برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 12
    Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

به بهانه ی پخش اپیزودِ #100 | چرا باید "درمانگاهِ خصوصی" را دید...

.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    +---------------------------------------------------------------------------------------+
    تا به امروز چندین و چند سریال در ژانر "درامِ پزشکی" ساخته شده ولی همشون از یک داستان مشخص پیروی میکنن. در صورتی که سریال "درمانگاه خصوصی" بدون توجه به سریال های دیگه در این ژانر راه خودش رو پیش گرفت و به موفقیت بزرگی دست یافت.
    قبلا و در تاپیکی مجزا سریال "درمانگاهِ حصوصی" رو خدمت شما معرفی کردیم . اما به بهانه ی پخش صدمین اپیزودِ این سریالِ زیبا، مجددا نگاهی میکنیم به این سریال و ویژگی هایی که باعث میشه یکی از سریال های قابلِ توجه در ژانرِ خودش باشه .
    این سریال در واقع جداشده ی سریال "گری آناتومی" هست که شخصیتِ ادیسن مانتگامری در گری آناتومی، از اون سریال جدا میشه و در ادامه در سریال درمانگاه خصوصی به ایفای نقش میپردازه.
    وقتی که ساخت این سریال رو استارت زدن، هیچ کس از جمله خود تهیه کننده و نویسنده ی این سریال (که تهیه کننده و نویسنده ی گری آناتومی هم هست) امیدی به موفقیت درمانگاه خصوصی نداشتن. ولی همگی در اشتباه بودن چون بیننده های این سریال از همون آغاز از بیننده های گری آناتومی پیشی گرفتن و مقدمات موفقیت این سریال رو رقم زدند.

قسمتی از صحبت های اخیر Shonda Rhimes (تهیه کننده و نویسنده ی این سریال) در جشن صدمین قسمت از سریال درمانگاه خصوصی :
    به نظر من خیلی عالیه که یک برنامه ای، که داستانش یک جا تموم شده و منشعب شده، انقدر موفق ظاهر بشه. من واقعا خوشحالم که تونستیم سریالی موفق و متفاوت در ژانر پزشکی بسازیم.
    از تمام بازیگران و دست اندرکاران این سریال تشکر میکنم که private practice رو تبدیل به سریالی کردن که مردم از دیدنش لذت میبرن
    بازیگران و ایفای نقششون در کنار داستان زیبای این سریال، شما رو کاملا جذب میکنه و سریعا باهاشون ارتباط برقرار میکنید
    در کنار اتفاق های ناراحت کننده و عاطفی ای که در این سریال رخ میده، گوشه هایی از طنز هم وجود داره که باعث کامل شدن سریال میشه
    در زیر 10 دلیل کوتاه برای تماشای این سریال رو آوردم که امیدوارم شما رو به دیدن این سریال زیبا ترغیب کنه. چون متاسفانه این سریال جزو سریال هایی هست که نسبت بهش کم لطفی شده و برای سریال بازای عزیز نا آشنا هست
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

-ژانر : درامِ پزشکی، عاشقانه، کمدی
    --سال تولید : ۲۰۰۷ تا بحال
    ---شبکه پخش کننده : abc
    ----زمانِ هر قسمت : حدودا ۴۵ دقیقه
    -----دانلودِ سریال

+------------------------------+
    ▒ این سریال تاکنون نامزد دریافت 22 جایزه معتبر در زمینه های متفاوت شده. که از این تعداد موفق به دریافت 6 جایزه هم شده.

▒ دو قسمت اول اين سريال با 21 ميليون بيننده در زمان خودش رکورد جالبي رو زد يعني 1.9 ميليون بيننده بيشتر از grey's anatomy !! و در طول این ۵ فصل با متوسط ۱۱ ميليون بيننده جزو سريال هاي خوب قرار داره.

▒ محل فیلمبرداری سریال در Santa Monica و Los Angeles قرار داره .

▒ اين سريال در 53 کشور دنيا در حال پخش هست . از استرالیا و آرژانتین و کانادا تا ژاپن و هنگ کنگ و هند و شیلی و ...

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    +----------------------------------------------------------------------+

1.Kate Walsh به عنوان زیباترین زن سال 2010 از دید یکی از مجله های آمریکایی انتخاب شده، او در این سریال نقش دکتر "ادیسن مانتگامری" رو بازی میکنه. ادیسن در این سریال یک دکتر بسیار موفق و ماهر جراح کودکان هست. ولی وقتی پای عشق و رابطه وسط میاد، کاملا ناموفق هست و همیشه توی این راه شکست میخوره! شخصیتی بسیار معصوم و نیکوکار داره و دارای قلبی پاک و بزرگه! بازی زیبای او به همراه داستان زندگی شخصی ادیسن مانتگامری، یکی از نقات قوت و جذابه سریاله.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    2. Amy Brenneman بازیگری بسیار توانمند، زیبا و دوست داشتنی که در این سریال نقش دکتر "وایولت ترنر" رو بازی میکنه. دکتری روانشناس که علاوه بر مداوای بیماران، باید با مشکلات احساسی زندگی شخصی خودش هم دست و پنجه نرم کنه. حوادث تلخ و شیرین زیادی برای وایولت توی این سریال رخ میده که هر بیننده ای رو جذب خودش میکنه. او تا به امروز 3 بار نامزد دریافت جایزه ی گوی طلایی شده. |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    3. Audra McDonald بازیگر و خواننده ای توانمند که در این سریال نقش دکتر "نائومی بنت" رو بازی میکنه. او در این سریال یک دکتر زنان و زایمان هست که علاوه بر حاشیه های کاری، زندگی شخصی بسیار پیچیده ای هم داره! او یک مادر مجرده که هم باید با مسائل عاطفی خودش کنار بیاد و هم باید از دختر 15 سالش نگهداری کنه و زندگی خوبی رو براش فراهم کنه. او تا به امروز دوبار نامزد دریافت جایزه ی امی شده. |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    4. Taye Diggs بازیگری توانمند با بدنی عضلانی! او در این سریال نقش دکتر "سم بنت" رو بازی میکنه. یه متخصص داخلی که شوهر سابق نائومی هست. سم توی سریال حاشیه های جالبی داره و درگیر یک رابطه ی عاشقانه ی بسیار جدی و پیچیده میشه. شخصیت شوخ و جالب اون یکی دیگر از نقاط قوت سریال هست. |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    5. Tim Daley بازیگری خوشتیپ و با کلاس که نقش دکتر "پیت وایلدر" رو در این سریال بازی میکنه. او یک متخصص طب سنتی هست که در کار خودش بسیار ماهر و توانمنده. پیت هم در این سریال مجرده و جدای از مشغله ی کاری که در درمونگاه داره، وارد حاشیه های بسیار جالب و پیچیده ای از لحاظ عاطفی و شرایط زندگی میشه که بیننده رو جذب خودش میکنه. فردی بسیار پیچیده و احساسی هست و ایفای نقش زیباش شما رو جذب خودش میکنه. او یک بار هم نامزد دریافت جایزه ی امی شده. |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    6. Paul Adelstein بازیگری بسیار دوست داشتنی و احساسی که در این سریال نقش دکتر "کوپر فریدمن" رو بازی میکنه. دکتر کودکانی که برای بیماراش دست به هرکاری میزنه. حتی حاضره برای حفاظت از اونا به زندان بره! در محیط کار دکتری بسیار دلسوز و احساسی و در زندگی شخصی، اهل عشق و حال و دختر بازی! البته بعد از مدتی داستان زندگی شخصی اونم عوض میشه و وارد رابطه ای بسیار جدی میشه! شوخی ها و جک های او در این سریال در کنار شخصیت احساسیش، باعث میشه که سریع جذب دکتر کوپر بشید. به غیر از بازیِ بسیار زیبا و دوست داشتنی او در این سریال شاید خیلی از شماها اون رو به خاطر نقشش در سریال فرار از زندان به یاد داشته باشید. |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    7. KaDee Strickland بازیگری زیبا و توانمند که در این سریال نقش دکتر "شارلوت کینگ" رو بازی میکنه. دکتری کاملا رک که بعضی مواقع این رک بودنش باعث آزار و اذیت دیگران میشه! ولی در زیر این چهره ی خشک و جدیِ دکتر کینگ دلی بسیار رئوف داره. اون رئیس بخش یه بیمارستانه و در شغل خودش زنی بسیار موفقه. شارلوت هم بعد از یک سری اتفاقات وارد یک رابطه ی جدی با یکی از شخصیت ها میشه و این امر زندگیش رو دگرگون میکنه. |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    8. Shonda Rhimes نویسنده ای با استعداد که خالق هر دو سریال درمانگاه خصوصی و گری آناتومی هست. داستان نویسی و نقش آفرینی عالی و بدون نقص اوست که این سریال رو موفق کرده و کاری کرده که مردم عاشق این سریال و بازیگراش بشن. او تا به حال سه بار نامزد دریافت جایزه ی امی شده. |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    9. یکی دیگر از نقاط قوت این سریال حضور بازیگران مهمانش هست. بازیگرانی توانمند و با استعداد که با حضورشون تازگی خاصی به داستان سریال میبخشن و جهت گیری سریال رو تا حدودی عوض میکنن. بازیگران مهمانی معروف که میدونم خیلی از اونا رو میشناسید و از حضورشون در این سریال و بازی بدون نقصشون لذت میبرید. |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    10. داستان این سریال در هر قسمت شامل حاشیه های درون خود درمانگاه و مشکلات کاری و همچنین شامل داستان زندگی شخصی تمامی شخصیت ها هست. قرار دادن این دو در کنار هم در هر قسمت باعث زیبایی سریال میشه و باعث میشه که بیننده کاملا جذب سریال بشه. داستان هایی شاد و البته ناراحت کننده که در بیشتر مواقع چشماتون رو خیس میکنه!

