برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 از مجموع 11
    BEGIN while others are procrastinating
    سپاس
    583
    از این کاربر 340 بار در 64 پست سپاس گزاری شده

چارلی شین، بازیگری که با خاک یکسان شد

سریال «دو مرد و نصفی» بدون چارلی شین 27.7 میلیون بیننده داشت و به این ترتیب جای خالی او احساس نشد.

به گزارش خبرآنلاین، اشتون کوچر که جایگزین شین در این سریال کمدی شده با موفقیت کار خود را آغاز کرد.

شروع فصل نهم «دو مرد و نصفی» با رکورد 27.7 میلیون نفر بیننده در واقع به معنی با خاک یکسان شدن چارلی شین بود که در هشت فصل قبل ستاره این سریال بود.

«دو مرد و نصفی» پربیننده ترین سریال کمدی تلویزیون آمریکا است. شین که به واسطه مشکلات و درگیری های اخلاقی و جنجال های متعدد از این سریال جدا شد نقش چارلی هارپر را بازی می کرد، پیرپسری که محبوب تماشاگران بود. قسمت اول فصل نهم با تشییع جنازه هارپر شروع شد و درواقع شروعی جدید برای این سریال است.

آمار بینندگان قسمت جدید «دو مرد و نصفی» دو برابر قسمت اول فصل هشتم با حضور چارلی شین و بیشتر از پربیننده ترین قسمت های این سریال است.

«دو مرد و نصفی» آنقدر پربیننده بود که سریال پرستاره «رقص با ستاره ها» هم نتوانست از پس آن بربیاید و با 18.4 میلیون بیننده به کار خود خاتمه داد که این آمار 24 درصد پایین تر از تعداد بینندگان فصل قبل سریال بود.
    اشتون کوچر در «دو مرد و نصفه» نقش میلیاردر اینترنتی دل شکسته ای را بازی می کند که عادات عجیبی دارد، حضور این شخصیت چنان قدرتمند بود که منتقدان یکصدا سریال را «زنده» خواندند و گفتند این سریال با «مرگ» فاصله بسیاری دارد. «دو مرد و نصفی» منبع درآمد سودآور شبکه CBS و کمپانی برادران وارنر در این چند سال بوده است.

کن تاکر، منتقد انترتینمنت ویکلی نوشت: «بازی کوچر خوب بود، تقریبا در حد بازی چارلی شین... کوچر مطمئنا نشان می دهد که استعداد بسیاری دارد.»

مت روش از «تی وی گاید» نوشت: «در نگاه اول به نظر می رسد «دو مرد و نصفd» به کار خود ادامه می دهد. حتی بدون چارلی شین.»

نشریه لس آنجلس تایمز قسمت اول فصل نهم سریال را «شروعی امیدوارکننده» خواند که «در آن کوچر لطافتی دلنشین به سریال افزوده که بدون آن سریال تلخ، نچسب، ضد زن و غیرانسانی می شد.»
    چارلی شین پیش از اینکه مارس امسال از سریال اخراج شود، پردرآمدترین بازیگر تلویزیون آمریکا بود. او به دلیل توهین به نویسندگان و تهیه کنندگان سریال اخراج شد.

شین پس از اخراج شکایتی 100 میلیون دلاری از برادران وارنر کرد که گفته میشود دو طرف دعوی به توافق رسیده اند. با این حال زندگی حرفه ای شین ضربه سختی خورده است.

منبع:خبرآنلاین

2. 22 کاربرِ زیر از Hamidreza.m بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    511
    از این کاربر 1,892 بار در 260 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : چارلی شین، بازیگری که با خاک یکسان شد

این فصل بهترین فصله two and half men هست من خودم اصلا فکر نمی کردم دیگه سریال جون بگیره ولی واقعا این فصل عالیه - در ضمن اشتون کوچر بخاطر بازی در این سریال بیشترین پول رو در مقایسه با تمام سریالهای تلویزیونی میگیره - اشتباه نکنم 1 میلیون دلار برای هر قسمت -
    یک چیز جالب هم تعداد فصل های سریاله به طوریکه جزو معدود سریالهای طول تاریخ بشریه ! که 11 فصل ادامه داره و هنوز هم مخاطبان خودش رو داره .
    پیشنهاد من برای علاقمندان سریال کمدی
    1- فرندز
    2- بیگ بنگ تئوری 3 - دو مرد و نصفی - چطور با مادرتون آشنا شدم 5- ویتنی 6- کمونیتی 7- فیلادلفیا همیشه آفتابیست 8 - IT crowd
    9-ساینفیلد 10- کاپلینگ

4. 5 کاربرِ زیر از yasharhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

برچسب برای این موضوع