برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
61. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

0 0%
  • 7

0 0%
  • 8

4 6.56%
  • 9

15 24.59%
  • 10

42 68.85%
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 36
    Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود هشتم

Season 3, Episode 8, Made to Suffer

خلاصه داستان اين قسمت : فرماندار دستور اعدام گلن و مگی رو صادر میکنه ، در همین زمان ریک و دریل وارد وودبری میشن و با درگیری مسلحانه میتونن گلن و مگی رو آزاد کنن ولی هنگام خروج دچار مشکل میشن و ...

2. 23 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود هشتم

حالا اینجا جاش نیست، اما برای چی با اون حرکت میخواست زمان بخره؟ دقت کردید تا به حال سریال از رو یه رمان ساخته شده؟
    من حرف اینکه تو گیم او ترونز خوب تونستن جایگزین کنند اما اینجا نه، اینجا نباید شین رو میکشتن، به خاطر یه سکانس زیبا حیف بود همچین شخصیتی حذف بشه
    البته شین یاغی شده بود باید میمرد، اینم دلیلی هست که میشه در مقابل حرف اولم گفت.
    اما در هر صورت دوسش داشتم و نمیخواستم که از سریال بره

4. 12 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    760
    از این کاربر 2,828 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

توی کمیک شین مرد دیگه
    فقط دریل توی کمیک نیست که کارگردان میتونه هرکاری باهاش بکنه
    زمان خریدن رو واسه کارگردان نمیگم واسه داستان میگم
    بعضی وقتا توی داستان میخوای ادامه بدی یه ماجرا رو ولی اگه همش با یه روند ادامه پیدا کنه انقد دراز میشه که نوکش خم میشه - یعنی زشت میشه
    بنظر من نقش اول اون سریال مرد توی داستان(رمان) که راه بقیه داستان باز شه

6. 8 کاربرِ زیر از osture بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    حالا اینجا جاش نیست، اما برای چی با اون حرکت میخواست زمان بخره؟ دقت کردید تا به حال سریال از رو یه رمان ساخته شده؟
    من حرف اینکه تو گیم او ترونز خوب تونستن جایگزین کنند اما اینجا نه، اینجا نباید شین رو میکشتن، به خاطر یه سکانس زیبا حیف بود همچین شخصیتی حذف بشه
    البته شین یاغی شده بود باید میمرد، اینم دلیلی هست که میشه در مقابل حرف اولم گفت.
    اما در هر صورت دوسش داشتم و نمیخواستم که از سریال بره
    خوب البته این موضوع رو خود کارگردانم میدونه که حاضر شده حتی واسه یه سکانس هم که شده دوباره از شین استفاده کنه.اما باید قبول کرد دست کارگردان هم تا یه جایی بازه دیگه.البته خود من معتقدم ساختار فیلمنامه نویسی این فصل کلا مشکل داره.بچه ها میان هر اپیزود رو نگاه می کنن بعد با هیجان متاثر از همون اپیزود میان در موردش حرف میزنن و می گن چه باحال شده و اینا.اما ساختار کلیو که نگاه کنی می بینی اون قدرت 2 فصل پیشو نداره.یعنی منظورم اینه یکم سریال سطحی شده و بیشتر تمرکزش رو اینه که تو همون قسمت مخاطبش رو تحت تاثیر قرار بده.مثلا هی میخواد سوال ایجاد کنه که بیننده بره سر کار که پای تلفن کیه؟کارول مرده؟و...اما هیچوقت نمیبینیم رو احساسات کاراکتر ها عمیق بشن.حس دوگانگی ریک حس تنفر غیر ارادی شین از ریک،حس دلسوزی و علاقه ی لوری به شین و حتی کاراکتر های جانبی مثل مگی و گلن . ...همه اینا قابل لمس بود.لوری میمره بعدش یه سکانس خیلی خوب از ریک میبینیم.اما دیگه چی؟بعد از 2اپیزود دیگه تاثیری از مرگ لوری روی ریک میبینیم؟کل اتفاقی که میوفته اینه که به دریل میگه ممنون که کمکم کردی خودمو جمع جور کنم...مرد حسابی زنت مرده .یادتون میاد سیزن قبلی تا چند تا قسمت کارول تحت تاثیر مرگ سوفیا بود؟یادتون میاد نگرانی های عمیق لوری در مورد بچش؟از حرف اصلیم دور شدم اشکان.می خواستم بگم گاورنر کاراکتر خوبیه و می تونست خیلی راحت جای شین رو بگیره چون پتانسیل بالایی داره.اما فیلمنامه ی این فصل عکشش پیدا کرده به سیاه و سفید تا بتونه هیجانی آنی بده به سریال...متاسفانه.

پ.ن:واسه من هنوز ادارک استارک غیر قابل جایگزینه.اصلا من او سریالو به خاطر شون بین نشستم دیدم
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

8. 4 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    114
    از این کاربر 262 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط prongz نمایش پست ها
    خوب البته این موضوع رو خود کارگردانم میدونه که حاضر شده حتی واسه یه سکانس هم که شده دوباره از شین استفاده کنه.اما باید قبول کرد دست کارگردان هم تا یه جایی بازه دیگه.البته خود من معتقدم ساختار فیلمنامه نویسی این فصل کلا مشکل داره.بچه ها میان هر اپیزود رو نگاه می کنن بعد با هیجان متاثر از همون اپیزود میان در موردش حرف میزنن و می گن چه باحال شده و اینا.اما ساختار کلیو که نگاه کنی می بینی اون قدرت 2 فصل پیشو نداره.یعنی منظورم اینه یکم سریال سطحی شده و بیشتر تمرکزش رو اینه که تو همون قسمت مخاطبش رو تحت تاثیر قرار بده.مثلا هی میخواد سوال ایجاد کنه که بیننده بره سر کار که پای تلفن کیه؟کارول مرده؟و...اما هیچوقت نمیبینیم رو احساسات کاراکتر ها عمیق بشن.حس دوگانگی ریک حس تنفر غیر ارادی شین از ریک،حس دلسوزی و علاقه ی لوری به شین و حتی کاراکتر های جانبی مثل مگی و گلن و ...همه اینا قابل لمس بود.لوری میمره بعدش یه سکانس خیلی خوب از ریک میبینیم.اما دیگه چی؟بعد از 2اپیزود دیگه تاثیری از مرگ لوری روی ریک میبینیم؟یادتون میاد سیزن قبلی تا چند تا قسمت کارول تحت تاثیر مرگ سوفیا بود؟از حرف اصلیم دور شدم اشکان.می خواستم بگم گاورنر کاراکتر خوبیه و می تونست خیلی راحت جای شین رو بگیره چون پتانسیل بالایی داره.اما فیلمنامه ی این فصل عکشش پیدا کرده به سیاه و سفید تا بتونه هیجانی آنی بده به سریال...متاسفانه.

پ.ن:واسه من هنوز ادارک استارک غیر قابل جایگزینه.اصلا من او سریالو به خاطر شون بین نشستم دیدم
    اتفاقا فصل پیش من کاملا یادم هست که همه از این انتقاد می کردن که چرا انقدر این فصل کند پیش میره و چقدر دیالوگ های اضافی داره و از یه سریال که در مورد زامبی هاست بیشتر از این انتظار هیجان میشد داشت . جالا این فصل بالعکس شده . من فکر می کنم تیم کارگردانی مسیر خودش رو این سیزن عوض کرد و تصمیم گرفت به سریال روند هیجانی تری بده و از توضیح دادن مسائل حاشیه ای تا جای ممکن پرهیز کنه . به شخصه سیزن قبلی با اینکه روند کندتری داشت رو بیشتر دوست داشتم اما به هر حال میشه اینجوری هم به قضیه نگاه کرد که این یه داستان در مورد زامبی و نباید زیاد انتظار یه سریال منطقی رو داشت .
    به گرسنه ای که آخرین قرص نانت را از تو می کند ،
    به چشم دشمن نگاه می کنی .
    اما هیچ وقت خرخره ی دزدی را که اصلا گرسنگی نکشیده نمی گیری

10. 7 کاربرِ زیر از jacket بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط jacket نمایش پست ها
    اتفاقا فصل پیش من کاملا یادم هست که همه از این انتقاد می کردن که چرا انقدر این فصل کند پیش میره و چقدر دیالوگ های اضافی داره و از یه سریال که در مورد زامبی هاست بیشتر از این انتظار هیجان میشد داشت . جالا این فصل بالعکس شده . من فکر می کنم تیم کارگردانی مسیر خودش رو این سیزن عوض کرد و تصمیم گرفت به سریال روند هیجانی تری بده و از توضیح دادن مسائل حاشیه ای تا جای ممکن پرهیز کنه . به شخصه سیزن قبلی با اینکه روند کندتری داشت رو بیشتر دوست داشتم اما به هر حال میشه اینجوری هم به قضیه نگاه کرد که این یه داستان در مورد زامبی و نباید زیاد انتظار یه سریال منطقی رو داشت .
    دقیقا...وقتی تو یه مدیوم کلی نگاه می کنی میبینی اون فصل پر از ارتباطات عمیق عاطفی بود.همین هم باعث میشه که سریال از حالت تخیلی بودنش در بیاد.به بتمن نگاه کن.وقتی می بینی انگار نه انگار داری یه فیلم فانتزی می بینی.چون فیلمنامه تورو درگیر احساسات می کنه تا جلوه ویژه.پس چیزی که دنبال می کنی حس فیلمه نه ظاهرش.
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

12. 5 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 38 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

فـــــــــوق الــــعــاده بـــــــود (10)

یعنی فکر نکنم کسی بتونه باز دوباره ایراد بگیره

چه شود اپیزود بعدی , به به . بی صبرانه منتظریم

تو رو خدا دریل جونم و نکش عوضی

امیدوارم این گاونره اون یکی چشش هم کور شه

14. 8 کاربرِ زیر از V_b_n بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,967
    از این کاربر 798 بار در 111 پست سپاس گزاری شده

قسمت خوبی بود، منم 10 دادم. خدا رو شکر شِین هم داشت
    چشم گاورنر هم کور شد. فقط یه چیزی اینکه تو این عکسه چشم راستش کوره ولی تو فیلم چشم چپش کور شد!

کارل هم با ابهّت اون گروه جدید رو نجات داد و بعد هم کاری انجام داد مثل باباش، کاملاً منطقی. خوشم اومد

درل هم وقتی کنار مرل قرار گرفت واقعاً این حس که درل برادر کوچیکه هست بهم القا شد، حالت صورتش خیلی خوب بود.

16. 8 کاربرِ زیر از Filmer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    134
    از این کاربر 666 بار در 65 پست سپاس گزاری شده

واقعا لذت بردم , خیلی هیجان داشت , 2-3 اپیسود بعد دیدن داره , تصورش هم هیجان داره !

اما مهمتر از همه :

18. 7 کاربرِ زیر از YY11 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط prongz نمایش پست ها
    مرد حسابی فقط یه ماه باید بخوابی تا نمیری از درد.بعد پا میشی واسه خودت سخنرانی پادشاه راه میندازی؟
    ژن خارجیا جور دیگس با ما روغن نباتی خورای امروز نباید مقایسشون کنی p:

20. 6 کاربرِ زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,728
    از این کاربر 7,997 بار در 836 پست سپاس گزاری شده

زیبای زیبا اما کم بود این قسمت بنظر من مرل با گاونر از قبل برنامه ریخته تا اینطوری مرل برای جاسوسی بین تیم ریک بره و اینها همش فیلمه میخوان مارو سیاه کنن یه جای فیلم گفت برای جاسوسی بفرستدش ... این بود نظر کارشناسی من والکینگ دد ادمو کارشناس هم میکنه اینم جنبه مثبت فیلمه من تصمیم گرفتم برم جلوی سایت amc تظاهرات کنم تا دوماه عقب نیوفته شما هم بیاید یه جنبش حمایت از مردگان راه بندازیم بریم سایتشو هک کنیم شاید دلشون به حالمون سوخت زودتر پخش کردن یا این که امشب تا صبح دعا کنیم شاید فرجی بشه
    این فیلم واقعا فوق العاده هست جنبه اموزشی زیاد داره اگه یه روز این اتفاق تو دنیا بیوفته منم مثل ریک هستم دوست دارم مردومو نجات بدم و یه جای مثل زندان داشته باشم بعدش یه حصار دورش میکشم مرده ها را بیرون میریزم تو حیاط زندان محل ورزش و اموزش دفاع شخصی میزارم و در بیرون از دیوار زندان و پشت حصار ها به کشاورزی هم میپردازم تا غذا هم تامین کنم یواش یواش زندگی مدرن داشته باشیم یه خونه پارتی هم میزارم همه را راه نمیدم بنظرم واقعا ایده خوبی دادم برای فصل بد بهتره نویسنده بیاد پیش من تا بهش یه چیزهای یاد بدم اینطور نمیشه

22. 6 کاربرِ زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین