برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 27
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

The X Factor US | بحث و تبادلِ نظر پیرامونِ فصلِ دوم

پخش فصلِ دومِ این مسابقه ی جذاب از هفته ی پیش آغاز شد .
    مسابقه ای که نسبت به فصلِ اولش تغییراتِ گسترده ای رو در پنل داوری و اجرا شاهد بوده و توی فصلِ دوم در کنار ال‌ای رید و سایمون کاول، شاهد حضور بریتنی اسپیرز و دمی لواتو در پنل داوری خواهیم بود .

بخشی از قوانینِ مسابقه
    قوانینی که ایکس فکتور برای شرکت کننده هاش گذاشته نسبت به مسابقاتی از این دست از محدودیت کمتری برخوردار هست . به این ترتیب که محدوده ی سنی شرکت کننده ها از ۱۲ سال به بالا تعیین شده . همچنین گروه های خوانندگی هم امکان این رو دارن که توی این مسابقه شرکت کنن.
    هیچ شرکت کننده ای در مرحله ی تست صدا که در جلوی داوران انجام میشه حقِ آوردن ساز موسیقی (گیتار و...) نداره و تنها میتونه روی آهنگی که با خودش آورده و یا بدون موسیقی بخونه. هر شرکت کننده هم برای گذشتن از اودیشن و حضور در مراحل اصلیِ مسابقه باید حداقل سه رای مثبت از چهار رای داورها رو بگیره .
    در مراحل فینال دو یا سه نفری که (بسته به مرحله) کمترین رای رو از طرف مردم کسب کنن(Bottom 2/3) به عنوان اجرایی برای بقاء (Save Me Song)، آخرین آهنگ خودشون رو میخونن و اینجاست که داورها انتخاب میکنن که چه کسی کارش توی مسابقه تموم هست و باید به خونه بره.
    اگر سه داور به یکی از نفرات انتهایی رای بدن، کارش در مسابقه به اتمام میرسه و اون به خونه میره. اما اگر چهار داور رای هاشون رو بطور مساوی به طرفین بدن شرایط DeadLock پیش میاد و کسی که کمترین رای رو از طرف مردم گرفته باشه مسابقه رو ترک خواهد کرد (این شرایط برای دو هفته ی پایانی برداشته میشه و در این دو هفته فقط و فقط رای مردم نفری که حذف میشه و در نهایت برنده ی مسابقه رو مشخص میکنه).
    توی این تاپیک میتونید نظراتِ خودتون رو در مورد فصل دوم برنامه بیان کنید .
    برای گفتن نظراتتون پیرامون قسمت های جدید و اطلاعات در مورد شرکت کننده ها از تگِ اسپویلر استفده کنید
    The X Factor USA---
    Season 2
    -----

مراحل مسابقه
    روند برنامه تا انتها و معرفی برنده به پنج مرحله ی کلی تقسیم میشه. این مراحل از این قرار هستن :

1. Producers' auditions
    این مرحله توسط تهیه کننده و تولید کنندگان برنامه انجام میشه. به این صورت که این افراد از روی فایل های ویدئویی که متقاضی های شرکت در برنامه براشون ارسال کردن و یا بصورت حضوری از متقاضیا تست میگیرن و تعدادی از اونها رو برای تست دادن جلوی تیم داوری انتخاب میکنن .

2. Judges' auditions
    در این مرحله تیم داوری به شش شهر از اطراف آمریکا سفر میکنن تا افرادی که تهیه کنندگان در مرحله ی قبل انتخاب کردن جلوی تیم داوریِ برنامه و در سالنی پر از تماشاگر تست خوانندگی بدن. در این مرحله کسایی که بتونن تیم داوری و البته تماشاچی ها رو تحت تاثیر قرار بدن و حداقل سه رای مثبتِ تیم چهار نفره ی داوری رو بگیرن به مرحله ی بعدی خواهند رفت .

3. Bootcamp
    توی مرحله ی بوت کمپ، پذیرفته شدگان به یه کمپ منتقل و در مراحل مختلف افرادی از اونا حذف میشن.
    شرکت کننده ها طی سه روزی که توی بوت کمپ میگذرونن و توی تست های متعدد خوانندگیِ تکی و گروهی مورد آزمایش قرار میگیرن تا اینکه بعد از اجرای نهاییِ بوت کمپ جلوی داور و تماشاچی ها، تیم داوری نهایتا ۳۲ نفر رو برای رفتن به مرحله ی بعدی انتخاب میکنن. یعنی هشت نفر از هر چهار گروهِ دخترها، پسرها، بالای ۳۰ ساله ها و گروه ها .

4. Judges' houses
    توی این مرحله تهیه کنندگان برنامه، هر یک از داورها رو بعنوان مربی یکی از چهار گروه انتخاب میکنه و اعضای هر گروه برای ادامه ی مسابقه و دادن تست های بیشتر خوانندگی به خونه ی اون داور میرن.
    داورهای مسابقه که حالا بعنوان مربی گروه خودشون فعالیت میکنن بهمراه مربی مهمانی که همراهیشون میکنه در آخر باید فقط چهار نفر از گروه هشت نفره ی خودشون رو برای اجراهای زنده ی فینال ببرن.

5. Live shows - Finals
    ... و اما مراحل فینال. توی فینال هم هر داور بعنوان مربی گروهی که انتخاب شده سعی میکنه بهترین کاری که میتونه رو برای بردن مسابقه برای افراد گروهش بکنه. مثل کمک در انتخاب آهنگ و لباس و حرکات روی صحنه و ...
    توی اولین اجرای زنده ی مرحله ی فینال، شرکت کننده ها آهنگ های خودشون رو بصورت زنده و جلوی تماشاچی ها اجرا میکنن و در آخرِ اجراها، هر داور یک نفر رو از گروهی که مربیش هست از مسابقه خارج میکنه تا ۱۲ نفر اصلی فینال مشخص بشن.
    و از اجرای زنده ی بعدیه که رای مردم نفرات حذف شده و کسانی که هفته های بعدی اجرا خواهند داشت رو مشخص میکنه . به این ترتیب که به هرکدوم از شرکت کننده ها یک شماره اختصاص داده میشه و هنگامی که آهنگ خودشون رو اجرا میکنن و همچنین در آخر برنامه شماره ی اختصاصیشون نمایش داده میشه. بعد از اتمام اجراها و به مدت ۲ ساعت مردم وقت دارن که به شرکت کننده ی موردنظرشون از طریق تماسِ تلفنی، اس ام اس و یا اینترنتی رای بدن.
    و فردای اون روز نتایج اعلام میشه و یک یا دونفر (بسته به مراحل) مسابقه رو ترک میکنه.
    این روند ادامه داره تا آخرین اجرا و معرفیِ برنده ی مسابقاتِ ایکس فکتور.

2. 13 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886

پاسخ : The X Factor US | بحث و تبادلِ نظر پیرامونِ فصلِ دوم

قسمتِ پنجم رو دیدم الآن . عجب قسمتِ فانی بود . کلی حال داد ....

قسمتِ پنج

4. 7 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886

اینم از آخرین قسمت اودیشن ....

قسمتِ ششم

این بریتنی هم خیلی داشت تکراری میشد دیگه . خوب شد که اودیشن تموم شد و دیگه اظهارات تکراریش رو نمیشنوم. بریم ببینیم تو بوت کمپ چه میکنن بریتنی و بقیه ...

توی اودیشن کیا رو بیشتر از همه پسندیدین ؟

.

6. 3 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گاهي زندگي كردن بيشتر از تير زدن
    سپاس
    1,842
    از این کاربر 609 بار در 103 پست سپاس گزاری شده

بهترین ها واسه من اینان.البته صدای های خیلی خوبی اومدن بالا ولی این سه نفر واسه من یه چیز دیگه ان.
    مشاهده محتوا اسپویلر

اولین نفری که من بشدت صداشو دوست دارم.جفری ادام هست.اصلا مهم نیست که برنده مسابقه باشه یا نه.به نظر من یک سوپراستاره.خفن طرفدار صداشم.

کسی میشه صدای این دختر ناز دوست نداشته باشه.به قول بریتنی a little diva

این بشرم صداش فوق العادست.

اون دختره سی سی اصلا از شخصیتش خوشم نمیاد.خیلی مغرور و بشدت اعتماد بنفس بالا داره.ولی از حق نگذریم صداش خیلی خوبه.

چقد این بوت کمپ استرس زاست.از این مرحله اصلا خوشم نمیاد.
    task one &two
    مشاهده محتوا اسپویلر

اولین قسمت بوت کمپ بخیر گذشت.فقط از حذف شدن اون دختر چاقه که یکم از موهاش قرمز بود خیلی ناراحت شدم.صداش خیلی خوب بود.استرس بهش غالب شد نتونست خودشو نشون بده
    2ومین روز خوب بود.این رغابت سی سی و پیج جالب شده.2تاشون صداهای عالی دارن توی هم قسمت هفتم هم هشتم سی سی بهتر خوند.مخصوصا اهنگ ویتنی خیلی عالی اجرا کرد.
    بچه ها یه سوال دارم.اپیزود8 که دونفری یه اهنگو میخوندن فقط یه نفر میاد بالا؟؟؟؟اینجوری باشه که خیلی مسخرست.بعضی از گروهها 2تاشون عالین.خیلی نامردیه اگه یکیشون حذف بشه

محسن جان نمیدونم چرا بچه های دیگه نظر نمیدن.این از اینجا اونم از وویس که بجز خودم فقط یه نفر دیگه نظر داده.
    بابا بیان یکم بحث کنیم
    حَوا که بغض کند
    حتی خدا هم اگر سیب بیاورد
    چیزی جز گریه آرامَش نمی کند
    سیب ها را قایم کنید
    خبر های امروزی همه شوم بودند
    من حَوای پر از بغضم .. !

8. 3 کاربرِ زیر از still alive بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886

والا نمیدونم چرا بقیه شرکت نمیکنن still alive جان . شاید بخاطر زیرنویس نداشتن یا پخش نسبتا فشرده ای که داره (هفته ای دو قسمت) و شاید دنبال کردنش وقت بیشتری بخواد .
    ولی من که خیلی این برنامه ها رو دوس دارم و بینشون از ایکس فکتور بیشتر از همه خوشم اومده و حتما براش یه وقت خالی میکنم که بتونم هر هفته باش پیش برم . خوشحال میشیم بقیه ی رفقا که میبینن هم در مورد قسمتاش نظر بدن .

اما بخشِ اولِ بوت کمپ رو دیدم بالاخره ...
    چقدر هیجان این بخش بالاس . فعلا که صعود کرده ها و حذف شده ها قابل پیش بینی بوده . فقط از حذف شدن یه نفر واقعا شوکه و ناراحت شدم و اون کسی نبود جز جسیکا اسپینوزا . بقولِ دِمی یکی از معدود کسایی بود که از اودیشن اسم و فامیلش یادم مونده بود کامل ....
    منم موافقم که نسبت به اودیشن اجراش پایین تر بود اما با اون اجرای فوق العاده ای که تو اودیشن داشت میشد یه فرصت دیگه بش داد شاید .
    البته این برنامه ها حساب کتاب که نداره. یهو دیدی بعدا به یه بهانه ای دوباره آوردنش تو مسابقه . البته چون بخش دخترا خیلی پرو پیمونه خیلی بعیده همچین اتفاقی، ولی...
    هرچند حذف شدن هم چیزی از ارزش های این دختر کم نمیکنه .

فردا شب قسمتِ دوم رو هم ببینم . اینجور که تو پیش نمایشش نشون میداد پیج و سی‌سی رو طیِ یه دوئل انداختن به جونِ هم .

10. کاربر زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886

اما قسمتِ هشتم و قسمتِ دومِ بوت کمپ ....
    اول بگم که ایدشون برای اجرای دوئت خیلی عالی بود و جذابیت این مرحله رو خیلی بالا برد .
    دلیلِ اصلی سوتی هایی که بعضی شرکت کننده ها دادن هم همین اجرای مشترک و استرسی که بشون وارد میکرد بود بنظرم . بعضیاشون بد جور همه چی یادشون رفت ...

ضمنا من فکر میکردم قراره آخرِ قسمت، حذف شده ها رو اعلام کنن و کلی هیجان داشتم ولی به خودم که اومدم دیدم اپیزود تموم شد! و خبری از اعلام نهایی نیس. خلاصه موندم تو خماری .

نقل قول نوشته اصلی توسط still alive نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال دارم.اپیزود8 که دونفری یه اهنگو میخوندن فقط یه نفر میاد بالا؟؟؟؟اینجوری باشه که خیلی مسخرست.بعضی از گروهها 2تاشون عالین.خیلی نامردیه اگه یکیشون حذف بشه
    چون تو اسپویلر گذوشته بودی سوالت رو و منم فکر میکردم تو این اپیزود نتایج و حذف شده ها رو اعلام کردن و شما هم ازش صحبت کردی، این شد که اسپویلرت رو همین الآن خوندم. برا همین دیر جواب داده شد ....
    ولی... اینجوری نیس. اینکار صرفا برا این بود که جذابیت مرحله رو ببرن بالا (که کاملا هم موفق بودن). سایمون همون اول گفت که از بین اینایی که دوئت اجرا میکنن ممکنه هر جفتشون برن بالا، یکیشون بره و یا ممکنه هیچکدوم نرن و حذف شن جفتشون .

تا این مرحله دو تا صدا برام خیلی دوست داشتنی بوده

قسمتِ هشتم - بوت کمپ ۲

باید منتظر شم تا قسمت بعد ببینم کیا موندن و کیا حذف شدن. خوشبختانه انتظار تا فردا بیشتر طول نمیکشه ....

.

12. 3 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گاهي زندگي كردن بيشتر از تير زدن
    سپاس
    1,842
    از این کاربر 609 بار در 103 پست سپاس گزاری شده

و اینجاست ک فهمیدم تا چه حد از تمام تهیه کننده ها و داورای این مسابقه متنفرم

مشاهده محتوا اسپویلر
    اونقد عصبیم که دوست دارم سرمو بکوبم به دیوار.
    زدن جفری حذف کردن.بمیرم براش چجوری گریه میکرد. حتی فکرشم نمیکردم تو این مرحله حذف بشه.تهیه کننده های این برنامه با این کارشون نشون دادن فقط دنبال پرسرو صدا کردن برنامه شونن و نه هیچ چیز دیگه ای.حتی تو خود امریکا هم حذف جفری براشون ناباورانست.خیلیا توی فی3بوکش گفتن دیگه این مسابقه رو نمیبینن.
    البته این مجموعه ایکس فکتورها کلا به حذف کردن ستاره ها معروفه.اخبار اکس فکتور یو کی دنبال کنین میبینین اونجام دائما دارن همین کارو میکنن.
    بی لیاقتا.اه اه.
    همین روزا اهنگ hallelujahش میاد بیرون.هنوز یه شرکت کننده بود اینهمه طرفدار داره.وقتی به طور رسمی اهنگاش بیاد بیرون اونوقت این جماعت بی عقل میفهمن چیو از دست دادن
    اونقدر حالم گرفته شده که دیگه حوصله دیدن بقیشو ندارم .....
    حَوا که بغض کند
    حتی خدا هم اگر سیب بیاورد
    چیزی جز گریه آرامَش نمی کند
    سیب ها را قایم کنید
    خبر های امروزی همه شوم بودند
    من حَوای پر از بغضم .. !

14. کاربر زیر از still alive بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886

هنوز زیرنویس انگلیسی منتشر نشده که بشینم کامل ببینم قسمت ۹ رو، اما دیگه نتونستم تحمل کنم و اولاش رو نیگا کردم که ببینم کیا رفتن بالا و کیا حذف شدن .
    بعد از دیدن اون بخش باید بگم فااااااااااا......

قسمتِ نهم

16. کاربر زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886

دقایقی پیش قسمت ۱۶ رو هم دیدم و خودمو رسوندم به پخش هفتگی...

تا قسمتِ شونزده

در مورد مجری ها هم، کلوئی خوب نیس اما لوپز دقیقا نقطهی مقابلش . اجراش عالیه ....

.

18. کاربر زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

We Shall Live Forever
    سپاس
    3,735
    از این کاربر 5,536 بار در 632 پست سپاس گزاری شده

بچه ها کسی x factor میبینه امروزا؟نظرتون در مورد کسایی که موندن چیه؟
    من که از emblem 3 خیلی خوشم میاد و carly rosee .اجرای هر دو در قسمت بیست هم قشنگ بود

Everybody lies / Humanity is overrated
    کاشکی آخر این سوز بهاری باشد
    کاشکی در بغلت راه فراری باشد
    کاشکی از همه مخفی بشود این شادی
    کاشکی وصل شود عشق تو به آزادی

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886

.
    جواد جان من تا قسمتِ ۱۸ دیدم اما وقتی فهمیدم وینو حذف شد دیگه انگیزه ای نموند برام برا ادامه دادنش...

در واقع از بین اینا که موندن فقط از سی-سی خوشم نمیاد . بقیشون رو دوست دارم.
    غیر منتظره ترین شرکت کننده هم فیفت هارمونی بوده برام. خیلی خوب با هم مچ شدن بنظرم و میتونن یه "وان دایرکشنِ" دخترونه بشن در آینده...

.

21. 2 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین