برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 از مجموع 18
    There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,130 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

معرفی سریال 2Broke Girl

محصول شبکه : CBS
    شروع سریال : September 19 2011
    28شهریور

خلاصه داستان :

همونطور که در عنوان مشخصه،این سریال داستان دو دختر ورشکسته است.که یکیشون پیشخدمت رستوران و پرستار بچه است.که وارث ملک و املاکه ولی در حال حاظر باید پول خودش رو دربیاره.این دو در آخر با هم همخونه میشن و تصمیم می گیرن کار و کاسبی خودشون رو را بندازن.

2. 17 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4
    از این کاربر 39 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : معرفی سریال 2Broke Girl

من اصلا از این سریال هایی که وقتی یه چیزی می گن صدای خنده بلند میشه خوشم نمیاد
    این همه دانلود کردم دیدم این طوره کلی عصبی شدم
    بعد دیگه نگاهش نکردم

4. 5 کاربرِ زیر از Doni-ya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,728
    از این کاربر 7,997 بار در 836 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Doni-ya نمایش پست ها
    من اصلا از این سریال هایی که وقتی یه چیزی می گن صدای خنده بلند میشه خوشم نمیاد
    این همه دانلود کردم دیدم این طوره کلی عصبی شدم
    بعد دیگه نگاهش نکردم
    این سریالو نمیدونم ولی هر سریالی که صدای خنده داره قرار نیست بد باشه فرندز خیلی خوبه با این که صدای خنده داره
    بیستون را عشق کند و شهرتش را فرهاد برد ...

6. 6 کاربرِ زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

تاپیک این سریال چرا اینطوریه ؟ فصل چهارمش تازه شروع شده یعنی این سریال یه هوادار نداره اینجا که ذوق و شوق این سریال قشنگ رو داشته باشه؟ من یه کم از بازیگر های سریال برای دوستان اینجا میگم تا سریال رو بهتر بشناسن :
    کت دنینگز نقش مگس بلک رو بازی میکنه ، این دختر توی این سریال فوق العادس شوخی ها و تیکه هایی که میندازه همش سنگینه و اگر به زبان انگلیسی تسلط درست نداشته باشید متوجه نمیشید برای همین گاهی مترجم مجبور شده برای کلمه به کلمه این بازیگر یه توضیح بده، مکس پدرش ترکشون کرده مادرش رو ول کرده و یه جورایی دختر خودساخته ای هستش تو یه رستوران کار میکنه و علاقه به پخت پز کیک هم داره.
    بپ بهرز نقش کارولاین چنینگ رو بازی میکنه یه دختر نازپروده و بابا پولدار که گند کارای باباش در میاد و میفته زندان و اونوقت اینم مجبور میشه روی پای خودش وایسته برای همین میاد به رستورانی که مکس داره توش کار میکنه درخواست کار میده و شروع به کار میکنه ، خلاصه بگم براتون افاده ها طبق طبق سگا به دورش وق وق پوست مکس کنده میشه تا این کارش رو یاد بگیره بعدش هم خونه میشن میرسن به کاپ کیک هایی که مکس مجانی میزاره توی رستوران و به مردم میده.
    گرت موریس هم نقش یه پیرمرد سیاه پوست به نام ارل رو بازی میکنه که توی رستورانی که مکس و کارولاین کار میکنن صندوق داره قدیم ها دی جی بوده الان تنها زندگی میکنه و مکس اون رو عین یه پدر دوست داره.
    نفر بعدی جاناتان کایت هستش ، آشپز روسی یا اوکراینی که اولانگ اسمش هست و توی رستورانی که مکس کارولاین و ارل کار میکنه ، این مرد فوق العاده هستش یعنی توی کل سه فصلی که من دیدم شاید چند دقیقه جدی حرف زده باشه ، زندگی جــنسی شلوغ پلوغی داره با خیلی ها رابطه داره هربار هم که مکس و کارولاین با هم حرف میزنن صحبت از مسائل جــنسی میشه یهو سر کلش پیدا میشه و تیکه میندازه بهشون
    خب این رستورانی که این چهار نفر توش کار میکنن صاحب نداره؟ چرا که نداره یه متیو موی که چهره و فیزیک آسیای شرقی داره ولی متولد شده توی سانفرانسیکو هستش اینجا نقش هان لی صاحب رستوران هستش ، هان قد کوتاهی داره و مکس همیشه اون رو مسخره میکنه و بهش میگه بیشتر شبیه به زن ها هستش کلا کسی جدی نمیگیره هان رو تنها جایی که یه تصمیم قاطع گرفت اخراج یکی بود که به شب نشده دوباره رضایت داد تا برگرده طرف
    خب بریم سراغ ستاره این سریال ، منظورم از ستاره کسی هست که هربار که توی صحنه حاظر میشه جیغ دست هورای تماشاچیا سریال بلند میشه اونم کسی نیست جز جنیفر کولیج ! حالا جنیفر کولیج کی هست؟ دیگه کسی تو دنیا نیست که مجموعه فیلم های کیک آمریکایی و یا American Pie رو ندیده باشه توی فیلم یه شخصیت عوضی و شرور بودش به اسم استایفالر؟ جنیفر کولیج نقش مادرش رو بازی میکرد یادتون اومد کی رو میگم دیگه! ؟ جنیفر اینجا نقش سوفی کاچینکسی رو بازی میکنه و اصالت لهستانی داره بعد از حدود چهارده قسمت همسایه طبقه بالا مکس و کارولاین میشه اوایل که این دوتا شغل سوفی رو نمیدونستن فکر میکنن به شغل شریف دلالی عشق مشغوله چون دختر دور برش زیاد بود بعد دیدن نه خیر ایشون یه شرکت نظافتی خدماتی داره! خلاصه اینکه سوفی هم بعد از یه مدت بازیگر ثابت سریال میشه حتی با اولانگ وارد رابطه میشه .
    سریال داستان خوب و قشنگی داره اما خب مثل همه سریال ها یه دوره افت هم داره که سریال براتون خسته کننده میشه اگر به ژانر کمدی موقعیت علاقه دارید این سریال میتونه انتخاب خوبی باشه.
    فصل چهارم به تازگی شروع شده و اخبار رو که میخوندم انگار خانم کیم کارداشیان هم بازی کردن توی این قسمت ، توی این سریال کیم رو مسخره کردن و کلا سوژه کردن کیم توی سریال ها زیاد چیز عجیبی نیست خودش هم مشکلی نداره باهاش
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

8. 18 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    158
    از این کاربر 806 بار در 65 پست سپاس گزاری شده

سریال بدی نیست. دخترا هم خوب نقشاشون رو بازی کردن. بازیگر نقش کرولاین بخوبی تونسته کلیشه دختر نازنازی رو بشکنه و بازی متفاوتی ارائه بده
    ولی...

جدا خیلی جاها شوخی ها صرفاً مبتذل ان و ارزش دیگه ای ندارن.

شوخی های کلامی رو قبول دارم ولی از وسطای فصل 2 لوث می شن.

منی که f.r.i.e.n.d.s کمدی رو برام معنی کرده تا حالا هیچ و هیچ کمدی ای رو تا تهش نگاه نکردم.

10. 4 کاربرِ زیر از Serenita بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,513
    از این کاربر 11,114 بار در 876 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Serenita نمایش پست ها
    سریال بدی نیست. دخترا هم خوب نقشاشون رو بازی کردن. بازیگر نقش کرولاین بخوبی تونسته کلیشه دختر نازنازی رو بشکنه و بازی متفاوتی ارائه بده
    ولی...

جدا خیلی جاها شوخی ها صرفاً مبتذل ان و ارزش دیگه ای ندارن.
    هیچ سیتکامی این حجم شوخی کلامی نداره ، خیلی هاش اینقدر زیبا با کلمات بازی شده فقط چند لحظه باید فکر کنی چی گفته ، خصوصا شخصیت فوق العاده " Max Black "درسته شوخی جنسی زیاد داره ولی اکثرا قابل تحمل هستند .... به نظرم سریال فوق العاده زیباییه

12. 10 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,870
    از این کاربر 1,378 بار در 224 پست سپاس گزاری شده

من دو فصل از این سریال رو دیدم ... من خودم از این سریال خوشم میاد...
    درسته که میگن شوخی ج*ن*س*ی زیاد داره ولی قابل تحمله ..
    من عاشق شخصیت مکس و اولگ هستم ...
    من کلا سریال کمدی نگاه نمی کنم ... ممکنه بعضی از قسمتاش زیاد خوب نباشه ولی در کل سریال قشنگیه

14. 8 کاربرِ زیر از Dark Angel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,870
    از این کاربر 1,378 بار در 224 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان کسی خبر نداره فصل جدید پخش شده یا نه ؟

16. 3 کاربرِ زیر از Dark Angel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love all trust a few do wrong to none
    سپاس
    6,310
    از این کاربر 15,826 بار در 897 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark Angel نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی خبر نداره فصل جدید پخش شده یا نه ؟
    سلام, فصل جدید که 5 امین فصل باشه هنوز شروع نشده ... 10 روز دیگه شروع میشه ( 12 نوامبر 2015 )

18. 12 کاربرِ زیر از UntouChable بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

برچسب برای این موضوع