برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
32. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

0 0%
  • 7

1 3.13%
  • 8

5 15.63%
  • 9

11 34.38%
  • 10

15 46.88%
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 از مجموع 25
    Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

Dexter | بحث اپیزودیک | فصل هفتم، اپیزود هشتم

قسمت هشتم از فصل هفتم : آرژانتین

تاریخ پخش : 19 نوامبر 2012
    خلاصه داستان: دکستر پیشنهاد دبرا رو قبول نمیکنه و نمیخواد دبرا از رابطه خودش با هانا مطلع بشه ، در این بین کوئین بازیچه دست انجمن کاشکا شده و مجبور به انجام اعمال غیرقانونی میشه ، ایزاک هم برای قتل دکستر نقشه کشیده ولی ....

2. 8 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Dexter | بحث اپیزودیک | فصل هفتم، اپیزود هشتم

دوست عزیز مگه شما نقش افرینیه دیگه ای از دکستر دیدید که میگید نمیتونه گریه کنه؟ شما میگید اصلا بازیش از فصل اول
    به بعد بهتر نشده و فرقی نکرده، شاید این طور باشه، اما این به این خاطره که از همون اول عالی بازی میکرد، از همون سکانس اول که میگه امشب شبه موعوده (ترجمه فارسیش گند میزنه تو دیالوگ) تا همین الان با قدرت بازی کرده.
    خودتون هم گفتید ددکستر بدون مایکل سی هال دکستر نمیشد، کار خیلی درسته. شما 6 فیت اندر هم ببین، اونجا کلا یه نقش متفاوت داره، همچنان عالی.
    مایکل از بهترین بازیگرهای تلویزیونه، اینو من نمیگم، جایزه ها و نامزدی هایی که داشته میگه.
    تلویزیون امریکا هم با امی و گلدن گلوب میسنجن، مخصوصا گلدن گلوب که مطبوعات امریکا انتخاب میکنند و مایکل هم این جایزه رو گرفته.

الان یادم افتاد، شما عکس منو ببین، میفهمی که دکستر تو بیان احساسات کارش عالیه. تازه این نسفه عکس اصلی که من گذاشتم تو امضام

4. 7 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط babibell نمایش پست ها
    تنها نکته ای که تو این سریال منو اذیت می کنه بازی Michael C. Hall هست. تو نشون دادن احساساتش شدیدا مشکل داره . تو فصل های ابتدایی سریال فکر می کردم چون این شخصیت یه قاتل سریالیه و به قول خودش احساسات نمیشناسه و با بقیه مردم فرق میکنه ، از قصد نمی خواد همچین رفتاری داشته باشه. اما الان می بینم که واقعا از پسش بر نمیاد . تنها کاری که موقع ناراحتی یا افسردگی انجام میده اینه که ابروهاش کمی به سمت پایین خم بشن و یه نفس نسبتا عمیق و کوتاه بکشه. عکس العمل دکس موقع مرگ ریتا خیلی مبهم ، بد و آزار دهنده بود . شخصا بعد از مرگ شوکه کننده ریتا ، رفتار و برخورد دکس خیلی اذیتم کرد
    به شدت با حرفت موافقم.
    ولی این به نظرم مشکل بازیگر نیست بیشتر مشکل و ایراد به نحوه‌ی بازی گرفتن از این بازیگره
    برای من هم اینطور واکنش نشون دادن های دکستر خیلی مبهم و مزخرف میاد ولی به نظرم دکستر شخصیتی حتما باورپذیر و دم دستی نیست
    من یه مصاحبه ترجمه شده از این بازیگر خوندم که گفته بود از ابتدا قرار بود اصلا این داستان دکستر در یک قضای کاملا فانتزی شکل بگیره.
    کلا دکستر شبیه یک انسان نیست میدونی شبیه یه بدمنی با چنین ویژگی هست که احساسات مثلا انسانی تقریبا نداره مثل بقیه خوشحال نمیشه و ... از این حرف ها دیگه.
    به نظر من هم اگه کاملا شبیه یه انسان معمولی احساسات به خرج میداد خیلی بهتر می شد.

6. کاربر زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    772
    از این کاربر 2,249 بار در 215 پست سپاس گزاری شده

خب دوستان به همه‌ي نكات مهم اشاره كردن، علاوه بر اون ها چيزي براي گفتن ندارم. ولي يه نكته حاشيه اي بازگشت فرزندخونده هاي دكستره كه خيلي بزرگ شدن!!! مخصوصاً دختره! كاملاً معلومه كه هنوز نتونسته با مرگ مادرش كنار بياد و مشكلات روحي روانيِ زيادي داره.

چرا دختر هاي نوجوان سريال ها اينقدر بچه هاي خوبي(!) نيستن؟
    مثال:
    1-همين استور در دكستر
    2- دختر جك در 24 فصل اول
    3- امريكن هارور استوري فصل اول، دختر خانواده
    4- the killing
    5- هوملند دختر برودي (بيشتر فصل اول! الان بهتر شده!)
    و...

8. 5 کاربرِ زیر از MILANO بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    29
    از این کاربر 201 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    شما عکس منو ببین، میفهمی که دکستر تو بیان احساسات کارش عالیه. تازه این نسفه عکس اصلی که من گذاشتم تو امضام
    این عکس یه جور جوابیه از طرف خودش هست. انتقاد از نحوه بازی مایکل ، فقط حرف من نیست. به جای اینکارا واس تو عمل نشون بده !
    شما فیلم نامه و فیلم نامه نویسان رو دست کم گرفتین ! اونان که شخصیت ها رو میسازن . مشکل اینجاست که وقتی با یه نفر کار رو شروع می کنی دیگه عوض کردنش خیلی سخت میشه . نمونش سریال اسپارتاکوس. این سریال دیگه مثل فصل اولش نشد. دیگه واسه بیننده قابل قبول نیست.
    بر گردیم به دکستر ؛ دقت کردین هرچی از این سریال می گذره نویسنده ها دارن به شخصیت دکستر چهره انسانی تری می بخشن. نمونش تو همین فصل ، درک عشق توسط دکستر . یعنی اینکه دکستر باید تغییر کنه ولی در عمل ما هیچی نمیبینیم. همون کلیشه های همیشگی!
    ببینید من با اینکه که مایکل فیس و استیل بسیار مناسبی واسه نقش دکستر داره کاملا موافقم . ولی اینکه می گید دکستر بدون مایکل دکستر نمیشد رو نمی تونم بپذیرم . اینقدر خصوصیت خوب تو این سریال جمع شده که بازم دکستر میشد . منتها الان و یا حتی بعد از فصل اول ، دیگه نه واسه من و نه واسه هیچ کس دیگه ای تغییر مایکل قابل قبول نیست. مایکل یه ضعف هایی داره که داره پشت نقش دکستر پنهانشون میکنه ! خیلی دوست دارم تو همین سریال و صد در صد کار های بعدیش بهتر عمل کنه.

10. 3 کاربرِ زیر از babibell بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It Sucks
    سپاس
    1,757
    از این کاربر 2,106 بار در 394 پست سپاس گزاری شده

بالاخره بعد از گذشت تقربا سه هفته تونستم شروع کنم به دیدن بقیه ی سریال.
    عجب قسمتی بود.خیلی دیالوگای خوبی داشت.
    دکستر از هر طرف داره تو مشکل میفته.

من به این قسمت 10 میدم
    یکی از دوستا تو تایپیک های قبل گفته بود که تو دکستر فقط دو گزینه ی 9 و10 است
    واقعا حق با اونه.من هروقت میبینم فقط فکر میکنم که 9 بدم یا 10.

12. 3 کاربرِ زیر از Ehsan_keen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123