برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این اپیزود ؟

رأی دهندگان
26. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

0 0%
  • 7

0 0%
  • 8

2 7.69%
  • 9

11 42.31%
  • 10

13 50.00%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 14
    how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367
    از این کاربر 13,486 بار در 831 پست سپاس گزاری شده

Dexter | بحث اپیزودیک | فصل هفتم، اپیزود پنجم

"Season 7, Episode 5: "Swim Deep
    فصل هفتم، قسمت پنجم: "عمیق شنا کن"

شروع داستان این قسمت : دکستر در حال تمیز کردن قایق خود است که متوجه وجود خون بر روی قایق می شود....

2. 3 کاربرِ زیر از Joey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,973
    از این کاربر 2,645 بار در 407 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Dexter | بحث اپیزودیک | فصل هفتم، اپیزود پنجم

به نظرم مثل همیشه عالی بود

ببینید چند تا داستان رو داره با هم پیش میبره: 1- دکستر 2- دب و قضیه فهمیدن راز دکستر 3- اون اکراینیه 4- اون دختره که دور بر دکستر می پلکه 5- کویین و اون رقاصه و.... چقدر داستان پیچیده شده!

نویسنده ها خیلی زرنگ هستند ، اون اکراینی رو انداختند زندان تا حالا حالا ها نگه بدارنش، چون اگه همینجوری پیش می رفت ، یا اون دکستر رو می کشت یا دکستر اونو و داستان تمام میشد

اون دختره رو هم که همه خیال می کردیم قراره زید دکتر بشه رو تبدیل به یک سوژه برای دکستر کردند

اون جایی رو هم که اوکراینی به دکس گفت نمیدونم تو کی هستی و دکستر گفت :" وقتی بدونی من کی هستم پشیمون میشی" ، خیلی فاز داد

دلم برای باتیستا سوخت . نگاهش خیلی معنا دار بود
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 تمام

4. 5 کاربرِ زیر از Why Me ? بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367

خب این قسمت با اینکه اکشن خیلی کمی داشت ولی از نظر هیجان و دلهره چیزی کم نداشت و تا اینجا خیلی خوب تکه های پازل فصل هفتم دارن در کنار هم قرار می گیرن و کامل میشن.....
    اما به نظرم دو مورد اشکال در جزئیات داستان در این قسمت به چشم خورد :
    اولین اشکال در سکانس گرفتن عکس های اون مراسم عروسی بود که به نظرم لاگوئرتا خیلی سریع پیشنهاد دب رو قبول کرد و عکسها رو دست اون سپرد و حتی یک نگاه سرسری هم بهشون ننداخت که یک جوری از شخصیت فضول لاگوئرتا به دور بود . اشکال دوم این بود که ایزاک به عنوان یک رئیس باند بزرگ مافیا و یک فرد حرفه ای و کارکشته با اینکه می دونست خونی که ازش ریخته شده در صحنه ی جرم پیدا میشه اصلا سعی نکرد مخفی بشه و دستگیر نشه و خیلی راحت اومد و زندانی شد که حداقل تا الان نمیشه یک نتیجه ی منطقی از این کارش برداشت کرد ........

در مورد رابطه ی دب و دکس هم که با سکانس پایانی قسمت قبل به نظر می رسید داره در مسیر پذیرش کامل دبرا و همراهیش با دکستر قرار میگیره باز در این قسمت دچار یک عقبگرد بزرگ شد که شروعش در سکانسی بود که دب فهمید دکستر اثر انگشت و مدارک جرم رو از دید اون و پلیس مخفی نگه میداره تا اینکه در سکانس پایانی این قسمت به وضوح گفت که نمیخواد بخشی از کارهای دکستر باشه و ازشون اطلاع داشته باشه....

9 از 10

6. 3 کاربرِ زیر از Joey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,973
    از این کاربر 2,645 بار در 407 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Joey نمایش پست ها
    اولین اشکال در سکانس گرفتن عکس های اون مراسم عروسی بود که به نظرم لاگوئرتا خیلی سریع پیشنهاد دب رو قبول کرد و عکسها رو دست اون سپرد و حتی یک نگاه سرسری هم بهشون ننداخت که یک جوری از شخصیت فضول لاگوئرتا به دور بود .

9 از 10
    به نظر من که الکی پیشنهاد دب رو قبول کرد! من چند بار این صحنه را نگاه کردم و به نظر من لاگوئرتا داره دب رو بازی میده! یعنی اونم یک چیزی رو فهمیده ولی فعلا رو نکرد--- ببین بدون اینکه به دب بگه داشت می رفت سراغ اون پسره. به هر حال بعدا معلوم میشه( ولی چجوری باید صبر کرد؟)

8. 2 کاربرِ زیر از Why Me ? بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367

نقل قول نوشته اصلی توسط Why Me ? نمایش پست ها
    به نظر من که الکی پیشنهاد دب رو قبول کرد! من چند بار این صحنه را نگاه کردم و به نظر من لاگوئرتا داره دب رو بازی میده! یعنی اونم یک چیزی رو فهمیده ولی فعلا رو نکرد--- ببین بدون اینکه به دب بگه داشت می رفت سراغ اون پسره. به هر حال بعدا معلوم میشه( ولی چجوری باید صبر کرد؟)
    آره منم به نظرم اومد که ممکنه ساختگی باشه ولی از اون طرف با این کارش یک مدرک خیلی مهم یعنی همون عکس رو از دست داد ....... در کل درسته باید منتظر موند و همونطور که فصل های قبلی هم نشون داده همیشه باید منتظر غافلگیری بود و نمیشه زود قضاوت کرد

10. 3 کاربرِ زیر از Joey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

یه قسمت خوب دیگه از دکستر، من 9 میدم!!!
    صحنه ی زندان عالی بود، شخصیت ترینیتی بخاطر کشتن زن دکستر و بی رحم بودنش خیلی محبوب شده بود، اما
    ایزاک یه چیز دیگه، یه نوع ادم بد دیگه است و واقعا هم بازیگرش خوب بازی میکنه. داستان ها هم واقعا داره پیچیده میشه و
    دارن چندتا داستان رو با هم پیش میبرن.
    تو در قسمت اینده میبینید فکر کنم هری گفت که از کجا میدونی که هانا دنبال تو نیست؟ یعنی نیومده که دکستر رو بکشه؟؟؟
    راستی وای بر من که دکستر رو با یه روز تاخیر دیدم، دکستر منو ببخشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Joey نمایش پست ها
    اما به نظرم دو مورد اشکال در جزئیات داستان در این قسمت به چشم خورد :
    اولین اشکال در سکانس گرفتن عکس های اون مراسم عروسی بود که به نظرم لاگوئرتا خیلی سریع پیشنهاد دب رو قبول کرد و عکسها رو دست اون سپرد و حتی یک نگاه سرسری هم بهشون ننداخت که یک جوری از شخصیت فضول لاگوئرتا به دور بود . اشکال دوم این بود که ایزاک به عنوان یک رئیس باند بزرگ مافیا و یک فرد حرفه ای و کارکشته با اینکه می دونست خونی که ازش ریخته شده در صحنه ی جرم پیدا میشه اصلا سعی نکرد مخفی بشه و دستگیر نشه و خیلی راحت اومد و زندانی شد که حداقل تا الان نمیشه یک نتیجه ی منطقی از این کارش برداشت کرد ........
    اولی که اشکال نیست، درسته خیلی راحت قبول کرد، اما دلیلی برای قبول نکردنش هم وجود نداشت و چندتا عکس هم نگاه کرد اما
    خب پیشنهاد دب واقعا قانع کنند بود.
    وقتی شما یه خشاب کلت خالی میکنی رو ملت و 3 نفر رو میکشی دیگه وقتی برای تمیز کاری نمیمونه، با توجه به این که تو یه بار تو مرکز شهر
    این اتفاق افتاد. راه نداشت ایزاک

12. 7 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    101
    از این کاربر 178 بار در 28 پست سپاس گزاری شده

احتمال این که لاگوئرتا به خود دب مظنون باشه هم هست. با توجه به or her گفتنش و نوع نگاهی که به دب میکنه!
    از این جویی هم از همون اول خوشم نمی اومد! سیرکو هم که میخواد از این استفاده کنه برای ازاد شدنش....
    من که این قسمت رو 2 روز دیرتر دیدم! خدا از سر تقصیرات ویژن ایکس نگزره! اما قسمت خیلی خوبی بود و کاملا ارزش صبر رو داشت. 9 میدم.

14. 3 کاربرِ زیر از AlirezAssassin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

" Enjoy the Silence "
    سپاس
    867
    از این کاربر 1,857 بار در 283 پست سپاس گزاری شده

مثله همیشه ترکوندن 10

از سکانس دکستر تو زندان با ایزاک خیلی حال کردم ... هانا به نظرم و اینطور که تو next اپیزود نشون داد میره رو میزه دکستر... دیگه یکی از زیبایی های این فصل این بود که براش یک غول آخر نساختند تا به اینجا ( مثال: فصل 3 قاتل سه گانه ) دارند بی نهایت زیبا پیش میبرند سریال و ... دمشون گرم ... مارو که ارضا کرده این سریال...( نظر تکراری )
    "Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward. So all those warriors out there be encouraged!"

16. 4 کاربرِ زیر از Hmv- بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    اولی که اشکال نیست، درسته خیلی راحت قبول کرد، اما دلیلی برای قبول نکردنش هم وجود نداشت و چندتا عکس هم نگاه کرد اما
    خب پیشنهاد دب واقعا قانع کنند بود.
    وقتی شما یه خشاب کلت خالی میکنی رو ملت و 3 نفر رو میکشی دیگه وقتی برای تمیز کاری نمیمونه، با توجه به این که تو یه بار تو مرکز شهر
    این اتفاق افتاد. راه نداشت ایزاک
    با اون مدل پر استرسی که دب پیشنهاد داد به نظرم خیلی هم "قانع کننده" نبود : دی
    در مورد ایزاک : مخفی شدن خودش مدنظر هست (همچین آدمی باید بتونه به راحتی ناپدید بشه) چون الان جرمش محرز هست
    ( البته حتما یک جوری در قسمت های بعد موفق میشه دور بزنه این قضیه رو و میاد بیرون )

18. 2 کاربرِ زیر از Joey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It Sucks
    سپاس
    1,757
    از این کاربر 2,106 بار در 394 پست سپاس گزاری شده

بالاخره منم این قسمتو دیدم.خیلی قشنگ بود این قسمت.از چند قسمت قبل این قسمت هیجانی تر بود.
    من فکر میکنم این سیرکو حتما یه چیزی زیر این کاسه داره.(عجب چیزی گفتم)
    چون همونطور که گفتین رییس یه مافیا به راحتی نمیتونه به زندان بیفته.خودشم اون خنده هایی که داره حتما نشانگر یه چیزیه و مشکوک میزنه
    خب به جز منتظر موندن کاری نمیتونیم بکنیم.ولی مطمعنم این سیرکو تو زندان نمیمیونه.
    از ضایع شدن باتیستا ناراحت شدم.
    من به این قسمت با توجه به این که خیلی بهتر بود 10 دادم

خدایا این دکستر رو چند روز زود تر به دست ما برسان و توفیق کن در وقتش ببینیم.آمییییییین

20. 6 کاربرِ زیر از Ehsan_keen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین