برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 11 از 26 اولیناولین ... 91011121321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 از مجموع 255
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

[آموزش عمومی] توضیح و تشریح کیفیت های مختلف سریال ها برای دانلود

خیلی از دوستانمون موقع دانلود مردّد می شن که کدوم نسخه رو دانلود کنن . و یا گاها به خاطر دیدن کلمه ی HD در اسم فایل این تصور بهشون دست می ده که نسخه ی بسیار خوبی رو انتخاب کردن. و حتی ممکنه به کلمه ی "کم حجم" حساس باشن و از این نسخه ها دوری کنن.. توی این آموزش معروفترین نسخه های دانلودی رو موشکافانه بررسی می کنیم تا بتونه راهنمای مناسبی برای سریال بازای عزیز بشه.

ASAP با فرمت mp4

FQM با فرمت avi

DiMENSiON با فرمت mkv
    « مــنــبــع تــبــدیــل »

نسخه ی HDTV اولین نسخه ای از سریال هست که بعد از پخش منتشر می شه . این نسخه از روی شبکه به صورت دیجیتال ضبط , تبلیغاتش حذف و سپس منتشر می شه که این فرایند بین 1 تا 3 ساعت پس از پخش سریال طول می کشه. این نسخه در سه کیفیت ASAP.Mp4 و HDTV.XviD.avi و HDTV.720p.DiMENSiON.mkv منتشر می شه که هر کدوم از این کیفیت ها به ازای چهل دقیقه به ترتیب دارای حجم های 233 مگابایت , 350 مگابایت و 1.1 گیگابایت هستن . نسخه ی ASAP با فرمت mp4 از کیفیت بسیار خوبی برخورداره . در عین حال دانلود نسخه ی avi به هیچ وجه پیشنهاد نمی شه. نسخه ی HDTV.720p هم برای کسایی که دنبال بهترین کیفیت و بالاترین حجم هستن گزینه ی ایده آله.

مزایای این نسخه : انتشار سریع و بیشترین هماهنگی با زیرنویس مترجمان.
    معایب این نسخه : حجم بالا نسبت به کیفیت.

نسخه های گروه BoB [توقف فعالیت] : نام این گروه مخفف Best of Both به معنای بهترین در هردو (حجم و کیفیت) می باشد که نسخه های بسیار خوبی منتشر می کند. (این گروه از اوایل ماه ژانویه سال 2012 بر روی فایلهای خود پسوورد BoB قرار می دهد)
    توجه به این نکته الزامیه که BoB تنها یک تبدیل کنندست و منبع نسخه هایی که بیرون می دن هم معمولا از نسخه ی HDTV.720p.DiMENSiON.mkv هستش.

« گــروه تــبــدیــل کــنــنــده »

نسخه ی 480p.BoB نسخه ی کم حجم گروه BoB می باشد . معمولا بین 1 الی 4 ساعت پس از انتشار نسخه ی HDTV از روی نسخه ی HDTV.720p.DiMENSiON منتشر می شود . ابعدا این نسخه حدود 710 در 400 پیکسل می باشد و کیفیت مناسبی دارد (در اکثر موارد بهتر از نسخه ی HDTV) . حجم این نسخه به ازای سریالهای 40 دقیقه ای 150 و به ازای سریالهای 20 دقیقه ای 70 مگابایت می باشد. گاهی اوقات گروه BoB بعد از پایان فصل همین نسخه را از روی دیسک بلوری (Bluray) تبدیل می کند که در این صورت حجم آن 200 مگابایت می باشد و کیفیتی به مراتب بهتر دارد (به خاطر منبع تبدیل)
    مزایای این نسخه : حجم پایین و باورنکردنی نسبت به کیفیت خوب .
    معایب این نسخه : ناهماهنگی با زیرنویس های موجود در بعضی موارد

تبدیل های BOB رو می تونین در وبلاگش پیدا کنین.

توجه : نسخه ی 480p گروه BoB اشتباها به 480p شناخته شده . سایز تصویر این نسخه 400p هست.

نسخه ی 720p.BoB نسخه ی کیفیت بالای گروه BoB می باشد . معمولا بین 2 الی 6 ساعت پس از انتشار نسخه ی HDTV از روی نسخه ی HDTV.720p.DiMENSiON تبدیل می شود. ابعاد این نسخه 1280 در 720 پیکسل می باشد با کیفیت بسیار عالی . حجم این نسخه به ازای سریالهای 20 دقیقه ای 150 و به ازای سریالهای 40 دقیقه ای 300 مگابایت می باشد . دانلود این نسخه به کسانی که به دنبال نسخه ی 720p می باشند و در عین حال امکان دانلود نسخه های سنگین و گیگابایتی برایشان وجود ندارد توصیه می شود.
    مزایای این نسخه : کیفیت عالی + حجم باورنکردنی
    معایب این نسخه : انتشار دیرتر نسب به نسخه ی HDTV

تبدیل های BOB رو می تونین در وبلاگش پیدا کنین.

تبدیل msD : این گروه نیز مانند گروه BoB تبدیل های خوب با حجم و کیفیت مناسبی دارد. تنها تبدیل رایج این گروه 480p.msD می باشد که مشخصاتی مانند تبدیل 480p.BoB دارد. تبدیل های این گروه کیفیت فوق العاده خوبی دارن . اخیرا هم تبدیل هاشون 480p واقعی هستش که حجمی بیشتر از 200 مگابایت (در حدود 250) و کیفیتی بسیار عالی داره.
    با توجه به این که گروه BoB دیگه فعالیت نمی کنه, انتخاب اول کسانی که به دنبال نسخه های کم حجم هستن این تبدیل هست!
    کیفیت WEB-DL.msD این گروه اکیدا توصیه می شه . اگر بخوایم یه تگ هم برای نسخه ی WEB-DL ــش بزنیم من بهش 4 ستاره می دم.

تبدیل mini 720p.viSionX از نظر حجم و کیفیت بین نسخه های HDTV.720p و BoB.720p می باشد . با احتساب این که حجم آن به سمت نسخه ی BoB و کیفیت آن به سمت نسخه ی HDTV.720p کشیده شده است . به طور مثال دو نسخه ی زیر را در نظر بگیرید :

Boardwalk.Empire.S01E01.720p.BluRay.X264-REWARD.avi - 1.8 GB

Boardwalk.Empire.S01E01.Mini.720p.BluRay.X264-VisionX.mkv - 800 MB

با مقایسه ی این دونسخه متوجه شدم که کیفیت نسخه ی VisionX که حجمی کمتر از نصف نسخه ی HDTV داره بسیار به این نسخه شباهت داره و تفاوتشون محسوس نیست .
    دانلود این نسخه به طرفداران نسخه های HD و دوست داران مانیتورهای Wide اکیدا توصیه می شه !!!
    مزایای این نسخه : کیفیت عالی نسبت به حجم .

تبدیل های VisionX رو می تونین از انجمن 1linkz پیگیری کنین

تبدیل mkvGOD معمولا از روی نسخه های Bluray انجام می شه و شامل آرشیو محدودی از سریال هاست. mkvGOD سریال ها رو به صورت یک فصل کامل تبدیل می کنه انتشار روزانه نداره . اکثر سریالهایی که تبدیل کرده نسخه ی 720p هستن و کیفیت بسیار مناسبی دارن . حجم این نسخه معمولا کمی از نسخه ی 720p.BOB کمتره (حدود 250 مگابایت) و کیفیتی در همون حد داره.
    تبدیل های mkvGOD توی TvWorld زیاده و ما این نسخه رو می پسندیم. ولی طبیعتا با حجمی نصف تبدیل VisionX از لحاظ کیفیت رقیب VisionX نمی شه.
    مزایای این نسخه : کیفیت بسیار خوب و حجم مناسب
    معایب : آرشیو محدود

تبدیل های mkvGOD معمولا روی تورنت منتشر می شن که می تونین آرشیوش رو از سایت خودش پیگیری کنین.

یک سری توضیحات هم در انتها می دم که دید کلی نسبت به تبدیل های مختلف بهتون بده :

نکته : رزولوشن نسخه ها رو بر اساس طول (ارتفاع) تصویر می سنجن . به طول مثال نسخه ی 480p ارتفاع تصویری برابر با 480 پیکسل داره.

در باب نسخه های سریالی دو مفهوم وجود داره :

1. نسخه (منبع تبدیل) (HDTV,HDTV.720p.BlurayRip,DVDRip,WEB-DL,PROPER)
    2. تبدیل کننده (BOB,msD,VisionX,Minishare,mkvGOD)

نسخه ها یا منابع تبدیل مواد اولیه ی گروه های تبدیل به حساب میان . اکثر گروه هایی که به صورت روزانه سریال منتشر می کنن از نسخه ی HDTV.720p استفاده می کنن. در عین حال تبدیل کننده ای مثل mkvGOD بیشتر از منبع Bluray برای تبدیل هاش استفاده می کنه. در توضیحات بالا نسخه ی HDTV رو معرفی کردیم . در ادامه تعدادی دیگری از نسخه های منبع رو براتون شرح می دیم:

Proper

این نسخه زمانی منتشر می شه که نسخه ی اولیه ی HDTV مشکل دار باشه و پرش در تصویر یا کیفیت خیلی پایین داشته باشه. این نسخه ویژگی خاصی نداره و در واقع نسخه ی اصلاح شده محسوب می شه.
    مزایای این نسخه : ----
    معایب این نسخه : ----
    WEB-DL

این نسخه گاهی اوقات یک روز پس از انتشار نسخه ی اصلی بیرون میاد که بهترین کیفیت سریال بعد از نسخه ی Bluray رو دارا هست.
    مزایای این نسخه : کیفیت فوق العاده در حداکثر 1 روز پس از پخش.
    معایب این نسخه : برای هر سریال و یا هرقسمتی موجود نیست و با زیرنویس مترجمان هم کمی ناهماهنگی داره.
    WEB-RiP

نسخه ای که از روی سایت شبکه ی سریال ضبط شده و شبکه ها گاهی اوقات اولین اپیزود هر فصل رو به این صورت پخش می کنن تا واکنش بیننده ها رو نسبت به سریال بسنجن. دانلود این نسخه فقط در صورتی کاربرد داره که برای دیدن اپیزود عجله داشته باشید. وکیفیت مناسبی نداره.
    مزایای این نسخه : ---
    معایب این نسخه : کیفیت نامناسب و گاهی اوقات دارای حذفیات
    BDrip

این نسخه مستقیما از روی دیسک بلوری تبدیل میشود
    مزایای این نسخه : اگر به صورت نسخه های mkv باشه، بهترین کیفیت رو داره.
    معایب این نسخه : حجم بالا نسبت به کیفیت
    BRRip

که نسخه ی تبدیل شده از روی نسخه BDrip هست و کیفیتش در یک کلام محشره. این نسخه بهترین منبع دانلود هستش.
    مزایای این نسخه : کیفیت عالی
    معایب این نسخه : انتشار چندماه پس از پایان فصل سریال, عدم هماهنگی با زیرنویس مترجمان (در زمینه فیلم این مشکل نیست)
    DVDRip

نسخه ی بعدی نسخه ی DVDRip هست که بعد از پایان فصل و انتشار نسخه ی دی وی دی بیرون میاد که حجم و مشخصاتش مثل نسخه ی HDTV هست و کیفیتش کمی به خاطر اینکه از روی DVD تبدیل شده بهتر هست.
    مزایای این نسخه : کیفیت بهتر نسبت به نسخه ی HDTV
    معایب این نسخه : عدم هماهنگی با زیرنویس مترجمان در 90% موارد.

گروه های تبدیل کننده ی بسیاری از سریال ها توی دنیای وب موجوده ... تبدیل های ایرانی مثل B2Z و تبدیل های خارجی مثل msDarky و .. و... توصیه می کنیم به غیر از نسخه هایی که در بالا توضیح دادیم از هیچ نسخه ی دیگه ای استفاده نکنید . خصوصا فرمت rmvb که نوعی توهین به سریال و سریال باز محسوب می شه .

آخرین آپدیت : سه شنبه 28 شهریور 1391

این مطلب به طور کاملا اختصاصی برای TvWorld.ir تهیه شده
    و استفاده از اون در هیچ وبسایت و یا انجمنی مجاز نیست

اگر سوال دیگه ای هم براتون پیش اومد اینجا بپرسین تا با پاسخ به سوالات شما این آموزش رو هم کامل تر کنیم.
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

2. 306 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,.::KingSlayer::.,.:KiA:.,.Ven0m.,0UnknowN1,123u,1geeky,3ven13,4lirez4,86471181,8701488,Abolfazl3007,AdibTE,ADOLOVSKY,af.pegasus,ahmady45,Aida18,ajtoop,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali1895,ali361,Alijo0on,alik1nia,alip,alipaya,Alireza 69,AlirezAlirezA,Amin,Amin03,amingeneral,AmiR RezA,amir123qwe,amir169,AMIR9000,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,amiromidi,AMIRREZA RV,amirsenator,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,Ar@sH,aramis2800,ARCTIC,arefeh-7,aria76,arso,Ashkan_crash,Ⱬ◌◌₥-₵◌ⱱᶒⱤ,B-Complex-B12,Barkeep,Batlaghi,bbas,behzadian,behzad_daniel,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,Bill The Butcher,bluestorm,Chandler Bing,checha,colonel_panic,D O R D I,Dark Passenger589,DARKSIREN,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathstroke,destinycalling,Devil Hunter,DivaN,dll,DOMINO,eeeeeeehsan,eglantine9,Ehsan_keen,elahehpsy,eli99,ElronD,emadtvw,eni,erfani,ergen,esi_iranian,Fanom,farajollahi,FarboƉ,FARIBORZ,filmbazz,fr_sdgh,Gallow,ghasem402,gole yakh,Goudarz,H!TMAN,h6690,HaaMeeD,HADI,hami1360,HAMID13,hassani,hitman,HMNN,Ho369,Homix,Hosein-Rezae,hossein 2,hossein1367,hossein370,hosseinf722,hosseinss76,hotshotbabol,IceLord,idin,imax8v,insomniac,Irag,iranaryaee,ishmael0,Islander,Jack Bauer,janloka,javad48,JMJ,Joey,Johnny Cash,joker.elm,joker8,JOON,Julie,justUnited,juybari,K1_Fa,K3li05,Kaley,karim_load,Katy Perry,KEVIN GARVEY,kia,kia_no7,KING STANNIS,kingmiladkh,kntu,KOOROSH,kuchulu93,lastshepherd,leon kennedy,libra_66,lich-king,linkinpark20,Lordloss,m a h d i,M.Amir,M.pirate,maani,mah banoo,mahdi-gh,mahdi1356,mahdi7_4ever,MAHDI8156791,mahdy94,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,Marlon Brando,marston,marya,MaRYaM Goli,masoodmim,MDK20,Me1sam,mehdidadvand,mehranm2,Mehrno0sh,mehrzadds,mhjkk,mhz98,Mia_3D,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,mimojoon,Miss Harley,mn66,Moh3eN,mohamad13696,mohammad189,Mohsen82,mohsenshinobi,Mojtaba20000,Mona-M,Moon Light,mortezasmh,mr67,myhdr,Mystery,m_h2013,Nahid72,Neal Caffrey,negin2210,NI-MA,Nikki69,nima3333,nimas1,Nimoo,Nora,Numero Uno,тнor,omnia1388,onemohsen,optic,P!NK,PARSA0123,Patriot,pedram136,pedro,pesaru,peyman677,peyman_eun,PGW,Pirlo,pmn,Poorman,pooya,poriya_f,Prince Caspian,prince1,pro_translator,r73,raha_91,Ramin1991,Raul7,Raylan Givens,Red Bull,red fox,Reza-G,Reza82N,rezarbn,Ross Geller,s52005,saeedporreza9,sajad44,SajadKaqaz,sam09ft,saman2esm,saman_pd09,sArdAr-SorenA,sepideh_h17,serehone,shahrokhxp,shahrooz79,shantia762,shayan010,Sheldon_Cooper,shlp,silas,sinaDVD,Sina_Saw,Sky Boy,smgh470,soheyl64,SolTon,Splinter Cell,STAR,Stark Man,still alive,tandis_104,Tha Real Nigga,The Emperor,The Pianist,tiyami,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,user56,گل گلدون,V@hiD,vahid-fcb,vahidcivil66,Vampire,vampire_arak,voldemort,Walter,WalTer WhiTe,Webber,Why Me ?,WolF_PiR,yalabia,yaser63,Yelawolf,zesht,zizi12,Zombieland,zugito,[JOKER],سم وینچستر

سپاس
    1,417
    از این کاربر 3,007 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [آموزش عمومی] توضیح و تشریح کیفیت های مختلف سریال ها برای دانلود

نقل قول نوشته اصلی توسط dj-big نمایش پست ها
    دوستان می تونن بگن دلیل اینکه از انکدر های ایرانی حرفی زده نمی شه چیه ؟ به خاطر اینکه می ترسن بازدید سایتشون کم شه یا دلیلش معروف نبودنشون هست یا اینکه فضای کاریشون محدود هست ؟! کلا این جور تاپیک ها خیلی زیاده اما همیشه تو بحثشون مثلا می آن BOB را مثال می زنن Bobی که نزدیک 1-2 سال هست که دیگه کار نمی کنه دوستان بگن دلیلش چیه به غیر اینکه سایت های ایرانی کلا فقط تو فکر سود هستن ؟ یعنی مثلا طرف می ره ریپورت یک سایتی را می ده که فیلتر شه !! یا مثلا می ری تو یک سایت ریلیزت را می گذاری مدیرش پست را پاک می کنه ولی لینک انکدر خارجی را می گذاره حالا اصلا من اسم سایتی که دارم انکد می کنم توش را نمی ارم کاری هم ندارم بین انکد های ایرانی مقایسه کنم بگم ما بهتریم یا انها می خوام علت این را بدونم که چرا ما ها اینجوری هستیم ؟ سایت x264-bb ماهی 1600$ donate داره 10 تا انکدر عالی دور همن ریلیز می کنن مردم هم استفاده می کنن پول donate را هم به انکدر هاشون می دن تا حمایتی بشه ازشون اینجا ریلیزتو می گذاری تو یک سایت دیگه مدیرش پاک می کنه پست را نه واقعا چرا ما اینجوری هستیم ؟
    دوست عزیز درباره ی چرایی اینکه لینک ها از انجمن ها پاک می شود باید به قوانین و مقررات هر انجمن توجه کرد .

ولی درباره ی این که چرا حمایتی صورت نمی گیرد دلیل مشخص است . انکودر های ایرانی بی تعارف توان رقابت با انکودر های برتر دنیا را ندارند و از طرفی اینترنت هم در ایران محدود است پس کسی علاقه ندارد که کار بی کیفیت دریافت کند زیرا که توان دانلود مجدد ان را ندارد . همه دنبال بهترین نسخه متناسب با خواسته ی خود هستند . به شخص از چندین ریلیز ایرانی استفاده میکنم و مقایسه هایی هم انجام دادم ولی واقعا کیفیت برابری نمیکند . من تنها در صورتی سراغ ریلیز های ایرانی می روم که نسخه ی 720 دیگری موجود نباشد . برای مثال سریال Community که ریلیز 720 تیم TVCenter هست فعلا بهترین نسخه متناسب با حجم ان است . خوب من این نسخه را دانلود میکنم .
    در انجمنی که کار ریلیز انجام می دهد بعد از دانلود چند کار , نقدی بر ریلیز های این سایت قرار دادم . بسرعت نامه ای دریافت کردم مبنی بر اینکه شما با نقد خود شاید باعث بد نامی ما شوید و دیگر کسی ریلیز ای ما را دانلود نکند و باید انتقاد را بصورتی دیگر انتقال می دادید . وقتی چنین برخوردی صورت میگیرد و طرف حاضر نیست عیب کار خود را پذیرا باشد چرا من باید از بهرین ریلیز ها بگذرم و سراغ کار های این گروه بروم ؟
    دنیا به سمت بهترین ها حرکت می کند و تا زمانی که ما راه رفته ی دیگری را از سر بگیریم و نبوغی به خرج ندهیم از بهترین ها فاصله خواهیم داشت .

4. 9 کاربرِ زیر از saman_pd09 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

والا منظورتون رو نفهمیدن چیه ؟ جمله آخرتون هم کلا گیجم کرد !؟
    واقعا چرا ما اینجوری هستیم ؟
    شما هم اولین پستتوت اینجاست و قاعدتا با روند کار و اهداف و قوانین انجمن خیلی آشنا نیستید

در بین سایت ها ایرانی قدیم بکس دانلود بود که الان سایتشون جمع شده و قدیم لینک هاشون هم قرار دادیم
    http://tvworld.info/thread23268.html

در مورد کیفیت کارشون چون زیاد دانلود نکردم نمیتونم نظری بدم ولی چند قسمت نسخه brrip برکینگ بد دانلود کردم کیفیت خوبی داشت .

تیوی سنتر هم یک سالی هست نسخه 720 ریلیز میکنه ( هم حجم کارشون بالاست و هم سرعت ریلیزشون) و بعضی سریال هاشون هم قرار دادیم
    http://tvworld.info/thread27321.html
    http://tvworld.info/thread21879.html

در مورد کیفیت کارشون هم به شخصه نسخه های web-dl ـشون رو میپسندم

ای ام دی بی دل هم اگه درست یادم باشه 7 ماهی هست سریال ریلیز میکنه ( البته سرعت ریلیزشون پائینه و سریال ها محدودی رو ریلیز میکنن ) ولی از قدیم فیلم ریلیز میکردن که چند تا فیلم هم از اونجا دانلود کردم و کیفیتشون خوب بود

چند تا سایت دیگه هم دیدم مثل وارز اون هم سریال ریلیز میکنه ، یکی دو سایت دیگه هم میشناسم سریال ریلیز میکنن ولی اطلاع دقیقی ندارم ، بین گروه های مطرح شده هیچ مقایسه و رتبه بندی رو انجام نمیدم و در حالت کلی میگم کارشون خوبه

از پائیز پارسال سیاست سایت این بوده که به دید یک دانلودسنتر و یک سایت وارز بهش نگاه نشه و بیشتر در زمینه زیرنویس و بحث و تبادل نظر بتونیم کار کنیم و اجازه گذاشتن لینک دانلود به کاربر ها نمیدیم و تاپیک هایی که جدیدا زده میشه پاک میشن ( به غیر از مواردی که از قبل هماهنگ کنن) و بخش دانلود فقط توسط افراد محدودی اداره میشه به اضافه اینکه خیلی از سریال ها رو تو سایت قرار نمیدیم مثل نشویل ، گرایم ، نیکیتا و ..............

و این هم بگم به احتمال خیلی زیاد برای فصل جدید سریالها ( که بخش عمده اشون تو پائیز شروع میشه) فقط سریال هایی که خودمون زیرنویس میکنیم به اضافه سریال هایی که خیلی رو شون بحث گفتگو میشه قرار میگیره .
    کیفیت هایی هم که ما میذاریم در وهله اول نسخه 480p هست ( حالا یا msd یا mrs ) و برای بعضی سریال ها که مخاطب بالا دارن نسخه 720p ( ریلیز ویژن و mrs ) هم قرار میگیره

سوالی ، نکته ای ، ابهامی وجود داره مطرح کنید بهتون جواب بدیم

6. 17 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4
    از این کاربر 66 بار در 13 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_pd09 نمایش پست ها
    دوست عزیز درباره ی چرایی اینکه لینک ها از انجمن ها پاک می شود باید به قوانین و مقررات هر انجمن توجه کرد .

ولی درباره ی این که چرا حمایتی صورت نمی گیرد دلیل مشخص است . انکودر های ایرانی بی تعارف توان رقابت با انکودر های برتر دنیا را ندارند و از طرفی اینترنت هم در ایران محدود است پس کسی علاقه ندارد که کار بی کیفیت دریافت کند زیرا که توان دانلود مجدد ان را ندارد . همه دنبال بهترین نسخه متناسب با خواسته ی خود هستند . به شخص از چندین ریلیز ایرانی استفاده میکنم و مقایسه هایی هم انجام دادم ولی واقعا کیفیت برابری نمیکند . من تنها در صورتی سراغ ریلیز های ایرانی می روم که نسخه ی 720 دیگری موجود نباشد . برای مثال سریال Community که ریلیز 720 تیم TVCenter هست فعلا بهترین نسخه متناسب با حجم ان است . خوب من این نسخه را دانلود میکنم .
    در انجمنی که کار ریلیز انجام می دهد بعد از دانلود چند کار , نقدی بر ریلیز های این سایت قرار دادم . بسرعت نامه ای دریافت کردم مبنی بر اینکه شما با نقد خود شاید باعث بد نامی ما شوید و دیگر کسی ریلیز ای ما را دانلود نکند و باید انتقاد را بصورتی دیگر انتقال می دادید . وقتی چنین برخوردی صورت میگیرد و طرف حاضر نیست عیب کار خود را پذیرا باشد چرا من باید از بهرین ریلیز ها بگذرم و سراغ کار های این گروه بروم ؟
    دنیا به سمت بهترین ها حرکت می کند و تا زمانی که ما راه رفته ی دیگری را از سر بگیریم و نبوغی به خرج ندهیم از بهترین ها فاصله خواهیم داشت .
    معیار تشخیص شما برای بهترین چیه ؟ تعصب ؟ بی اطلاعی ؟ نخواستن ؟ یا واقعیت ؟ من انکد هایی که کردم را حاضرم شرط ببندم از خیلی از انکد های خارجی بهتره با دلیل و مدرک من برای اولین بار فیلم هابیت را از روی سورس untouched انکد کردم من برای اولین باز مسابقات خوانندگی را با کیفیت صدای ac3 و بیت ریت 256 انکد کردم در صورتی ریلیز 600مگی msd کیفیت صدای aac و 128 ریت داره تازه حجم فایل من کمتر هم بود من سریال های معروف را با کیفیت 1080 انکد کردم من اولین نفر تو دنیا سریال the vampire diaries را با کیفیت 720p ریلیز کردم اینهایی که گفتم نمی خواستم به شما بگم من بلدم یا چیزی را به رخ شما بکشم می خوام بگم نگاهتون اشتباه هست من حاضرم انکد هام را بگذارم اینجا و پای هر ستینگ و کانفیگش بگم چرا اینجوری استفاده کردم حتی شما اگه اسکرین بگیرید نه تنها چیزی از انکدر های خارجی کم نیست بلکه بیشتر هم هست در مورد اینکه می گید ایران اینترنتش محدود هست ما که خودمون تو کامپیوتر انکد نمی کنیم بعدم خودمون اپلود کنیم تمام این کار ها روی سرور انجام می شه حتی تو خارج هم خیلی انکدر ها روی سرور انکد می کنن به دلیل حسن هایی که داره همه این ها را گفتم که ببینید هیچ معیاری ندارید که می گید توان رقابت نداریم ضمن اینکه اگه حمایت بشه از این کار قطعا معایب هم رفع می شه . تازه مگه چند تا انکدر خارجی داریم که 720 انکد می کنن مینی شیر که اول 480 انکد می کنه و عصر کیفیت 720 می گذاره انکدر های ایرانی حالا من اسم خودمو نمی برم که تبلیغ نشه اما مثلا تی وی سنتر صبح همه را 720 می گذاره حالا از نظر خود من ریلیز هاشون کیفیتش بعضی وقت ها زیاد جالب نیست اما در مقابل حرفتون که می گید نمی شه رقابت کرد میگم

اضافه شده در : 10 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya نمایش پست ها
    والا منظورتون رو نفهمیدن چیه ؟ جمله آخرتون هم کلا گیجم کرد !؟

شما هم اولین پستتوت اینجاست و قاعدتا با روند کار و اهداف و قوانین انجمن خیلی آشنا نیستید

در بین سایت ها ایرانی قدیم بکس دانلود بود که الان سایتشون جمع شده و قدیم لینک هاشون هم قرار دادیم
    http://tvworld.info/thread23268.html

در مورد کیفیت کارشون چون زیاد دانلود نکردم نمیتونم نظری بدم ولی چند قسمت نسخه brrip برکینگ بد دانلود کردم کیفیت خوبی داشت .

تیوی سنتر هم یک سالی هست نسخه 720 ریلیز میکنه ( هم حجم کارشون بالاست و هم سرعت ریلیزشون) و بعضی سریال هاشون هم قرار دادیم
    http://tvworld.info/thread21879.html

در مورد کیفیت کارشون هم به شخصه نسخه های web-dl ـشون رو میپسندم

ای ام دی بی دل هم اگه درست یادم باشه 7 ماهی هست سریال ریلیز میکنه ( البته سرعت ریلیزشون پائینه و سریال ها محدودی رو ریلیز میکنن ) ولی از قدیم فیلم ریلیز میکردن که چند تا فیلم هم از اونجا دانلود کردم و کیفیتشون خوب بود

چند تا سایت دیگه هم دیدم مثل وارز اون هم سریال ریلیز میکنه ، یکی دو سایت دیگه هم میشناسم سریال ریلیز میکنن ولی اطلاع دقیقی ندارم ، بین گروه های مطرح شده هیچ مقایسه و رتبه بندی رو انجام نمیدم و در حالت کلی میگم کارشون خوبه

از پائیز پارسال سیاست سایت این بوده که به دید یک دانلودسنتر و یک سایت وارز بهش نگاه نشه و بیشتر در زمینه زیرنویس و بحث و تبادل نظر بتونیم کار کنیم و اجازه گذاشتن لینک دانلود به کاربر ها نمیدیم و تاپیک هایی که جدیدا زده میشه پاک میشن ( به غیر از مواردی که از قبل هماهنگ کنن) و بخش دانلود فقط توسط افراد محدودی اداره میشه به اضافه اینکه خیلی از سریال ها رو تو سایت قرار نمیدیم مثل نشویل ، گرایم ، نیکیتا و ..............

و این هم بگم به احتمال خیلی زیاد برای فصل جدید سریالها ( که بخش عمده اشون تو پائیز شروع میشه) فقط سریال هایی که خودمون زیرنویس میکنیم به اضافه سریال هایی که خیلی رو شون بحث گفتگو میشه قرار میگیره .
    کیفیت هایی هم که ما میذاریم در وهله اول نسخه 480p هست ( حالا یا msd یا mrs ) و برای بعضی سریال ها که مخاطب بالا دارن نسخه 720p ( ریلیز ویژن و mrs ) هم قرار میگیره

سوالی ، نکته ای ، ابهامی وجود داره مطرح کنید بهتون جواب بدیم
    درست می گید اولین پست من هست اما اگه به تاریخ عضویت نگاه کنید می بینید بیشتر بیننده بودم تا اینکه بخوام فعالیتی داشته باشه حرف من در مورد سایت شما یا سایت خاصی نبود اشتباه برداشت کردید به طور کلی دارم می گم تو پست اول گروه هایی که معرفی شده اصلا دیگه کار نمی کنن نه mkvgod نه bob اون یکی visionx هم که سیستم donate داره بحث من بیشتر راجع به حمایت از کار ایرانی بود البته شاید یک مشکل دیگه هم که ما داریم اینه که هر ایرانی = یک سایت دانلود اینقدر سایت های دانلود زیاد شده که شاید ان هایی که خوب هستن را نمی شه تشخیص داد یا نمی شه دیدشون من اصلا قصدم این نیست که بخوام تبلیغ سایتی که توش هستم را بکنم و مطمئن باشید هیچ اسمی هم ازش نمی برم اما می گم اینجور که می گید هم نیست که این ها بهترین هستن حالا اینکه قوانین سایت یا فروم چیز دیگه هست اون رعایتش الزامی

8. 2 کاربرِ زیر از dj-big بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,417

معیار تشخیص شما برای بهترین چیه ؟ تعصب ؟ بی اطلاعی ؟ نخواستن ؟ یا واقعیت ؟ من انکد هایی که کردم را حاضرم شرط ببندم از خیلی از انکد های خارجی بهتره با دلیل و مدرک من برای اولین بار فیلم هابیت را از روی سورس untouched انکد کردم من برای اولین باز مسابقات خوانندگی را با کیفیت صدای ac3 و بیت ریت 256 انکد کردم در صورتی ریلیز 600مگی msd کیفیت صدای aac و 128 ریت داره تازه حجم فایل من کمتر هم بود من سریال های معروف را با کیفیت 1080 انکد کردم من اولین نفر تو دنیا سریال the vampire diaries را با کیفیت 720p ریلیز کردم اینهایی که گفتم نمی خواستم به شما بگم من بلدم یا چیزی را به رخ شما بکشم می خوام بگم نگاهتون اشتباه هست من حاضرم انکد هام را بگذارم اینجا و پای هر ستینگ و کانفیگش بگم چرا اینجوری استفاده کردم حتی شما اگه اسکرین بگیرید نه تنها چیزی از انکدر های خارجی کم نیست بلکه بیشتر هم هست در مورد اینکه می گید ایران اینترنتش محدود هست ما که خودمون تو کامپیوتر انکد نمی کنیم بعدم خودمون اپلود کنیم تمام این کار ها روی سرور انجام می شه حتی تو خارج هم خیلی انکدر ها روی سرور انکد می کنن به دلیل حسن هایی که داره همه این ها را گفتم که ببینید هیچ معیاری ندارید که می گید توان رقابت نداریم ضمن اینکه اگه حمایت بشه از این کار قطعا معایب هم رفع می شه . تازه مگه چند تا انکدر خارجی داریم که 720 انکد می کنن مینی شیر که اول 480 انکد می کنه و عصر کیفیت 720 می گذاره انکدر های ایرانی حالا من اسم خودمو نمی برم که تبلیغ نشه اما مثلا تی وی سنتر صبح همه را 720 می گذاره حالا از نظر خود من ریلیز هاشون کیفیتش بعضی وقت ها زیاد جالب نیست اما در مقابل حرفتون که می گید نمی شه رقابت کرد میگم
    با سلام خدمت شما . اول از شما درخواست میکنم که بصورت پیام خصوصی سایت خودتان را برای من ارسال کنید . من ریلیز های شما را دانلود میکنم و نتیجه ی کیفیت را به شما اطلاع خواهم رساند .

باید خدمت شما عرض کنم که من برای بهترین تعصب دارم . تاکنون هم نه هیچ کالا و نه هیچ شخصی را بر اساس مکان جغرافیایی یا عنوان ارزشیابی نکردم . اگر شما ادعای بهرین دارید می توانید این نکته را اثبات کنید . اگر این اثبات صورت گرفت من در همین تاپیک اعلام خواهم کرد که اشتباه کردم و گروهی در ایران بهترین ریلیز ها را دارد .
    من از بی اطلاعی صحبت نمیکنم . با چندین انکودر از بزرگترین ریلیز کننده های ایرانی هم درباره ی کیفیت ریلیز ها صحبت کردم . و حتی بعضی معترف بودند که توان رقابتی ندارند . که برای اثبات این ادعا یک نامه به صورت پیام خصوصی برای شما ارسال میکنم با نام گروه ریلیز کننده تا متوجه باشید که من از روی هوا صحبت نکردم .
    یکی از مواردی که باید توجه شود این است که کیفیت نسخه ها پایدار باشد . من برای مقایسه ی خودم سریال Touch را با ریلیز گروه های مختلف ایرانی و خارجی دریافت کردم و نسخه های خارجی عملا بهتر کار کرده بودند . بعضی از ریلیز های TVCenter بسیار عالی است ولی بعضی دیگر از ریلیز ها اصلا کیفیت مطلوبی ندارد . پس کیفیت ریلیز ها در این گروه پایدار نیست .در نتیجه قابل اعتماد نیست .
    سریال Friend با رزولوشن 720 و حجم حدود 150 تا 300 مگابایت تا جایی که من اطلاع دارم توسط دو گروه ایرانی TvCenter و MovieCenter و دو گروه خارجی BOB و Minishares ریلیز شده است . اتفاقا من از همه این ریلیز ها نسخه ای دارم . مقایسات نشان می دهد که نسخه ی Bob بهترین کیفیت و حجم مناسبی دارد (حجم حدود 170 مگ) در مقام بعدی moviecenter قرار می گیرد که کیفیت پایین تر و حجم حدود (270) دارد . در مقام های بعدی tvcenter و بعد minishares قرار میگیرد . در این نسخه ها Minishares پایین ترین حجم را دارد که چیزی حدود (130) است . ولی در مقایسه ی نسخه ی TvCenter و bob که هر دو حجم 170 دارند Bob بهتر عمل کرده است .
    وقتی به یکی از سایت ها درباره ی کیفیت پایین ریلیز ها معترض شدم پاسخ دادند که تماما شیوه ی BOb را رعایت کردند و اطلاعات هم همین موضوع را نشان می داد ولی بهترین روش برای مقایسه کیفیت داشتن یک تلویزیون 40 اینچ و یک جفت چشم بینا است . تماما مشخص شد که نسخه ی BOB کیفیت بالاتری دارد . همین گروه نسخه ی 1080 هم ریلیز میکند که هیچ تفاوت کیفیتی با 720 ندارد و تنها تفاوت در رزولوشن است .
    از این دست مقایسه ها نمونه های دیگری هم انجام دادم . این موارد عنوان شد که متوجه شوید من از بی اطلاعی سخن نگفتم . (لطفا مدیران این نظر را بدلیل این مقایسه ها پاک نکنند.)
    در مورد اینترنت محدود هم باید بگم که منظور من را بد متوجه شدید . منظور من از دسترسی کاربرانی بود که ریلیز ها را دانلود می کنند . برای همه ی کاربران مقدور نیست که ریلیز سایتی را دریافت کنند و اگر مشکل کیفیت داشت دوباره از سایت دیگر دانلود کنند . در واقع محدود بودن اینترنت فرصت ازمون و خطا را از کابران گرفته است . پس کاربران هم سعی می کنند بهترین نسخه ای که موجود است و می شناسند را دریافت کنند . نسخه ای که مورد قبول اکثریت باشد . به همین دلیل شما تاپیک های متنوعی را درباره ی مقایسه ی گروه های ریلیز در سایت های مختلف مشاهده میکنید .

اینهایی که گفتم نمی خواستم به شما بگم من بلدم یا چیزی را به رخ شما بکشم
    مشکل شما همین است . اگر تا الان با قاطعیت بیان می کردید که بهترین هستید یا از گروهی خاص بهتر هستید پشتیبان های بیشتری می داشتید . الان دیگر فرصت تعارف کردن و فروتنی نیست . باید خودتان را نشان دهید تا امثال من هم شما را ببینند و شاید نظر من درباره ی گروه های ایرانی عوض شود .

10. 4 کاربرِ زیر از saman_pd09 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4
    از این کاربر 66 بار در 13 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_pd09 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما . اول از شما درخواست میکنم که بصورت پیام خصوصی سایت خودتان را برای من ارسال کنید . من ریلیز های شما را دانلود میکنم و نتیجه ی کیفیت را به شما اطلاع خواهم رساند .

باید خدمت شما عرض کنم که من برای بهترین تعصب دارم . تاکنون هم نه هیچ کالا و نه هیچ شخصی را بر اساس مکان جغرافیایی یا عنوان ارزشیابی نکردم . اگر شما ادعای بهرین دارید می توانید این نکته را اثبات کنید . اگر این اثبات صورت گرفت من در همین تاپیک اعلام خواهم کرد که اشتباه کردم و گروهی در ایران بهترین ریلیز ها را دارد .
    من از بی اطلاعی صحبت نمیکنم . با چندین انکودر از بزرگترین ریلیز کننده های ایرانی هم درباره ی کیفیت ریلیز ها صحبت کردم . و حتی بعضی معترف بودند که توان رقابتی ندارند . که برای اثبات این ادعا یک نامه به صورت پیام خصوصی برای شما ارسال میکنم با نام گروه ریلیز کننده تا متوجه باشید که من از روی هوا صحبت نکردم .
    یکی از مواردی که باید توجه شود این است که کیفیت نسخه ها پایدار باشد . من برای مقایسه ی خودم سریال Touch را با ریلیز گروه های مختلف ایرانی و خارجی دریافت کردم و نسخه های خارجی عملا بهتر کار کرده بودند . بعضی از ریلیز های TVCenter بسیار عالی است ولی بعضی دیگر از ریلیز ها اصلا کیفیت مطلوبی ندارد . پس کیفیت ریلیز ها در این گروه پایدار نیست .در نتیجه قابل اعتماد نیست .
    سریال Friend با رزولوشن 720 و حجم حدود 150 تا 300 مگابایت تا جایی که من اطلاع دارم توسط دو گروه ایرانی TvCenter و MovieCenter و دو گروه خارجی BOB و Minishares ریلیز شده است . اتفاقا من از همه این ریلیز ها نسخه ای دارم . مقایسات نشان می دهد که نسخه ی Bob بهترین کیفیت و حجم مناسبی دارد (حجم حدود 170 مگ) در مقام بعدی moviecenter قرار می گیرد که کیفیت پایین تر و حجم حدود (270) دارد . در مقام های بعدی tvcenter و بعد minishares قرار میگیرد . در این نسخه ها Minishares پایین ترین حجم را دارد که چیزی حدود (130) است . ولی در مقایسه ی نسخه ی TvCenter و bob که هر دو حجم 170 دارند Bob بهتر عمل کرده است .
    وقتی به یکی از سایت ها درباره ی کیفیت پایین ریلیز ها معترض شدم پاسخ دادند که تماما شیوه ی BOb را رعایت کردند و اطلاعات هم همین موضوع را نشان می داد ولی بهترین روش برای مقایسه کیفیت داشتن یک تلویزیون 40 اینچ و یک جفت چشم بینا است . تماما مشخص شد که نسخه ی BOB کیفیت بالاتری دارد . همین گروه نسخه ی 1080 هم ریلیز میکند که هیچ تفاوت کیفیتی با 720 ندارد و تنها تفاوت در رزولوشن است .
    از این دست مقایسه ها نمونه های دیگری هم انجام دادم . این موارد عنوان شد که متوجه شوید من از بی اطلاعی سخن نگفتم . (لطفا مدیران این نظر را بدلیل این مقایسه ها پاک نکنند.)
    در مورد اینترنت محدود هم باید بگم که منظور من را بد متوجه شدید . منظور من از دسترسی کاربرانی بود که ریلیز ها را دانلود می کنند . برای همه ی کاربران مقدور نیست که ریلیز سایتی را دریافت کنند و اگر مشکل کیفیت داشت دوباره از سایت دیگر دانلود کنند . در واقع محدود بودن اینترنت فرصت ازمون و خطا را از کابران گرفته است . پس کاربران هم سعی می کنند بهترین نسخه ای که موجود است و می شناسند را دریافت کنند . نسخه ای که مورد قبول اکثریت باشد . به همین دلیل شما تاپیک های متنوعی را درباره ی مقایسه ی گروه های ریلیز در سایت های مختلف مشاهده میکنید .

مشکل شما همین است . اگر تا الان با قاطعیت بیان می کردید که بهترین هستید یا از گروهی خاص بهتر هستید پشتیبان های بیشتری می داشتید . الان دیگر فرصت تعارف کردن و فروتنی نیست . باید خودتان را نشان دهید تا امثال من هم شما را ببینند و شاید نظر من درباره ی گروه های ایرانی عوض شود .
    دلیل متفاوت بودن ریلیز های یک سریال فقط به مشکل انکدر بر نمی گرده منم ممکنه یک قسمت را که ریلیز می کنم عالی باشه یک قسمت دیگه یکم کیفیتش پایین باشه قطعا یا حداقل برای من اینجوری هست که دلیلش نمی تونه تغییر کانفیگ باشه دلیلش تفاوت سورس ها هست سورس یک سریال یک قسمت 1 گیگ هست یک قسمت 800 مگ به جز اختلاف زمانی بقیش بر می گرده به کیفیتش .
    در مورد گروه BoB گروه باب که خیلی وقت کار نمی کنه من می گم دلیلی ندارم که هی بیایم مقایسش کنیم اما اینکه کیفیتش نسبت به بقیه ریلیز ها بهتر بود همونجور که شما می گید تو یک تلویزیون 40 اینچ کاملا مشخصه درست میگید دلیلش ( البته قطعا این تجربیات کاریم را نباید بگم اما برای اینکه بدونید با فرد بی اطلاعی صحبت نمی کنید می گم) اینکه از سروس بلوری استفاده کرده تو خیلی از انکد هاش نه سورس HDTV مثلا من لینک سریال فرینج و سایت را براتون می فرستم با اینکه هیچ زیرنویسی باهاش هماهنگ نیست چون از سورس بلوری انکد کردم اما ببینید چه قدر کیفیت بالاس نظرتون را راجع به انکد های من با صراحت بگید چون با کمال میل می پذیریم و سعی می کنم رفعشون کنم اگه منطقی باشن در مورد عکس تو پیغام شخصی هم ایشون کاملا اشتباه می گه من خودم فیلمی که از روی نسخه 50 گیگی انکد کردم را هم براتون می فرستم .

در مورد بحث اخر هم کاملا حرفتون را قبول دارم ما سعی کردیم خیلی حرفه ای عمل کنیم و از روش های ایرانی برای خودنمایی استفاده نکنیم که فکر کنم کلا جواب نمی ده تو ایران .

12. 3 کاربرِ زیر از dj-big بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,417

دلیل متفاوت بودن ریلیز های یک سریال فقط به مشکل انکدر بر نمی گرده منم ممکنه یک قسمت را که ریلیز می کنم عالی باشه یک قسمت دیگه یکم کیفیتش پایین باشه قطعا یا حداقل برای من اینجوری هست که دلیلش نمی تونه تغییر کانفیگ باشه دلیلش تفاوت سورس ها هست سورس یک سریال یک قسمت 1 گیگ هست یک قسمت 800 مگ به جز اختلاف زمانی بقیش بر می گرده به کیفیتش .
    در مورد گروه BoB گروه باب که خیلی وقت کار نمی کنه من می گم دلیلی ندارم که هی بیایم مقایسش کنیم اما اینکه کیفیتش نسبت به بقیه ریلیز ها بهتر بود همونجور که شما می گید تو یک تلویزیون 40 اینچ کاملا مشخصه درست میگید دلیلش ( البته قطعا این تجربیات کاریم را نباید بگم اما برای اینکه بدونید با فرد بی اطلاعی صحبت نمی کنید می گم) اینکه از سروس بلوری استفاده کرده تو خیلی از انکد هاش نه سورس HDTV مثلا من لینک سریال فرینج و سایت را براتون می فرستم با اینکه هیچ زیرنویسی باهاش هماهنگ نیست چون از سورس بلوری انکد کردم اما ببینید چه قدر کیفیت بالاس نظرتون را راجع به انکد های من با صراحت بگید چون با کمال میل می پذیریم و سعی می کنم رفعشون کنم اگه منطقی باشن در مورد عکس تو پیغام شخصی هم ایشون کاملا اشتباه می گه من خودم فیلمی که از روی نسخه 50 گیگی انکد کردم را هم براتون می فرستم .

در مورد بحث اخر هم کاملا حرفتون را قبول دارم ما سعی کردیم خیلی حرفه ای عمل کنیم و از روش های ایرانی برای خودنمایی استفاده نکنیم که فکر کنم کلا جواب نمی ده تو ایران .
    در ابتدا باید بگم که از اولین پست شما هم متوجه شدم که با ادم بی اطلاعی صحبت نمیکنم . به همین دلیل هم پاسخ شما را دادم .

من نسخه های Fringe را دانلود میکنم و در اسرع وقت به شما خبر میدهم . با تشکر از شما

در ابتدا باید بگم که از اولین پست شما هم متوجه شدم که با ادم بی اطلاعی صحبت نمیکنم . به همین دلیل هم پاسخ شما را دادم .

من نسخه های Fringe را دانلود میکنم و در اسرع وقت به شما خبر میدهم . با تشکر از شما

14. 2 کاربرِ زیر از saman_pd09 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    545
    از این کاربر 508 بار در 101 پست سپاس گزاری شده

از سروران گرامی کسی از ریلیز های گروه BWBP release اطلاعی داره؟کیفیت کارهاشون؟
    مثلا House.S08E01.720p.HDTV.X264-DIMENSION.300MB-BWBP.mkv.

16. 2 کاربرِ زیر از saeedbahari بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter is Coming...
    سپاس
    625
    از این کاربر 1,039 بار در 111 پست سپاس گزاری شده

۱- دوستان یه نفر پرسیده بود تفاوت EVOLVE، IMMERSE و امثال این ها چیه؟ ولی کسی درست جواب نداده بود.
    ۲- x264 چیه؟
    ۳- یه نفر می تونه داستان این بیت ریت رو به زبان ساده توضیح بده؟

سپاس

18. 4 کاربرِ زیر از Sherlock بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    39
    از این کاربر 144 بار در 28 پست سپاس گزاری شده

سلام

کسی آدرس وبسایت رسمی {H@uN$** رو میدونه یا میدونه از کجا میشه کاراشو (با کیفیت 720p) دانلود کرد و اینکه کیفیت کاراش چطوره؟

20. 2 کاربرِ زیر از MPK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    13
    از این کاربر 1 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

می خواستم فصل اول و دوم Game of Thrones رو دانلود کنم به نظر شما با کیفیت BluRay 720p x264 Ganool بگیرم یا mini 720p.viSionX؟؟ ،کدوم کیفیتش بهتره؟

خیلی ممنون می شم اگه جواب بدید

صفحه 11 از 26 اولیناولین ... 91011121321 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع