برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 44 از مجموع 44
    سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده

new7 بحث پیرامون قسمت های منتشر شده فصل چهارم سریال Breaking Bad

در این تاپیک درمورد قسمت های منتشر شده سریال با هم بحث میکنیم.

اولیش رو با اجازه ،خودم بنویسم.

قسمت 10 رو الآن دیدم خدایا چی کار میکنه این گوستاوو.جونور تر!! از این آدم من ندیدم.درود بر نویسنده سکانس مکزیک، گل کاشت.تو اون سکانس طوری چیده شده بود و همه چیز طوری رو هوا بود که انگار میخواد یه اتفاقی بیفته ولی اصلا فکر نمیکردم از طرف گوستاوو به اونها شبیخون! زده شه.

یه نکته ای که تو این سکانس مکزیک دیدم و جالب بود.عیان بودن شرکت کارخونه تولید کننده مواد اونجا بود.یعنی در اصلی کارخونه که باز شد مستقیم به لبراتوار رسیدن.یا مثلا محافظ ها در مکزیک به صورت علنی اسلحه دارن و نگه بانی میدن در حالی که در آمریکا این طوری نبود.دلیل اون هم قدرتمند بودن عجیب کارتل های مواد مخدر در اونجاست تا اندازه ای که احدی حق اعتراض نداره.همین چند روز پیش یه زوج جوون رو اونجا بالای یه پل به شکل فجیهی کشتن و آویزون کردن.بنده خداها به کارهای کارتل مواد در مکزیک اعتراض کرده بودن.

به اعتقاد من امروز روز جسی بود.اون طوری که جسی تو روی اون دانشمند شیمیه وایساد سریال علامت داد که آره جسی قراره یه کاری بکنه.نیم خنده گوستاوو بعد از اون سرو صدا پر از حرف بود.آخر فیلم هم که ناجی دوتا آدم به اون گندگی شد!
    البته این جرئتش رو مدیون خود گوستاوو است که از قبل ترس رو ازش دور ریخته بود ،با کارهایی که بهش برای انتقال مواد و همراهی مایک داده بود.حالا اون همه ماموریت دلیلش معلوم شد.

دلم برای تد خیلی سوخت.ضد حال خورد.هر چند کلیشه ای شد یه دفعه.

اونجا که والتر میخواست پتو رو کنار بزنه ولی به خون مردگی روی پیشونیش چسبیده بود عالی بود.حس رو کامل منتقل کرد!

گریه والتر رو دیدیم اونم برای اولین بار.ما هم نزدیک بود گریمون بگیره.خدا برایان کرنستون رو از ما نگیره.البته چون تو حالت مستی بود حساب نمیشه! چه سکانسی بود اون حرف زدن والتر با پسرش فضاسازی خیلی خوب دراومده بود.اونجا که والتر جونیور گفت پدر دیشب real بودی نظر پسرش هم معلوم شد.چون تا اون موقع تا این اندازه نظر پسر والتر رو در مورد رفتارهای عجیب پدر ندیده بودیم.
    این قسمت خیلی اتفاقات افتاد که جا داشته باشه که تا 2 فصل دیگه ماجرا ادامه پیدا کنه.

2. 5 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25
    از این کاربر 22 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : بحث پیرامون قسمت های منتشر شده سریال Breaking Bad

سلام به همگی

من تازه شروع کردم به دیدن این سریال. ولی واقعا سریال جالبیه و با همه ی چیز هاییکه دیدم متفاوته!! نه داستان خطی و تک بعدی (مثل فرینج ) نه تزریق الکی معما (مثل اون هزار توی عجیب غریبی که اخرش لاست نتونست خودش رو درست از توش بکشه بیرون )

همه چیزش درسته. جالبه و واقعا به اندازه ست. خط داستانش رو گرفته و داره خیلی منطقی بالا می ره . . .(مثلا کشتن crazy 8 هم درست بود و هم دلیل کشتنش مطابق بود با شخصیت والتر و . . .(خوب من هنوز اولای سریالم ))

نقل قول نوشته اصلی توسط EMINENT نمایش پست ها
    فرار از زندان(که خیلیم دوسش دارم) کاملا حادثه محوره ولی Breaking Bad بیشتر شخصیت محوره
    خب حداقل جفتشون کچل ان نه؟؟؟

4. 6 کاربرِ زیر از red fox بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You Don't Fu*k with a God
    سپاس
    541
    از این کاربر 48 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

حالم از زنه والتر بهم می خوره

6. 2 کاربرِ زیر از TheDarkness بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Happiness depends upon ourselves
    سپاس
    441
    از این کاربر 807 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

صلواتی بلند عنایت فرمایید
    بالاخره بعد از مجاهدت ها و فداکاری های فراوان به آخر نیم فصل اول فصل پنجم رسیدم
    یعنی این والتر معرکس عالی
    رفت توی لیست برترین سریالها و در کنار GOT,FRINGE ,Walking Dead,Lost ,.............. قرار گرفت
    بزن کف قشنگه رو
    If You Meet Buddha on the Road، Kill Him

8. 8 کاربرِ زیر از babak1365 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm necessary evil
    سپاس
    240
    از این کاربر 854 بار در 120 پست سپاس گزاری شده

لحظاتی پیش قسمت 7 فصل 5 رو دیدم، هنوز 8 رو ندیدم دلم نمیاد ببینم تموم بشه این نیم فصل، تا اینجا بهترین قسمتش به نظرم همین قسمت 7 بود(البته تو این فصل) واقعا مرگ مایک خیلی متاثرم کرد مخصوصا با اون دیالوگ آخرش

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها
    اونجا که والتر میخواست پتو رو کنار بزنه ولی به خون مردگی روی پیشونیش چسبیده بود عالی بود.حس رو کامل منتقل کرد!

فوق العاده بود!

10. 7 کاربرِ زیر از EMINENT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345

برچسب برای این موضوع