برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

[Emmy 2012] تندترین و بامزه ترین شوخی های "جیمی کیمل" در مراسم امی 2012

جیمی کیمل (Jimmy Kimmel) دیشب 23ام سپتامبر به عنوان میزبان 64امین دوره ی مراسم جوایز تلویزیونی "امی" در برابر جمعیت حاضر در سالن نوکیا قرار گرفت.کیمل در مونولوگ 4 دقیقه ای صحبت های خود, حمله هایی به نامزد ریاست جمهوری حذب جمهوری خواه "میت رامنی" و همچنین "جان هم" بازیگر نقش اول سریال "Mad Men" که سه سال متوالی موفق به دریافت جایزه نشده است داشت. در زیر جالبترین و تندترین شوخی های "جیمی کیمل" در این مراسم را مرور می کنیم:

- کاخ دانتون (Downton Abbey) سریال فوق العاده ایه! با دیدن این سریال می تونین حس کنین که بزرگ شدن توی خونه ی "میت رامنی" چجوریه!

- [بعد از رای گیری این که چند درصد از حضار جمهوری خواه هستن] چهل تا جمهوری خواه اینجا داریم و بقیشون هم یه سری همجنسگرای لیبرال کافرن! خب همینه که "کلسی گرمر" (Kelsey Grammer) امشب اینجا حاضر نشده ! (کمدین شهیر و جمهوری خواه آمریکایی)

- یه جمهوری خواه توی هالیوود مثل ساندویچ فیله ی مرغ می مونه روی میز خوراکی های سریال Glee (هیچ کس آدم حسابش نمی کنه)

- تلویزیون در آمریکا یک نهاد محسوب می شه. با این حال از هر پنج بازیگر تلویزیونی یکیشون اهل انگلستانن. فکر کنم باید بهشون جایزه بدیم چون اونا به آکادمی سلطنتی شکسپیر رفتن و استعدادهای ما توی بازار کشف شدن!

- این که رییس جمهور اوباما گفته که سریال مورد علاقش "وطن" هستش, کسی رو اذیت نمی کنه ؟ به نظر من رییس جمهور نباید "وطن" رو تماشا کنه ! به همون دلیلی که "چارلی شین" نباید "برکینگ بد" رو تماشا کنه! (اشاره به اعتیاد چارلی شین به انواع مواد مخدر و ارتباط دادن این قضیه به ضعف در امنیت ملی)

- [بعد از اشاره به کنسل شدن سریال Luck از شبکه ی HBO به دلیل مرگ چند اسب] اگر به مهمونی بعد از مراسم HBO (همون Emmy) می رین حواستون باشه که همبرگر نخورین !!

- "جانه هم" تو امسال بازی فوق العاده ای در سریال Mad Men داشتی, و من شخصا به خاطر این که امشب جایزه ای نبردی شکه شدم!! زود بود ؟!؟

- هیچ کدوم از چهار شبکه ی بزرگ امشب در ژانر درام نامزد نشدن, اعضای آکادمی دارن با این کار پیغام واضحی به این شبکه ها می فرستن. و اون پیغام اینه : "میمیاتون رو نشونمون بدین!"

- امشب شماها بایستی مهم ترین و چالش برانگیزترین نقش رو در عمرتون بازی کنین. و اون نقش بازیگریه که از برنده شدن بازیگر دیگه خوشحاله.

- فکر کنم شنیدم که شکم بعضی از حضار قار و قور می کنه, کسی می خواد جایزه ی "امی"ـیش رو با یه سمبوسه عوض کنه ؟

- پشت صحنه "جان استوارت" رو دیدم که جایزه ی امییش رو توی سطل زباله انداخت, اینو برای سال بعد یادتون باشه!!

منبع: insidetv.EW | ترجمه و ویرایش : TvWorld.ir
    استفاده از این مطلب تنها با ذکر لینک مستقیم به این مطلب مجاز می باشد.

TvWorld.ir
    ©
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Emmy 2012] تندترین و بامزه ترین شوخی های "جیمی کیمل" در مراسم امی 2012

مجری خوبی بود، شوخی هاش هم خنده دار بود، مخصوصا اونی که به شبکه های غیر کابلی انداخت
    اونی هم که به سریال لاک انداخت خوب بود!!
    نوژن جان Kelsey Grammer بازیگر سریال باسه که گلدن گلوب برد اما اینجا حتی نامزد هم نشد!! فکر کنم خیلی شاکی بوده!!!

3. 4 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,639
    از این کاربر 4,314 بار در 479 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Emmy 2012] تندترین و بامزه ترین شوخی های "جیمی کیمل" در مراسم امی 2012

ممنون نوژن با اینکه فقط ترجمه رو خوندم ولی کلی خندیدم . من با این اقا اتفاقی توی youtube اشنا شدم وخیلی باش حال کردم
    بخصوص اون قسمت از برنامش که از دستگاه دروغ سنج ساختگی برای اذیت کردن بچه ها استفاده میکنه
    البته ریکی جرویس هم خیلی خوبه مثل ایشون تیکه های رک و خشکی به همه می انداخت که موجب دلخوری هم میشد توی golde globe

5. 4 کاربرِ زیر از justUnited بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :