برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1
    سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده

تیلور سوییفت از پاول مک کارتنی می گوید...

تیلور سوییفت خواننده پر آوازه ی پاپ/کانتری آمریکا به طور عمیقی از سِر پاول مک کارتنی الهام گرفته است .
    تیلور طی مصاحبه ی جدیدی که با مجله People انجام داده ، خود را یکی از فَن های بزرگ گروه بیتلز در تمام دوران زندگیش می داند .

" موسیقی او این احساس را بهم می ده که امکانش هست نیکی و خوبی بیشتری در دنیا باشه .. اینکه عشق ، میتونه به شکل خالص وجود داشته باشه... و این آیا واقعاً همون احساسی نیست که ما میخوایم از گوش کردن به موسیقی داشته باشیم .. دیدن پاول در سن 69 سالگی و دیدن کارهایی که در حال انجام اونهاست جداً برای من الهام بخشه ... اون همچنان موسیقی رو طوری کار میکنه که باعث شادی طرفدارای خودش میشه .. هر موسیقیدانی فقط در رویای خودش میتونه همچنین تصوری از ارثی که به پاول رسیده رو تصور کنه! "

تیلور از تأثیر عمیقی که پاول بر روی کار و موسیقی او داشته می گوید .. از دوران کودکی خود و گوش دادن و جمع آوری کاتالوگی از بهترین آهنگ های او :
    " من موسیقیه اون رو در دوران کودکی شناختم و بعد هر چه نوار کاست و سی دی از گروه بیتل ها و مک کارتنی بود، تهیه کردم .. پاول بسیار هنرمندانه و هوشمندانه و ساده ای در مورد زندگیش شعر می گه و چیزهایی که از عشق یاد گرفته بود .. با این کارش آدم احساس میکنه که بهت اجازه داده که وارد ذهن و قلبش بشی ... "

تیلور بزرگ بودن اسطوره ها رو فراتر ار حدّ تصورش میدونه .. از هیجانِ زمانی می گه که افتخار دیدار Idol خودش رو به دست آورده بود : " موقعی رو یادم میاد که پاول رو در پشت صحنه کنسرت نشویل خودش ملاقات کردم .. خوب یادمه که از محبت و مهربونی اون هیجان زده شده بودم .. دیدن لحظاتی که آهنگ Blackbird رو زنده می خوند از اون خاطره هایی هست که هیچ وقت فراموش نمی کنم ..."

ترجمه TvWorld.ir

پ.ن : خوب حالا معلوم شد تیلور این قدر از زندگی خودش تو شعراش میگه از کجا نشأت میگیره!

2. 7 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

برچسب برای این موضوع