+----------------------------------------------------------------------+
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    اگر تا کنون این سریال رو تماشا نکردید، بهتون پیشنهاد میکنم که این سریال زیبا رو از دست ندید و با دیدن این سریال یک درام پزشکی متفاوت رو تجربه کنید...

تهیه و ترجمه از آیدین
    اختصاصیِ TvWorld.IR ©
    +------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------+
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

سپاس
    9,205
    از این کاربر 14,536 بار در 1,905 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : به بهانه ی پخش اپیزودِ #100 | چرا باید "درمانگاهِ خصوصی" را دید...

لازم شد حتما این سریالو ببینم با توجه به تعریف هایی که ازش کردی و مخصوصا این که خودتم زیر نویسش می کنی دیگه جای شک و تردید واسه ادم نمی زاری
    در ضمن مرسی واسه متن خوبی که ترجمه کردی

3. 12 کاربرِ زیر از rezarbn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    603
    از این کاربر 515 بار در 84 پست سپاس گزاری شده

واجب شد ببینمش . فعلا تازه Sons of Anarchy رو شروع کردم . Downton Abbey رو هم دارم به جاهایی میرسونمش
    در اولین فرصت سریال بعدی که میبینم همینه

5. 2 کاربرِ زیر از Alireza 69 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It Sucks
    سپاس
    1,757
    از این کاربر 2,106 بار در 394 پست سپاس گزاری شده

آیدین جان من گریس اناتومی رو تا این فصلی که داره پخش میشه دیدم.آیا لازمه که اینو ببینم؟
    احساس میکنم که گریس اناتومی از این موفق تره.چون تو گریس مردیت رو نمیشه با هیچی عوض کرد.
    فکر کنم عین گریس باشه و واسه من جذابیتی نداشته باشه.

7. 3 کاربرِ زیر از Ehsan_keen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_keen نمایش پست ها
    آیدین جان من گریس اناتومی رو تا این فصلی که داره پخش میشه دیدم.آیا لازمه که اینو ببینم؟
    احساس میکنم که گریس اناتومی از این موفق تره.چون تو گریس مردیت رو نمیشه با هیچی عوض کرد.
    فکر کنم عین گریس باشه و واسه من جذابیتی نداشته باشه.
    همونطور که توی توضیحات گفتم این دوتا سریال باهم خیلی فرق دارن و هیچ ربطی هم به هم ندارن
    private practice یه سریال کاملا متفاوت در ژانر پزشکی هست و تقلید از هیچ سریالی نیست
    پس اینطوری نیست که شما چون گریز رو دیدی اینو نبینی...
    نویسنده و تهیه کننده ی گریز آناتومی و private practice یک نفر هست. یعنی خانم Shonda Rhimes. ایشون همیشه اعلام کرده که private practice رو بیشتر از گریز دوست داره
    این سریال بازیگرای بسیار توانمند و دوست داشتنی ای داره و به نظر من و خیلی های دیگه که این دوتا سریال رو تماشا کردن، private practice خیلی پخته تر و کامل تر از گریز آناتومی هست
    به قول دوستان گریز آناتومی بچه بازیه و برای نوجوون ها ساخته شده! در صورتی که private practice سریال آدم بزرگاس
    بازم بستگی به سلیقتون داره ولی در متفاوت بودن این دو سریال شک نکنید

9. 14 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Rain down, from a great height
    سپاس
    9,546
    از این کاربر 11,379 بار در 1,381 پست سپاس گزاری شده

از نظر من همین کوپر این سریال می ارزه به کل آناتومی گری !
    من که خودم قبل از شروع به دیدن با خودم گفتم که با این تیپ سریال ها حال نمیکنم. چون قبلش چند قسمت آناتومی گری رو تو 'MBC Persia' دیده بودم و درست چند هفته بعد از اون private practice رو شروع کرد به نشون دادن !
    اون موقع بود که واقعا میشد فرقشون رو دید

این سه تا پزشک مرد هم کنار همدیگه ترکیبشون عالیه ! خیلی خوب بازی میکنن خداییش..

نقل قول نوشته اصلی توسط idin نمایش پست ها
    private practice خیلی پخته تر و کامل تر از گریز آناتومی هست
    این تیکه رو موافقم 100 درصد...

سریال خیلی خوبیه از دست ندین.. پایلوتش رو ببینین عاشقش میشین.

و در آخر هم ممنون از آیدین بخاطر این تاپیک و زیرنویس بسیار خوبش .
    can't figure out why everyone's so excited about life. haven't found anything to live for.
    guess i'm losing hope.

11. 8 کاربرِ زیر از Barkeep بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    428
    از این کاربر 1,316 بار در 216 پست سپاس گزاری شده

دیگه باید بشینم دانلودش کنم ، این قدر تعریف کردی که ...

یاد سریال پرستاران داغون تلویزیون افتادم

13. 6 کاربرِ زیر از Hamed Hidden بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-pc نمایش پست ها
    دیگه باید بشینم دانلودش کنم ، این قدر تعریف کردی که ...

یاد سریال پرستاران داغون تلویزیون افتادم :smiley36:
    اون که عالی بود.... کجاش داغون بود؟ d: یه مقدار دوبله و سانسورش فقط ضعیفش کرده بود.
    ما هم به جرگه دانلود کنندگان پیوستیم.

15. 5 کاربرِ زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036

مطمئن باشید از دانلودش پشیمون نمیشید
    درام بسیار خوبی هست و واقعا جای تاسف داره که انقدر نسبت بهش کم لطفی شده

شاید بعضی دوستان فکر کنن چون این سریال جزو پروژه های انجمن هست ما انقدر ازش تعریف میکنیم
    در صورتی که من خودم به شخصه هیچوقت از چیزی یا کسی الکی تعریف نمیکنم...
    باز به سلیقه ی خودتون بستگی داره ولی توی ژانر درام پزشکی این سریال تکه! شک نکنید
    داستان قوی، بازیگرهای با استعداد و عالی، ایفای نقش های خوب و ...

17. 5 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,715
    از این کاربر 2,553 بار در 383 پست سپاس گزاری شده

با درود خدمت دوستان
    دوستان کافیه برای اثبات فرمایشات اقا ایدین قسمت اول رو دانلود کنن
    مطمئن باشید دیگه گرفتار داستان زیبای این سریال میشن
    من خودم از طرفدارهای سریال grey بودم
    اما باور کنید سطح این سریال از grey خیلی بالاتره

19. 5 کاربرِ زیر از 123u بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین