برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
    Rain down, from a great height
    سپاس
    9,546
    از این کاربر 11,379 بار در 1,381 پست سپاس گزاری شده

نقش محرمانه ی گاندولفینی در فیلم Zero Dark Thirty | داستان تعقیب بن لادن

بالاخره بعد از کلی انتظار اولین تیزر از فیلم "Zero Dark Thirty" که دنباله فیلم پرجایزه ی کاترین بیگلو (Katherine Bigelow) در سال 2009 بنام "The Hurt Locker" و با موضوع دستگیری اسامه بن لادن است، منتشر شد.

این فیلم درباره یک گروه از نیروهای عملیات ویژه است که ماموریت دارند اسامه بن لادن رهبر گروه تروریستی القاعده را به دام بیندازند یا بکشند.

کاترین بیگلو که سال 2010 برای درام جنگی «The Hurt Locker» برنده اسکار بهترین کارگردانی شد، فیلم «Zero Dark Thirty» را بر مبنای فیلمنامه‌ای از مارک بول که او هم برای «The Hurt Locker» اسکار بهترین فیلمنامه غیراقتباسی را برد، کارگردانی کرده است.

از جمله بازیگران این فیلم میشه به Joel Edgerten، Jessica Chastain، Edgar Ramirez و Mark Strong اشاره کرد. جیمز گاندولفینی در این فیلم نقش یک شخص درجه بالا در دولت رو بازی میکنه به نام Leon Panetta، وزیر دفاع فعلی که اون موقعی که بن لادن پیدا و کشته شد رئیس کل سازمان CIA رو به عهده داشته.

خبر تولید «Zero Dark Thirty» اولین بار دسامبر 2010 اعلام شد. آن زمان بیگلو و بول فیلمنامه را هم کامل کرده بودند.

در ماه مِی 2011 کمی پیش از آغاز فیلمبرداری، بن لادن در خانه‌ای انبارمانند در پاکستان با شلیک گلوله نیروهای آمریکایی به قتل رسید. بیگلو و بول به ناچار کار را متوقف و فیلمنامه را با جهت‌گیری‌های جدید بازنویسی کردند.

عنوان اصلی فیلم جدید بیگلو «Zero Dark Thirty» است. این عبارت به لحاظ نظامی به معنای «30 دقیقه بامداد» است، اما در کل به ساعتی نامشخص در اوایل صبح زمانی که هوا هنوز تاریک است، اشاره دارد.

منبع: InsideMovies.EW.com

TvWorld.ir©
    can't figure out why everyone's so excited about life. haven't found anything to live for.
    guess i'm losing hope.

2. 15 کاربرِ زیر از Barkeep بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : نقش محرمانه ی گاندولفینی در فیلم Zero Dark Thirty | داستان تعقیب بن لادن

بسیار عالی!
    من عاشق فیلم The Hurt Locker بودم. عالی بود اون فیلم...
    و این فیلم هم میدونم عالی میشه چون یه داستان خیلی هیجان انگیز براش انتخاب کردن

مرسی معین برای این خبر

4. 10 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

من The Hurt Locker رو نديدم.. 6 تا اسكار برده
    با اين تفاسير بايد فوق العاده باشه.

6. 6 کاربرِ زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

.
    منم بعد از Hurt Locker به بیگلو ارادت پیدا کردم . اون سال قطع به یقین میدونستم که آواتار اسکار و میبره اما فیلمِ بیگلو برد و بعد از این بود که من رفتم سراغ این فیلم و واقعا عاشقش شدم . اسکار و با شایستگی برد. حتما ببینید فیلمش رو...
    اما فیلمِ جدید...
    کارگردان و فیلمنامه نویس که همون هستن، داستان خوب و پرتنشی هم داره، امیدوارم این هم فیلم خوبی دربیاد .

8. 9 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh3eN نمایش پست ها
    .
    منم بعد از Hurt Locker به بیگلو ارادت پیدا کردم . اون سال قطع به یقین میدونستم که آواتار اسکار و میبره اما فیلمِ بیگلو برد و بعد از این بود که من رفتم سراغ این فیلم و واقعا عاشقش شدم . اسکار و با شایستگی برد. حتما ببینید فیلمش رو...
    اما فیلمِ جدید...
    کارگردان و فیلمنامه نویس که همون هستن، داستان خوب و پرتنشی هم داره، امیدوارم این هم فیلم خوبی دربیاد .
    با عرض پوزش و احترام بسیار اقا محسن اما به نظر من که کاملا اسکار اون سال تحت تاثیر فضای سیاسی بود
    قفسه ی درد فیلم خوبی بود اما نه در اون حدی که اینهمه اسکار بگیره.به نظر من البته
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

10. 6 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

.
    مرسی مجتبی جان .
    البته من کلا در مورد فیلم ها نظر ندم بهتره چون اصلا فیلم ها رو دنبال نمیکنم و در مقابل شما حرفه ای ها حرفی ندارم . اون سال هم من آواتار رو دیده بودم و مبهوتِ جلوه های ویژش شده بودم . برای همین ته دلم میخواستم آواتار برنده بشه و با جو و سر و صدایی که بوجود آورده بود هم احتمال زیادی میدادم که بشه . برای همین تازه بعدنکه Hurt Locker اسکار و برد من رفتم ببینم چی بوده و دیدم نسبت به آواتار بهتر بود خیلی...
    در مورد اون ۵ تا اسکار دیگه ای که گرفت نظری ندارم اما در مورد بهترین فیلم. شاید از اون لیست فقط سه تا میتونستن در حد برنده شدن باشن. آواتار و Hurt Locker و Inglourious Basterds. آواتار که با داستانِ نخ نماش در مقابل این دو تا حرفی نداشت. و شاید برنده نشدنِ تارانتینو رو باید بزاریم پای بی توجهی همیشگیِ آکادمی به بزرگایی مثل دی کاپریو و همین تارانتینو و... .
    در مورد انتخابِ نهایی که بحث سلیقه ای میشه. بهر حال من از فیلمِ بیگلو خیلی خوشم اومد .

بی‌ربط : امسالم که میگفتن امی تحت تاثیر مسائل سیاسی همه جوایز و ردیف کرده برا هوم‌لند .

12. 10 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :