برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
مطلبي که مشاهده مي کنيد
در سطل زباله ي انجمن مي باشد
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    سپاس
    10
    از این کاربر 12 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

برای ایران بجنگید!!! معرفی یک بازی جالب

سلام میخوام یه بازی آنلاین رو بهتون معرفی کنم.

یریپابلیک یک بازی آنلاین گسترده، شبکه ی اجتماعی واستراتژی تحت وب است. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد در قالب شهروندانی در این دنیای مجازی به فعالیت بپردازند. در اینجا شهروندان می توانند تجارت کنند، حزب سیاسی تشکیل دهند، در انتخابات شرکت کنند، مقالاتی در روزنامه منتشر کنند و حتی به عنوان شهروند یک نسخه ی مجازی از کشوری واقعی به جنگ بروند. در هنگام ورود به بازی ، بازیکن کشور مجازی مورد علاقه اش را انتخاب می کند. هرکدام از این کشورها با توجه به نام واقعی آن ها نام گذاری شده اند، و مکان آنها هم مانند مکان واقعیست. سپس شهروند جدید به دنبال کار در کارخانه ای در همان کشور می رود، و این فرصت که به عنوان سرباز آن کشور به تمرین و آموزش بپردازد به او داده می شود. کار در کارخانه و تمرین نظامی به صورت روزانه انجام می شود. یکی از طرح های اصلی سایت این است که برای شرکت در آن فقط به 14 دقیقه زمان نیاز دارید.
    ایریپابلیک نسخه ای مجازی از دنیای واقعیست که کاربران در آن به فعالیت های سیاسی، اقتصادی و نظامی می پردازند تا مسیر تاریخ را عوض کنند. در ایریپابلیک شهروندان میتوانند رویاهایشان را به واقعیت تبدیل کنند.

دلیل دعوت از شما برای عضویت:

ما در ايريپابليك به حضور و كمك شما نياز داريم تا قدرت ايران را افزايش دهيم. متاسفانه ایران بعد از اعمال فیلترینگ بر این سایت بسیار ضعیف شده، چرا كه جمعیت ایران افت شدیدی کرده و کشورهای دیگه مثل ترکیه و چین توانستند ایران را اشغال كرده و از نقشه بازی حذف کند! و الان فقط 3 منطقه که مال امارات هست دست ایرانه. الان در وضعیت بدی هستیم و مورد تمسخر کل دنیا قرار گرفتیم.

اگر به فکر احیای غرور ملی در اين دنياي مجازي در مقابل کشورهای همیشه دشمن هستی و دوست داری ایران را آنگونه که باید بسازی، خوشحال میشویم به جمع ما بیایي... منتظرت هستیم.

توی این عکس میتونید نقشه ایران رو ببینید :

هموطور که میبینید هر تیکه از ایران دست یه کشور !
    مخصوصا ترکیه که خیانت به ما مناطقمون رو به زور گرفته والان هم ایرانیا از طرف بازیکنان ترک تحقیر میشن و توهین میبینن

میتونید از اینجا ثبت نام کنید توی این بازی

برتر ی یه کشور رو مقدار جمعیت فعالش تعیین میکنه پس لطفا به جامعه مجازی ایران کمک کنید

این لینک رفرال خودم هست اگه از این لینک ثبت نام کنید به من هم کمک میکنید و منم سهی میکنم تا اونجا که ممکنه تویبازی حمایتتون کنم
    Free Online Multiplayer Strategy Game | eRepublik

اینم لینک ثبت نام عادی برای کسایی که دوست ندارن با لینک من بیان تو بازی
    Free Online Multiplayer Strategy Game | eRepublik

مطمئنم فیلتر شکن های مثله فریگیت و تور و آلترا سافت رو دارید
    توی این سایت هم میتونید ای پی و پورت رایگان ساکس پیدا کنید
    Hide My Ass! Free Proxy and Privacy Tools - Surf The Web Anonymously

منتظرتون هستم ها :دی

ثبت نام کنید

2. 10 کاربرِ زیر از lucky luke بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    10
    از این کاربر 12 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : برای ایران بجنگید!!! معرفی یک بازی جالب

تازه واردا بهتره نجنگن
    فقط تمرین و کار تا قوی بشن(اینا کلا 6 تا کلیک میخواد و دوتا پیج باید لود کنی که میشه 1 دقیقه در روز :دی)
    وقتی هم بخوای بجنگی کلا چند بار رو یه دکمه کلیک میکنی و بعدش هم انرژیت تو بازی تموم میشه که اینم چند دقیق بیشتر طول نمیکشه

ولی نجنگی یا فقط توی جنگ های مهم بجنگی بهتره اینجوری توی آینده از نظر اقتصادی پشتوانه بهتری داری و میتونی خیلی بیشتر کمک کنی تازه بیخودی وقت هم صرف بازی نمیکنی
    البته یکی دو روز اول تا یکم به محیط بازی آشنا بشید طول میکشه ولی بعدش همون چند دقیقه کافیه

اینم یه پی دی اف آموزشی
    learning-erepublik.pdf

4. 2 کاربرِ زیر از lucky luke بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,871
    از این کاربر 44,365 بار در 5,625 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : برای ایران بجنگید!!! معرفی یک بازی جالب

می خواین تاپیک بزنین یه نگاه به عنوان انجمن بندازین, ببینین اصلا ربطی به اینجا داره این قضیه ؟ یا ما زیر انجمن برای معرفی بازی داریم ؟

تاپیکتون به سطل زباله منتقل شد.
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

6. 16 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :