک مطرح کنین .

2. 7 کاربرِ زیر از Sky Boy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گاهي زندگي كردن بيشتر از تير زدن
    سپاس
    1,842
    از این کاربر 609 بار در 103 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : بحث پیرامون فصل سوم مسابقه ی The Voice

یعنی کسی اینجا طرفدار ویس نیست؟؟
    این فصل هم مثل دو فصل قبلی عالیه.داورا که معرکن.تازه این فصل باعث شد من از سی هم خوشم بیاد.دلم براش میسوزه اولا هیچکی انتخابش نمیکرد
    توی کل این پنج قسمت تقریبا بیشتر شرکت کننده هایی که من صداشونو خیلی دوست داشتم خوشبختانه تو تیم ادامن

برایان که باباش خواننده بود(صدای واقعا خاصی داره عجب اهنگی هم انتخاب کرده بود).
    نیکول (واقعا نمیدونم چی بگم.معرکست.کاملا مثل خواننده های حرفیه خیلی صداشو دوس دارم.با این تن صدا تنها رقیبش اون پسر سیاهه توی قسمت اوله.(وقتی ادام واسه این پسره برنگشت دوست داشتم سرمو بکوبم به دیوار )
    ملانی (این دختر به نظرم از همه با استعدادتر بود.صداش واقعا مخصوص بود.هرچی بگم کمه.طرفدارشم شدیدن) واقعا واسه کریستینا متاسفم که برنگشت
    توی گروه ادام از اون پسره که اول قسمت سوم انتخابش کرد اصلا خوشم نمیاد.صدا نداره
    اخ خدا این کل کلاشون دیوونه کنندست مخصوصا این بلیک دیوونه. قسمت چهار که شباهتاشو با اون پسره میگفت.یا موقعی که جایزه ای سی امشو از پشتش دراورد

قسمت پنجم تمام 4تا داور منو ناامید کردن.اون زن سیاهه که اول اومد صداش واقعا خوب بود.چرا برنگشتن.تو هر کدوم از تیماشون کسایی دارن که صداشون درسطح این مسابقه نیست اونوقت همچین صدایی قبول نکردن. یا اون زنه 52 ساله.واقعا که.... خیلی این قسمت حرص خوردم

ببخشید خیلی حرف زدم. فعلا تا قسمت بعد

ویرایش:نمیدونم قانون تاپیک چیه؟؟اگه باید نظراتمو بزارم تو اسپویلر بگین تا اصلاح کنم

4. 4 کاربرِ زیر از still alive بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,842

هر روز بهتر از دیروز
    قسمت ششم
    از کار سی لو خوشم اومد با اینکه هیچ کدومشون واسه اون پسره که اهنگ خود سی لو رو خوند برنگشتن.ولی وقتی فهمید از فناشه پاشد باهاش خوند.چقد طفلک ذوق کرده بود یادش رفت که کسی براش برنگشته
    صدای کریستینارو خیلی خیلی دوست دارم.ولی خیلی دیگه داره بی مزه میشه.مخصوصا این لوس بازی که هی دستشو میبره رو دکمه
    انتخابای ادام بازم عالی بود.دقت کردین چقد شخصیت جالبی داره.برای چه کسایی که توسط یه داور دیگه انتخاب شدن چه کسایی که کلا انتخاب نشدن پا میشه دست میده یا بغلشون میکنه و بهشون روحیه میده ایول ایول

قسمت هفتم
    این قسمت خیلی خوب بود .خیلی زود واسم تموم شد.
    بسی خوشحال میباشیم که ادام واسه دختر مصری برنگشت.
    یعنی جایی که سی لو به همه گفت خفه شین بعدم ادام اونجوری همه رو ساکت کرد گفتم چه کلامات قلمبه ای میخواد بگه چه سکوتیم حکمفرما شد.مسخره فقط گفت میخوام تو تیمم باشی
    صدای چارلی دوست دارم.یه ارامش خوبی داره.ضایع بود میره با بلیک.منم اگه یکی اونجوری دستاشو برام باز میکرد میرفتم باهاش
    اخه چرا؟؟واقعا چرا؟؟خانمه 55ساله چی کم داشت؟؟ مسخره ها.خودشونم پشیمون شدن.دیگه کم کم داره باورم میشه یه دستایی پشت صحنه است که فقط برای بازار گرمی برنامه بعضی ها رو انتخاب نمیکنن
    اخ خدا از دست این بلیک.واقعا دیوونست وقتی این دختر اخریه انتخابش کرد چقد حرص این 3تارو در اورد ادم باحالیه دوسش دارم
    حَوا که بغض کند
    حتی خدا هم اگر سیب بیاورد
    چیزی جز گریه آرامَش نمی کند
    سیب ها را قایم کنید
    خبر های امروزی همه شوم بودند
    من حَوای پر از بغضم .. !

6. 2 کاربرِ زیر از still alive بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It Sucks
    سپاس
    1,757
    از این کاربر 2,106 بار در 394 پست سپاس گزاری شده

قسمت اول رو همین حالا دیدم خیلی قشنگ بود.فکر میکنم فصل محشری خواهد شد.
    دیگه این سیلو داره با این لباساش حالم رو بهم میزنه

نمیدونم چرا واسه این پسره برگشتن.آهنگ به اون قشنگی hey soul sister رو ببینین چیکار کرد
    امیدوارم هرچه زودتر حذف شه.
    اینم آهنگ اصلی hey soul sister گوش کنین و مقایسه کنین.Train - Hey Soul Sister (Lyrics).mp3 - 3.3 MB

این دودختر محشر خوندن.واقعا عالی بود

این پسره هم بهترین صدای این قسمت بود خیلی عالی خوند. فوف العاده

حالا یه نفرم که حقش ضایع شد این دختره بود خیلی خوب خوند ولی نمیدونم چرا انتخاب نکردند.

این قسمت عالی بود امیدوارم اینجوری ادامه پیدا کنه و بهتر بشه

8. 3 کاربرِ زیر از Ehsan_keen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,842

خدارو شکر یکی تو این انجمن میبینه این مسابقه رو
    نمیدونم چرا واسه این پسره برگشتن
    دختره ها
    این پسره هم بهترین صدای این قسمت بود خیلی عالی خوند. فوف العاده
    اخ من عاشق برایانم.صداش فوق العادست.یه خش خیلی جالبی داره.من تا قسمت 7دیدم.تا الان به نظرم یکی از بهتریناست
    حَوا که بغض کند
    حتی خدا هم اگر سیب بیاورد
    چیزی جز گریه آرامَش نمی کند
    سیب ها را قایم کنید
    خبر های امروزی همه شوم بودند
    من حَوای پر از بغضم .. !

10. 3 کاربرِ زیر از still alive بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :