برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 58
    سپاس
    24
    از این کاربر 163 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

بحث و تبادل نظر درباره سریال DR.who

سلام به همه دوستان
    از اونجایی که این سریال به نظرم با همه سریال های موجود در سایت متفاوت هست دوست داشتم با هم درباره این سریال تبادل نظر کنیم.(بابت اشکلات نگارشی پوزش میطلبم)
    اول خیلی کوتاه درباره سریال صحبت میکنم،چون این سریال اینقدر طولانی و عمیق هست که اگه بخوام مفصل دربارش حرف بزنم خیلی ظولانی میشه و فکر میکنم که از حوصله این جمع خارج باشه.
    این سریال به چند دلیل واقعا با تمام سریالها متفاوت هست،اول این که ما ایرانی ها میشه گفت که به تازگی باهاش آشنا شدیم که خب دلایل مختلفی داره.
    این سریال انگلیسی که توسط بی بی سی تولید میشه از سال 1963 با بازی william hartnel در نقش اول یعنی نقش دکتر شروع به کار کرد.
    داستان سریال به طور مختصر درباره یک آدم فضایی ملقب به دکتر هست،دکتر از نژاذ time lord یا ارباب زمان هست که با ماشین زمانش به نام تاردیس (tardis) در زمان و مکان سفر میکنه.
    به طور کل سریال رو میشه به دو قسمت تقسیم کرد:
    1.قسمت اول که از سال 1963 شروع به کار کرد و تقریبا تا سال 1990 به کار خودش ادامه داد و در سال 1996 هم یک فیلم سینمایی بر اساس این سریال با همکاری هالیوود ساخته شد.
    2.قسمت دوم که از سال 2005 و با تلاش یک نویسنده به نام russell Tdavies شروع به کار کرد و همین نویسنده به عنوان سرپرست نویسندگان سریال انتخاب شد.
    قسمت دوم تا به امروز هفت فصل موفق رو تولید کرده که میتونید فصل هفت رو توی انجمن پیدا کنید.

دوست داشتم دوستانی که سریال رو دنبال میکنند نظراتشون رو بیان کنن تا کسایی که هنوز سریال رو ندیدن هم ترغیب بشن و جزء طرفداران بی شمار این سریال بشن.
    سر فرصت خودم هم نظراتمو بیان میکنم

سپاس
    954
    از این کاربر 69 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : بحث و تبادل نظر درباره سریال DR.who

سلام دوستان
    ببخشید یه سوال: بیس این سریال سفر در زمانه؟ آخه فیلمهایی که تو این ژانر تولید میشه رو خیلی دوس دارم مثل فصل پنج سریال لاست. البته انتظار ندارم کیفیتش مثل لاست باشه فقط میخوام بدونم چقدر روی مبحث سفر در زمان مانور داده شده؟ و اینکه همچنان فصول ابتدایی سریال زیرنویس نداره؟آخه مگه میشه یه سریالی رو بدون در نظر گرفتن پنج فصل اولش دید. چیزی از قصه میشه فهمید؟

3. 2 کاربرِ زیر از hamraz6869 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hamraz6869 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یه سوال: بیس این سریال سفر در زمانه؟ آخه فیلمهایی که تو این ژانر تولید میشه رو خیلی دوس دارم مثل فصل پنج سریال لاست. البته انتظار ندارم کیفیتش مثل لاست باشه فقط میخوام بدونم چقدر روی مبحث سفر در زمان مانور داده شده؟ و اینکه همچنان فصول ابتدایی سریال زیرنویس نداره؟آخه مگه میشه یه سریالی رو بدون در نظر گرفتن پنج فصل اولش دید. چیزی از قصه میشه فهمید؟
    کلا به فضا و زمان ربط داره و از خیلی فیلم های تو این سبک بهتره زیر نویس همه این نه فصل موجوده البته یه سری ش رو توی ساب سین نزاشتن اما خواستی پیام خصوصی بده برات اپلود کنم
    اینکه از فصل پنج به بعد میگن میشه دید چون وقتی دکتر تجدید حیات میکنه بیشتر عوامل دکتر قبلی دیگه تو سریال حضور پیدا نمکین میشه گفت دکتر جدید ماجراهای جدید
    البته از فصل پنج از لحاظ جلوه های ویژه زیاد پیشرفت داشته یعنی میشه گفت سعی کردن برای سریال سنگ تمام بزار وگرنه فصل های قبلش از حاظ داستانی هیچی کم ندارن واقعا عالی هستن به نظرم هرکی نبینه ضرر کرده
    اصل سریال سفر توی زمان و فضا ست بیشتر از همه سفر تو زمان هست البته یه سری اتفاقات تو زمان حال هم رخ میده واقعا سریال لذت بخشیه هم بار علمی تخیلی داره هم دارم توش هست هم کمدی داره
    سریال رو میشه گفت یه پکیج کامل از همه چی

5. 5 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    954

نقل قول نوشته اصلی توسط alpay_fm نمایش پست ها
    کلا به فضا و زمان ربط داره و از خیلی فیلم های تو این سبک بهتره زیر نویس همه این نه فصل موجوده البته یه سری ش رو توی ساب سین نزاشتن اما خواستی پیام خصوصی بده برات اپلود کنم
    اینکه از فصل پنج به بعد میگن میشه دید چون وقتی دکتر تجدید حیات میکنه بیشتر عوامل دکتر قبلی دیگه تو سریال حضور پیدا نمکین میشه گفت دکتر جدید ماجراهای جدید
    البته از فصل پنج از لحاظ جلوه های ویژه زیاد پیشرفت داشته یعنی میشه گفت سعی کردن برای سریال سنگ تمام بزار وگرنه فصل های قبلش از حاظ داستانی هیچی کم ندارن واقعا عالی هستن به نظرم هرکی نبینه ضرر کرده
    اصل سریال سفر توی زمان و فضا ست بیشتر از همه سفر تو زمان هست البته یه سری اتفاقات تو زمان حال هم رخ میده واقعا سریال لذت بخشیه هم بار علمی تخیلی داره هم دارم توش هست هم کمدی داره
    سریال رو میشه گفت یه پکیج کامل از همه چی
    وای خیلی کنجکاوم کردی. اتفاقا خیلی شنیدم این سریال طرفدار داره ولی یه چیزی برام عجیبه که چرا تعداد رای دهنده ها چندان چشمگیر نیست! هرچند به اساس این رای ها خیلی نمیشه اتکا کرد مثلا بازی تاج و تخت با اون آرای فوق العادش من رو جذب نکرد. ولی بودن سریالهایی با تعداد رای کمتر بیشتر برام خوشاینده بوده.
    بابت زیرنویس هم دم شما گرم حتما بهت پیام میدم دوست عزیزم.

7. 2 کاربرِ زیر از hamraz6869 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162

نقل قول نوشته اصلی توسط hamraz6869 نمایش پست ها
    وای خیلی کنجکاوم کردی. اتفاقا خیلی شنیدم این سریال طرفدار داره ولی یه چیزی برام عجیبه که چرا تعداد رای دهنده ها چندان چشمگیر نیست! هرچند به اساس این رای ها خیلی نمیشه اتکا کرد مثلا بازی تاج و تخت با اون آرای فوق العادش من رو جذب نکرد. ولی بودن سریالهایی با تعداد رای کمتر بیشتر برام خوشاینده بوده.
    بابت زیرنویس هم دم شما گرم حتما بهت پیام میدم دوست عزیزم.
    در کل دیدن یک سریال به علاقه است
    راجب گیم اف ترون هم باید بگم اگه به سریال های فانتزی علاقه دارید از دستش ندید البته به خود شما بستگی داره
    دکتر هو سری جدیدش توی این نه فصل که پخش شد و دارم میبینم واقعا عالی عمل کرده همون فصل های نخست که همه میگن ندیدی هم ندیدی یه سری داستان های جالب داره که نمیشه به سادگی ازشون گذشت مخصوص با دیوید تنت واقعا نقش دکتر رو علی بازی کرد داستان های که داشت هم واقعا عالی بود البته دکتر هو یه سری قسمت های اسپشل هم داره که اون ها هم خیلی عالین (تیم دانلود اون ها رو هم گذاشته ) البته یه چندتای شون زیر نویس ندارن اون های که برای کریسمس نیستن که اونم یکی دوتاست بقیه شون زیر نویس دارن
    قول میدم اگه به علمی تخیلی و فانتزی علاقه دارید نهایت لذت رو از این سریال ببرید
    البته تا جای که دیدم همه سریال ها فراز و نشیب دارن اما بازم ارزش دیدن داره
    از اینجا میتونید با کیفیت 480 دانلود کنید اضافات ش هم توی همین تاپیک توی پست دوم گذاشتن
    http://tvworld.info/showthread.php?t...551#post192551

9. 6 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    954

در کل دیدن یک سریال به علاقه است
    راجب گیم اف ترون هم باید بگم اگه به سریال های فانتزی علاقه دارید از دستش ندید البته به خود شما بستگی داره
    دکتر هو سری جدیدش توی این نه فصل که پخش شد و دارم میبینم واقعا عالی عمل کرده همون فصل های نخست که همه میگن ندیدی هم ندیدی یه سری داستان های جالب داره که نمیشه به سادگی ازشون گذشت مخصوص با دیوید تنت واقعا نقش دکتر رو علی بازی کرد داستان های که داشت هم واقعا عالی بود البته دکتر هو یه سری قسمت های اسپشل هم داره که اون ها هم خیلی عالین (تیم دانلود اون ها رو هم گذاشته ) البته یه چندتای شون زیر نویس ندارن اون های که برای کریسمس نیستن که اونم یکی دوتاست بقیه شون زیر نویس دارن
    قول میدم اگه به علمی تخیلی و فانتزی علاقه دارید نهایت لذت رو از این سریال ببرید
    البته تا جای که دیدم همه سریال ها فراز و نشیب دارن اما بازم ارزش دیدن داره
    از اینجا میتونید با کیفیت 480 دانلود کنید اضافات ش هم توی همین تاپیک توی پست دوم گذاشتن
    http://tvworld.info/showthread.php?t...551#post192551
    راجب به گیم آف، من وقتی حسم نسبت به یه سریال بد میشه یه مدت فاصله میندازم بعدا دوباره ادامه میدم.
    ممنون بابت معرفی لینک. بله به هر حال نمیشه انتظار داشت یه سریال همیشه رو اوج باشه. این سریالم نتم یاری کنه به زودی میزنم به دانلود......ممنون دوستم.

11. 3 کاربرِ زیر از hamraz6869 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    15
    از این کاربر 91 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

فصل نه هم تموم شد
    احساس میکنم یه چیزی رو از دست دادم

13. 3 کاربرِ زیر از look87 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162

نکنه این فسل از سایبرن ها خبری نبود برای همین این احساس رو داری

-----------
    فک کنم جایگزین کلارا تو قسمت کریسمس مشخص بشه

15. 4 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    15
    از این کاربر 91 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

نکنه این فسل از سایبرن ها خبری نبود برای همین این احساس رو داری

-----------
    فک کنم جایگزین کلارا تو قسمت کریسمس مشخص بشه

از کلارا خیلی خوشم اومد
    اصلا دلم نمیخاست که براش جایگزین بیاد
    کاش بازم می میوند.بهترین همراه دکتر بود

ولی اخرش رو دقیق متوجه نشدم؟
    یعنی کلارا با اون تاردیس رفت که تو زمان خودش بمیره؟
    یعنی گلفری پیدا شد؟
    یعنی دیگه دکتر دنبال گلفری نمیگرده تا پیداش کنه؟

17. 2 کاربرِ زیر از look87 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162

نقل قول نوشته اصلی توسط look87 نمایش پست ها
    از کلارا خیلی خوشم اومد
    اصلا دلم نمیخاست که براش جایگزین بیاد
    کاش بازم می میوند.بهترین همراه دکتر بود

ولی اخرش رو دقیق متوجه نشدم؟
    یعنی کلارا با اون تاردیس رفت که تو زمان خودش بمیره؟
    یعنی گلفری پیدا شد؟
    یعنی دیگه دکتر دنبال گلفری نمیگرده تا پیداش کنه؟
    این سریال اما و اگر زیاد داره
    کلارا به نظر منم بهترین همراه دکتر بود البته جا داره یادی هم از ایمی بشه :دی
    اما مرگ کلارا که حتمی شده از خاطرات دکتر هم که پاک شد
    تا اونجای هم که تو اخرین قسمت مشخص شد داره میره گلافری که به همون لحظه برگرده
    یعنی مسئله حیاطیه کلارا هزار سال هم بگذره مجبوره به همون زمان برگرده در واقع برنگشتن ضربان قلبش نشانه همینه که برمیگرده حالا دیگه راه برگشتش به گلافری بخواد چندتا دور این ور اون ور هم بزنه یا بیاد دوباره به دکتر کمک کنه که این یکی خیلی بعیده
    اما بد جور احساس میکنم ریور سانگ عزیر یا همون ملودی خودمون یه مدت دکتر رو همراهی میکنه یعنی به یک اپیزود بازگشتش خلاصه نمیشه
    گلافری هم که توی اخر خط زمانی جهان قرار داره بعید میدونم به اونجا هم زیاد سر بزنه یعنی بیشتر فکوس دکتر تا اینجای سریال روی زمین بود به نظرم به گلافری هم بره فوقش یه قسمت یا دوتا
    البته خاطراتش مربوط به پیدا کردن گلافری سرجاشه

19. 4 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    19
    از این کاربر 50 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

همیشه احساس می کردم بازگشت گلفری یه ذره باشکوه تر باشه انگار ی سکانس بود که از همون فصل اول و همون دکتر ضایع ک با رز بود منتظرش بودم تا کپتان جک ، مارتا ، دونا ، ایمی و روری و دست آخر کلارا
    اصن شکوه انتظاری ک واسش می کشیدم رو نداشت

21. 3 کاربرِ زیر از CapIA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین