برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 22
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

new6 زیرنویس مینی سریال Black Mirror

زیرنویس مینی سریال بسیار زیبای Black Mirror

پیشنهاد میکنم حتما ببینید.

کاری از امیر و پارسا-تیم TVSHOW

دلم نیومد توضیحاتشون رو ننویسم

کد HTML:
    http://alt.subscene.com/farsi_persian/Black-Mirror-First-Season/subtitle-533183.aspx
    این توضیحات مترجم سریال

مینی سری فوق العاده ی "آینه ی سیاه" در سه قسمت به طور جداگانه سه داستان را درباره ی پیشرفت تکنولوژی و دانش بشری روایت میکند.
    اما آیا این تکنولوژی همیشه در خدمت بشر و برای ایجاد راحتی در زندگی اوست؟

درباره ی هر قسمت از این مجموعه ساعت ها میتوان بحث کرد، با هم پیش زمینه ای از سه داستان "آینه ی سیاه" را مرور میکنیم و نتیجه گیری را به شما واگذار میکنیم:

داستان اول
    . . . . . . . . . . . . . .
    شاهزاده سوزانا گروگان گرفته شده و گروگانگیر ها در یک ویدیو از نخست وزیر درخواست عجیبی دارند، آنها میخواهند که نخست وزیر در ازای آزادی شاهزاده، راس ساعت مشخصی در شبکه ی ملی انگلستان با یک خوک ارتباط جنسی برقرار کند!
    این ویدیو در یوتیوب پخش شده و تمام مردم دنیا آن را تماشا کرده اند! شما اگر جای نخست وزیر بودید چه تصمیمی میگرفتید؟ آیا به خاطر حفط جان یک انسان روی غرور خود پا میگذاشتید یا با نادیده گرفتن درخواست، این بدنامی را در میان تمام مردم دنیا به جان میخریدید؟

داستان دوم
    . . . . . . . . . . . . . .
    چندین سال به آینده میرویم، جایی که تکنولوژی به اوج خود رسیده و ماشین ها در تمام امور انسان ها دخالت دارند.
    جامعه ای را تصور کنید که انسان ها در محیط های بسته در اتاق های کوچک و هوشمند زندگی میکنند، با پدال زدن روی دوچرخه و ورزش کردن نوعی پول مجازی به دست می آورند و با این پول میتوانند غذا و لباس بخرند.
    موضوع اصلی این قسمت درباره ی تبلیغات دروغین و بزرگنمایی در رسانه هاست. به اتفاق یکدیگر خواهیم دید که در این دنیای مجازی چه تغییرات وحشتناکی را در زندگی انسان ها به وجود آورده اند.
    در ضمن این قسمت کنایه ای نیز به برنامه های تجاری نظیر American idol و X-factor دارد.

داستان سوم
    . . . . . . . . . . . . . . . .
    داستان این قسمت هم مربوط به پیشرفت انسان هاست، در این داستان تکنولوژی بشر به حدی رسیده که میتواند خاطرات خود را کنترل کند.
    انسان ها میتوانند با قطعات ظریفی که پشت گوش خود کار گذاشته اند تمام چیزهایی را که میبینند و میشنوند و به هر طریقی "حس میکنند" ضبط کنند و بعدا با کنترل کوچکی آن ها را مرور کنند. ایتدا همه چیز جالب و هیجان انگیز به نظر میرسد، اما کم کم تکنولوژی روی وحشتناک خود را نشان میدهد!

این جمله را شنیده اید که "گاهی فراموشی نعمت بزرگیست"؟ در این دنیای خیالی ما چیزی به اسم فراموشی وجود ندارد و مردم تک تک جزییات زندگیشان را به یاد دارند. به هر چیزی که مشکوک میشوند فورا ریموت کنترل کوچک را به دست گرفته و خاطرات خود را برای مچ گیری مرور میکنند!

این ها خلاصه ای بود از فضای کلی داستان های این مینی سری، با ما همسفر شوید تا با هم به این دنیای تکنولوژی های پیشرفته برویم.
    » تماشای این شاهکار سر جمع بیشتر از دو ساعت و نیم وقت شما را نمیگیرد که در مقابل بار معنایی این سریال واقعا زمان کمی است.

سپاس
    6,639
    از این کاربر 4,314 بار در 479 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : زیرنویس مینی سریال Black Mirror

با بیخیال game of thrones این رو از دست ندید فصل اولش رو دیدم دیوونه اش شدم بهترین سریالی بود که توی 6 ماه گذشته دیدم .

به قول میلاد یه چیزی مافوق تصور بود این انگلیسی ها خدای ایده هستند بی خود نیست کلی از سریالاشون توی امریکا هم باز سازی میشه

اگه ندیدید بجنبید که یکی از بهترین هاست.بدون شک

3. 10 کاربرِ زیر از justUnited بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط azadivash نمایش پست ها
    فصل اولش رو دیدم دیوونه اش شدم
    علی فصل دوم رو ببینی چی میگی؟

من قسمت اول فصل دو نمیتونستم تکون بخورم از جلوی مانیتور انقدر شکه شده بودم.

فصل دومش قسمت های اول و سوم خیلی خوبند.

در کل هم یکی از نو ترین مینی سریال های در حال پخشه، ایده های بی نظیری دارن تیم تولیدش.
    My name is Giovanni Giorgio, but everybody calls me Giorgio...

5. 8 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط FarboƉ نمایش پست ها
    من قسمت اول فصل دو نمیتونستم تکون بخورم از جلوی مانیتور انقدر شکه شده بودم.
    فقط پایان بدی داشت
    و گرنه این قسمت و قسمت دوم فصل یک خودشون اصلا یه فیلم سینمایی کامل بودن.

7. 7 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

.
    دیشب بطرز اعصاب خوردکن و مرموزی اینترنتم قطع شد ییهو!!! حالا میفهمم که حکمت خدا، دیدنِ بلک میرور بوده :دی

دیشب نشستم سه قسمتِ فصل اول رو دیدم و لذت بردم. میخوام بگم کم از شاهکار نداره این مینی، اما تعریف اشتباهی هست. این مینی سریال خودِ خودِ شاهکاره.

واقعا داستان هایی با ایده های فوق العاده و تاثیرگذار نشونمون دادن سازنده هاش و هنوزم فکرم مشغولِ داستان این سه قسمت هست.

حتما و حتما ببینیدش خلاصه .

9. 15 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط irag12 نمایش پست ها
    فقط پایان بدی داشت
    اتفاقا به نظر من پایانش لازم بود، اگه روی صخره تموم مشد یه جورایی ناقص بود، من که دوست داشتم پایانش رو.

11. 3 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    760
    از این کاربر 2,828 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

فصل دوم داره ؟
    چرا هرجا میگردم نیست

--------
    پیدا شد

13. 3 کاربرِ زیر از osture بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

HGW XX/7
    سپاس
    1,372
    از این کاربر 1,788 بار در 171 پست سپاس گزاری شده

خب چون تاپیک بحث نداشت این سریال مجبورم اینجا در موردش بنویسم!
    قبل از هرچیز می خوام بگم که این سریال یکی از بهترین تجربه های سریال بینی من(و یا شاید بهترین!)بود و هر تعریفی کنم باز هم کمه!بعدشم از دوستان انجمن که باعث اشنایی بنده با این سریال شدن تشکر مینمایم!
    ترجیح میدم در مورد هر قسمت پست جداگانه ای بدم چون هر قسمت اندازه ی یک فیلم سینمایی حرف داره!(!!!اسپویلر !!!!)
    اپیزود اول فصل اول:The National Anthem(سرود ملی)
    داستان با نخست وزیر Michael Callow شروع میشه.نصفه شب بهش خبر میدن که عده ای شاهزاده رو گروگان گرفتن و در عوضش درخواستی دارند...مایکل هر حدسی در مورد تقاضای اونها داره ولی واقعیت اون رو شوکه میکنه...اونها تقاضای برقراری ارتباط ج*ن*س*ی با یک خوک توسط نخست وزیر اون هم به صورت پخش زنده از تلویزیون بریتانیا رو دارند...مایکل باید چه تصمیمی بگیره؟آبروی خودش و حتی کشورش رو در سطح جهان ببره؟یا با پنهان کاری جان شاهزاده رو فدای آبرو بکنه؟این تازه شروع ماجراست...اوضاع وقتی بد تر میشه که این خبر قبل از جلوگیری از انتشار توسط توییتر و هزار سایت لعنتی دیگه بین مردم پخش شده...

حالا مایکل فشار مردم هم روی دوشش حس میکنه...عملیات نجات پرنسس هم ناموفق اجرا میشه و راهی برای مایکل نمی مونه... در همین زمان انگشت بریده شده ی پرنسس برای مایکل فرستاده میشه...اون سرانجام حفظ جونه پرنسس رو بر آبروی خودش ارجحیت میده و اون کار رو جلوی چشمای تمام مردم بریتانیا انجام میده...
    مقامات از مردم تقاضا میکنن که وقت پخش برنامه تلویزیون ها رو خاموش کنن...ولی مردم فقط برای *سرگرمی* برنامه رو کامل نگاه میکنن... واقعا چی به سر ما انسان ها داره میاد؟ایا سرگرمی خودمون از ابروی یه انسان مهمتره؟ایا فراگیر شدن تکنولوژی و دسترسی همه به تمام اطلاعاتی که شاید صاحب خبر رو ویران کنه چیز خوبیه؟ایا تکنولوژی روی سیاه وحشتناکی نداره؟

بعد از تن دادن مایکل به درخواست گروگانگیر ها اونها پرنسس رو ازاد میکنن...ولی یه جای کار میلنگه...هیچ کدوم از انگشت هاش قطع نشده...گروگانگیر ها نیازی به قطع انگشت نداشتن...تکنولوژِی خودش گروگانگیری رو جلو میبره...و در اخر ما شاهد فروپاشی زندگی مایکل به خاطر *نظر مردم* هستیم...

ایا زیباتر و تلختر از این میشد روی سیاهِ آینه ی تکنولوژی رو به نمایش کشید؟متاسفانه هر چقدر که فکر میکنم به این پی می برم که واقعا تکنولوژی داره مارو به این سمت میبره...

15. 11 کاربرِ زیر از Snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,231
    از این کاربر 2,207 بار در 246 پست سپاس گزاری شده

بالاخره تونستم ببینم این سریال رو!!!
    کلمه ای نمیتونم پیدا کنم توصیف کنم این سریال رو ، واقعا عالیه سریال ، نمیدونم چرا گمنام مونده!!!
    قسمت 2 از فصل 2 همچین غافلگیرت میکنه آدم نمیدونه دقیقا چیو باور کنه!!!
    داستانای هر قسمت به نوبه خودشون عالین...خوراکِ فیلم سینماین کلا داستانا!!!
    مرسی از دوستان بابت معرفی و لینکا ، دست گلتون درد نکنه
    ?! where is jessica hyde

17. 6 کاربرِ زیر از om3ga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط om3ga نمایش پست ها
    داستانای هر قسمت به نوبه خودشون عالین...خوراکِ فیلم سینماین کلا داستانا!!!
    مرسی از دوستان بابت معرفی و لینکا ، دست گلتون درد نکنه
    اين يكي دو ساله يه چندتا فيلم سينمايي نزديك به همين محتوا ساخته شد مثل "her" يا "disconnect" و ... ولي هيچكدوم حتي به 1دقيقه‌ي كوبندگي و تلخي اين سريال خوش‌ساخت انگليسي نرسيدن. 6 قسمت 1ساعته با داستان‌هاي و اجراهايي فوق‌العاده. برام خيلي عجيبه چطور يه سريال به اين قدرت رسيده كه حتي يه قسمت هم افت نداره و متنوع با الگوهاي متفاوت كار كرده.

19. 9 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,216 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها
    اين يكي دو ساله يه چندتا فيلم سينمايي نزديك به همين محتوا ساخته شد مثل "her" يا "disconnect" و ... ولي هيچكدوم حتي به 1دقيقه‌ي كوبندگي و تلخي اين سريال خوش‌ساخت انگليسي نرسيدن. 6 قسمت 1ساعته با داستان‌هاي و اجراهايي فوق‌العاده. برام خيلي عجيبه چطور يه سريال به اين قدرت رسيده كه حتي يه قسمت هم افت نداره و متنوع با الگوهاي متفاوت كار كرده.
    من لینک های فصل دومش میخواستم

21. 2 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع