برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
75. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • امتیاز 1

1 1.33%
  • امتیاز 2

0 0%
  • امتیاز 3

0 0%
  • امتیاز 4

1 1.33%
  • امتیاز 5

0 0%
  • امتیاز 6

0 0%
  • امتیاز7

2 2.67%
  • امتیاز 8

4 5.33%
  • امتیاز 9

12 16.00%
  • امتیاز 10

55 73.33%
صفحه 4 از 7 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 62
    سپاس
    9,205
    از این کاربر 14,539 بار در 1,905 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود چهارم

Season 3, Episode 4, Killer Within
    فصل سوم, قسمت چهارم, قاتل درون

خلاصه داستان اين قسمت : بیرون زندان, ریک از تی-داگ و دریل برای تمیز کردن محوطه و بیرون بردن واکرا کمک می خواد.. ولی خبری از گلن و مگی نیست....

2. 23 کاربرِ زیر از rezarbn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود چهارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh3eN نمایش پست ها
    راستی اون سیاهه که امنیت زندان رو به گند کشید همونی بود که ریک قاتی واکرا ولش کرد تو قسمتای قبل ؟ واکرا مگه نخوردن اونو ؟ یا یکی دیگه بود؟؟؟
    آره! منم فکر کردم که واکرا کارشو ساختن
    همون بود دیگه؟!

منم فکر نمیکردم که تی داگ اینطوری حذف بشه. دقیقا منم داشتم درگیری تی داگ با مرل رو تصور میکردم و فکر میکردم مرل میزنه اینو نابود میکنه!
    لوری هم من فکر نمیکردم از سریال حذفش کنن. خیلی شخصیت جالبی داشت. ولی به خاطر یه بچه بیای شوهرت و بچه ی بزرگت رو تنها بذاری یه ذره عقلانی نبود. نباید این کارو میکرد

بازم امیدوارم که بیشتر از درل نشون بدن...

4. 9 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,064
    از این کاربر 379 بار در 79 پست سپاس گزاری شده

سلام.چی بگم ازاین قسمت.چی دارم که بگم.تلخ بود تلخ.
    1-این پیداشدن یکدفعه ی زامبیها کمی غیر منطقیه.یکدفعه توی زندان پیداشون میشه.مگه چقدر زامبی داره زندان؟
    2-این تی-داگ هم عجب جوونمردیه دمش گرم.خودش رو(هرچندکه درنهایت باید میمرد)انداخت جلو تا کارول رو نجات بده.ولی کاش کارول روهم حذف میکردن.من فلسفه حذف نکردنش رو نفهمیدم والله.
    3-چه اشتباهی کردریک که اون پسرسیاهه رونکشت.تازه این2تایی هم که الآن موندنو باید میکشت.به خاطر یه الف بچه هم زنش وهم تی –داگ رو ازدست داد.آفا دراین شرایط به قول شاعر: ترحم بر پلنگ تیزدندان ستمکاری بود بر گوسفندان.
    4-واما لوری.چقدربا ایثار از خودش گذشت تا بچش به دنیا بیادولی به نظرم اشتباه کرد چون الآن کی میخواد ازاین بچه بهتر از مادرش مراقبت کنه؟کی میخواد بهش شیربده؟در ضمن چی شد که یکدفعه تصمیم گرفت خودشو فداکنه؟مگه تو قسمت1نگفت :" اگه همه مون بیمار باشیم ، حتما بچه هم بیماره پس برای چی به دنیا بیاد؟".
    5-بمیرم برای ریک .این صحنه ای که گفت اه نه... بعدشم افتاد رو زمین واقعا متاثرکننده بودوهمچنین عالی بازی کرد.بقول آقا همساده:"داغونم کرد.له لهم ها".این کارل مادر مرده !!!هم به نظرم افسردگی بگیره در حداعلی.آخه یه بچه مگه چقدر ظرفیت داره.

6. 10 کاربرِ زیر از smgh470 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

.
    من چون همچنان تو کفِ این بودم که ببینم اون یارو سیاهه که واکرا رو کشید تو زندان، همونی بود که دو قسمتِ قبل ریک دنبالش کرد یا نه، رفتم اون تیکه رو دوباره دیدم :

و همونطور که مشخصه این، همون طرف هست . فقط من موندم چجوری توی اون بخش که ریک قاتی واکرا ولش کرد جون سالم به در برد :

با دست خالی بینِ ۱۰ تا واکر گیر افتاده بود . ریک وقتی در رو روش بست بش گفت فرار کن و اونم شروع کرد به دویدن اما چیزی که ما شنیدیم داد و فریاد و ضجه هاش بود که باعث شد فکر کنیم واکرا خوردنش .

--------------------------------------------

اما یخورده از این اپیزود و واکنش ها بگم ....
    فیسـبوکِ سریال قبل از پخش اپیزود نوشته بود : "All we can say is WOW!" و با این جمله نوید اپیزودی طوفانی رو داده بود که همینطور هم شد....

همچنین این اپیزود طوفانی و دیدنِ این همه اتفاقِ مهم توی اوایل فصل و تنها قسمتِ چهارمِ سریال همه رو شوکه کرده.
    IGN تیتر زده که "؟!Wait, this is just episode four" و امتیاز 9.5 رو به این اپیزود داده .

منتقدِ tv.com هم در مورد اتفاقاتِ این اپیزود و سکانسِ آخر و بازیِ ریک متنِ جالبی نوشته: (نقلِ به مضمون) " و درست وقتی فکر میکنی بدترین اتفاق ها رو رد کردی، اندرو لینکلن(ریک) میاد و با سکانسِ آخر رزومه ی بازیگریش رو ارتقا میده. من از مرگ تی-داگ گذشتم، از صحبتای لوری گذشتم، از چهره ی کارل هم همینطور اما حقیقتش نمیتونم از عکس العملِ ریک بگذرم; اون نابودم کرد. تو بُردی اندرو لینکلن. و اگه هر کدوم از شما بیننده ها توی سکانسِ آخر متاثر نشدین، تبریک میگم، روحِ شما تو جهنم منتظرتونه" .

-------------------------------------------

پستای رفقا رو میخوندم که از احتمالِ زنده بودن لوری گفتن. بنظرم نمیشه همچین چیزی . کارل باید کارش رو تموم کرده باشه . بخاطر اون فلش بکی که زده شد به صحبتاش به ریک و یجورایی اقتداری که از کارل دیدیم توی اون سکانس ها . اون جوری که از کنار مگی رد شد و سکانس آخر که کنار ریک بود . یجورایی نشون داد به اون حرف ریک تو فصل دو عمل کرده . ریک بش گفت "بچه بازی دیگه تمومه" و کارل توی بچگی مرد شد ....
    امیدوارم که لوری مرده باشه و نخوان هیچ جوری به سریال برگردوننش ، جز با مرور خاطراتی که ریک باش داره که بعید هم نیست . الان توی قسمتای آینده ریک باید احساس گناه زیادی داشته باشه و درب و داغون ببینیمش .
    این وسط بزرگ کردن این بچه هه معظلیه واسه خودش . چی میخواد بخوره و ....

------------------------------------------

راستی بعد از اینکه گروه جسد تی داگ رو در کنار شال کارول دید، کارول رو مرده فرض کردن همشون . شاید در کنار احساس گناهی که ریک تو قسمتای بعدی میگیره دریل رو هم با اوضاع و احوال بیریخت ببینیم !. یعنی شاید غیبتِ فعلیِ کارول و برگشتنش تو قسمتای بعدی باعث شه احساس کمبود کنه و بفهمه خاطرخواه شده! (بلا به دور :دی) . خدا رو چه دیدی، شاید کارشون به بالای برج نگهبانی کشید .

-----------------------------------------

الآن داشتم دوباره این قسمت رو دورِ تند! میدیدم . تقریبا چیز زیادی از بخش وودبری یادم نبود. بسکه قسمتای مربوط به زندان درگیرکننده بود . باید از عوامل تشکر کنیم که قاتیِ صحنه های زندان، اتفاقاتِ وودبری رو هم جا داده بودن که باعث میشد بیننده یه نفسی بکشه و فکر میکنم اگه قرار بود این قسمت همش اتفاقاتِ وحشتناکِ زندان رو ببینیم شخصا سکته زده بودم .

8. 16 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,773
    از این کاربر 2,372 بار در 375 پست سپاس گزاری شده

با سلام
    والا بچه ها همه چی رو گفتن دیگه چیزی نمونده که گفته نشده باشه...اپیزود خیلی عالی بود، شروع شاد و امید وار کننده و پایان تلخ.. .خیلی خیلی عالی بود.(خیلی هم ناگهانی شخصیت هارو حذف میکنند)
    10میدم به این قسمت.راستی کی 1 داده؟

10. 6 کاربرِ زیر از ali361 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ali361 نمایش پست ها
    10میدم به این قسمت.راستی کی 1 داده؟
    من به 8 اعتراف می کنم.بقیه رو گردن نمی گیرم.

جالبه که تا این حد خوشتون اومد.اتفاقات بد که رو من خیلی تاثیر گذاشت.مخصوصا سکانس زایمان اعصابمو خورد کرد.اینقدر که چند ثانیه پاز کردم.ولی کسی اینو نگفت.بچه ها فقط می گن شوکه شدن
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

12. 6 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

دوستی که 1 داده رو باید اخراج کرد! (شوخی میکنم )

کلا صحنه های چندش آور زیاد داره. مثلا اون صحنه ای که زد سر زامبی رو از وسط نصف کرد یا درل پرید با چاقو زد تو فرق سر زامبیه! یا همین صحنه ی زایمان یا قطع پای هرشل یا...
    ولی خب تم داستان طوری هست که باید اینطور چیزا توش باشه دیگه. اگه نباشه که ...
    منم از اونجایی که از بچگی دوست داشتم همه زامبی بشن و یه عده ای برای نجات جونشون تلاش کنن! خب خیلی از این سریال خوشم میاد.
    این سریال داره اون رویا پردازی های دوران کودکی رو برای من به نمایش میذاره! (شخصیت جالبی دارم )

14. 9 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    131
    از این کاربر 386 بار در 60 پست سپاس گزاری شده

کاراکتر لوری از لیست بازیگر های قسمت بعد حذف شد!!
    اما هنوز تو لیست بازیگر های دو قسمت بعد هست
    خدا رو شکر شک و ابهامات بر طرف شد

16. 6 کاربرِ زیر از micro بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 6 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

سکانس آخر و گریه ی ریک من رو یاد سکانس آخر سون و گریه ی محشر برد پیت انداخت.
    از لوری خوشم نمی اومد . خوشحال شدم که رفت.
    این سیزن کارل خیلی خوب شده.

18. 6 کاربرِ زیر از shadli_m7 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط idin نمایش پست ها
    دوستی که 1 داده رو باید اخراج کرد! (شوخی میکنم )

کلا صحنه های چندش آور زیاد داره. مثلا اون صحنه ای که زد سر زامبی رو از وسط نصف کرد یا درل پرید با چاقو زد تو فرق سر زامبیه! یا همین صحنه ی زایمان یا قطع پای هرشل یا...
    ولی خب تم داستان طوری هست که باید اینطور چیزا توش باشه دیگه. اگه نباشه که ...
    منم از اونجایی که از بچگی دوست داشتم همه زامبی بشن و یه عده ای برای نجات جونشون تلاش کنن! خب خیلی از این سریال خوشم میاد.
    این سریال داره اون رویا پردازی های دوران کودکی رو برای من به نمایش میذاره! (شخصیت جالبی دارم )
    قبول ندارم اینو ایدین جان.ببین برای مثال سیزن 1 سریال هم هدفش همینا بود دیگه.اما دارابونت هیچوقت برای جذب مخاطبش از این موضوع استفاده نمی کرد.سیزن 2 هم خیلی کمتر بود این موضوع.بحث هیجان و ترس یه بحثه.بحث صحنه های چندش اور یه بحث دیگه.الان شاید با خودتون بگین ای بابا این چه سوسولیه ولی بحث این نیست.بحث حس بدیه که واسه مخاطبش به جا میزاره.ترکوندن سر زامبی ایرادی نداره ولی این که بیای نشون بدی کلاه زامبیو می کنی بعد نصف کله ی زامبی هم با کلاهه کنده میشه ضرورتی نداره به نظرم.

اضافه شده در : 3 minutes

راستی من قربون این لطافت کودکانت برم
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

20. 6 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    760
    از این کاربر 2,829 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

این سریال واقعا داره میترکونه
    ولی دارن همه کاراکتر ها رو حذف میکنن حذف شین خوب بود ولی لوری نه حال همرو گرفت شاید جهت داستانم اینجوری باشه اول خوشحالت کنه بعد بزنه تو برجکت هیجانش اینجوری زیاد میشه خوبه در کل ولی چون خودمون با سریال رابطه برقرار میکنیم دوست نداریم اینجوری شه -
    ولی حالا بنظرم با این همه ادم که مردن یا بی پا شدن گروه ریک ضعیف شده باید منتظر مشکلات بود
    یه زندان به سریال اضافه شد کلی از گروه کم شد

22. 5 کاربرِ زیر از osture بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 7 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین