برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 15
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

[Downton Abbey] متیو کراولی در فصل چهارم نخواهد بود | مصاحبه‌ی سازنده‌ی سریال....

در حالی که دو روز پیش خبر تمدید فصل چهارم برای طرفدارهای سریال اعلام شد و مطمئنا خبر خوشی هم بود، دیشب خبر بدی به بیرون درز کرد.
    ستاره ی اصلی داونتون تصمیم گرفته است تا به موفق ترین درام تمام دوران شبکه ی ITV برنگردد. در حالی که شبکه، تازه خبر پخش فصل چهارم و اپیزود کریسمس رو اعلام کرد، این خبر درز کرده است که بازیگر سی ساله ی عاشق پیشه، دن استیونز، کسی که نقش متیو کراولی را بازی میکرد قصد دارد سریال رو ترک کند.
    یک منبع معتبر دیروز به خبرگزاری ساندی گفت "دن استیونز به سریال برنمیگردد. احتمالا فقط اپیزود اول فصل چهارم رو بازی میکند، اما فقط همین قدر."
    ITV نه خبر رفتن استیونز را رد کرده است نه تائید. هرچند، مطمئنا در اپیزود کریسمس حضور دارد. اپیزود 2 ساعته ای که به عنوان یک نمایش تراژدیک عنوان شده، و در ان خانواده ی کراولی رو خواهیم دید که برای استراحت به اسکاتلند میروند، و بیشتر خدمتکارهاشون را در خانه تنها میذارند.
    این احتمال وجود دارد که مشاجره هایی هم بر سر پول وجود داشته باشد. یک منبع گفت "شبکه ی امریکای NBC، که صاحب شرکتی است که سریال را تولید میکند، اساسا از فصل اول حمایت مالی کردند."
    "صحبت هایی هم وجود داشت که این دفعه نمیخوان پول زیادی هزینه کنند. اما با همه این حرف ها هنوز میخواهند فصل پنجم هم بسازند."

اختصاصي
    TV.WORLD

2. 28 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ignorance is bliss
    سپاس
    5,631
    از این کاربر 12,519 بار در 1,855 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Downton Abbey] میتو کراولی در فصل چهارم حضور نخواهد داشت!

دانتون بدون متیو صفا نداره

4. 15 کاربرِ زیر از Patriot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,740
    از این کاربر 415 بار در 50 پست سپاس گزاری شده

از اواسط فصل 3 تو سایتهای مختلف گفته بودن که ممکنه دن استیونز و میشل داکری و جیسکا براون فرندلی و چندتای دیگه از جمله بازیگر نقش ایدث در صورت ادامه ی سریال،
    تو فصلهای بعد حضور نداشته باشن،چون میخوان شانسشون رو تو هالیوود امتحان کنن اون موقع فکر کردم شایعه است!ولی با توجه

اسپویلر از فصل سوم

حقیقت بوده
    اگه واقعا به خاطر حضور تو پروژه های هالیوودی که اصلا معلوم نیست چه استقبالی ازشون بشه و چه جوری از آب در بیان،دارن پرببیننده ترین سریال بریتانیایی رو رها میکنن
    به نظر من که واقعا واقعا دارن اشتباه میکنن!!
    خیلی بد میشه که دیگه متیو نباشه مخصوصا با توجه به داستان مری و متیو و اون همه کش و قوس داستان و تحول شخصیت مری ....
    ممنون بابت خبر

6. 7 کاربرِ زیر از eli99 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    802
    از این کاربر 339 بار در 59 پست سپاس گزاری شده

اگه متیو نباشه من دیگه داونتون نمی بینم
    در ضمن اگه قرار باشه داستان تو اسکاتلند بگذره که دیگه نباید اسمشو بذارن داونتون ابی
    اصلا بهتره دیگه نسازن
    حیف سریال که می خوان خرابش کنن

8. 7 کاربرِ زیر از audrey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,715
    از این کاربر 2,553 بار در 383 پست سپاس گزاری شده

با درود
    انگار اینکار داره مد میشه ( ترک کردن سریالها توسط ستاره ها ) اول کیت والش( درمانگاه خصوصی) و حالا هم دن استیونز( دانتون)
    درسته متیو بعد از ورودش به سریال جزء مهمترین و محبوبترین شخصیتها بود اما بنظر نمیرسه با خروجش لطمه بزرگی به روند رو به رشد سریال بزنه
    دانتون مملو هستش از شخصیتهای محبوب
    اشکان جان ممنون بابت ترجمه خبر

10. 10 کاربرِ زیر از 123u بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

.
    واقعا خبر بدیه برای طرفدارای سریال....
    درسته که سریال کارکتر نقش اول نداره و چندین شخصیت نقش محوری رو دارن اما به سختی میشه کمبود متیو رو حس نکرد.
    یکی از بازیگرای محبوبم بود. امیدوارم هنوز شانسی برای تکذیب قضیه داشته باشیم....

12. 10 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    360
    از این کاربر 1,043 بار در 235 پست سپاس گزاری شده

به نظرم مری بره و متیو بمونه اصلا از شخصیت مری خوشم نمیاد..وقتی در حسرت متیو بود انگار قابل تحمل شده بود ولی حالا دوباره شده بدتر از قبل.

مشاهده محتوا اسپویلر
    وقتی سیبل فوت کرد من داشتم گریه میکردم اونوقت این بشر یه قطره اشک نریخت.خیلی مصنوعیه.

راستش با اینکه توماس خیلی شخصیت منفی داره ولی بعضی وقت ها دلم واسش میسوزه ولی برای مری اصلا

14. 4 کاربرِ زیر از elibanoo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

نقل قول نوشته اصلی توسط 123u نمایش پست ها
    درسته متیو بعد از ورودش به سریال جزء مهمترین و محبوبترین شخصیتها بود اما بنظر نمیرسه با خروجش لطمه بزرگی به روند رو به رشد سریال بزنه
    دانتون مملو هستش از شخصیتهای محبوب
    با حامد موافقم، داونتون کلی شخصیت جالب دیگه داره، از دیزی و الفرد بگیر تا رابرت و کورا.
    اما خب با رفتن متیو حتما مری هم میره، چون زنشه دیگه. مثل تو قسمت اول فصل چهرم نشون میدن که با هم میرن اسکاتلند زندگی کنند.
    من فقط امیدوارم ITV یه کاری کنه، اگه هم متیو رفت، مری بمونه
    ---------------------------------------
    سریال هم قرار نیست بره اسکاتلند، تو اپیزود کریسمس برای تعطیلات خانواده میرن به اسکتالند، همه خدمتکارهاشون هم نمیبرن، فکر کنم جالب بشه، با توجه به اینکه دو ساعته

16. 4 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

[Downton Abbey] اسپویلر، خروج دن استیونز از سریال

ترسناک ترین ترس بسیاری از طرفداران داونتون به حقیقت پیوست.
    دن استیونز (متیو کراولی) همان جور که قبلا اطلاع داده شده بود، در فصل چهارم بازی نخواهد کرد. ببیننده های انگلیسی که در هفته ی گذشته شاهد اپیزود مخصوص کریسمس این سریال بودند شاهد اخرین بازی دن در این سریال بودند.
    در یک مصاحبه با UK تلگراف، استیونز گفت که خروج از داونتون "تصمیم خیلی سختی بود". وی همچنین اعلام کرد که "احساس خوبی بود که خشک بشی، یه لحظه تامل کنی". "از دید خودم، دوست دارم کارهای دیگه ای هم کنم."
    با اذعان به اینکه نقشش به عنوان متیو "بسیار انحصاری بود" وی گفت "همزمان با اینکه حس ازدای داشتم بسیار هم ناراحت بودم. به خاطر اینکه من با این سریال بسیار خو گرفتم و همیشه همین جور خواهم بود." درباره ی اینکه در درام تاریخی دیگه ای بازی خواهد کرد هم گفت "هر چیزی ممکنه اتفاق بیافته، همون طور که قبلا اتفاق افتاده". استیونز گفت" فیلم برداری صحنه ی اخر واقعا احساسی بوده و اینکه میدیده بازیگرانی که همراهشان سه سال بازی کرده را باید ترک کند."
    "فکر نمیکنم هیچ کدوم از ما به جز مگی اسمیت تو در مسیر شغلی خودمان همچین انفجار و هیاهویی داشته بودیم." وی اضافه کرد "سفر عجیبی بود، و فقط کسانی که درش بودند میتونند درک کنند."
    وی در حال حاظر در حال ایفای نقش در تئاتر برادوی امریکا همراه با جسیکا چستین (کمک، درخت زندگی) است. اسم این تئاتر وارث است.
    وی در این مورد گفت " من به دنبل نقش های جدید هستم، اما واقعا نمیدونم که چه نقش های در انتظار هست."

شبکه در مورد خروج استیونز از سریال بیانیه ای منشتر کرده است که با هم قسمت های از ان را در زیر میخوانیم.
    در طول سه سال گذشته، ببیننده ها در سراسر دنیا شاهد پستی و بلندی های رابطه ی مری و متیو بودند. و این تصمیم تهیه کننده های سریال بود که نمیتوانند به سادگی متیو و مری را از هم دیگر جدا کنند، که نتیجه ی ان مرگ تراژدیک متیو در اخر اپیزود مخصوص کریسمس بود.
    ببینده ها در فصل بعد شاهد تلاش مری برای خوگرفتن با زندگی جدیدش است و اینکه باید بدون مردی که دوستش داشته زندگی کند.
    فصل سوم داونتون ابی از 8 روز دیگر (6 ژانویه) در امریکا از شبکه ی PBS پخش خواهد شد.
    تولید فصل چهارم از ماه فبریه اغاز میشود.

اختصاصی TVworld.INFO
    منبع
    ++

18. 11 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,740
    از این کاربر 415 بار در 50 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Downton Abbey] اسپویلر، خروج دن استیونز از سریال

به نظرم اگه واقعا به سریال و طرفدارهاش اهمیت میداد و براشون احترام قائل بود باید حداقل فصل بعد رو هم بازی میکرد!
    یه کم هم از خودگذشتگی نشون میداد!چی میشد مگه؟؟!!
    احتمالا همه ی شهرتش و پیشنهادهایی که از پروژه های هالیوودی میگیره رو مدیون داونتنه،قبلش که بازیگر شناخته شده ای نبود!
    حالا چی میشد یه فصل دیگه قراردادش رو تمدید میکرد و این داغ رو به دل طرفدارها نمیذاشت ؟؟!!
    میدونم تو مدتی که بود واسه نقشش و سریال زحمت کشید و حرفهای من یه کم ظالمانه ست..ولی آخه نمیذارن آدم منصف باقی بمونه!!!

20. 2 کاربرِ زیر از eli99 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین