برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 14
    I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

[emmy 2012] پیش بینی برندگان جوایز امی

آيا Mad Men اولين سريال درامي ميشه که 5 دوره ي پياپي جايزه رو ميبره؟ آيا کسي ميتونه Bryan Cranston و Claire Danes رو شکست بده؟ اينا رو يکشنبه در مراسم 64امین مراسم Emmy خواهيم فهميد. ولي براي حالا بزارين بهترين حدس هامون رو براي مشخص کردن برنده ها بزنيم. يه سر به ليست نامزد ها بزنين , يه ليست درست کنين براي خودتون و ببينين که آيا ليستتون با ليست ما يکيه يا نه!

بهترین سريال درام

چه سریالی جایزه رو می بره: مردان دیوانه (Mad Men)
    براي اولين بار در چند سال اخير تو اين بخش از مسابقه رقابت شديد شده. Braking Bad برگشته( و حتي در زمان راي گيري هم قسمت هاي جديدش رو پخش کرده ), Homeland و Downtown Abbey هم جزو شانس هاي اصلي به حساب ميان. Downtown ـي که با موفقيتش تونست شاخه اي که توش شرکت داده ميشد رو عوض کنه. با همه ي اينها باز هم سخته که سريالي بخواد در مقابل برنده ي چهار دوره ي اين جايزه يعني Mad Men مقاومت کنه , سريالي که داره براي جايزه ي پنجم خودش رو آماده ميکنه. هرگز نزارين اين واقعيت که Mad Men در رقابت Creative Arts Emmys هفته ي پيش فقط يک جايزه برده ذهنتون رو منحرف کنه , اونا سال پيش هم در اين مراسم فقط يک جايزه ي مربوط به طراحي مو رو بردن , ولي در مراسم اصلي , با ارزش ترين جايزه رو دريافت کردن.
    حواستون به این یکی هم باشه: کاخ دانتون (Downton Abbey)
    حضوري مفتخرانه + 16 نامزدي در اين رقابت ها = فرمول پيروزي

بهترین سريال کمدي

چه سریالی جایزه رو می بره: خانواده ی مدرن (Modern Family)
    TV Academy برنده ي دو دوره ي اين بخش رو خيلي دوست داره. ( اگرچه اين سريال نتونست امسال براي نويسندگي حتي نامزدي اي بدست بياره ,اون هم در بخشي که دوسال پشت هم جايزش رو گرفته بود ) در شرايطي که فصل سه سريال در قياس با فصل يک و دو سريال افت محسوسي داشت , ولي باز هم خنده دار بود. اگر اونا بتونن اين جايزه رو بگيرن , پنجمين سريالي ميشن که تونسته اين مقام رو براي سه سال متوالي کسب کنه , بعد از The Dick Van Dyke Show, The Mary Tyler Moore Show, Taxi و 30 Rock .
    حواستون به این یکی هم باشه: Curb Your Enthusiasm
    شايد اين انتخاب , انتخاب باحال و پر زرق و برق ما نباشه ( اگه ميخواستيم همچين انتخابي بکنيم بايد Girls رو انتخاب ميکرديم ) ولي Curb ميخواد انتقام خودش رو بگيره! انتقامي که با فصل 8 عاليه سريال ميتونه اتفاق بيفته , فصلي که اپيزود Palestinian Chicken ـش هنوز هم ورد زبون هاست. البته اين سريال واقعا بدشانس هم بوده, تا حالا 7 تا نامزدي داشته , ولي جايزه اي رو نتونسته ببره.

بازيگر نقش اول مرد در يک سريال درام

چه کسی جایزه رو می بره: برایان کرنستون (Bryan Cranston), برکینگ بد (Breaking Bad)
    بعد از اينکه سال قبل نتونست در Emmy شرکت کنه , Cranston بايد از همونجايي که دفعه ي قبلي کار رو تموم کرده بود شروع کنه , و اونم کاري نيست به جز بردن چهارمين Emmy ـش. Cranston همچنان با بازيه هفته به هفتش در قسمت هاي سريال مشغول متحير کردن منتقد هاست. قسمت Crawl Space که آخرش به ديوونه بازي و خوابيدن والت در قبري که خودش براي خودش کنده ختم ميشه اوج کار Bryan بوده. اگه Cranston اين جايزه رو ببره به Dennis Franz ميپيونده و دونفري ميشن تنها کساني که تونستن در اين رشته چهار بار برنده بشن.
    حواستون به این یکی هم باشه: دیمین لوییس (Damian Lewis), وطن (Homeland)
    Claire Danes بيشتر جايزه ها و افتخارات سريال Homeland رو دريافت کرده , ولي از نظر ما Lewis هم به همون اندازه خوب بازي کرد. بازيگري که تونست همه ي مارو مشتاق کنه ببينيم چه بر سر POW تغيير کرده مياد و قصد Nick Brody چه چزهايي ميتونه باشه. قسمت آخر فصل اول سريال هم نمونه خوبي از بازيه عالي Lewis در سرياله.

بازيگر نقش اول زن در يک سريال درام

چه کسی جایزه رو می بره: کلیر دینز (Claire Danes), وطن (Homeland)
    شخصيت پر سوال داستان . Danes که در اين بخش براي اولين بار 17 سال پيش به خاطر سريال My So-Called Life نامزد شده بود , با بازيه بي نقص و غير قابل دسترسش حرفي براي داوران نگذاشته. قسمت The Vest نمونه بارزي از بازيه خوبش در اين سرياله .قسمتي که در اون بيماريه Carrie مانع اين ميشه که به نقشه ي Abu Nazir پي ببره.
    حواستون به این یکی هم باشه: جولیانا مارگلیس (Julianna Margulies), همسر خوب (The Good Wife)
    جوليانا که قراره از جايزه ي سال قبلش دفاع کنه يکي از شخصيت هاي محبوبه Emmy به حساب مياد ( اون 9 بار در دوران بازيگريش نامزد شده که 7 تاي اين نامزدي ها در شاخه ي بهترين بازيگر نقش اول زن بوده , تعدادي که تا اين لحاظ در رتبه ي سوم اين شاخه قرار داره ) ولي اين واقعيت که The Good Wife کنسل شده قرار نيست به جوليانا کمکي بکنه.

بهترين بازيگر نقش مکمل مرد در یک سریال دارم

چه کسی جایزه رو می بره: گیانکارلو اسپوسیتو (Giancarlo Esposito), برکینگ بد (Breaking Bad)
    Esposito به عنوان کسي که براي اولين بار نامزد ميشه بايد در مقابل برنده هاي سابق قرار بگيره , برنده هايي که شامل Aaron Paul ميشن. اما فکر نميکنيم که نقش ساکت ولي تأثير گزارش به همين راحتي ها ناديده گرفته بشه. البته تاريخ هم به نفعشه , از سال 1996 تا حالا کسي نتونسته در اين شاخه جايزه ي خودش رو تکرار کنه. خبري که مسلما واسه Paul و همينطور برنده ي سابق Peter Dinklage خوشايند نخواهد بود.
    حواستون به این یکی هم باشه: جرد هریس (Jared Harris), مردان دیوانه (Mad Men)
    اگه بخوايم حرف از بدشانسي بزنيم , Mad Men در بخش جايزه ي بازيگران حرف اول رو ميزنه! اونا در Emmy 21 نامزدي دارن , ولي هيچ جايزه اي نبردن! البته احتمال زيادي وجود داره که Harris بتونه امسال اين رکورد رو به خاطر بازيه خونسردانش در Commissions and Fees بشکونه. از اينا که بگذريم , ما به هرکسي که با مشت بزنه تو صورت Pete راي ميديم!

بازیگر زن نقش مکمل در یک سریال درام

چه کسی جایزه رو می بره: مگی اسمیت (Maggie Smith), دانتون ابی (Downton Abbey)
    اسمیت سال پیش در بخش "فیلم های تلویزیونی/سریال های کوتاه" جایزه برد و دلیلی نداره که نتونه جوایز بیشتری هم امسال برنده بشه.
    کنتس وارث, در این سریال نقش بی همتایی داره که سخته کس دیگه ای رو در حال اجرای این نقش تصور کرد, و فقط خود اون می تونه نیش و کنایه های سوزناکش رو با اون نگاه سردش به دیگران بزنه.
    حواستون به این یکی هم باشه: کریستینا هندریکس (Christina Hendricks), مردان دیوانه (Mad Men)
    هندریکس بازی متنوع و زیبایی رو در فیلم "The Other Woman" به نمایش می زاره, هندریکس یک پله از دیگر رقبای خودش بالاتره, شخصیت تفرقه اندازش در داستان چنان تاثیری داره که هنوز هم در موردش صحبت می شه!

بازیگر مرد نقش اصلی در یک سریال کمدی

چه کسی جایزه رو می بره: جیم پارسونز (Jim Parsons), تئوری بیگ بنگ (The Big Bang Theory)
    برنده ی دو دوره ی قبل جایزه ی امی , یک قهرمان بی بدل به حساب میاد, چون سال پیش "استیو کارل" رو که همه پیش بینی برنده شدنش رو می کردن به سختی شکست داد. پارسونز همچنین باید به خاطر بازی فوق العادش در اپیزودی که "شلدون" اعصابش به هم ریخته و نمی تونه موهاش رو توسط آرایشگر خودش اصلاح کنه مورد توجه قرار بگیره.
    یه نکته ی جالب: اگر پارسونز امسال هم جایزه رو ببره, اولین نفری می شه که بعد از "مایکل جی.فاکس" (سال های 1986 تا 88) سه سال متوالی موفق به بردن این جایزه شده.
    حواستون به این یکی هم باشه: لوییس سی.کی (Louise C.K), لویی (Louie)
    در اپیزود "Duckling" سریال لویی, شخصیت شوخ طبع و تاریک لویی رو در حالی می بینیم که می فهمه دخترش یک جوجه اردک رو برای سفر به افغانستان توی چمدونش گذاشته. و حیفه که لوییس سی.کی که بیشترین تعداد نامزدی توسط یک شخص در تاریخ مراسم امی رو امسال با 7 نامزدی داره, دست خالی به خونه بره.

بازیگر زن نقش اصلی در یک سریال کمدی

چه کسی جایزه رو می بره: جولیا لوییس-دریفوس (Julia Louis-Dreyfus), سریل Veep
    جولیا امسال سیزدهیمن نامزدیش در مراسم امی رو تجربه می کنه که دوبار تابحال موفق به دریافت این جایزه شده. شخصیت "سلینا" که زنی یاوه گو هستش فوق العادست, و وقتی کار به چنین شخصیتهای پر سروصدا و بامزه ای می رسه, بازی جولیا بی رغیبه! به علاوه هرچی نباشه این زن سریال Veep رو به طرز باور نکردنی به جمع نامزدهای امی اضافه کرده!
    حواستون به این یکی هم باشه: ایمی پولر (Amy Poehler), سازمان پارک ها و تفریحات (Parks and Recreation Amy Poehler)
    این پنجمین نامزدی, با احتساب دفعاتی که برای شوی Saturday Night Live نامزد شده هست و امسال برای نویسندگی هم نامزدی داره. خبر بد چیه ؟ سریالی که امی توش بازی می کنه امسال توی لیست نامزدها نیست!

بازیگر مرد نقش مکمل در یک سریال کمدی

چه کسی جایزه رو می بره: تای برل (Ty Burrell), خانواده ی مدرن (Modern Family)
    ما از رای دهنده ها انتظار داریم تا بالاخره به تمام مردای سریال "خانواده ی مدرن" جایزه بدن, ولی "بِرِل" در مقامی هست که باید از جایزه ی سال پیشش دفاع کنه. "برل" معمولا بامزه ترین و زیباترین قسمتهای خانواده ی مدرن رو ایجاد می کنه, و امسال در کنار تمامی مردان این سریال نامزد این جایزه شده!
    حواستون به این یکی هم باشه: اِد او.نیل (Ed O'Neill), خانواده ی مدرن (Modern Family)
    اگر رای دهنده ها بخوان چرخه ای در اهدای جوایز داشته باشن, او.نیل نفر بعدی توی صفه! در حالی که او.نیل در سریال لحظات خیلی بامزه و کشنده ای نداشته باشه, ولی قطعا قلب همرو با لحظه ی پایانی اپیزود, یعنی رقص با لیلی, ربوده!

بازیگر زن مکمل در یک سریال کمدی

چه کسی جایزه رو می بره: کاترین جوسن (Kathryn Joosten), زنان بیچاره (Desperate Housewives)
    کسایی که برای جوایز امی رای می دن معمولا احساساتی نیست, ولی قطعا این فرصت رو از دست نمی دن که برای با آخر به "جوسن" که تازه درگذشته جایزه ای اهدا کنن. "جوسن" تا بحال دوبار در شاخه ی بازیگر مهمان برای حضور در همین سریال برنده ی جایزه شده و تلخی مرگ "جوسن" در اینه که شخصیت "خانم مک کلاسکی" در سریال هم مثل کترین بر اثر سرطان ریه می میره.
    حواستون به این یکی هم باشه: جولی باون (Julie Bowen), خانواده ی مدرن (Modern Family)
    باون در اپیزودی که شبِ "کلیر" خراب می شه می درخشه و می شه گفت امسال مُحِق تر از پارسال برای دریافت این جایزست.

منبع: TvGuide | ترجمه و ویرایش : نوژن (NOjAN) و فربد (Soul River)
    تمام حقوق این مطلب برای انجمن TvWorld محفوظ می باشد و
    استفاده از آن تنها با ذکر لینک مستقیم به منبع مجاز می باشد.

TvWorld.ir ©
    My name is Giovanni Giorgio, but everybody calls me Giorgio...

Hands Held High
    سپاس
    62
    از این کاربر 24 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [emmy 2012] پیش بینی برندگان جوایز امی

کسي ميتونه Bryan Cranston و Claire Danes رو شکست بده؟
    غلط کرده کسی برایان منو شکست بده xD
    Now the names have been changed, but the story's true,
    My family was locked up back in '42,
    My family was there,it was dark and damp,
    And they called it an internment camp
    Fort Minor-Kenji

3. 5 کاربرِ زیر از A.mason بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

دوستان میتونین به این تاپیک برین : http://www.tvworld.info/thread25057.html و با بررسیه لیست نامزد ها , لیست خودتون رو بسازین , لیستتون رو اینجا هم به اشتراک بزارین و راجع به شباهت ها و تفاوت هاش هم بحث کنین

در ضمن بعد از اعلام برنده ها هم میتونیم به مقایسشون با این لیست بپردازیم

ممنون
    My name is Giovanni Giorgio, but everybody calls me Giorgio...

5. 17 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

ممنون از ترجمه ی قشنگتون! من مد من رو ندیدم اما به نظر خیلی دان بزرگش میکند
    اخه چه سریالی میتونه از برکینگ بد و دکستر و گیم او ترونز بهتر باشه؟ اگه اینقدر قوی چرا تو imdb نمره نداره؟
    یعنی طرفداراش کمترن دیگه.
    برای بازیگر اول هم خیلی سخته که بگم کی میگیره، همه خوب ان. اما من دوست دارم دکستر بگیره. عشق منه این مرد.
    مبارزه تو این دو رشته از همه سختره، امیدوارم که امی متفاوتی باشه و کلی سورپرایز بشیم.
    فردا میادف نمیتونم صبر کن

7. 8 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

اخه چه سریالی میتونه از برکینگ بد و دکستر و گیم او ترونز بهتر باشه؟ اگه اینقدر قوی چرا تو imdb نمره نداره؟
    باور کنید imdb منبع خوبی برای تشخیصِ خوب بودن و یا بد بودن یه فیلم یا سریال نیست
    خیلی از طرفدارای یه سریال یا فیلم برای رای دادن وارد imdb نمیشن...

9. 8 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گاهي زندگي كردن بيشتر از تير زدن
    سپاس
    1,842
    از این کاربر 609 بار در 103 پست سپاس گزاری شده

امسال بین بهترین درام و بهترین نقش اول مرد واقعا انتخاب سخته خودمم از این پیش بینی که تو این دوتا رشته دارم مطمئن نیستم.همشون عالین

بهترین سريال درام:واقعا انتخاب سخته.البته پیش بینی من شاید زیاد درست نباشه چون مد من و بردواک کامل ندیدم.فک میکنم داونتون میبره
    بهترین سريال کمدي : مادرن فمیلی
    بازيگر نقش اول مرد:من تعصب خاصی به Damian Lewisدارم یکی از بازیگرای محبوبمه.خیلی دوست دارم این جایزه رو ببره ولی احساس میکنم Bryan Cranston میبره
    بازيگر نقش مکمل مرد:Aaron Paul
    بازيگر نقش اول زن:با اینکه بازی Michelle Dockery توی داونتون عالی بود.ولی Claire Danes بیشتر از همه حقشه که این جایزه رو ببره.بازیش فوق العاده بود توی هوملند
    بازيگر نقش مکمل زن:Maggie Smith اخی اونقد دوسش دارم
    بازیگر زن نقش اول کمدی:Zooey Deschanel خیلی باحاله
    بازيگر نقش مکمل مرد کمدی:بدون شک Ty Burrell.وحشتناک عاشقشم
    بازيگر نقش مکمل زن کمدی:Sofia Vergara با اون لهجه باحالش
    از بین مسابقات هم من فقط 2تا رو دیدم So You Think You Can Dance رو خیلی دوست دارم.ولی وویس خیییلی بیشتر دوست دارم به نظرم voice میبره
    حَوا که بغض کند
    حتی خدا هم اگر سیب بیاورد
    چیزی جز گریه آرامَش نمی کند
    سیب ها را قایم کنید
    خبر های امروزی همه شوم بودند
    من حَوای پر از بغضم .. !

11. 5 کاربرِ زیر از still alive بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Falling Apart
    سپاس
    897
    از این کاربر 1,797 بار در 281 پست سپاس گزاری شده

اول ممنون واسه ترجمه ، نوژن و فربد ، دمتون گرم .
    دوم اشکان زنگ آخر واسا کارت دارم .
    نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    اخه چه سریالی میتونه از برکینگ بد و دکستر و گیم او ترونز بهتر باشه؟
    مد من :-)
    درسته امی داره تکراری میشه ، ولی بازم دوست دارم مد من ببره ، این سریال رو دوست میدارم زیاد ، حالا بذارید امسال هم ببره ، رکورد بزنه ، از سال بعد بدن به هوملند مثلا . نمیدونم .

نقل قول نوشته اصلی توسط Soul River نمایش پست ها
    از اينا که بگذريم , ما به هرکسي که با مشت بزنه تو صورت Pete راي ميديم!
    خداییش اینو راست میگه ، اون قسمت خیلی حال کردم کوبوند پا چشم پیت ، دمش گرم . یه دیپلم افتخار باس بهش بدن واسه این حرکتش .

اینم انتخابای من :
    مشاهده محتوا اسپویلر
    Outstanding Drama Series
    Mad Men
    Outstanding Mini-series Or Movie
    Hemingway & Gellhorn
    Outstanding Lead Actor In A Drama Series
    Bryan Cranston
    Outstanding Lead Actress In A Drama Series
    Claire Danes
    Outstanding Writing For A Drama Series
    Mad Men - Matthew Weiner and Semi Chellas
    Outstanding Directing For A Drama Series
    Breaking Bad - Vince Gilligan

13. 9 کاربرِ زیر از ehsan7 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7 نمایش پست ها
    دوم اشکان زنگ آخر واسا کارت دارم .
    بذار زنگ بزن بچه ها بیان!!!
    -------------------------------------------
    اینم جایزه دهنده های امی (چه لغتی به کار بردم)

Zooey Deschanel
    Jim Parsons
    Ginnifer Goodwin
    Claire Danes
    Emily VanCamp
    Louis C.K.
    Melissa McCarthy
    Amy Poehler
    Mindy Kaling
    Kerry Washington
    Tina Fey
    Jon Cryer
    Ricky Gervais
    Martha Plimpton
    Jeremy Davies

کسی میدونه از چه شبکه ای میتونیم ببینیم؟ عرب ها میدن فکر کنند. (مثل شبکه ی فاکس - گلدن گلاب رو که داد)
    و اینکه ساعت چنده به وقت ما؟

15. 10 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

5:30 دقیقه ی دیگه از شبکه ی abc فرش قرمز پخش می شه و 1 ساعت بعدش هم مراسم اصلی.

2:30 بامداد فرش قرمز
    3:30 مراسم اصلی
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

17. 9 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

پارسال کانال Dubai One با چند ساعت تآخیر نشون داد . رو نیل و عرب هستش

19. 4 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین