برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 26
    مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767
    از این کاربر 4,996 بار در 1,049 پست سپاس گزاری شده

یه حبه قند ساخته رضا میر کریمی به عنوان نماینده ایران در اسکار 2013 انتخاب شد.

یه حبه قند ساخته رضا میر کریمی به عنوان نماینده ایران در اسکار 2013 انتخاب شد.
    جواد شمقدری رییس سازمان سینمایی ضمن ِ تبریک به میرکریمی, پیشنهاد تحریم اسکار را مطرح کرد. " تا زمانی که دست اندرکاران آکادمی اسکار نسبت به سازندگان فیلم موهن واکنش درخور شان نشان نداده‌اند از مشارکت سینمای ِ ایران در این رویداد سینمایی امتناع می‌شود"
    حسن نجاریان قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی: ساخت فیلم موهن هیچ ربطی به هالیوود ندارد و اگر داشت اسکار تحریم میشد.
    امیر اسفندیاری سخنگوی هیات انتخاب: خوشحالم اثری به عنوان نماینده ایران به اسکار معرفی شده که حداقل در طول فیلم 10-15 بار نام مبارک حضرت رسول اکرم ذکر می‌شود.
    اعضای کمیته انتخاب : پوران درخشنده, نیکی کریمی, شهرام اسدی, فریدون جیرانی, حسن زندباف, علی شاه‌حاتمی, حمیدرضا صدر, علی معلم, امیر اسفندیاری.
    منبع:جام‌جم سه شنبه 4 مهر

عقاید ِ یک گرگ

2. 9 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تا ازادی راهی نیست.....
    سپاس
    928
    از این کاربر 713 بار در 127 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : یه حبه قند ساخته رضا میر کریمی به عنوان نماینده ایران در اسکار 2013 انتخاب شد.

متاسفانه وزیر ارشاد دوشنبه اعلام کرد که ایران در اسکار شرکت نخواهد کرد

4. 2 کاربرِ زیر از sajad44 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : یه حبه قند ساخته رضا میر کریمی به عنوان نماینده ایران در اسکار 2013 انتخاب شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Dj22FFop نمایش پست ها
    واقعا براي شما متاسف هستم كه با هر چيزي شوخي مي كنيد
    اول بهت بگم شوخی نبود یک محاسبه معمولی ریاضی بود هیچ توهینی هم نبود شما دلت از جای دیگه پره تو تمام مدتی که من اینجا عضوم هیچ کس به خدا و پیغمبر توهین نکرده اگه این توهین بود من بیشتر از شما ناراحت میشدم و به نوژن تذکر میدادم
    -------------
    بعدشم بچه ها من این فیلم رو دیدم خداییش خیلی مسخره و بی معنی تشریف داره فیلم فوق العاده ضعیفه اگه کلاه قرمزی و بچه ننه میرفت شانس جایزه باز داشت ولی این عمرا هر کس که دیده فکر کنم با من موافق باشه
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

6. 8 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

اقا چه ساده اید شما...فک کردین نشستن فیلمو دیدن بعد تحلیل کردن که از لحاظ ساختاری یه حبه قند شانس جایزه داره؟نه عزیز من اسم کارگردانا رو می زارن جلوشون بعد میبینن اِ اِ اِ رضا جونم هست؟بره اقا ... فیلم بره واسه اسکار.از لحاظ ساختار حرف نداره .متد کارگردانی بی نظیره .اصلا تحول ایجاد کرده.مگه خیلی دور خیلی نزدیکش چی داشت که این بخواد داشته باشه.اون موقع هم برگشتن گفتن اره این فیلم از مناظر طبیعی زیبای ایران استفاده کرده میدیم اونجا بقیه با کشورمون اشنا میشن.انگار گوش مخملی تشریف داریم ما.کسی که تو اون سن و سال شده بود همه کاره خانه ی سینما دیگه خودتون ببینید چقدر چپش پره.البته اینم بگم این و اون نداره.کلا سینمای ما که تعطیله چه فرقی می کنه کدوم بره؟
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

8. 5 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    30
    از این کاربر 126 بار در 33 پست سپاس گزاری شده

توهین یعنی تحریم اسکار و نادیده گرفتن حق فرهنگ و هنر ِ کشور
    توهین یعنی از100سایت99تاش رو هیلتر کردن
    توهین یعنی بستن جی میل و نادیده گرفتن کار و زندگی و مراودات مردم
    توهین یعنی بالا رفتن هر روزه ی قیمت دلار و سکه و طلا و متعاقب اون نون و شیر و ماست و گوشت و آب و کرایه خونه و....
    توهین یعنی گشت ارشاد
    توهین یعنی...
    دوستی که شمارش صلوات ها رو توهین میدونه ایا تو ایران زندگی میکنه یا نیویورک؟!!!!

10. 13 کاربرِ زیر از دنا بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 2 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط دنا نمایش پست ها
    توهین یعنی بالا رفتن هر روزه ی قیمت دلار و سکه و طلا و متعاقب اون نون و شیر و ماست و گوشت و آب و کرایه خونه و....
    توهین یعنی گشت ارشاد
    توهین یعنی...
    دوستی که شمارش صلوات ها رو توهین میدونه ایا تو ایران زندگی میکنه یا نیویورک؟!!!!

نه خير توهين يعني اينكه از كلمه فرهنگ و هنر سو استفاده بشه و براي هر چيز نا شايستي از اين كلمه استفاده بشه
    حالا مثلا اسكار رو هم تحريم كردن چه دخلي به تو داره.نون شبت كم ميشه يا غرور ملي ات پايمال ميشه
    اصلا هنرمند يعني كي؟
    نقاش مجسمه ساز خطا ط شاعر مينا كار معرق کار
    يا اينكه بازيگر هايي هاليودي كه زير يكديگر شنا ميرن
    يا شايدم بازيگر هاي ايراني كه به قول سلحشور همه اون ها هم تو باقالي ها سير ميكنن و در حال صيغه بازي اند.اگر تازه راست بگن
    كاربر محترم يكمي واقع بين باشيد.
    كجاي بازيگري هنر هست.كجاي كارگرداني هنر هست. اين چيزي كه ميگم مي دونم هيچ كس قبول نمي كنه
    اين ها همشون در حال افزايش صنعت پ ورنو هستند تا جيب شون رو از غرايض جنسي من و شما پر كنن
    همين ايران خودمون...كدوم بازيگر مرد يا زني رو ميشناسي كه دنبال دين يا ايمون باشه
    كدومشون عاقبت بخير شدن. كدومشون سالم زندگي ميكنن. كدومشون براي من شما احترام قاعل هستند و به فكر خوشگلي خودشون نيستند.اين ها همشون پول قيافه شون رو مي خورن.
    هيچ هنري به نام سينما و بازيگر هنرمند وجود ندارد.فقط مي توان برايش نام صنعت رو گذاشت نه هنر سينما
    خود هاليودي ها هم كلمه صنعت سينما رو قبول دارند نه هنر سينما
    حق فرهنگ و هنر كجا بود.
    اسكار فقط يك نمايش ملي هست كه فيلم هايي كه در مدت زمان خاصي در سينماهاي آمريكا و كانادا اكران ميشه رو در بر ميگيره
    و بخش سينماي خارجي اش فقط شامل فيلم هايي ميشه كه در اين سينما ها اكران شده باشد
    پس يعني فقط جايزه ملي آمريكاست نه جايزه بين المللي تاپ
    مي دونم شما قبول نمي كني
    چون اين جور در مغزتان ديكته كرده اند كه اسكار يعني بهترين جايزه
    نه خير اين جور نيست
    همون جدايي نادر خانم از آقا سيمينه هم به خاطر شركت سوني پيكچر تونست جايزه بگيره وگر نه فيلم بود اون مرتيكه ساخته بود.

شما مي توني براي حل اين مشكلت از هيلترشكن استفاده كني. همان طور كه همه استفاده مي كنن.
    خودت فكرش رو بكن اگر يك بچه 12 ساله بره پاي سايت هاي ناجور چي ميشه.اين اقتضاي مملك است و فرهنگ و دين ماست كه مي گويد بايد جلوي فحشا رو گرفت.البته شما حق داري گله كني از اين موضوع.
    چون از همين 99 تا كه نام بردي مي شود 50 تا را باز كرد. ولي بلاخره سازمان هيلترينگ هم بايد نون كارمندانش رو از يك جايي در بياورد ديگه.يعني بي خودي يك وقت هايي هيلتر ميكنن و با مراجعه مسئول سايت و باج گرفتن ازش در سايت رو باز ميكنن
    خارجي وايراني هم نداره .نمونه خارجي ميزنم برات.
    چند ماه سايت مديا فاير رو بسته بودن... فكر ميكني چطوري باز شد
    پول دادن بازش كردن ديگه.قبول نداري برو تحقيق كن

شما يكمي اگر براي پيامبرت ارزش قاعل بشي مي فهمي كه گفتن 2 الي 3 روز قراره اين حالت ادامه داشته باشه
    پس يكمي دندون رو جيگر بزار

توهين يعني اينكه همه ما در شكموم را باز كرديم و هر چيز حرومي رو ميخوريم
    بعدش كه ميريم دلار بخريم ميبينيم كه روي فروشنده حروم خورش تاثير گذاشته پس با بي وجداني كامل سرمون رو تو گل ميكنن
    بعدش كه اين دلار رو گرفتي ميروي جنس بياري .چون نون حروم تو شكمت هست با بيرحمي كامل جنس رو تو حلق ملت فروميكني
    بعدش هم هي ميگي دلار بالارفته...آخه لامصب تو كه جنس رو يك ساله تو انبارت احتكار كردي.چه ربطي داره تا دلار ميره بالا مي خواهي ترتيب ملت رو بدي
    بعدش ما هم ميريم جنس رو مي خريم و به همه ميگيم دلار بالا رفته خيلي ضرر كردم. بايد از يك جايي جبران كنيم
    ميري تو اداره ات وقتي ارباب رجوع آمد بالا سرت ميگي دلار بالا رفته اول چند تا تراور بيا بالا تا ببينم چي كار كنيم برات
    بعدش كه پول را مي گيري ميروي براي زن وبچه ات قضا مي خري و شكمشون رو پر ميكني
    فرداش پسرت ميزنه پاي چشم يك بچه ديگه.باباي بچه مياد بهت ميگه دلار بالا رفته... چند تا تراول بيا بالا وگرنه ميرم شكايت ميكنم.شما هم ميدهي.تا ميرسي خونه ميشنوي كه دخترت با يك جنتلمن رفتن گردش دلارهات رو خرج كنن
    شب زنت بهت ميگه فردا مي خوام پارتي بگيرم ..شما هم ميگي چشم بگير عزيزم.وقتي مهمون ها ميان چند تا چهره تازه وارد
    مي بيني. يكيشون بهت پيشنهاد شراكت ميده .ميگه اگه اينكارو كني با اين نرخ دلار اين قدر سود ميكني
    شما هم كه بدت نمياد پول در بياري قبول ميكني و فرداش پو ميشي ميروي بليط چين رو ميگيري و با اون آقاي جنتلمن ميشوي
    وارد كننده جنس هاي بونجول چيني.
    تازه داره اينجا مزه دلار گرون رو ميچشي..به خودت ميگي تو اين آشفته بازار اقتصادي ميشه همه چي رو با قيمت بالا فروخت
    بذاراين كار رو بكنم.مردم بدبخت هم چون شنيدن دلار گرون شده مثل اين غارت زده ها ميريزن تو فروشگاهت و همه جنس هات رو مي خرن. شب كي ميري خونه ........ديگه بقيه داستان رو نمي نويسم ...فقط تا اونجا تو فكرتون پيش بريد كه زن تون پيش يك جنتلمن ديگه هست

توهین یعنی گشت ارشاد

واقعا اگه گشت ارشاد واقعي نباشه چي ميشه. دنيا به آسمون ميرسه يا آسمون به دنيا.نميدونم
    من با افراطي بازي اين برادران ارشادي مخالفم ولي واقعا شما دوست داري كسي به خواهر و مادرت متلك بندازه
    آيا اصلا به عنوان يك ايراني غيرت ميدوني چيه؟ كسي كه غيرت داره نمي گذاري خوهر ومادر با اون آرايش هاي فضايي بره تو دل جامعه .كسي كه غيرت داره چشمش رو روي نامحرم مي بنده.
    متاسفانه به دليل پر شدن شكم هاي همه ما از نون حروم و دلار گرون (همون داستاني كه گفتم) ديگه كسي
    نمي دونه غيرت رو با (ق) مي نويسن يا با (غ)
    ديگه ادامه نمي دم چون اگه بدم بايد يك داستان ديگه تعريف كنم

توهین یعنی...

اين متن حرف مديريت انجمن هست.

حالا فکرش رو بکنین این فیلم به خارج کشور بره و خارجیا ببینن.. هر نفر که می بینه برای 15 باری که اسم رسول اکرم میاد 15 تا صلوات بفرسته.. بگیم 1 میلیون نفر هم فیلم رو ببینن .. می شه 15x1000000 می شه 15 میلیون صلوات

شما به همون دلايلي كه گفتم (.....) چشمت را روي واقعيت بستي. و توهين به اين عظمت رو نمي بيني
    اولا كه مگه اون هاليودي ها مسلمون هستند كه صلوات بفرستن. دوما حساب كتاب كردن اين جوري براي صلوات توهين نيست
    مگه نشنيدي كه گفتن يك روز مردي در حال مردن بوده و پسرش كنارش بوده .پسره ميبينه كه پدر سياه شده و رفتني هست
    به خودش ميگه پدر من كه كار خوبي نكرده .پس ميره جهنم. شب خواب ميبينه كه پدر تو بهشته .مي پرسه چي شد پدر رفتي بهشت
    پدره ميگه در يك زماني من زياد صلوات فرستاده بودم براي همين من رو بخشيدن
    شما صلوات فرستادن رو به تمسخر گرفتن .شما ارزش كار نيك رو پايين آوردي
    من بهت قول ميدم اگر فقط روزي يك دونه صلوات از ته قلبت بفرستي همه دنيا و آخرت رو داري
    در ضمن بنده در چين زندگي ميكنم مي توني آي پي من رو بدي اون دوست آي پي كارمون چك كنه
    روزتون بخير

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

دمت گرم حوصله کردی کلی نوشتی اما به قول نوژن اگه مردی با نام کاربری خودت این حرف ها رو بنویس.
    چرا رفتی پشت یه کاربر الکی پنهون شدی؟ از لحن حرف زدنت هم معلومه که چقدر با تربیت و اصلا توهین نمیکنی

نقل قول نوشته اصلی توسط Dj22FFop نمایش پست ها
    همون جدايي نادر خانم از آقا سيمينه هم به خاطر شركت سوني پيكچر تونست جايزه بگيره وگر نه فيلم بود اون مرتيكه ساخته بود.
    منم تو المان زندگی میکنم، میتونی ای پی ام رو چک کنی!! کاری نداره که خرجش 4 تومن پوله
    -----------------------------------------------
    از دوستان خواهش میکنم جواب همچین کاربری رو ندن

13. 8 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    دمت گرم حوصله کردی کلی نوشتی اما به قول نوژن اگه مردی با نام کاربری خودت این حرف ها رو بنویس.
    چرا رفتی پشت یه کاربر الکی پنهون شدی؟ از لحن حرف زدنت هم معلومه که چقدر با تربیت و اصلا توهین نمیکنی

منم تو المان زندگی میکنم، میتونی ای پی ام رو چک کنی!! کاری نداره که خرجش 4 تومن پوله
    -----------------------------------------------
    از دوستان خواهش میکنم جواب همچین کاربری رو ندن

کار منه عزیزم
    یادته چند ماه قبل اخراجم کردی
    اومده بودم ببینم حالتون خوبه یا نه
    مثل اینکه شکر خدا هنوز هستید
    فعلا بای

Hey Hey , My My
    سپاس
    4,251
    از این کاربر 4,580 بار در 461 پست سپاس گزاری شده

میگم Dj22FFop :

قشنگ تحلیل کردی ! توهماتت جالبه !

اگه هم وقت کردی میتونی بری با آقای حسن عباسی () رفیق بشی , باهم بشینین فیلم ها و سریال های دنیا رو تحلیل و بررسی کنید !

به همدیگه میخورین ...

16. 9 کاربرِ زیر از Shayea بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,639
    از این کاربر 4,314 بار در 479 پست سپاس گزاری شده

1.من این فیلمو هنوز ندیدم ولی اگر هم میرفت فکر نمیکنم کاری از پیش میبرد(با توجه به نظرات دیگران و منتقدان)
    2.در کل فیلم جدایی انتظارات ما رو خیلی بالا برد و من منتظرم ببینم فیلم بعدی فرهادی چه طوری از آب در میاد .
    3. خدا رو شکر این قضیه توهین سال قبل اتفاق نیافتاد وگرنه جدایی از حقش محروم میشد.
    4. من موافقم که این توهین دموکراسی غرب رو دچار تناقض کرد با توجه به ممنوع بودن اظهار نظر کردن در مورد هولوکاست در همین فرانسه.
    5. من شنیدم اخیرا به امامزاده ها و مساجد اینترنت 1 مگ نا محدود دارند گفتم شاید دوستمون Dj22FFop سرایدار یکی از هموناست داره خدمت میکنه.
    6. همش همین بود.

18. 10 کاربرِ زیر از justUnited بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    373
    از این کاربر 281 بار در 65 پست سپاس گزاری شده

تا جایی که شنیدم اسکار رو هم تحریم کردیما!!

بازتاب گسترده تحریم اسکار در جهان/ اسکار: ایران رسما به ما اعلام نکرده است

اینم حمایت "اصحاب فرهنگ و هنر" که حمایت کردن
    آدم اسما رو می خونه لذت میبره...

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910705001308

20. 3 کاربرِ زیر از lemoni بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین