برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
17. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • امتیاز 1

0 0%
  • امتیاز 2

0 0%
  • امتیاز 3

0 0%
  • امتیاز 4

0 0%
  • امتیاز 5

0 0%
  • امتیاز 6

0 0%
  • امتیاز 7

2 11.76%
  • امتیاز 8

6 35.29%
  • امتیاز 9

6 35.29%
  • امتیاز 10

3 17.65%
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 از مجموع 15
    سپاس
    9,205
    از این کاربر 14,537 بار در 1,905 پست سپاس گزاری شده

American Horror Story | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود هفتم

Season 2, Episode 7, Dark Cousin
    فصل دوم, قسمت هفتم, Dark Cousin

خلاصه داستان اين قسمت : بزودی...

2. 9 کاربرِ زیر از rezarbn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    72
    از این کاربر 523 بار در 35 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : American Horror Story | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود هفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط osture نمایش پست ها
    حالا فرشته هم وارد شد مثل کستیل سریال سوپرنچرال
    یه مساله ای هست که بهش میگن "ادای دِین".
    در "سوپرنچرال"، مثلن حضور "شخصیت کنت دراکولا" با اون حالت عجیب و غریب که سوار موتور گازی شد اخرش ادای دینی به "دراکولا"ـی "برام استوکر" بود. اصن کل سریال "سوپرنچرال" بر پایه ادای دین میگذره! وقتی یه اپیزود رو برمیداره کلن سیاه و سفید میکنه صرفن برای زیبایی نیست بلکه تفکری هست که برای "ادای دین" به فیلمهای ترسناک قدیمی میگذره.
    نه تنها "سوپرنچرال" که خیلی از سریالها/فیلمهای دیگه هم اینطوری هستند. حالا این میمونه که ما بیایم بگیم فلان جا کاراکتر دُزدی کردن . بنظرم چندان جالب نمیاد.
    اصلن فلسفه سریالها زیر سوال میره چون همه سریالها داستان های مشابه ای دارند. الان فکر کردین تصاویر و شخصیتها و نوع فیلمبرداری "واکینگ دد" نوآورانه و یونیکه؟ اگه بگم شخصیتها، روند فیلمبرداری و خیلی چیزهای دیگه رو از Dawn Of Dead جرج رومرو ( که پدر زامبی ها در سینماست ) الگو برداری شده، اونموقع مثلن نباید برای سازنده های خود "واکینگ دد" احترام قایل شد؟
    قیاس اینطوری رو همونجوری که نوژن گفت نمیشه انجام داد.
    به شخصه که اتفاقن از تیکه های جن گیری بسیار لذت بردم . حالا چون قبلن در "جن گیر" اینا نشون داده شده نمیشه گفت بده یا دزدیه. ( هر چند جن گیری سالیان سال در میان کشیش های سراسر جهان رواج داشته و سریال حتی تونسته ادای دین بسیار خوبی به این مساله بکنه. ) ایده ها یکیه اما روش اجرا و استفاده ایده ها بطور کل با همدیگه تفاوت داره.
    بهر حال سبک وحشت تو تلویزیون آمریکا سالها بود مُرده بود و AHS اونو احیا کرد و به تنها سریال سبک هورور فعلی بدل شد.

در مورد لوکیشن تیمارستان هم که این نکته رو در اپیزود نهایی فصل اول گنجانده بودن. همونطوری که قراره لوکیشن فصل سوم رو در اپیزود انتهایی فصل دوم اشاره ای در خفا بهش بکنن.

4. 6 کاربرِ زیر از Oceanic 6 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    760
    از این کاربر 2,828 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

بحث من فقط روی تعدد این موارد بود بود چون از هر چیزی که نشون داد میشد یه مثال از جایی دیگه زد
    که این فکر هم با ورود فرشته به ذهنم اومد
    و حرف NOjAN رو قبول میکنم و بحثی روش ندارم
    ولی در مورد واکینگ دد تنها چیزی که میشه گفت این سریال تقلید کرده فقط زامبی هست
    و باز با توجه به حرف NOjAN نمیشه گفت خاطرات خون اشام از خون واقعی کپی شده فقط بخاطره خون اشام بودن
    من فقط بخاطر تعدد زیاد این موارد این ایده به ذهنم اومد و گفتم که توی پست قبلم جنگیری و تیکه کردن انسان و فرشته و تیمارستان زیبا تر از هر جای دیگه اجرا شده توی این سریال ترسناک

6. کاربر زیر از osture بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,973
    از این کاربر 2,645 بار در 407 پست سپاس گزاری شده

ببینید هدف اول از یک سریال تلویزیونی سرگرمی است نه خلق یک شاهکار یا یک اثر هنری ! تا اینجای کار هم این سریال تو برآورده کردن این هدف بسیار موفق بوده! ایضا واکینگ دد! دکستر و....

تو این شرایط خاص آمریکا هم نباید انتظاری بیش از این داشته باشیم / اگر یک بررسی کوچک انجام بدهیم میبینیم که تو دهه 90 و اوایل قرن حاضر برتری با سریال های طنز و درام بوده است ! چرا؟ چون آمریکا اون موقع تو دوران طلایی خودش بود . کلینتون و دموکرات ها کشور را به نقطه اوج رسونده بودند و مردم هیچگونه نگرانی نداشتند و از این جور حرفها
    اما حالا دقیقا برعکس است: سریال ترسناک و استرس آور و هیجانی دارن ویراژ می دهند و سریال ها طنز قدرت سابق رو ندارند( فرندز و HOW I MET را با هم مقایسه کنید) .دلیلش هم اینه که باید به جامعه آمریکا این تلقین رو بکنند که الان اوعضاشون چندان هم بد نیست! چجوری ؟ با نشون دادن حس بدبختی که از سریال های زامبی دار و خون آشام دار و ماوراطبیعه ای که می سازند ! ضمناا از این احساس ترس بهتر بهره برداری می کنند/ این احساس ترس رو به هر گروه و کشوری بخواهند شیفت می دهند و کارشون تمومه! (اگر روزی روزگاری به ایران حمله شد ، تقصیر ریک و شین است!)

این را هم بگویم یک جا خونده بودم( فکر کنم وبلاگ یک پزشک بود) که تیم تبلیغاتی اوباما فیلم های تبلغاتیش رو برای دوره دوم ریاست جمهوری تو تبلیغات وسط سریال واکینگ دد پخش می کرد ، چون بیشتر تاثیر داشت / مردم آمریکا آرامش می خواهند و موقع پخش سریال واکینگ دد که همش استرسه( یا بود/ فصل سوم داستانی تا هیجانی) یک نفر مثل اوباما حرف از صلح و آرامش میزد ! برخلاف رامنی که شمشیر از رو بسته بود

برای همینه که اگر همه کاراکتر ها از قبیل جن و پری و دیو و نازیها و عزراییل و... رو تو یک سریال دیدید نباید تعجب بکنید ! چون هدف همینه! ترساندن! (البته هدف دوم! اولی همون طور که گفتم سرگرمی است)

8. 4 کاربرِ زیر از Why Me ? بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,064
    از این کاربر 379 بار در 79 پست سپاس گزاری شده

سلام.قسمت 7 رو هم دیدم. عجب قسمتی بود ها.کف وخونی بود که قاطی کرده بودم.قیافم اینجوری شده بود:
    .9میدم به این قسمت حلالش.
    اما نظرات من.
    1-این عزرائیل هم چیز جالبی بود ها.همه که میمردن (البته فکرکنم فقط بی گناه ها)میومد یه بوس میداد وفاتحه.
    2-اون قضیه سیاه پوسته چی بود.خودشو به کشتن داد که چی بشه؟
    3-این میسی هم که به سلامتی زنده موند.ولی من نفهمیدم اگه زنده مونده یعنی خواهر جود ازطریق روزنامه ای جایی نفهمیده که این زندست؟مگه روزنامه ها نگفته بودن این میسی مرده؟
    4-یک سوتی بدم توی یک جاش دادن.به بالای لباس لانا نگاه کنین.عکس اول درست روشونشه ولی عکس پایینیش اومده پایین.
    http://upcity.ir/images/69791360567339911890.png
    http://upcity.ir/images/91362890820471891103.png
    5-گریس هم که با جان فشانیش مارومتاثرکرد.
    ولی طرز مردنش آدم رو یاد فیلم هندی مینداخت.خوب در نیومده بود.
    حالا باید منتظر بازگشت خواهر جود وانتقامش باشیم.چه شود.

10. 4 کاربرِ زیر از smgh470 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    58
    از این کاربر 114 بار در 24 پست سپاس گزاری شده

این سریال در اخره فصلش احتمالا مثل فصل یک یه عالمه علامت سوال میزاره برای مخاطب و با ذهن مخاطب شدیدا بازی میکنه ...من خودم این سریالو دوست دارم ...ولی در فکردرمورد محتواش باید دقت کرد در ضمن ایده نازی هارو از فیلم شاتر ایلند برداشتن.که حتی بازیگرشم یکی هست در کل نمره 7 میدم به این قسمت 9

12. 2 کاربرِ زیر از hosseinare بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12