برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 75
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

[Sons Of Anarchy] بحث و گفتگو پیرامون فصل سوم

در این تاپیک پیرامون فصل سوم بحث و گفتگو میکنیم.
    برای دانلود سریال و زیرنویس اختصاصی به تاپیک های زیر مراجعه کنید.
    http://www.tvworld.info/thread19608.html
    http://www.tvworld.info/thread35406.html#post83832

2. 24 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    434
    از این کاربر 544 بار در 98 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Sons Of Anarchy] بحث و گفتگو پیرامون فصل سوم

این فصل غوغاس ! غوغا !!!

فصل 2 خیلی عالی بود اما این فصل به نظر من داستانش پیچیده تر و خیلی عالی کار شده ..

منم جلوتر از انجمن هستم فصل 3 رو تموم کردم !
    البته ازونجایی که این سریال جزء بهترین سریال هایی هستش که دیدم با زیرنویس بچه ها مون هم نگاه میکنم تا یه جورایی قدردان زحماتشون و وقتی که واسه ما میزارن باشم...

درضمن بچه ها سرعت زیرنویستون خیلی خوبه و منظم بوده دمتون گرم
    پایان فصل ذوق مرگ نشید !!! واقعا فکر میکنم مغزم داشت منفجر میشد !!!!

4. 9 کاربرِ زیر از poriya_f بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

من وقت نمیکنم جلو جلو ببینم، همین قسمت ها هم روز زیرنویس یه دور میبینم.
    چند قسمت اول جالب نبود خیلی کند بود و اصلا هیجان نداشت، سایه غم جکس رو سریال سایه انداخته بود، اما
    این قسمت پنج خیلی خوب بود، به داستان یه سمت و سویی داد و اخرش هم که جکس دیوونه ام کرد و باعث شد امضام رو عوض کنم.
    سریال واقعا درجه یکه، از همه نظر. مرسی از بچه ها تیم ترجمه برای انتخاب همچین سریالی

6. 9 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نمي‌دونم چرا هر وقت اين سريال رو نيگاه ميكنم اصلا حس يه قسمت از يك سريال رو ندارم همش حس ميكنم دارم فيلم‌سينمايي مي‌بينم!

اتفاقات اين فصل هم يواش يواش داره حسابي خر تو خر ميشه من كه حسابي گيج شدم! مثل اينكه اصلا نميشه انتظار يك قسمت بدون دردسر رو داشت.

در يك نما اگه متوجه شده باشيد يك دقت ظريف در سريال هنرنمايي كرد (تصوير پايين) اگه يادتون باشه قسمت قبل "جكس" با مشت زد توي اون ماشين سنگين و در اين نماي دوربين كاملا گريم خون مردگي روي دست جكس پيداست اين خيلي دقت خوب و عالي براي يه سرياله كه حتي اين جزئيات رو هم رعايت ميكنه:

در اين مدت كه سريال‌هاي زيادي هفتگي دارم مي‌بينم از دو شخصيت حالم بهم خورده: يكي "برودي سريال هوملند" و دومي هم "جكس" خودمون. بخصوص با اين حركت مزخرفش در آخر اين قسمت پنجم. من اگه جاي ايرلنديها بودم سر بچه چندماهش رو با لبه كلفت گهواره‌ي بچه مي‌بريدم و بعد اونموقع سر هابيل كوچولو رو در حاليكه به يك رگ ظريف از گردنش آويزون هست رو ميزاشتم روي سينه‌ي مادربزرگ "جــــــــــــــما" ... !!!! مثل اينكه دلش براي نوه‌ي كوچيكش تنگ شده بود. (خوب شد ايرلندي نشدم)

ايده بهتري به ذهنم نمي‌رسيد.

8. 6 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Hey Hey , My My
    سپاس
    4,251
    از این کاربر 4,580 بار در 461 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط irag12 نمایش پست ها
    در اين مدت كه سريال‌هاي زيادي هفتگي دارم مي‌بينم از دو شخصيت حالم بهم خورده: يكي "برودي سريال هوملند" و دومي هم "جكس" خودمون. بخصوص با اين حركت مزخرفش در آخر اين قسمت پنجم. من اگه جاي ايرلنديها بودم سر بچه چندماهش رو با لبه كلفت گهواره‌ي بچه مي‌بريدم و بعد اونموقع سر هابيل كوچولو رو در حاليكه به يك رگ ظريف از گردنش آويزون هست رو ميزاشتم روي سينه‌ي مادربزرگ "جــــــــــــــما" ... !!!! مثل اينكه دلش براي نوه‌ي كوچيكش تنگ شده بود. (خوب شد ايرلندي نشدم)

بابا یکی زنگ بزنه پلیس بین الملل ! با لبه ی کلفت گهواره میخوای سر یه بچه ی چند ماهه رو ببری ؟!!؟؟؟ تازه یه رگش رو هم میخوای آویزون بزاری !!!!!

ایرج جان میفهمم چی میگی !

من هم اون اولای سریال اصلا از جکس خوشم نمیومد ! کلا من از شخصیت های مثبت! سریال ها و فیلمها متنفرم , مخصوصا اونهایی که میخوان تغییر ایجاد کنن و جلوی آدم بدها! رو بگیرن !

این فصل هم به خوبی فصل های قبل نیست ! و خیلی هم خر تو خر شده ! اینم قبول دارم !

ولی شما سعی کن رو بقیه ی سریال فوکوس کنی ! این همه کاراکتر باحال و دل نشین ! صاف رفتی سراغ اون بده ؟! (البته هر سریالی یه "جکس" نیاز داره!)

تو وسط های فصل 2 من نظرم در مورد جکس عوض شد ! خوب بازی میکنه و عصبانیت و خشم و احساس رو قنشگ با هم تلفیق میکنه ! (البته از شخصیتش هنوز خوشم نمیاد!)

10. 7 کاربرِ زیر از Shayea بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

جکس بده؟ این اخه حرف بود زدید شما؟ بهترین شخصیت سریال همین جکسه، بازیگرش که فوقالعاده است
    من با تک تک صحنه های که بازی میکنه حال میکنیم، خیلی شخصیت قوی و جالبی داره، نبینم دیگه از این حرفا بزنیدا!!!
    راستی اوپ چه خوشگل شده، موهاش رو میبنده، یه عالمه هم ریش داره!!! واقعا بداس شده:دی

12. 8 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ignorance is bliss
    سپاس
    5,631
    از این کاربر 12,519 بار در 1,855 پست سپاس گزاری شده

اتفاقاً من از حرکت جکس خیلی خوشم اومد. این ایرلندی ها خیلی کثیفن. اون از اعتقاداتشون و اینم از نامردیشون.

فقط از چیزی گه خوشم نیومد این بود که رفت سراغ اون زنیکه. این همه آدم! این قابل اعتماد نیست. آخرش یه نامردی میکنه.

14. 10 کاربرِ زیر از Patriot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    73
    از این کاربر 70 بار در 19 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Patriot نمایش پست ها
    اتفاقاً من از حرکت جکس خیلی خوشم اومد. این ایرلندی ها خیلی کثیفن. اون از اعتقاداتشون و اینم از نامردیشون.

فقط از چیزی گه خوشم نیومد این بود که رفت سراغ اون زنیکه. این همه آدم! این قابل اعتماد نیست. آخرش یه نامردی میکنه.
    تو هم اگر یه ...هی دور رو برت میپلکید اخر سر معلومه که اگر تاقی به توقی بخوره میری باهاش دیگه کی بهتر از این(منظورم از بهتر بودن تو حرفیه کاریشه ها) نه چیز دیگه

اضافه شده در : 5 minutes

نمي‌دونم چرا هر وقت اين سريال رو نيگاه ميكنم اصلا حس يه قسمت از يك سريال رو ندارم همش حس ميكنم دارم فيلم‌سينمايي مي‌بينم!

اتفاقات اين فصل هم يواش يواش داره حسابي خر تو خر ميشه من كه حسابي گيج شدم! مثل اينكه اصلا نميشه انتظار يك قسمت بدون دردسر رو داشت.

در يك نما اگه متوجه شده باشيد يك دقت ظريف در سريال هنرنمايي كرد (تصوير پايين) اگه يادتون باشه قسمت قبل "جكس" با مشت زد توي اون ماشين سنگين و در اين نماي دوربين كاملا گريم خون مردگي روي دست جكس پيداست اين خيلي دقت خوب و عالي براي يه سرياله كه حتي اين جزئيات رو هم رعايت ميكنه:

ايده بهتري به ذهنم نمي‌رسيد.
    خوبه تو فیلم نامه نویس نیستی وگر نه فیلم به f....میرفت همیشه اگر دقت کرده باشی سریالا 1 فصل افت میکنند یا شخصیت نقش اول بد جلوه داده میشه اما اخرش طوری تموم میشه که تو کف بموی
    این نظر منه

16. 9 کاربرِ زیر از nader_wanton بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

من میگم از این "جکس" بدم میاد نگید چرا؟؟؟؟؟
    اخه این حرکت اخر سکانس پایانی قسمت ششم چی بود؟!!
    حتما این حرکت هم برای کلاب و خانواده و سان بود
    ------------
    ولی این قسمت عالی پیشرفت.بخصوص اینکه اون نمای قسمت قبلی از دوست زنیکه ای تی اف فهمیدیم بی مورد نبود.
    خوش اومد. که حتی نماهای فیلم بی مورد نیست.

18. 6 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    73
    از این کاربر 70 بار در 19 پست سپاس گزاری شده

ن میگم از این "جکس" بدم میاد نگید چرا؟؟؟؟؟
    اخه این حرکت اخر سکانس پایانی قسمت ششم چی بود؟!!
    حتما این حرکت هم برای کلاب و خانواده و سان بود
    اره دیگه به خاطر کلاب بود

20. 5 کاربرِ زیر از nader_wanton بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

به نظر من اصلاً قرار نیست جکس آدم خوبه داستان باشه، همین طور که من عاشق اٌپی هستم، ولی می بینید که هیچ وقت خودش رو به خاطر اتفاقی که برای "دانا" (زنش) افتاده نمی بخشه، اون هم مدام بین خوب و بد درگیره، جکس هم بالاخره تا ته توی خلافکاری های داستان غرق شده، اتفاقاً به نظرم اون می خواد تا "تارا" بیشتر غرق در کلوب و اون نشده اون رو جدا کنه، ولی راهشو بلد نیست، دیدید که اشاره کرد به "کِلی" که گفت اون (تارا) جون آدم ها رو نجات میده ولی من چی. ( اگه ندیدید میبینید! یادم نمی آد کدوم قسمت بوده! )، حالا خوابیدنش با اون خانم هم به نظرش راهی بود که تارا رو مجبور به ترک کنه. من این تم اصلی تضاد خیر و شر رو توی همه کاراکتر ها دوست دارم و به نظرم همینه تم اصلی پسران آنارکی!

22. 10 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین