برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 74
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

The Shield | معرفی سریال، تبادل نظر

شیلد (نشان پلیس) یک سریال درام آمریکایی است که در 12 مارچ 2002 از شبکه ی FX با بازی Michael Chiklis به تلویزیون آمد و بعد از هفت فصل در سال 2008 به کار خود پایان داد. شناخته شده به خاطر به تصویر کشیدن افساران فاسد پلیس، در ابتدا عنوان سریال "رمپارت" بود، رمپارت یکی از بخش های پلیس لس آنجلس بود که بعد از رسوایی که به رسانه‌ها کشید به دلیل افسران فاسدش شناخته شد. بعد از شکایت پلیس لس آنجلس شبکه اسم سریال را به شیلد تغییر داد. شان رایان این سریال را برای کمپانی فاکس و سونی تهیه کرد و نتیجه ی کار از شبکه ی FX پخش شد.
    بازیگران مشهور زیادی در سریال ایفای نقش کردند که از آنها میتوان به گلن کلوز که در فصل چهارم نقش زن اصلی بود، فارست ویتاکر که در فصل پنجم و ششم به عنوان بازیگر مهمان وارد میشود. فرانکا پونته که در فصل پنجم بازی کرد و لوری هولدن که با او در سریال واکینگ دد آشنا هستید.
    سریال نقدهای بسیار خوبی از منتقدان دریافت کرده است و چندین و چند جایزه از جوایز معتبر آمریکا کسب کرده است. در سال 2002 برای فصل اول موفق به کسب جایزه ی بهترین سریال درام را از گلدن گلوب شد و جایزه ی بهترین بازیگر مرد نقش اول را همان سال مایکل چیکلیز از مراسم گلدن گلوب و امی به خانه برد.

شیلد درباره ی یک بخش از پلیس لس آنجلس است که در منطقه ی ساختگی "فارمینگتون" (به اختصار فارم یا مزرعه) است که از یک کلیسای متروکه به عنوان پاسگاه استفاده میکنند. در این حوزه یک گروه از کاراگاهان وجود دارد که به گروه ضربت معروف هستند، یک یگان ضد فعالیت های گنگستری از بخش CRASH پلیس رمپارت الهام گرفته شده اند.
    کاراگاه ویک مکی، رهبر گروه ضربت است که از این گروه های از دوست های نزدیک ویک تشکیل شده است، شین وندرل، کورتیس لمانسکی و رانی کاردوکی. گروه ضربت از روش های غیر اخلاقی و غیر قانونی زیادی استفاده میکند تا صلح را به خیابان ها بیاورد و در این کار هم موفق هستند، هرچند از کنار فعالیت های غیرقانونی و دزدی هم سودی به جیب میزنند. در ادامه ی سریال تلاش این گروه را برای حفظ از افشا شدن جنایت هاشون میبینیم.

کرت ساتر مغز متفکر سریال پسران آنارکی در فصل اول از نویسندگان سریال بود که در شش فصل بعد به عنوان تهیه کننده اجرای سریال کار میکند. ساتر در فصل سوم هم نقش کوتاهی ایفا میکند. از دیگر نویسنده های سریال میتوان به جیمز مانوس برنده ی امی اشاره کرد که سریال سوپرانوس را در کارنامه ی خود دارد که بعد از فصل دوم از پروژه کنار کشید تا بر روی سریال دکستر کار کند. سریال توسط مجله ی اینترتیمنت ویکی به عنوان 8ـمین سریال هزاره ی سوم انتخاب شد.

WIKIPEDIA

سپاس
    84
    از این کاربر 271 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Shield | معرفی سریال، تبادل نظر

ممکنه تو یه ساعت خاصی پایین بوده، محدودیتش فقط تو تعداد سیدر هست که این فایل تعداد سید و لیچ بدی نداره ظاهرا. الان امتحان کردم به سقف سرعت من رسید. فکر کنم مثل هم باشه ولی از اینجا هم می‌تونی بگیری
    کد:
    kickass.to/the-shield-season-1-2-3-4-5-6-7-deluxe-dvd-box-set-hdtv-t5029010.html
    آقا من یه مدت زیادی فاصله انداختم بین فصل سه و چهار و پنج و بسیار حافظه بدی هم دارم. میشه یکی مختصر توضیح بده که
    مشاهده محتوا اسپویلر
    هر چی فکر کردم یادم نیومد دقیق چی شد که ویک تو فصل سه اینا اسلحه گرفت سمت شین. شروع به هم خوردن رابطه‌شون قطار پول و لم بود، درسته؟

3. 5 کاربرِ زیر از keita بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,144
    از این کاربر 3,373 بار در 356 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط keita نمایش پست ها
    ممکنه تو یه ساعت خاصی پایین بوده، محدودیتش فقط تو تعداد سیدر هست که این فایل تعداد سید و لیچ بدی نداره ظاهرا. الان امتحان کردم به سقف سرعت من رسید. فکر کنم مثل هم باشه ولی از اینجا هم می‌تونی بگیری
    کد:
    kickass.to/the-shield-season-1-2-3-4-5-6-7-deluxe-dvd-box-set-hdtv-t5029010.html
    آقا من یه مدت زیادی فاصله انداختم بین فصل سه و چهار و پنج و بسیار حافظه بدی هم دارم. میشه یکی مختصر توضیح بده که
    مشاهده محتوا اسپویلر
    هر چی فکر کردم یادم نیومد دقیق چی شد که ویک تو فصل سه اینا اسلحه گرفت سمت شین. شروع به هم خوردن رابطه‌شون قطار پول و لم بود، درسته؟
    مشاهده محتوا اسپویلر
    من 3 سیزن رو کامل دیدم و ندیدم که ویک به سمت شین اساحه بگیره ولی رابطشون داره خیلی خراب میشه و وقتی که لم پول هارو سوزوند اوضاع خیلی خراب شد و شین و ویک دعوا کردند و ویک درمورد نامزد شین چیزهای بدی گفت و شین هم در مورد دختر و خانواده ویک چیز هایی گفت که حتی نزدیک بود شین رو بکشه و رابطشون داره خیلی خراب میشه.

خب سیزن 3 هم بسیار عالی بود و طولانی ترین سیزن بود که خیلی چسبید.
    همه چی سریال عالی هست و حتی یک مشکل هم از خود سریال نمیشه گرفت و متاسفانه به دلیل کیفیت پایین و زیرنویس بد تو ایران اصلا معروف نیست.
    مشاهده محتوا اسپویلر
    از اتفاقات مهم سیزن این بود که لم بیشتر پول ها رو سوزند و گروهشون در حال از هم پاشیدن است کلادت رییس نمیشه و آساودا اون کار رو انجام داد و دختر ویک هم داره میاد که با ویک زندگی کنه.

این صحنه انقدر خندیدم که همه بیدار شدند و ویک خیلی داچ رو خوب ضایع میکنه.
    1.jpg 2.jpg

5. 12 کاربرِ زیر از Jack Bauer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,413 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

من 4 قسمت این سریال رو دیدم ، چقد هم زود جذبش شدم ، عالیه این سریال
    واسه من خوبیش این بود که اکثر بازیگرهاش رو تو سانز دیده بودم ، واسه همین زود تونستم باهاشون ارتباط برقرار کنم
    این داچ عالیه ، یه خاله زنک به تمام معناست ، هیشکی این رو آدم حساب نمیکنه ، چقد هم خوب بازی میکنه ، یه جورایی نقطه مقابل نقشی هست که تو سانز بازی میکرد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    رمپارت یکی از بخش های پلیس لس آنجلس بود که بعد از رسوایی که به رسانه‌ها کشید به دلیل افسران فاسدش شناخته شد. بعد از شکایت پلیس لس آنجلس شبکه اسم سریال را به شیلد تغییر داد.
    تو ویکی پدیا هم خوندم که ظاهرا تو پایلوت سریال ، نشان پلیس دقیقا مثل علامت پلیس لس آنجلس بوده ولی چون پلیس لس آنجلس شکایت کرده ، از قسمتهای بعد ، علامت پلیس رو طرف مخالف رو یونیفرم ها گذاشتن که کارشون راه بیفته

7. 13 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    641
    از این کاربر 1,505 بار در 304 پست سپاس گزاری شده

من چند قسمت فصل اولو دیدم خیلی خوب بوده ولی ادامش ندادم چون کیفیتش تعریفی نداشت نمی دونم نسخه با کیفیتش پیدا میشه یا نه خیلی گشتم پیدا نکردم
    ولی تو همین چند قسمتی خیلی خوب بود

9. 5 کاربرِ زیر از WALKING DE4D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,413 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

دوستانی که سریال رو دیدن ، از فصل اول یه سوال دارم
    مشاهده محتوا اسپویلر
    فک کنم انتهای قسمت 6 بود اونجا که ویک میره "جولین " رو با دوست پسرش میبینه و میفهمه هم جنس باز هست ، اصلا نفهمیدم چرا یهو رفت اونجا ؟ چیزی قبلش نگفت ، کسی هم لو نداده بود ، یهو زرتی رفت دستگیرش کنه که این رو هم اونجا دید ، این فک کنم دومین یا سومین حرکت مشابه تو سریاله هست که یه اتفاقهایی میفته اصلا من مقدمه و موخرش رو نمیفهمم که چجوری شد ، ولی این یکی خیلی دیگه رو اعصاب بود ، حالا جلوتر توضیح میدن این قضیه رو یا نه؟یا پیچوندنش؟

11. 13 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

حدودا ماه پیش بود که این شاهکار رو شروع کردم.ولی بدلیل اینکه بهمراه چند سریال دیگه میدیدمش تا الان تموم نکرده بودمش ولی بالاخره تموم شد.همه چی عالی بود.کوچکترین ضعفی نداشت.کمتر سریالی پیدا میشه که با گذشت 7 سال هنوز قدرتش رو حفظ کنه.پایان سریال واقعا فوق العاده بود.دیروز که داشتم قسمت اخر رو میدیدم محو اون پایان قدرتمند و البته موسیقی فوق العادش شده بودم.بدون شک بهترین سریال fxبوده و هست

13. 11 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,144
    از این کاربر 3,373 بار در 356 پست سپاس گزاری شده

فصل 4 هم عالی بود.دارم آروم میبینم که دیرتر تموم شه.
    یکی از بدی های این سیزن این بود که strike team توش نبود که بعدن درست شد و خوبیش اضافه شدن شخصیت جدید بود.
    شخصیت خیلی خوبی بود حیف شد رفتش از آساوادا خیلی بهتر بود.
    در کل سیزن عالی بود و مثل همیشه 10.
    این هم جما تو شیلد

پ.ن:تا اینجا از سانز و شیلد هر کدوم 4 سیزن دیدم.با اینکه عاشق سانز هستم ولی شیلد رو بیشتر دوست دارم.

15. 8 کاربرِ زیر از Jack Bauer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Jack Bauer نمایش پست ها
    فصل 4 هم عالی بود.دارم آروم میبینم که دیرتر تموم شه.
    یکی از بدی های این سیزن این بود که strike team توش نبود که بعدن درست شد و خوبیش اضافه شدن شخصیت جدید بود.
    شخصیت خیلی خوبی بود حیف شد رفتش از آساوادا خیلی بهتر بود.
    در کل سیزن عالی بود و مثل همیشه 10.
    این هم جما تو شیلد

پ.ن:تا اینجا از سانز و شیلد هر کدوم 4 سیزن دیدم.با اینکه عاشق سانز هستم ولی شیلد رو بیشتر دوست دارم.
    این سریال شاهکاره.واقعا حیف که کیفیت بالایی ازش موجود نیست.بهترینای fxبه تریتیب:
    1-The Shield
    2-It's Always Sunny In Philadelphia
    3-Sons Of Anarchy
    4-Justified
    5-Louie

بقیه سریالای fx رو اگر هم نبینید چیزی از دست ندادید(مثلamerican horror story)
    البته archer هم خوبه

17. 10 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هر وقت چیزیو از دست بدی بعدش قدرش
    سپاس
    12,055
    از این کاربر 1,158 بار در 133 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان...من دارم نسخه 350 مگابایت سریالو از تورنت دانلود میکنم
    زیرنویس فارسی داره؟از کجا گیرش بیارم؟

19. 4 کاربرِ زیر از ahmady45 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس